Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
Dian&Mike uit Terschelling
12 augustus 2026 om 09:52
@Terso, 8 uur was een beetje te vroeg (en te koud) voor ons. Wij gaan rond een uurtje op 11 die kant op (Hoorn) en liggen eerst met badkleding aan en als we meer mensen uit de kleren zien gaan doen wij waarschijnlijk mee. Hetzelfde geldt voor spelen, wij worden vaak opgewonden van andere stellen en dan doen we gezellig mee (alleen kijken en bekeken worden). Wij zijn te herkennen aan onze matching handdoeken. Hoe herkennen we jullie?
Even geduld...