Full swap of soft swap

soft

Deze termen komen uit het Engels en zeggen iets over “de daad”. Vrij vertaald betekent het verschil: “volledig wisselen” of “gedeeltelijk wisselen”.
Alhoewel er nog behoorlijk wat discussie is in ‘Swingland’ wat exact onder welk kopje moet vallen en ook Wikipedia zich nog over het fenomeen moet buigen, is er toch al een klein tipje van de sluier op te lichten wat het grootste verschil zou moeten zijn. Uiteraard zal Soft (=zacht) een rustigere aanpak kunnen aanduiden en daarmee de penetratie uitsluiten. Maar is dat het enige dat je uitsluit als je soft swap op je profiel aanklikt?

Betekent de term soft swap dat alle andere vormen van seks waarbij geen penetratie plaats vindt door de (tijdelijk) swingpartner, wel geoorloofd zijn? Denk hierbij aan BDSM, het gebruik van speeltjes, plasseks, vrouw-vrouw seks met een voorbinder… Ja heus, er is ook nog genoeg te ruilen zonder dat het geërecteerde lid van je partner ergens naar binnen verdwijnt. Omdat het op veel datingsites heel lastig is om een duidelijk onderscheid te maken en je eigenlijk altijd maar 1 van de 2 hokjes aan kan klikken, is het raadzaam om hier ook in jullie profieltekst heel duidelijk in te zijn. Er zijn voldoende voorbeelden van stellen waarbij er op het profiel “soft swap” staat maar dat zij het penetreren niet uitsluiten op een date. Zij willen daarmee voorkomen dat er een verwachting bij anderen ontstaat dat zij altijd voor penetratie in zijn en kiezen voor een middenweg.

Andersom zou natuurlijk ook een mogelijkheid kunnen zijn: jullie vullen full swap in op jullie profiel en leggen goed uit in de profieltekst wat jullie daar onder verstaan, om de hete angel uit deze discussie te trekken. Om vooraf een goede match te vinden, tijdens de date het meeste plezier te beleven en uiteindelijk ook na de date het langst na te genieten is duidelijk en eerlijk zijn de enige juiste weg. Waar het uiteindelijk altijd om zal gaan is; Doe waar JULLIE je prettig bij voelen. Ga nooit over de strakst gestelde grens heen, oftewel: hou rekening met elkaars wensen en grenzen want swingen doe je sámen!

 

soft swap

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
Huub uit Dronten schreef op 5 augustus 2023 om 20:46
Hoi Roy en Anita, Misschien een vreemde vraag maar wat zou je als eerste opmerking kunnen beginnen? Je kan denk ik niet zeggen wat heb je een mooie pik of wat zie je er goed uit tegen de dame? Ook m’n vrouw zou jaloers kunnen worden. Ik denk dat je voorzichtig moet beginnen maar hoe? Ik fantaseer wel vaak over stiekeme sex in een sauna. Toen ik er met m’n vrouw was had ik echt de neiging om haarveven lekker tegen me aan te drukken maar was bang dat we er uitgestuurd zouden worden. Was trouwens ook de eerste keer samen met m’n vrouw en dat wilde ik ook niet verpesten natuurlijk. Ik heb wel ervaring met sex sauna’s. M’n vrouw weet dat ik bi ben. Ik ben voorzichtig bezig om haar ook zover te krijgen om een keer naar een stellendag te gaan. Ze haalt steeds af maar als we het er over hebben wordt ze wel goed nat. Ik blijf dus hopen. Maar via een reguliere sauna is de stap misschien wat kleiner en het wind me ook op. Ik denk niet dat je zoiets in iedere willekeurige sauna mee zal maken? Ik ben eens tussen mijn werk door in Joure geweest. Alleen. Daar had ik leuk contact met twee stellen. De vrouw van de ene deed af en toe gewaagde uitspraken. Ik weet alleen niet meer wat. Maar op een gegeven moment ging die dame met de man van het andere stel in de koude ton. Ze bleven er best wel even inzitten. We stonden er allemaal bij. Hij kwam met een half stijve eruit en dat met het koude water…. Zo dat was even een verhaal😁. Mocht de dame zich herkennen hoop ik ze nog eens tegen te komen in een sauna. Ik hoop dat jullie wat tips voor mij / ons hebben. Lieve groetjes Huub
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Je kunt op deze 6 manieren tot een gesprek komen met onbekende swingers in een sauna: * Komen jullie hier vaak? * ik hoorde dat hier wel eens stiekem geknuffeld wordt? Wat een spannend idee! * wat zijn de beste plekjes dan? * Kennen jullie SamenSwingen? Daar zetten mensen vaak op dat ze naar de Stoute Sauna gaan? * okay, een rondleiding lijkt me tegelijk spannend en verhelderend. Ik weet de weg! * we hebben thuis visitekaartjes gemaakt met ons mailadres, zal ik er eentje pakken, dan kunnen we nog eens afspreken met zn vieren🎯
Even geduld...

3 reacties

  1. Hans schreef:

    Morgen vrijdag 3 mei gaan wij met 2 stellen naar Mystique. 1 stel voor het eerst. Wij komen graag in contact met het jonge stel uit Goes.

  2. Ray en Anita schreef:

    Natuurlijk is dat mogelijk, je blijft dan gewoon op jezelf en gaat met niemand mee naar een erotische ruimte.

  3. emillio schreef:

    Hoi,

    we zijn een stel van beide 27 jaar, al een tijdje hebben we in ons hoofd om een club te bezoeken. Nu zijn we wel beiden zo ingesteld, dat we enkel willen kijken en bekeken worden zonder eigelijk enige interactie met andere stellen of vrijgezellen heren . Is dan zn club wel iets voor ons ?

    groetjes emillio en Giada

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *