Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Er zijn verschillende datingsites op het internet te vinden. De ene site is meer gericht op sociaal contact, de andere is meer gericht op het vinden van een vaste relatie. Dit zijn nou niet echt de datingsites waar je swingers zult vinden…
We hebben zelf op verschillende (nederlandse) datingsites gestaan maar het blijft toch gerotzooi met fakers of mensen die er echt niet uitzien. Daarom heb ik recentelijk een artikel geschreven over het verschil tussen ‘gratis’ sites en een oldskool datingsite.
Onze nummer 1 is toch Swingers Dating Club (SDC)
Je kunt sdc een tijdje gratis uitproberen, het is een leuke site waar oa validaties uitgedeeld kunnen worden als je een succesvolle date hebt gehad met een man/vrouw/stel. Een validatie betekent dat diegene dus geen faker is, erg handig!
Je kunt niet overal in zonder betalend lid te zijn, maar dat is om de privacy van de huidige swingers te beschermen. Als single man heb je minstens 1 validatie nodig om in de chatroom te mogen. Echter, als je je normaal opstelt en je goed presenteert, is die validatie namelijk zo binnen!
SDC 3 dagen op proef via onze kortingscode
Voor SDC is er een kortingscode waarmee je 3 dagen lang een proefabonnement kunt krijgen. Je krijgt beperkte functionaliteit maar genoeg om een beeld te kunnen krijgen hoe de site er van binnen uit ziet. Deze promocode is 25205. Meestal hebben ze in de decembermaand een actie dat je een eeuwigdurend “lifetime” lidmaatschap kunt afsluiten voor een eenmalige vaste prijs. Dat hebben wij ook gedaan, enkele jaren geleden. Het is een hoop geld ineens maar het is uiteindelijk veel goedkoper dan jaarlijks terugkerend betalen. **update- We hebben vernomen dat een mailtje naar de helpdesk van sdc wonderen doet als je een lifetime verzoekt! Ook buiten de Decembermaand. Grijp je kans-**.
Morgen 11 mei gaan wij weer een bezoekje brengen aan Azzurra. Hier hopen wij te kunnen genieten van de zon en veel geils. Welk stel of man is morgen ook aanwezig? Wij zijn een stel van net onder de 40, voor ons is dit zeker niet de eerste keer. Mochten jullie/jij morgen aanwezig stuur ons een berichtje dan kunnen wij alvast wat afspreken.
Wij actief gemixed stel (zij donker getint)zijn donderdag 16 mei vanaf circa 14:00 in Azzura. Wij zijn vaak te vinden in de bubbelbaden en de speelruimtes en staan voor veel open. Zij (A 36 volslank met heerlijke borsten)bij juiste klik bischierig en onverzadigbaar. Ik(F 45 normaal postuur met leuk gereedschap) kijk nergens meer op en sta voor veel open. Wij zoeken actieve stellen die met ons willen spelen!
@Strand sauna stel. Wil je kijken en bekeken worden op die plek . Ga maar eens kijken aan het begin van het strand en dan bij de vlag de duinen in . Mannen alleen geen kans . Laat de stellen en dames gewoon rustig liggen . Toon respect nee is nee . Ga ook op een gepaste afstand liggen . Dan blijft het voor iedereen leuk
Stelnbr5859
uit
Omgeving Breda 9 mei 2024 om
23:34
@strand sauna stel Nijmegen.
Wij ook zondag aanwezig.
Hoe herkennen we jullie daar ?
We staan open voor kijken en bekeken worden, en veel gezelligheid in de du......😜😜😜😜
Gr stel
Vraagje voor de ervaren club bezoekers:
Ik wil graag binnenkort voor het eerst naar een parenclub, kijken hoe het daar is. Ben een 25 jarige jongeman en benieuwd wat voor mij een leuke club is om als eerste keer te bezoeken. daarnaast welke clubs wel te bezoelen en welke niet. Azzura ben ik kortgeleden al wel geweest.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
In een echte parenclub zoals Fun4two en Fata Morgana kom je als single man niet binnen. Er zijn meer clubs in Nederland waar singles wel worden toegelaten, maar je bent en blijft afhankelijk van de stellen en single dames die daar komen. Je moet dus echt geluk hebben voor je 150 euro...
De betere gemengde clubs zijn Mystique, Showboat, Erorama en Devils and Angels. Er zijn meer clubs, maar die gaan meer voor de handel dan de wandel, om het zo maar te zeggen. Alleen al daarom richten wij ons liever op Gaysauna's tegenwoordig. Die organiseren geen huisvrouwenmiddag of gangbangs voor veel €€€... Gaysauna's zijn ook veel drukker en vrijblijvender, wat beter past bij ons beeld van vrije seks
Wij gaan zaterdagavond naar Azzurra, dame 37 en man 39 jaar. Beiden slank, zij zou graag een of meer mannen erbij zien.
Welke leuke jongemannen zijn er deze avond ook?
Strand sauna stel uit Nijmegen:
Nogmaals (reeds eerder hier geschreven) deze plek is genoegzaam bekend bij de incrowd. Reclame maken is onnodig en onverstandig ivm aanzuigende werking van "kanslozen" en boa's ,dit ter voorkoming van Oranjezon-perikelen.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Maurice, je hebt eerder juist zélf deze locaties genoemd. Het gastenboek heeft een zoekfunctie namelijk...Een oplossing is een klein tentje meenemen want dan kan een boa je niets maken.
Wij zijn een geil jong stel waarvan de vrouw bi is, volslank en sappig dik kutje. De man lekker dikke lul en gespierd. We willen morgen naar elysium. Zijn er nog geile vrouwen of stelen die het heerlijk vinden om elkaar op te geilen? We horen de geile reacties en evt hoe we je kunnen herkennen.
Strand sauna stel
uit
Nijmegen 9 mei 2024 om
12:49
Zondag 12 mei gaan we naar naaktstrand Neeltje Jans. We zijn een Fit Stel van rond de 50. We hopen dat er andere stellen zijn die het leuk vinden om te kijken en/of bekeken te worden.
Wij stel (44) gaan komende zaterdag de hele dag genieten bij Azzura. We hopen op veel gezelligheid. Zij, een mooie volslanke dame geniet van een extra man en speelt ook zeker graag met een vrouw. Hij een lange, goedlachse man kijkt graag toe en met een extra dame doet hij graag mee in het spel.
Zin in zaterdag!
XXX Cindy en Daan
@Bob uit Rijen
Wij zijn er zeker.
Ik zal op die aanwijzing letten 😊.
Om problemen te voorkomen, het is vooral kijken en bekeken worden (huisregels van de sauna kunnen dat niet verbieden toch)...
Zijn er begin van de middag.
@ Leukstel 34 uit Arnhem,
Dat klinkt goed zeg! Zijn jullie er ook nog in de avond en/of tot sluitingstijd? En mag ik een paar (subtiele) kenmerken van de dame in kwestie weten? 😉
Deze fitte man van eind 20 is in ieder geval (nu al) geïnteresseerd!
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
En waarom deel jij jouw subtiele kenmerken niet gelijk?
Hoi Ray en Anita. Excuses voor de mailtjes die ik gestuurd heb. Het is nooit mijn bedoeling geweest om lastig te zijn. Ik bevind me pas sinds kort in "dit wereldje" en wist dus niet wat allemaal wel kan en wat niet. Nogmaals excuses voor het ongemak
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Alles goed kerel, in de swingerswereld is het geven en dan pas nemen, zeker als solo man. Je mag pas meedoen als je gevraagd wordt, dring jezelf nooit op. Dat deed je in principe goed toen je geen contact zocht toen je in Azzurra was, alleen was je online te voortvarend met afspreken waardoor je een verwachting hebt geschapen. Terughoudendheid is key, voortvarendheid ook, alleen moeten deze twee in balans blijven. Op een natuurlijke manier. Durf dan ook jezelf bloot te geven en hier bv te melden dat je een bepaalde kleur handdoek/touwtje om je pols hebt, en dus via een stukkie textiel communiceert. Er waren twee stellen die jou wel zagen zitten dus je kansen zijn er. best wel. Vraag dus niet teveel van mensen, claim niet, maar handel vanuit jezelf, het initiatief van je succes hangt niet van een ander, maar van jezelf af. succes (ik zal hier nog een algemene+uitgebreidere blog over schrijven deze week)
Hi @Lovers, wellicht waren wij dat. Was ongeveer tussen 21.00u en 22.30u. Of jullie het nou waren of niet we hebben er iniedergeval van genoten. Was voor ons ook de 1e keer en we gaan zekers nog vaker 😉
Hoi hoi,
Wij (eind dertigers) gaan as donderdag naar Elysium. Vinden het beide geil als vooral ik, (de vrouw) goed bekeken wordt, ik zal dan ook voor een geil uitzicht zorgen 😊😇.
Slank sportief lichaam, wel mooie volle billen....
Erg benieuwd, horen graag op wie we moeten letten daar ☺
Welk stel heeft ook zin om woensdag 15 mei naar de sauna in Mill te komen en samen te genieten? Wij, stel van midden 30, laten ons graag verrassen:) wij zijn slank en sportief gebouwd.
as donderdag 9 mei, gaan wij naar de Veluwse Bron. Welke stellen gaan er nog meer? Wij vinden het heerlijk om uit gedaagd te worden. Misschien kunnen we nog een beetje van elkaar genieten 😉 als het zich toe laat.
Wij zijn een geile jong stel en willen as. Donderdag misschien voor het eerst naar Azzura. Zijn er nog geile stellen waarvan de vrouw het geil vind om lekker bezig te zijn terwijl haar man toekijkt ? De vrouw hier heeft lekker grote tieten, hele dikke kutje en altijd nat. De man is normaal gebouwd, dikke besneden lul en kan achter elkaar klaarkomen en spuiten. We zijn benieuwd naar de geile reacties
Goedenavond. Woensdag 8 mei in de middag zoeken wij nog een leuke openbare plek in Scheveningen. Misschien bij goed weer een optie in de duinen op het naaktstrand. Iemand ervaring? Of een leuk stel die willen meedoen?
Hi welke leuke man kom ons vergezellen in de jacuzzi achteraan of stoomgrot. Wij stel van beide 34 gaan 12/05 naar Veluwse Bron. Een leuke vlotte man tot een jaar of 50 zou gezellig zijn voor de vrouw😉
Hoi hoi,
Wij zijn afgelopen donderdag 2 mei naar Azzurra geweest, het was voor ons de 1e keer maar we hebben heel erg genoten van de leuke geile stellen die daar aanwezig waren. Er was een stel in het bubbelbad die gedimt verlicht is waar we heel lekker en geil mee hebben gespeeld. De vrouw had blond haar en de man bruin haar. Zij kwam gelijk al lekker tegen ons aanliggen in het bubbelbad.
De vrouw hier heeft koperkleurig haar in een boblijn geknipt en de man kort geknipt blond/grijs haar .
We hebben helaas jullie naam niet meegekregen maar willen evt nog contact met jullie. De man was lekker aan het meegenieten en de vrouw ging helemaal op in ons spel.
Dus herkennen jullie jezelf laat dan hier even een berichtje achter .xxx van ons
Wij hebben geboekt naar Grancanaria (Playa del Ingles) voor begin juni. Ontzettend veel zin in om de warmte en gezelligheid op te zoeken.
Zijn enorm fan van het strand met gelijkgestemden om overdag te genieten en leuke contacten op te doen en ‘s avonds lekker een gezellige club te bezoeken.
Nog tips of gaan jullie misschien ook begin juni?, laat maar horen.
Wij een stel van eind dertig zijn erg nieuwsgierig naar een erotische party. Een beetje in de light versie. Welke zijn dan het meest geschikt? We hebben nog geen ervaring en zouden graag in contact komen met mensen die dit wel zijn en ons misschien iets meer hierover kunnen vertellen.
Zijn er ook latex kleding liefhebbers ben zelf een nette man ca 50 met een fetisch voor latex kleding
zoek en vrouw of stel om daarmee eens iets leuks te doen misschien eens in Azzura afspreken geheel vrijblijvend?
vr grt
Zijn er nog swingers in de omgeving van Appelscha? Wij kijken uit naar gezellige stellen van tussen de 30-50 jr. Een (bi)man alleen is ook welkom. Discretie gevraagd en geboden.
Laatste oproep zijn er nog leuke stellen Max leeftijd 45 jaar die wij zondag as treffen in de sauna in wijchen.
Wij stel m 34 v 31 verzorgd en slank, zoeken een koppel om wat te flirten s avonds in het zwembad of bubbelbad
Hoi hoi, wie gaan er 2 mei naar Azzurra, we zijn nog beginners op dit gebied maar hebben er heel veel zin in. Beide bischierig en plus minus 59 jaar. Leuk en geil om door een ander stel op weg geholpen te worden.
AnderStelUtrecht
uit
Utrecht 30 april 2024 om
18:38
@Avonturenkoning......wij hebben geen sdc.
We zijn er alleen op de vrijdagmiddagen, dus mocht je een keer in de gelegenheid zijn om toch in de middag te komen......het zal je zeker bevallen😊
Avonturenkoning
uit
Zevenaar 29 april 2024 om
22:04
Dag AnderStelUtrecht,
Hier een 25 jarige goed verzorgde jongeman die daar wel oren naar heeft bij een klik.
Ben nog nooit bij partyplayers maar ga er graag een keer naar toe. Azzurra ben ik al wel geweest.
Echter kan helaas savonds pas bij partyplayers zijn.
Op SDC ben ik onder de naam avonturenkoning voor eventueel meer info
Donderdag overdag en avond in de Molenhoeve Ranst... Misschien nog anderen die dit complex kennen of er zelfs heen gaan? An vindt een speelse prikkel wel lekker maar alles hangt af van mogelijkheid en klik 😉
Man, vrouw, koppel?
Welke vrouw heeft er aanstaande zaterdag zin om samen met mij mee naar azzurra te gaan? Geen verplichtingen richting elkaar maar gewoon een leuke middag / avond van maken.
Ik ben een sportieve man van 37.
Hoi hoi wie gaan er woensdag naar Azzurra? Ik ben al jaren niet meer in een club geweest maar toch wel weer toe aan een leuke avond. Al is het gewoon gezellig barhangen 😉
Voor de mensen die nabij de Duitse grens wonen is wellicht joyclub.de ook interessant.
Vrijwel alle Duitse clubs zijn er bij aangesloten en aanmelden bij een club via joyclub.de kan een leuke korting opleveren.
Nog koppels die naar thermen holiday gaan dit weekend toevallig. Samen met mn vriendin zondag van plan te gaan
Voor de mensen die nabij de Duitse grens wonen is wellicht joyclub.de ook interessant.
Vrijwel alle Duitse clubs zijn er bij aangesloten en aanmelden bij een club via joyclub.de kan een leuke korting opleveren.