Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
BenP uit Etten Leur schreef op 27 december 2018 om 07:42
We hebben er zin in en de spanning neemt al toe. Leuk om hier te lezen dat er al meer vijftigers aanwezig zullen zijn. Moeilijk om natuurlijk te weten wie wie is hier van het forum. Wij beiden bi-scheuring. Zou spannend zijn om al wat herkenning van anderen te weten. XXX B en P
Even geduld...