Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Er zijn verschillende datingsites op het internet te vinden. De ene site is meer gericht op sociaal contact, de andere is meer gericht op het vinden van een vaste relatie. Dit zijn nou niet echt de datingsites waar je swingers zult vinden…
We hebben zelf op verschillende (nederlandse) datingsites gestaan maar het blijft toch gerotzooi met fakers of mensen die er echt niet uitzien. Daarom heb ik recentelijk een artikel geschreven over het verschil tussen ‘gratis’ sites en een oldskool datingsite.
Onze nummer 1 is toch Swingers Dating Club (SDC)
Je kunt sdc een tijdje gratis uitproberen, het is een leuke site waar oa validaties uitgedeeld kunnen worden als je een succesvolle date hebt gehad met een man/vrouw/stel. Een validatie betekent dat diegene dus geen faker is, erg handig!
Je kunt niet overal in zonder betalend lid te zijn, maar dat is om de privacy van de huidige swingers te beschermen. Als single man heb je minstens 1 validatie nodig om in de chatroom te mogen. Echter, als je je normaal opstelt en je goed presenteert, is die validatie namelijk zo binnen!
SDC 3 dagen op proef via onze kortingscode
Voor SDC is er een kortingscode waarmee je 3 dagen lang een proefabonnement kunt krijgen. Je krijgt beperkte functionaliteit maar genoeg om een beeld te kunnen krijgen hoe de site er van binnen uit ziet. Deze promocode is 25205. Meestal hebben ze in de decembermaand een actie dat je een eeuwigdurend “lifetime” lidmaatschap kunt afsluiten voor een eenmalige vaste prijs. Dat hebben wij ook gedaan, enkele jaren geleden. Het is een hoop geld ineens maar het is uiteindelijk veel goedkoper dan jaarlijks terugkerend betalen. **update- We hebben vernomen dat een mailtje naar de helpdesk van sdc wonderen doet als je een lifetime verzoekt! Ook buiten de Decembermaand. Grijp je kans-**.
hoi wij gaan morgen naar sauna Javali.
ik heb een cursrus ontspannigsmassage gevolgd en ga daar morgen mijn vrouw masseren.
wie gaan erg nog meer en wil ook graag gemasseerd worden. .
groetjes BeJo
@ Rijpje,
Hi ik zou je graag leren kennen Ben een relaxte, zeer verzorgde (ook daar beneden ;-)) ondernemer / zakenman. passionele man met humor en respect ben 185/78kg goed lijf ben jou leeftijd, zongebruind want ben nu zelfs nog in Spanje, maar kom zondag weer terug naar het regenachtige Nederland Dus perfect om maandag heerlijk ( elkaar ) op te warmen bij Azzuro. groetjes john
Hoi hoi ik ga 3april weer naar azzurra laatste x super gezellig ..relaxen in bubbelbad en een drankje en wie weet wat er nog komen gaat 😁 zoek leuke vent normaal postuur 40 + goed geschapen en geschoren beneden graag, ik ben 55 blond kort haar en slank , tot dan ....😊
Hoi!
Wij stel gaan morgen voor het eerst naar Eroroma... Toch de stap genomen om dit samen te proberen.
De gezonde spanning stijgt wel maar we kijken er wel naar uit.
Tot morgen?
dit leuk en spontaan stel zoekt ander stel om lekker te genieten bij Azzurra op 5 april in de middag. Helaas kunnen we nooit op donderdag anders waren we er zeker al geweest 🙂 wie gaan we ontmoeten ?
Zaterdagavond gaan we samen met onze vriendin naar Azzurra. Voor haar wordt het nu de 2de keer. We zoeken stellen / mannen waarmee we bij een leuke klik een fijn samenspel kunnen vormen. We kijken uit naar de reacties en wellicht de ontmoetingen daar.
beste Swingers,
wie heeft er een adresje waar je als stel met meerdere stellen een tantra massage cursus kan volgen.
Ik heb er een paar gevonden op internet maar daar krijg ik geen reactie.
na mijn cursus ontspanningsmassage wil ik wat meer weten van tantra massage
groetjes BeJo
Hallo, wij zijn een koppel van 42(m) en 29 (v), wij gaan zaterdag 25 maart naar steamwork. Zijn een koppels die ook gaan? Wij zijn er vanaf ongeveer 1600 uur . Man is donker getint en vrouw is blank
John & Anita
uit
Den Helder 22 maart 2023 om
11:08
Hallo, wij zijn een geil stel van in de 50, we zien er beide goed uit. Wij hebben zin om een avontuur op een parkeerplaats te beleven, maar hebben nog geen ervaring. Alles is mogelijk wat ons betreft. Is de parkeerplaats bij wognum, afslag 10 een goede plek?
Hi H&E en Sven , ook wij , slank bi-stel begin 50 zijn de 30e maart aanwezig bij Azzurra .
We zijn er de gehele middag. Beiden herkenbaar bij de bar door de twee witte wijntjes. Spreek ons gerust aan! Spelen graag met elkaar maar zeker ook met anderen als t lekker en goed aanvoelt.
Wesley 27 bi man
uit
Amsterdam 20 maart 2023 om
16:45
@ Ronald&Miranda Hey daar! Hier een sportieve bi man opzoek naar leuke en spannende avonturen met MV stel. Ben opzoek naar liefst iets vast! Laat even weten als jullie geïnteresseerd zijn:) 27-178-80-19x6
Leuk om af te spreken stel uit Horst, wellicht 30 april of 7 of 14 mei afhankelijk van het weer. Wij houden van sauna maar ook bubbelbad beetje teasen. Wij zijn beide rond de 30 jaar.
Hoi Har.& Cor,
Leuk dat jullie ons nog kennen en nu weten we ook welk stel jullie weten van die 3 stellen😘. Wij zijn van plan om 20 april weer te komen , dezelfde tijd!
Gr peterr_41 & Ines
Wie willen er in april of mei afspreken op de boot in Mill wij jong en fris stel netjes onderhouden willen gaan bubbelen en kijken wat er nog meer te doen valt. Voorkeur zaterdag of zondag
Hoi Ines, wat tof dat ik je hier tref! Wij kwamen inderdaad als eerste bij jullie in de whirlpool zitten. Later zaten we daar ook met z'n achten.... ;-))) en hebben we elkaar ook nog elders in de sauna getroffen. Wij heten Har en Cor. Kom je nog een keer naar Azzurra?
Hoi Har,
Wij zijn er idd de 19 Jan geweest. Welk stel waren jullie?
Het stel dat gelijk om 11 uur mee in bubbelbad stapte, bij ons.
Wat zijn jullie namen?
Kun je iets meer vertellen over de 19 Jan.
Gr Peter en Ines
Ha H&E. Wij, (slank) stel, hij uit Zwolle en zij uit Brabant gaan de 30e waarschijnlijk (hopelijk) ook weer die kant op. Van welke leeftijd zijn jullie?
Ben op donderdag 19 januari jl. in Azzurra geweest met mijn partner. Hebben daar Inez ontmoet. Zou graag opnieuw met haar in contact komen, was heel fijn!!
Als je dit leest Inez, wij zijn hoogstwaarschijnlijk donderdag 23 mrt weer in Azzurra. Hoop van je te horen of je daar te zien 😉 xxx
H en E
Wij zijn voornemens om 30 maart naar Azurra te gaan.
We zijn slank stel en willen graag met andere slanke stellen samenspelen.
Dus wie zien we daar?
Gr H en E
LekkerStelArnhem
uit
Arnhem 15 maart 2023 om
09:22
Zaterdag willen we graag weer fijn gezelschap van een leuke vent 40-50 jaar met eveneens normale contactuele eigenschappen. Dat geeft ons een kick. Vermoedelijk zijn we vanaf 16:00 uur in Azzurra. Wie stapt bij ons in het bubbelbad? Wel eerst even vragen hoor 😉
Goedemorgen, komende maandag ga ik voor het eerst naar Azzurra. Ben 45j, sportief gebouwd en verzorgd. Ben benieuwd of ik leuke (Bi) stellen/vrouwen tref op 20 mrt. Ben er rond 14:00u. Hopelijk tot dan. Gr Joost
Na de vele bezoeken aan jullie site en al jullie berichten zijn wij erg nieuwsgierig naar jullie geworden 😃 Donderdag gaan wij waarschijnlijk ook weer naar Azzurra. Hoe kunnen we jullie herkennen?
Zijn door jullie site en al jullie berichten best nieuwsgierig naar jullie geworden 😄 Donderdag gaan wij waarschijnlijk ook naar Azzurra. Hoe kunnen wij jullie herkennen?
Heerlijk paar uurtjes azzurra geweest . Leuke man ontmoet .niet waar ik mee afgesproken had haha die was ineens weg ..jammer geen gedaggezegd voor je weg ging , John..( was ook leuk )maar heb me wel vermaakt haha ik heb je nr B .
kom helemaal op naar volgende week
Wie? vandaag naar Steamworks gaat? 13/03 Rond 18:00, ik Marokkaanse man 35 jaar, lichaam Atletisch, heteroseksueel, actief en geil. Welke stel of vrouw kom vanavond? Kom samen een spannende avond beleven
Welk waddeneiland?
Wij (stel m/v) willen in het voorjaar naar een van de waddeneilanden.
Iemand ervaring met een naaktstrand voor spanning en sensatie met stelletjes m/v of enkel m ? Waar moeten we zijn? Graag tips!
Hoi!
Mijn vriend en ik (50/40 jaar) slapen vanavond (13/3) in Apeldoorn, een mooi en luxe hotel!
Welke dame mogen wij verwennen met een drankje, een leuk gesprek, en een lekkere douche (vv en vvm).. wie weet volgt er meer!
Xx
Hi, gisteren gezellige avond meegemaakt in Javalli.
Niet megadruk maar wel gezellig druk.
Nu schreven veel stellen eerder hier te gaan, maar wie zijn nou uiteindelijk geweest?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Hoihoi, wij zijn zaterdag geweest, ben nog bezig met ons verslag! groetjes Ray
klik hier voor de review
https://samenswingen.nl/getest-swingersday-erosauna-javali-heerhugowaard/
Hi, ik ben Tim, normaal postuur begin 40. Komende woensdagmiddag ga ik weer eens naar Azzurra. Enkele weken geleden leuke middag gehad en hoop deze woensdag ook op een spetterende middag 💦😉
Lijkt me leuk als de dame uit Rheden die ik in het bubbelbad sprak er ook is (mocht je dit lezen 🤗)
Voor de mensen die nabij de Duitse grens wonen is wellicht joyclub.de ook interessant.
Vrijwel alle Duitse clubs zijn er bij aangesloten en aanmelden bij een club via joyclub.de kan een leuke korting opleveren.
Nog koppels die naar thermen holiday gaan dit weekend toevallig. Samen met mn vriendin zondag van plan te gaan
Voor de mensen die nabij de Duitse grens wonen is wellicht joyclub.de ook interessant.
Vrijwel alle Duitse clubs zijn er bij aangesloten en aanmelden bij een club via joyclub.de kan een leuke korting opleveren.