Wij zelf zijn ooit begonnen in een parenclub, het was een oude omgebouwde boerderij in Noord-Holland. We wisten totaal niet hoe je nou contact moest maken met andere mensen en vooral niet hoe je duidelijk kunt maken dat je een ander stel wel leuk vindt. We hingen wat aan de bar en kletsten, strak van de spanning, over koetjes en kalfjes. Na een tijdje zijn we verder gaan rondkijken op de bovenverdieping en we zagen wat mensen die elkaar aan het masseren waren, in een andere ruimte werd een dame omringd door meerdere mannen waar ze luidkeels van genoot, even verder lag een stel alleen…wij erop af…. en gingen dicht in de buurt liggen. Als snel gingen voorzichtig wat aaiende handen over en weer en het ijs was gebroken. We hadden ze niet eens gezien toen we aan de bar waren…
Er is geen “formule” om te beginnen met swingen. Het ene stel gaat eens op een naaktstrandje kijken, het andere stel doet partnerruil met een bevriend stel enzovoort, lid worden van een swingers datingssite kan ook natuurlijk.
Praat van te voren met elkaar en maak duidelijke afspraken.
Bijvoorbeeld tot hoe ver je wilt gaan:
Een woord afspreken wat “stop” betekent zodat jullie een onprettige situatie kunnen afbreken.
Alleen met een stel, groepje stellen of single mannen/vrouwen erbij?
Probeer je van te voren te oriënteren als je bijvoorbeeld naar een parenclub wilt gaan, op bepaalde avonden mogen geen single mannen naar binnen en op andere momenten zijn er juist thema avonden die je aan kunnen spreken. Wat ik wel adviseer is, om voor de eerste keer in een wat kleinere club te gaan kijken. Je moet een beetje handig zijn in contact leggen maar de tegenpartij ook, dus als je in de fun staat met 150 stellen dan kan het wat te druk overkomen waardoor de contacten moeilijker verlopen. Kies je daarentegen een wat kleinere club met 50-70 stellen dan voel je op je pumps aan dat het contact leggen wat rustiger en gemoedelijker zal verlopen.
Met deze tips beperk je je kwetsbaarheid een beetje voor de eerste keer, en heb je ietwat meer controle over de nieuwe situatie.
Ik man van middelbare leeftijd zoek een dame/stel om een aantal uurtjes in de sauna door te brengen.
Lekker stiekem naar elkaar te kijken en spanning te voelen. Wie duikt er samen met mij a.s vrijdag lekker het zwembad/jacuzzi in en kijken of de temperatuur gaat oplopen. @Belle lijkt het jullie wat om samen deze stap te maken. Dames/stellen hoor graag jullie voorstellen dat
Zijn er nog stellen (of dames) die vrijdag 15 of zaterdag 16 naar Elysium of Veluwse Bron gaan om te kijken, bekeken worden en teasen? Eventueel meer bij klik.
Hoi wij volslank ondeugend stel hebben voor morgen 5-9 kunnen boeken in sauna Helmond. Zijn er nog leuke stellen die ook gaan? Wij zijn nog nieuw en zijn wat onzeker. Maar wie weet..,,
Hallo allemaal,
Volgende week maandag 11-09 vanaf 12:30 naar Mill. Ben onervaren maar wel heel nieuwschierig in flirten en misschien meer in de sauna. Ben zelf een man van 33 en sportief gebouwd. Hopelijk ga ik een leuke middag beleven.
Groetjes!
Hubert
uit
Biddinghuizen 4 september 2023 om
22:41
Hoi, wij zijn nieuw in swingersland. Wie gaat ons pleasen of verleiden woensdag in Mill? We zijn er waarschijnlijk de hele dag wel. Zeker overdag en misschien in de avond ook nog wel even. We zijn een leuk stel volslank midden 40. Ps mijn vrouw weet er niet van maar is wel ondeugend. Misschien zie je wel dat ze onder water speels is
Sanderenjessie
uit
Tilburg 2 september 2023 om
10:34
Vandaag, 2 sept, gaan mijn vrouw en ik naar sauna Helmond. Slanke 38 jarige dame met rood haar en een volslanke 38 jarige man. Wie gaat haar verrassen en proberen te verleiden? Ik heb haar dezelfde opdracht gegeven voor vandaag namelijk.
Wij gaan dinsdag naar berendonck. Wie zien we daar? Zijn er de gehele dag. M36v29 beginnend en niet ervaren willen gewoon wat kijken en ook bekeken worden.
Donderdag 14 september zijn wij de hele dag in de Veluwse Bron. Iemand tips wat de beste plekjes daar zijn? Wellicht ook de kans elkaar te ontmoeten daar? Wij zijn een stel van 33 en 37.
X Eva
Maandag 18 September is mijn mooie vrouwtje jarig.
Dan gaan wij naar Azzurra en wil haar dan graag verwennen en laten verwennen door (veel) mooie jonge mannen.
Zij is blond, slank en een mooie cup D.
Zijn dan o.a. in een afgesloten ruimte (doen we niet op slot) om haar lekker in te zepen en op de open matrassen.
Zijn er vanaf openingstijd.
Wie weet tot dan.
Opzoek naar een vrouw tussen 23-30 die eens samen naar Sauna Javali in Heerhugowaard wilt op swingers day. Lijkt me leuk om dit eens te ervaren. Ben zelf 25 jaar, blank, slank/normaal postuur.
Wij gaan komende ma, di of wo wanneer het zonnig is naar thermen berendonck of de boot in Mill.
Zijn er toevallig meer koppels m v tussen de 25 en 40 die daar heen gaan. M36 v29 sportief postuur en verzorgd. In voor wat spannende momenten met ander koppel, maar alles alleen enkel met een goed gevoel.
Ton en maria
uit
Helmond 31 augustus 2023 om
09:29
Vakantie weer voorbij. Tijd voor een middag relaxen en genieten in de sauna azzurra. Zaterdag vroeg in de middag . Leuke heer altijd geilzellig als aanvulling.
Maria houdt wel van een lekkere massage.spreek ons gerust aan. Maria lekkere volle vrouw .
Wij zouden graag deze donderdag 31 augustus leuke stellen van middelbare leeftijd ontmoeten. Bi stellen hebben de voorkeur. Gewoon plezier voor 4 zonder dat je na hoeft te denken. Wij zouden jullie graag ontmoeten in azzura. Spreek ons aan wij spreken graag met leuke mensen. Vrouw kort haar ter herkenning
Wij gaan volgende week naar de Veluwse Bron, komen daar veel lifestylers? Wat zijn de tips voor die locatie? We zijn op zoek naar gezellig contact en wie weet meer.
Morgen mensen nog naar de Veluwse bron. Ik ben heel snel te herkennen. Aan mijn gespierde bouw. Spreek me aan met Chris. Misschien dat iemand dit nog leest voor morgen
Goedenavond,
Ik m30 wil graag een keer deze Sauna beleven op een gemengde avond. Echter vind ik alleen gaan niet echt leuk en vrij spannend. Zijn er vrouwen of stellen die het leuk vinden samen te gaan (zonder verwachtingen). Ik kan zelf maandag 4-9 vanaf 1500
Ik hoorde afgelopen week op het naaktstrand van een stel uit de buurt van Tilburg, dat de eigenaren Ibiza 2.0 wil gaan beginnen / opstarten. Ze schijnen een locatie op het oog te hebben, alleen de gemeente werkt niet mee, ze willen geen (seks)vergunning verlenen.
Weet iemand meer hoe de huidige stand van zaken is?
Klopt de bewering?
Hoi Steef Patricia wij gaan wel naar België volgens mij Elaysa, zijn er as dinsdag vanaf 10 tot zeker s avonds 20.00 uur. M36 v 29 beide nog nieuw op dit gebied, wij willen gewoon wat kijken en bekeken worden, met misschien meer… wij zijn ook nog nooit in deze sauna geweest dus moeten eens zien wat er evt kan gebeuren.
Ludmilla nico
uit
Zeeland 25 augustus 2023 om
23:34
Wij gaan aanstaande donderdag naar Azzurra
We zijn er rond 12 uur lange slanke vrouw heb ik ze wil experimenteren laat me weten hoe we elkaar herkennen
Wij gaan zondag 27-08 naar SpaSense Geldrop. M31V28. Nog meer nieuwsgierige koppels aanwezig? We zijn er rond 11:00. Beide normaal postuur beide blonde haren.
Hallo,
Ik lees veel over Mill, zijn de andere blue sauna’s zoals leiden en Helmond ook aanraders op gebied van spannende dingen of is Mill wel de aanrader?
Vincent en Lisa
uit
Heerenveen 24 augustus 2023 om
12:07
Hé hallo, wij gaan maandag 28 augustus naar Azzurra. Nog andere leuke stellen? Wij zijn er rond 11:00.. ze zoekt veel lekkere pikken, maar niet te opdringerige mannen… nee moet wel nee zijn. Maar bij de goede vibe gaat ze gewillig liggen en laat ze zich achter elkaar nemen.
Hoi Steef en Patricia wanneer gaan jullie
Wij wilden naar België gaan elaisa hoe zijn jullie te herkennen en welke leeftijd. Wij willen gewoon wat oriënteren. En mss meer! M36v29
Gaan er ondanks de voorspellingen morgen nog leuke stellen naar het naaktstrand bij bussloo. Wij stel midden 40 zouden het leuk vinden wat spannende momenten met een stel te hebben
Hoi J&r uit Roermond
Wanneer zijn jullie er weer?
Lezen net jullie oproep
Ook wij zijn nog niet zo lang in dit wereldje en willen ook graag het nodige ontdekken!
Wij staan ook open voor alle vormen van vermaak als je juiste klik er is en schrikken zeker niet van verdwaalde handen en mondjes van beiden. Laat maar weten wanneer jullie er zijn dan kijken we of wij die dag ook kunnen
Wie weet tot snel
Andere stellen met dezelfde smaak mogen natuurlijk ook reageren
Groetjes H&L
Hey BDBB, goed te horen dat er in Leiden ook weleens wat gebeurt. Komen jullie daar vaker? Ik zo nu en dan en loop jullie graag eens tegen het lijf. Ben benieuwd...
@Lv uit Eindhoven
Rond welke tijden zijn jullie er? Toevallig ook in de avonduren/tot sluitingstijd? En waar zijn jullie verder aan te herkennen (subtiele hint 😏)?
Wij willen ook wat spelen en ondeugend zijn in het bubbelbad en zwembad alleen treffen bij de boot in Mill nooit gelijkgestemden aan! Wij willen in de week van 4 september ook doordeweeks gaan. Wie hebben er zin om een dag af te spreken? M33v30 verzorgd en sportief uiterlijk.
Hallo NN, Berendonck is een mooie grote sauna. Het lijkt me spannend om jullie daar zondag te ontmoeten. Gelijke leeftijdscategorie heeft mijn voorkeur. Van 45 tot 60. Hoe kunnen we elkaar ontmoeten?
@NN
Wijngaarden de 20e ook naar berendonk.
Wij hebben normaal postuur.
Ik kaal geschoren koppie en stoppelbaardje.
Mijn vrouw lange blonde krullen.
Wij zullen er van smorgens vroeg zijn.
Blauwe en roze badjas.
Kijken en bekenden worden. Teasen en bij een klik meer.
Hoi Henk.
Bedankt over de update betreffende saunaboot Mill. Wij gaan woensdag. En kijken graag, en als we wat zien, hebben wij niks gezien. Groetjes Marc en Rachel
& Marian uit Wijchen, leuk dat jullie voornemens hebben om morgen naar azzurra gaan, ik zou met jullie wel wat willen drinken en kijken of er een Klik kan instaan. Mijn gelegenheidsvriendin zal waarschijnlijk ook gaan komen en misschien kunnen we het dan nog leuker hebben. Goed gesprek, teasen en verleiden en als je van een massage houdt neem ik de olie mee. Hoor graag hoe laat jullie gaan, we komen zelf rond 12:30 af 14:00 helaas niet tegelijk want mijn vriendin moet eerst werken.
Hoi luitjes
Ik wil even wat kwijt over sauna boot in Mill.
Wij komen er regelmatig maar wij kunnen ook genieten van andere stellen maar de meeste mensen denken dat er daar ook sex toegestaan is maar is niet gebruikelijk daar het blijft een gewone sauna en er zal best wel eens wat gebeuren in de jacuzzi’s.
Maar als je betrapt wordt is het einde verhaal en kun je vertrekken uit de sauna.
Hallo sterkspul. Hoe laat zijn jullie de 20e in Veluwsebron en hoe herkennen we jullie? Wij zijn 45/47 en in voor spanning. Beide niet bischierig maar houden van kijken, teasen en meer. Waar zoeken jullie?
Hallo,
Ik ben een slanke, sportieve man van midden 50. Bischierig, voor heel veel dingen in. Wel een beetje een newbie, ik moet op weg geholpen worden 🙂
Op zoek naar een “partner in crime” om leuke en spannende dingen mee te maken.
Welke leuke dame of eventueel stel gaat morgen ook naar een naaktstrand en heeft zin om kennis te maken?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Peter, vrouwen zoeken geen hulpbehoevende man. Maar liever kerels die van aanpakken weten.
@Stiefpat Is al even geleden maar ik las je bericht over de Heuvelrug in Veenendaal. Onze favoriete sauna, zoeken daar zelf soms even een lege sauna op maar jullie zijn daar ook wel voor in?
@Stiefpat Is al even geleden maar ik las je bericht over de Heuvelrug in Veenendaal. Onze favoriete sauna, zoeken daar zelf soms even een lege sauna op maar jullie zijn daar ook wel voor in?
wij, ik 53 en zij 47 willen graag een keer iets meer meemaken in het leven..
hoe pak je zo iets nou echt precies aan ?
Gaan 16 maart naar Azzura,m 60 V 50, zijn er meer dames plus?