Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
ketelbinkie uit Nijmegen schreef op 27 juni 2026 om 09:52
Ik vraag me af er mannen alleen gewenst zijn of dat de stellen alleen iets met stellen willen doen. Volgens mij kunnen mannen alleen beter naar een saunaclub gaan.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Dat is niet zo dat mannen per definitie ongewenst zijn, het ene stel wenst wel mannen, maar de ander niet. Het gaat er dus om dat je leert communiceren en aangeven wat je zoekt. We zoeken allemaal naar spanning maar je kunt jouw keuze/wens niet opdringen. En dat is wat er gebeurt zogauw je je broek laat zakken. Dus gewoon nee dankje, of spullen oppakken en weglopen als ze niet meegeven in het gesprek.
Even geduld...