Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
koppel 70
19 september 2019 om 11:47
Wij gaan ook meestal op Donderdag en moeten zeggen dat het er wel gezellig aan toe gaat. wij zitten eerst altijd naakt aan de bar zonder handdoek om. Moesten er meer doen. Wanneer er een alleenstaande man met mijn vrouw een praatje begint en ze er voor open staat, begint het in het bubbelbad en al snel zijn er andere mannen die haar ook willen betasten. Vind ze heel prettig. Binnenkort gaan we ook weer eens. Hopen dat ze weer aandacht krijgt. Ben zelf een voyeur en zie graag mijn vrouw met een ander.
Even geduld...
Reacties (0)
Reageer