3 redenen voor een goede Datingsite voor stellen

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Er zijn verschillende datingsites op het internet te vinden. De ene site is meer gericht op sociaal contact, de andere is meer gericht op het vinden van een vaste relatie. Dit zijn nou niet echt de datingsites waar je swingers zult vinden…

We hebben zelf op verschillende (nederlandse) datingsites gestaan maar het blijft toch gerotzooi met fakers of mensen die er echt niet uitzien. Daarom heb ik recentelijk een artikel geschreven over het verschil tussen ‘gratis’ sites en een oldskool datingsite.

Onze nummer 1 is toch Swingers Dating Club (SDC)

Je kunt sdc een tijdje gratis uitproberen, het is een leuke site waar oa validaties uitgedeeld kunnen worden als je een succesvolle date hebt gehad met een man/vrouw/stel. Een validatie betekent dat diegene dus geen faker is, erg handig!

Je kunt niet overal in zonder betalend lid te zijn, maar dat is om de privacy van de huidige swingers te beschermen. Als single man heb je minstens 1 validatie nodig om in de chatroom te mogen. Echter, als je je normaal opstelt en je goed presenteert, is die validatie namelijk zo binnen!

SDC 20 dagen op proef via onze kortingscode
Voor SDC is er een kortingscode waarmee je 20 dagen lang een proefabonnement kunt krijgen. Je krijgt beperkte functionaliteit maar genoeg om een beeld te kunnen krijgen hoe de site er van binnen uit ziet. Deze promocode is 25205. Meestal hebben ze in de decembermaand een actie dat je een eeuwigdurend “lifetime” lidmaatschap kunt afsluiten voor een eenmalige vaste prijs. Dat hebben wij ook gedaan, enkele jaren geleden. Het is een hoop geld ineens maar het is uiteindelijk veel goedkoper dan jaarlijks terugkerend betalen. **update- We hebben vernomen dat een mailtje naar de helpdesk van sdc wonderen doet als je een lifetime verzoekt! Ook buiten de Decembermaand. Grijp je kans-**.

Veel dateplezier!

Ray

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
Sam uit Nederland schreef op 4 juli 2026 om 10:30
Lieve gastenboek bezoekers, swingers, stellen, dames, Ray&Anita, Ik begrijp dat dit een site is voor swingers... Maar.... Ook single mannen en/of vrouwen hebben hun behoeftes. Ik lees nu al een tijdje mee op dit gastenboek om te ontdekken wat een leuke plek zou zijn voor mij om naar toe te gaan en om de gedragsregels te begrijpen. Ik heb hier gemerkt dat velen niet zitten te wachten op opdringerige alleengaande mannen (waarvoor alle begrip). Ikzelf heb sinds vorige zomer de stoute schoenen aangetrokken en m'n zwembroek uitgedaan op het naaktstrand en alleen gekeken wat er allemaal gebeurd. Dit jaar heb ik al regelmatig een leuk schouwspel mogen bekijken en kreeg regelmatig een vriendelijke glimlach waar andere single mannen weggewimpeld werden. Ik heb me nergens opgedrongen, op gepaste afstand gebleven en alleen gekeken zodra ik merkte dat dit gewaardeerd werd door stellen en zelfs een enkele alleengaande dame. Ik hoop een volgende keer een klein stapje verder te gaan doormiddel van een koeltasje bewapend met een koud biertje en een frisje wat ik dan kan aanbieden. Ik zal dit doen zonder verwachtingen maar wie weet wat dit oplevert. Wat ik hier probeer te vertellen; alleengaande mannen gedraag je, anders verpest je het voor iedereen! Stellen, alleengaande dames; niet alle alleengaande mannen zijn een 'enge ziekte'! Vriendelijke groeten, Sam! En wie weet tot een volgende keer!
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Dag Sam, als ik alle mannen op zoek naar meeliftseks zou doorlaten, dan is de verhouding man/vrouw helemaal weg. De meeste stellen die hier komen zijn samen op zoek naar spanning, en niet direct seks. Zogauw stellen vermelden op een bepaalde plek spanning te zoeken, staat die plek *opeens* vol met mannen op zoek naar seks. Boem, sfeer verpest. Dus heb je wat te melden als man, dan vind ik het soms nieuwswaardig en plaats ik dat bericht, maar de oproepjes: die delete ik tegenwoordig gelijk. Ik had laatst een stel die toch hun kik hier neer ging zetten op zoek naar andere stellen, terwijl diegene zèlf aangaf te weten dat we geen kik willen, nou die had geluk dat ik het bericht permanent had verwijderd. Want ik had bijna zelf een bericht geschreven, dat een geil stel op zoek was naar heel veel single mannen, en dan dat kik adres er onder gezet. Het is vaak zo opportunistisch zoals mensen zijn, dat ik ze een koekje van eigen deeg ga geven. No more mister nice guy
Even geduld...

2 reacties

  1. William schreef:

    Nog koppels die naar thermen holiday gaan dit weekend toevallig. Samen met mn vriendin zondag van plan te gaan

  2. Yuppers schreef:

    Voor de mensen die nabij de Duitse grens wonen is wellicht joyclub.de ook interessant.
    Vrijwel alle Duitse clubs zijn er bij aangesloten en aanmelden bij een club via joyclub.de kan een leuke korting opleveren.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *