Gastenboek

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
D&T uit Eindhoven schreef op 21 november 2025 om 09:36
Hi @Flirtgirl wat leuk om te lezen dat je lekker spannend bezig bent. Zelf houden wij hier ook van zo een beetje teasen en spelen in de sauna's Wij komen regelmatig Mill, Helmond en Spa Sense. Het lijkt ons leuk, mocht je dat spannend lijken om samen met ons als stel wat te teasen of iets meer. Zoek anders even in het gastenboek op D&T en T&D naar wat verhalen. Mocht je dat leuk lijken dan haken we graag een keer aan als je weer gaat.
Even geduld...