Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Er zijn verschillende datingsites op het internet te vinden. De ene site is meer gericht op sociaal contact, de andere is meer gericht op het vinden van een vaste relatie. Dit zijn nou niet echt de datingsites waar je swingers zult vinden…
We hebben zelf op verschillende (nederlandse) datingsites gestaan maar het blijft toch gerotzooi met fakers of mensen die er echt niet uitzien. Daarom heb ik recentelijk een artikel geschreven over het verschil tussen ‘gratis’ sites en een oldskool datingsite.
Onze nummer 1 is toch Swingers Dating Club (SDC)
Je kunt sdc een tijdje gratis uitproberen, het is een leuke site waar oa validaties uitgedeeld kunnen worden als je een succesvolle date hebt gehad met een man/vrouw/stel. Een validatie betekent dat diegene dus geen faker is, erg handig!
Je kunt niet overal in zonder betalend lid te zijn, maar dat is om de privacy van de huidige swingers te beschermen. Als single man heb je minstens 1 validatie nodig om in de chatroom te mogen. Echter, als je je normaal opstelt en je goed presenteert, is die validatie namelijk zo binnen!
SDC 3 dagen op proef via onze kortingscode
Voor SDC is er een kortingscode waarmee je 3 dagen lang een proefabonnement kunt krijgen. Je krijgt beperkte functionaliteit maar genoeg om een beeld te kunnen krijgen hoe de site er van binnen uit ziet. Deze promocode is 25205. Meestal hebben ze in de decembermaand een actie dat je een eeuwigdurend “lifetime” lidmaatschap kunt afsluiten voor een eenmalige vaste prijs. Dat hebben wij ook gedaan, enkele jaren geleden. Het is een hoop geld ineens maar het is uiteindelijk veel goedkoper dan jaarlijks terugkerend betalen. **update- We hebben vernomen dat een mailtje naar de helpdesk van sdc wonderen doet als je een lifetime verzoekt! Ook buiten de Decembermaand. Grijp je kans-**.
@Hugo, aan wat kunnen we jullie herkennen? En welke sauna kunnen we jullie vinden? We zullen jullie zeker benaderen als jullie daar lekker geil bezig zijn.
GezelligStelEmmen/m39v40
uit
Emmen 19 april 2024 om
10:28
Wij zijn een beginnend stel uit Emmen, hebben een tijd met het idee gespeeld eens een club te bezoeken en te kijken wat daar uit voortkomt, aanvankelijk voor de spanning van kijken en bekeken worden, en van daaruit kijken hoe we ons erbij voelen.
We zaten te denken om een keer op een donderdag overdag naar Azzura te gaan. Heeft iemand hier nog tips voor? Is hier overdag ook wat te beleven, of is dit toch echt iets voor de avond?
Ha Mixstel ui Zwolle, wij zijn morgen vanaf eind van de middag en de avond in zwaluwhoeve en wel in voor wat spanning. Wij zijn hetero stel (M 46, V 43), normaal goed figuur, beide helemaal kaal. En wie zijn jullie en hoe herkennen we jullie?
Beste Azzurra bezoekers , heb best veel van deze erotische sauna gelezen her en der , het lijkt mij enorm leuk om een x bezoekje te brengen . Ben van plan om met Kingsday mijn koning eens flink te verwennen met allerlei heerlijke sauna’s en stoombaden 🙈hoe laat kan je het best binnenraken ben een goed uitziende sportieve man die in is voor vele erotische contacten en dates 😉 geïnteresseerde stellen of dames kunnen en mogen mij alles vragen en de rest komt helemaal goed 😉heel veel liefst mensen ❤️
Stel MV gaat donderdag 25 april naar sauna Amstelland Uithoorn. Wel donker of getint stel lijkt het interessant om ons daar te komen bekijken en wie weet wat meer?
Maandag de 22e ga ik voor de 2e keer naar Azzura. Wie gaat er nog meer? Ik ben er al vroeg (11 uur) en blijf tot een uur of 6. Hopelijk zijn er overdag ook leuke stellen 😄
Danny & Lisanne uit Waalwijk, hoelaat kan ik jullie vrijdag verwachten? Kan ik jullie ergens aan herkennen? Ik ben er tussen 14.30 en 15.30 uur. Beneden aan de bar afspreken?
Naturistenkoppel
uit
Rotterdam o 17 april 2024 om
20:06
Wij net terug van Azzurra was weer heel gezellig en vrouw heeft het naar haar zin gehad. In Jacuzzi door meerdere mannen betast en geneukt Ook heeft ze weer mannen gepijpt. En heeft genoten. Na drankje aan de bar, weer in bubbelbad verwend. Al met al was weer heel gezellig en zeker met de glazenwasser Voor herhaling vatbaar. Stef hebbe we gemist, maar liefhebbers genoeg Fijne sauna
Hoi Ray en Anita. Ok das jammer. Maar misschien kan Danny en Lisanne een voorstel doen voor aanstaande donderdag of vrijdag!! 😋😋
Helaas mag ik morgen in Beuningen niet alleen naar binnen. 😊😊
Wie kan indomilf Groningen die zaterdag ook de gehele dag in sauna azurra was ze had lang donkerblond haar grote tieten echt een mooie geile vrouw een vrouw die echt ook wat deed niet zoals andere stellen die maar zitten ze was met een stevige man met allemaal tatoeages indomilf liet zich echt overal neuken ik heb haar gehad zijn er nog meer ervaringen met haar hoop dat ze snel weer komt
Hoi Danny en Lisanne. Hoe komen we met elkaar in contact. Misschien kunnen jullie aan de beheerder mijn e-mail adres vragen. Kik mag hier geloof ik niet hè!!
Eens kijken of onze wensen uit kunnen komen. 😋😋
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Helaas is het gastenboek geen datingsite...ergens afspreken, en vermelden wat voor kleding je dragen zult is prima. Of je maakt een gratis proefaccount aan bij sdc en je vermeldt alhier je sdc naam, kan ook.
Hoi M&L. Ik zit in in van de valk Apeldoorn voor paar dagen. Zondag tm donderdag ook nog volgende week. Ik nodig jullie van harte uit op mijn kamer met ruime douche/ bed en lekker bad! Gr Pierre
HI @M en L , hotel Apeldoorn boek ik als jullie de datum hebben! Of nemen een luxe suite en verblijven er met zijn 3tjes. laat maar horen. Kunnen van te voren contact hebben nog.
Groet john
aankomende zaterdag mijn eerste bezoek aan Azurra. Heel benieuwd naar alle ervaringen! Ben man van 41, normale bouw, 1.87, verzorgd en netjes geschoren
Paarveluwe
uit
Kootwijkerbroek 17 april 2024 om
09:13
Dag alle die donderdag naar Azzurra gaan. Om hier meer van ons te vertellen vinden wij niet zo prettig. Wij staan onder de zelfde naam ook op sdc voor meer informatie van ons. En de man hier draagt donderdag het polsbandje van Azzurra omgekeerd en de dame heeft geen bandje om. Xxx
Zijn er morgen nog mensen die naar azzurra gaan in de avond. Het is gemengde dag. Mijn eerste keer. Ben van plan te gaan… let know please. Jongen/ man 39 jr
Danny & Lisanne
uit
Waalwijk 17 april 2024 om
00:08
@ Stef : wij waren er wel degelijk . Één van de zes aanwezige stellen. oa buiten aan een wit wijntje onder de warmtelampen.
Donderdag a.s. stellendag gaan we in de middag.
@ H uit Limburg : klinkt goed 😋 sluit wel aan bij onze wens.
Welk stel is binnenkort in thermen holiday (schiedam) en houd ervan een beetje te gluren en teasen met een bbc en mijn vrouw. Zijn van plan deze of volgende week te gaan.
Naturistenkoppel
uit
Rotterdam 16 april 2024 om
22:58
Stef en anderen Wij 17 april weer naar Azzurra We zijn er om een uur of 3 in de middag en gaan naakt aan de bar zitten eerst. Als we wat drinken aan de bar, stel voor om vrouw te masseren en mee te gaan naar bubbelbad.
@danny en lisanne, jammer dat we elkaar niet gezien of gesproken hebben gisteren in Azurra. Ik was er en weet niet of jullie er waren. Maar hoop jullie zeker een keer tegen te komen daar. Wanneer gaan jullie eventueel weer?
Hoi Speelstel Danny en Lisanne uit Waalwijk.
Ooit weleens met een (oraal-bi) ondeugende goedverzorgde Limburger spannende spelletjes gedaan?? Ben een goed verzorgde en geheel geschoren jong gebleven (52jr) spontane verschijning. Hoor graag van jullie waar we elkaar eens kunnen ontmoeten voor kennismaking en dan een kijken of de bekende klik er is!! Nou wie weet tot snel.
wie gaat er a.s. vrijdag met mij mee naar de sauna hierden. Ik heb 2 toegangskaarten, dus iemand mag gratis mee!
Ik ben een man van 42. Zie er verzorgd uit en alles netjes geschoren.
Hoi M&L, wat dachten jullie van een spontane Limburger. Ben 55, 1.78 en geheel geschoren,maar dan ook echt overal. Lijkt me wel spannend om met jullie ergens kennis te maken. Hou wel van ge(il)zelligheid bij de juiste klik. Wie weet tot snel. Groetjes Rob.
Stelnbr5859
uit
Omgeving Breda 16 april 2024 om
18:17
Goedeavond allemaal,
Wij overwegen om a.s Vrijdag of volgende week naar de saunaboot te gaan.
Welk stel of stellen hebben ook de intensie om te gaan?
Laat maar horen, en mogelijk kunnen we iets afspreken samen, mochten we een klik hebben samen kan het mogelijk een mooi vervolg krijgen.
We vernemen het graag
Gr stel
Ik ben net 65 geworden . Maar in doen en laten ben ik veel jonger zeg men. Ik ben op een leuke manier ondeugend en ik heb veel humor.
Ik ben heel sociaal en wil zeker nooit iemand kwetsen. Heb ik geen klik dan zeg ik dat gewoon. In een jacuzzi mag je mijn grote borsten wel aanraken en ik kijk dan wel hoever ik ga. Mijn huisvriend is de 60 gepasseerd en hij is degene die graag eens contact zou willen hebben met andere dames. Mijn ervaring is dat hij heerlijk kan masseren, hij is groot geschapen, niet behaard en zeer vriendelijk. Rookt niet en zeer netjes op zijn lichaam.
Hé hallo
Zijn er nog mensen die komende zondag naar een sauna gaan in de provincie Groningen.
Laat maar weten waar jullie heen gaan. Dan zorgen wij dat wij er ook zijn.
Wij hebben wel zin in iets spannends
Hallo Maria uit Apeldoorn. Wij (65 en 60) willen maandag ook naar Azzurra gaan. Misschien ontmoeten we elkaar daar. Wat is jullie leeftijd?
Groetjes van EenH.
@paarveluwe, hier wss ook Azurra donderdag avond. Wel eerste keer 😬
Stel rond de 40. Nieuw in deze wereld.
Mogelijks drinken we er samen eentje aan de bar.
Hoi hier sportieve man ca 50 jaar netjes verzorgd en geschoren boven en onder met een fetish voor latex kleding
zoekt leuke vrouw om spannende dingen mee te doen (Azuura ?) echter wel als het er op aan komt alles save
Misschien meer met mooie latex kleding aan bij je thuis?
hoor graag
Paarveluwe
uit
Kootwijkerbroek 15 april 2024 om
18:10
Hallo wij uit Doetinhem. Wij gaan donderdag ook naar Azzurra. Bij de juiste klik vinden wij het wel lekker om met andere stellen te spelen. Maar een drankje aan de bar en van daruit zien wat er gebeurt kan altijd. Xxx w en j
Cuckhold stel indomilf
uit
Groningen 15 april 2024 om
14:19
Mark dat was ik aanstaande zaterdag ben ik er weer in sauna azurra Beuningen vanaf 11.00 tot sluitingstijd zal ik me er weer helemaal onder laten spuiten en gangbangen ben een bbw indomilf mega grote dikke zware hangtieten cup h Kale strakke kut die achter elkaar blijft klaar komen en squrten
Hallo, ik ben nieuw hier op het gastenboek. . Mijn huisvriend en ik gaan maandag 22/4 een bezoek brengen aan Azzura
Ik ben een gezellige Rubensvrouw met zeer grote borsten en ik hou van jacuzzi’s. Mijn vriend komt hier voor het eerst en zou graag contact komen met vrouwen en stellen. Komen jullie ook? Wij zijn er van 11.00-15.00. Tot dan. 💋💋💋
Wij willen woensdag overdag naar de sauna welke leuk actief stel gaat er met ons mee.
Wij zijn beiden 57 en voor heel veel in.
Een ander geil voorstel is ook welkom
Onze profielnaam op Sdc is Pretje
Hoi allemaal, wij gaan 25 april naar Azzurra, vorige keer alleen met elkaar gespeeld maar lijkt ons geil om ook met een ander stel contact te krijgen om samen te genieten.
Zijn er stellen die daarvoor open staan?
Hoi M&L
Hier een leuke jonge man van 46.
Zou graag kennis met jullie maken.
Idd eerst even rustig kennis maken met een drankje.
En bij een klik wie weet meer. Moet natuurlijk welvoer voelen voor en ieder hè.
En bedoelen het nieuwe. Of de oude van de V.
Ik kan bijna iedere dag van de week wel.
Groetjes Erik omg. Vaassen.
Wij zijn een knap stel dat een gelijk gestemd stel of vrouw zoekt.
Hij normaal gebouwd 185 cm.
Zij 155 cm en 45 kg en Aziatisch.
Hygiëne en humor zijn zeer belangrijk.
Hoi gisteren was ik de hele dag in sauna azurra Beuningen ik heb indomilf uit Groningen daar goed geneukt en heb haar bezig gezien wat een geile zaadslet wie heeft haar nog meer gezien of gehad dit is echt een mega geile slet ze zat de hele dag onder het zaad gespoten deel jullie geile verhalen over haar of wat vinden jullie van deze geile slet ze is indo had blond haar grote tieten
Hé Stel m29 v26 uit Zwolle, wij zijn m (37) en v (25) en zouden graag met jullie in contact komen. Wij zijn een sportief stel, slank en voor veel in…..! Staan jullie open voor contact?
Zijn hier ook stellen die wel eens naar sauna Peize gaan? Vrouw alleen mag natuurlijk ook 😉 Ik ben wel geïnteresseerd in een leuke ontmoeting en wat teasen! Ben een goed verzorgde man met goed figuur en ben opzoek naar wat uitdaging!
Laat maar weten wanneer jullie/je naar peize gaat, dan zal ik er ook zijn!
Voor de mensen die nabij de Duitse grens wonen is wellicht joyclub.de ook interessant.
Vrijwel alle Duitse clubs zijn er bij aangesloten en aanmelden bij een club via joyclub.de kan een leuke korting opleveren.
Nog koppels die naar thermen holiday gaan dit weekend toevallig. Samen met mn vriendin zondag van plan te gaan
Voor de mensen die nabij de Duitse grens wonen is wellicht joyclub.de ook interessant.
Vrijwel alle Duitse clubs zijn er bij aangesloten en aanmelden bij een club via joyclub.de kan een leuke korting opleveren.