Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.
Hoi Mickey .
Wij waren er op tijd en zijn om 15.00 weer richting huis gegaan dit was echt niet leuk wat een mannen zeg ik ga ze niet benoemen maar ze kwamen in met 2 binnen en daarna weer 2 leek wel of ze allemaal bij elkaar hoorde daarbij spraken ze geen of slechts Nederlands.
We zaten even in de sauna en dachten dat ze zomaar tussen mijn benen mochten komen nou wij er uit en dachten ons even terug te trekken in afgesloten ruimte maar daar hingen ze met 4 over de rand te gluren en tegen de deur te kloppen
We gaan zeker nog een keer terug komen maar dan op een een donderdag.
Groetjes marloes en Peter
