Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.
Hoi R & N uit Eindhoven, klinkt gezellig wij zijn beide blond en uiteraard met verzorgd uiterlijk. Wij houden van bubbelbaden en de zachte sauna’s die minder warm zijn, bijv die aan het zwembad (de hutjes).
Wij gaan normaal niet zo ver de grens over maar vinden het wel spannend beetje af te tasten en vooral met elkaar wat bezig te zijn. Mijn vriend vind het leuk als ik net wat meer laat zien van mezelf in de sauna of bubbelbad. Wij zijn er om 10 en gaan om 18.00 naar huis ongeveer. En jullie?
