Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
J uit Nijmegen schreef op 21 augustus 2020 om 22:25
Ik kom al zeker 15 jaar bij de waalstrandjes in ooij bij Nijmegen, de laatste 2 jaar word deze plek compleet verpest door swingers die denken dat op deze plekken maar alles kan zonder remmingen zoals overdag midden op het stand met 20 rukkers er omheen, er gebeurd op elk naaktstrand wel wat dat begrijp ik maar dit loopt echt uit de hand vooral door stellen die er pas komen maar het begin met de handhaving is gemaakt ... ze gaan nu regelmatig controleren, ook in burger en er worden nu al boetes uitgeschreven, dus .... swingers ga lekker naar een club of sauna en laat deze standen met rust, dan blijft deze plek bestaan en kan iedereen rustig genieten van een mooie zomerdag
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Door dit te schrijven komen er juist meer mensen op af denk ik...wij houden zelf meer van de matrasjes in onze playroom, dus ik adviseer je de mensen ter plaatse dan zelf maar aan te spreken of aangifte te doen.
Even geduld...