Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
jenm uit Brabant schreef op 15 februari 2026 om 12:25
Wij , 55+ stel, gaan a.s. woensdag lekker relaxen in de saunaboot in Mill. Zijn er die dag STELLEN die er open voor staan om samen met ons er een leuke dag van te maken ? In rustige sauna of stoomcabine wilt vrouwtje hier graag bij andere man op schoot zitten . Durft jou vrouwtje dat ook ? Wij zijn aanwezig van 12.00 uur tot 22.00 uur. We zijn benieuwd wie we gaan tegenkomen. Totaal geen interesse in alleengaande mannen.
Even geduld...