Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
SofieJim uit Wijchen schreef op 5 februari 2026 om 21:16
Gaan er volgende week zondag met carnaval nog leuke koppels tussen de 20-50 naar sauna boot Mill. Wij, m en v 35 en 33 gaan die dag wel van 10 tot een uur of 6-7. Wij houden van de bubbelbaden en ook de kleine sauna’s buiten of het warme bad beneden. Wij knuffelen graag en vinden het fijn om wellicht met een koppel net als ons, verzorgd en stijlvol, voorzichtig wat te proberen. We horen het graag. Beide blond, netjes geschoren, ik intiem en mijn vriend netjes bijgehouden, en vrolijke en verzorgde types. Geen mannen alleen a.u.b.
Even geduld...