Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
Flirtgirl uit Brabant schreef op 15 december 2025 om 18:27
Wat leuk te lezen dat er zo veel mensen nu naar Spasense gaan ☺️ Jammer dat ik niet (nog) vaker aanwezig kan zijn.. 🤭 @Richard uit Brabant, het zou zomaar kunnen dat ik dat was 🤩 Ik heb daar weer een geweldig leuke avond gehad met een heerlijke man en meerdere malen die avond de huisjes bezocht! Was jij diegene die binnenkwam of keek je alleen maar door het raampje? Wie weet tot een volgende keer! Zondagavond 21 december ben ik er in elk geval weer vanaf 17 uur. Wie zie ik dan? @Kalegast of @Rick uit Limburg ik heb wel zin in één van jullie...🥰 Jullie zijn zeker voor herhaling vatbaar 😘 Heb weer zin in een avond vol gezelligheid en meer... 🤩🎁 Laat maar weten als je er ook bent 🥰 Xxx Flirtgirl
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Nou mevrouw ik moet alle reacties met de hand doorlaten. Dus je oproep aan alle mannen gaat als honing werken, ik laat daarom de reacties op dit bericht niet door. Als je in te toekomst wilt melden dat je ergens zult zijn, prima. Maar je kunt hier geen slowchat beginnen. Dit is en blijft een gastenboek waar ietsje meer kan, er zijn grenzen. Dankjewel (dit bericht is ook van toepassing voor meneer batman)
Even geduld...