Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
J&J uit Drunen schreef op 7 januari 2024 om 13:56
Met de entree/tickets die we nu nog hebben, moeten wij in ieder geval voor de 28ste januari nog een keer geweest zijn, anders zijn die niet meer geldig, en inderdaad we bedoelen het stilstaande bad boven, en met de koudere temperaturen vinden wij het juist wel fijn een dagje sauna te doen, en uiteraard is het in de zomer ook zeker heerlijk, maar dan is een dagje [naakt]strand ook altijd wel lekker, en ik denk wel een stout koppel in het bubbelbad eind van de middag gezien te hebben, maar daar hadden we zelf geen, om het maar even bot te zeggen, uiterlijke klik mee!
Even geduld...