Full swap of soft swap

soft

Deze termen komen uit het Engels en zeggen iets over “de daad”. Vrij vertaald betekent het verschil: “volledig wisselen” of “gedeeltelijk wisselen”.
Alhoewel er nog behoorlijk wat discussie is in ‘Swingland’ wat exact onder welk kopje moet vallen en ook Wikipedia zich nog over het fenomeen moet buigen, is er toch al een klein tipje van de sluier op te lichten wat het grootste verschil zou moeten zijn. Uiteraard zal Soft (=zacht) een rustigere aanpak kunnen aanduiden en daarmee de penetratie uitsluiten. Maar is dat het enige dat je uitsluit als je soft swap op je profiel aanklikt?

Betekent de term soft swap dat alle andere vormen van seks waarbij geen penetratie plaats vindt door de (tijdelijk) swingpartner, wel geoorloofd zijn? Denk hierbij aan BDSM, het gebruik van speeltjes, plasseks, vrouw-vrouw seks met een voorbinder… Ja heus, er is ook nog genoeg te ruilen zonder dat het geërecteerde lid van je partner ergens naar binnen verdwijnt. Omdat het op veel datingsites heel lastig is om een duidelijk onderscheid te maken en je eigenlijk altijd maar 1 van de 2 hokjes aan kan klikken, is het raadzaam om hier ook in jullie profieltekst heel duidelijk in te zijn. Er zijn voldoende voorbeelden van stellen waarbij er op het profiel “soft swap” staat maar dat zij het penetreren niet uitsluiten op een date. Zij willen daarmee voorkomen dat er een verwachting bij anderen ontstaat dat zij altijd voor penetratie in zijn en kiezen voor een middenweg.

Andersom zou natuurlijk ook een mogelijkheid kunnen zijn: jullie vullen full swap in op jullie profiel en leggen goed uit in de profieltekst wat jullie daar onder verstaan, om de hete angel uit deze discussie te trekken. Om vooraf een goede match te vinden, tijdens de date het meeste plezier te beleven en uiteindelijk ook na de date het langst na te genieten is duidelijk en eerlijk zijn de enige juiste weg. Waar het uiteindelijk altijd om zal gaan is; Doe waar JULLIE je prettig bij voelen. Ga nooit over de strakst gestelde grens heen, oftewel: hou rekening met elkaars wensen en grenzen want swingen doe je sámen!

 

soft swap

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
Hans uit Ergens schreef op 17 september 2020 om 16:22
De laatste tijd hebben wij het swingen toch maar weer opgepakt. Maar ook de balans eens opgemaakt. Wat is het mooie swingers wereldje toch afgegleden naar een mannen paradijs. Bitter is het ook dat wij in de afgelopen jaren ook mannen alleen tegen kwamen die wij persoonlijk kennen, die een vrouw thuis hebben. Waarvan er zelfs een is waarvan wij weten dat die twee jonge kinderen heeft. Het eerste wat er gevraagd wordt is dat wij er toch niet over praten, zal de smoezen maar even weglaten, maar meestal is het werk gerelateerd, waardoor de heren toch nog een avond langer in het hotel verblijven alvorens thuis te komen. Het ergste vinden wij dat er stellen zijn die dit dus mogelijk maken, die dit goed praten, vaak al met de opmerking, “Wij komen hier maar voor een ding.” Wij vinden deze opmerking gewoon niet kunnen. Ook wij zijn van mening dat dit niks meer is dan een verkapte vorm van prostitutie, gouden handel, eerst het stel die toegang betaald en daarna de man die extra betaald om binnen te mogen. Ken er genoeg die gastdames zoeken en zeker deze regeling ook wel willen. Dan de afgezaagde tekst “nee is nee” wij moeten er van kotsen zo langzamer hand. Onlangs nog een opmerking over geplaatst, “ Van bier drinken wordt je doof. Sommige mannen ook van een erectie”. En als je er dan al een melding van maakt krijg je regelmatig te horen, “nou dan ga je toch ergens anders naar toe”. Ook het woord respect zien wij vaak voorbij komen. Maar waar zijn dan die mannen die het fatsoen hebben om even in de bar een praatje te maken, even kijken of er interesse is voor een man erbij? Onlangs in een zaak geweest 15 stellen en 10 kerels en 2 dames. Staat er in het gastenboek te lezen, prima verhouding, ja voor de mannen vast wel, maar er waren drie stellen die wel wilden en de rest moest elk vrij gat afschermen anders liep je de kans dat er wat in zat. Er was maar een man die een praatje heeft gemaakt. Daar hebben wij dan weer respect voor. Wij lezen vaak in gastenboeken en zien ook daar een verschuiving van berichten. Een club waar wij al jaren komen is opeens veranderd in de zandbak van de school zoveel jonge stellen komen er opeens over de vloer. Denk in 4 jaar dat wij er wel geteld ook maar 4 zijn tegen gekomen van onder de 30. Ook thema feesten die opeens als paddenstoelen uit de grond schieten en altijd vergezeld gaan met erotische kleding verkoop, nou jammer dan maar, dan blijven wij daar ook wel weg. Immers zien wij ons toch echt niet drie keer per maand een nieuwe outfit aanschaffen terwijl wij 60 % van de avond niks aan hebben. Moraal van dit geheel is toch wel dat met name vrouwen het hardste te keer gaan over vreemd gaande mannen, wel dames, alleenstaand of van een stel, maak dit dan ook niet mogelijk. Willen wij het swingen weer puur krijgen in zijn zuivere vorm dan stop hier gewoon mee. Advies uiteraard maar met dit tempo is er over tien jaar niks meer om te swingen.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Ik heb zelf ontdekt dat er verschil is tussen privéleven en sexleven. Hier kunnen mensen Hypocriet mee omgaan, omdat hun verlangens soms groter zijn dan hun waardegevoelens. Een leugentje voor bestwil, heet dat. Je zult verbaasd zijn als je alles zou weten...en nu maar een beetje...dus ik denk dat je én tegen een veranderende tijd aanloopt én wellicht uitgekeken bent op gemengde clubs. Ga naar Fata of Fun!!! alleen stellen, geen gezeik. Stellendag sauna kan verhelderend werken, bedankt voor je verhaal. We care.🌼
Even geduld...

3 reacties

  1. Hans schreef:

    Morgen vrijdag 3 mei gaan wij met 2 stellen naar Mystique. 1 stel voor het eerst. Wij komen graag in contact met het jonge stel uit Goes.

  2. Ray en Anita schreef:

    Natuurlijk is dat mogelijk, je blijft dan gewoon op jezelf en gaat met niemand mee naar een erotische ruimte.

  3. emillio schreef:

    Hoi,

    we zijn een stel van beide 27 jaar, al een tijdje hebben we in ons hoofd om een club te bezoeken. Nu zijn we wel beiden zo ingesteld, dat we enkel willen kijken en bekeken worden zonder eigelijk enige interactie met andere stellen of vrijgezellen heren . Is dan zn club wel iets voor ons ?

    groetjes emillio en Giada

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *