Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.
Hey @Jongstel uit Hengelo. Gister nog heen geweest? En wat was jullie impressie/ervaring?
Wij zijn ook redelijk jong stel (half 30 😉 en hebben alleen ervaring met een keer naar steamworks gaan. Was erg relaxt, spannend en sexy tegelijk. volgende week woensdag (30nov) gaan we weer naar de stellendag in steamworks. Van 17 tot 22u ongeveer. Hopen dat er dan weer leuke stellen zijn die in zijn voor gezellig gesprek en eventueel open staan om samen leuke dingen te doen. Leeftijden zijn voor ons geen probleem, als we maar fun hebben. Zijn hetero, maar ze kan ook erg goed met een vrouw overweg 😉
Wij laden graag op in de sauna, en zijn vervolgens vaak in de cinemaroom of boven bij de czech&gloryholes te vinden. Beiden blond, hij een knotje.
Als er een leuk stelletje dit leest, kom er woensdag vooral gezellig bij x
