Full swap of soft swap

soft

Deze termen komen uit het Engels en zeggen iets over “de daad”. Vrij vertaald betekent het verschil: “volledig wisselen” of “gedeeltelijk wisselen”.
Alhoewel er nog behoorlijk wat discussie is in ‘Swingland’ wat exact onder welk kopje moet vallen en ook Wikipedia zich nog over het fenomeen moet buigen, is er toch al een klein tipje van de sluier op te lichten wat het grootste verschil zou moeten zijn. Uiteraard zal Soft (=zacht) een rustigere aanpak kunnen aanduiden en daarmee de penetratie uitsluiten. Maar is dat het enige dat je uitsluit als je soft swap op je profiel aanklikt?

Betekent de term soft swap dat alle andere vormen van seks waarbij geen penetratie plaats vindt door de (tijdelijk) swingpartner, wel geoorloofd zijn? Denk hierbij aan BDSM, het gebruik van speeltjes, plasseks, vrouw-vrouw seks met een voorbinder… Ja heus, er is ook nog genoeg te ruilen zonder dat het geërecteerde lid van je partner ergens naar binnen verdwijnt. Omdat het op veel datingsites heel lastig is om een duidelijk onderscheid te maken en je eigenlijk altijd maar 1 van de 2 hokjes aan kan klikken, is het raadzaam om hier ook in jullie profieltekst heel duidelijk in te zijn. Er zijn voldoende voorbeelden van stellen waarbij er op het profiel “soft swap” staat maar dat zij het penetreren niet uitsluiten op een date. Zij willen daarmee voorkomen dat er een verwachting bij anderen ontstaat dat zij altijd voor penetratie in zijn en kiezen voor een middenweg.

Andersom zou natuurlijk ook een mogelijkheid kunnen zijn: jullie vullen full swap in op jullie profiel en leggen goed uit in de profieltekst wat jullie daar onder verstaan, om de hete angel uit deze discussie te trekken. Om vooraf een goede match te vinden, tijdens de date het meeste plezier te beleven en uiteindelijk ook na de date het langst na te genieten is duidelijk en eerlijk zijn de enige juiste weg. Waar het uiteindelijk altijd om zal gaan is; Doe waar JULLIE je prettig bij voelen. Ga nooit over de strakst gestelde grens heen, oftewel: hou rekening met elkaars wensen en grenzen want swingen doe je sámen!

 

soft swap

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
T uit H schreef op 29 juli 2022 om 11:20
Gisteren met mn vriendin (beide 40) naar sauna azzurra geweest. Koppeltjes dag. Voor de eerste keer. We kwamen om 19u binnen en de voordeur ging open gelijk zie je hele tent vol blote lichamen, wow dat was even onwennig haha. Een soort tussenkamer zou beter zijn. Maar nadat we een rondje hadden gelopen wende het heel snel. Het was er druk en overal actie. Ieder bad, kamertje, douche waren stelletjes bezig wauw dit was bijzonder om te zien, voor ons dan als newbies. Maar het maakte wel snel geil dus in de stoomcabine elkaar lekker verwend. En in de sauna, en in een afsluitbaar hokje. Super ervaring! Wat we minder vonden is het vele geklets door, ik denk vaste bezoekers. Wordt je lekker verwend door je vriendin, hebben ze het in het bubbelbad naast je over de week aanbiedingen van de jumbo 😩 en over tante met haar gluteallergie?? Weg geilheid, doe dat kletsen aub aan de bar. Tegen half 11 naar huis, we hebben genoten van de sfeer en van elkaar, voor herhaling vatbaar!
Even geduld...

3 reacties

  1. Hans schreef:

    Morgen vrijdag 3 mei gaan wij met 2 stellen naar Mystique. 1 stel voor het eerst. Wij komen graag in contact met het jonge stel uit Goes.

  2. Ray en Anita schreef:

    Natuurlijk is dat mogelijk, je blijft dan gewoon op jezelf en gaat met niemand mee naar een erotische ruimte.

  3. emillio schreef:

    Hoi,

    we zijn een stel van beide 27 jaar, al een tijdje hebben we in ons hoofd om een club te bezoeken. Nu zijn we wel beiden zo ingesteld, dat we enkel willen kijken en bekeken worden zonder eigelijk enige interactie met andere stellen of vrijgezellen heren . Is dan zn club wel iets voor ons ?

    groetjes emillio en Giada

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *