Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
Stel 55/50 uit Brabant schreef op 3 juli 2026 om 12:13
@RR wij zijn 1x zaterdag Azzurra geweest was best druk.Ik heb t gevoel dat er in ochtend midd veel meer mannen zijn dan eind midd avond .Er waren zeer zeker aantal koppels aanwezig maar ook mannen natuurlijk .Soms zijn die mannen wat handtastelijk maar een nee is voldoende om ze af te laten druipen! De meeste mannen maken gezellig een praatje met je en dan kan je ook samen bespreken of je wil spelen of niet .Dat gaat heel gemoedelijk vindt ik.Over t algemeen vindt ik de sfeer super op gemengde dag en je hebt praat genoeg.Zijn ook 1x op koppeldag geweest en die sfeer vondt ik weer heel anders.(stuk braver allemaal!)omdat ook veel koppeltjes komen voor alleen de sauna en lekker met elkaar spelen hopelijk hebben jullie een leuke dag wij gaan waarsch morg ook weer eens Azzurra bezoeken maar dan in middag vond t in avond super gezellig aan bar met muziek enzo maar dat is miss omdat t zaterdag avond is🤗 x
Even geduld...