3 redenen voor een goede Datingsite voor stellen

Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!

Er zijn verschillende datingsites op het internet te vinden. De ene site is meer gericht op sociaal contact, de andere is meer gericht op het vinden van een vaste relatie. Dit zijn nou niet echt de datingsites waar je swingers zult vinden…

We hebben zelf op verschillende (nederlandse) datingsites gestaan maar het blijft toch gerotzooi met fakers of mensen die er echt niet uitzien. Daarom heb ik recentelijk een artikel geschreven over het verschil tussen ‘gratis’ sites en een oldskool datingsite.

Onze nummer 1 is toch Swingers Dating Club (SDC)

Je kunt sdc een tijdje gratis uitproberen, het is een leuke site waar oa validaties uitgedeeld kunnen worden als je een succesvolle date hebt gehad met een man/vrouw/stel. Een validatie betekent dat diegene dus geen faker is, erg handig!

Je kunt niet overal in zonder betalend lid te zijn, maar dat is om de privacy van de huidige swingers te beschermen. Als single man heb je minstens 1 validatie nodig om in de chatroom te mogen. Echter, als je je normaal opstelt en je goed presenteert, is die validatie namelijk zo binnen!

SDC 20 dagen op proef via onze kortingscode
Voor SDC is er een kortingscode waarmee je 20 dagen lang een proefabonnement kunt krijgen. Je krijgt beperkte functionaliteit maar genoeg om een beeld te kunnen krijgen hoe de site er van binnen uit ziet. Deze promocode is 25205. Meestal hebben ze in de decembermaand een actie dat je een eeuwigdurend “lifetime” lidmaatschap kunt afsluiten voor een eenmalige vaste prijs. Dat hebben wij ook gedaan, enkele jaren geleden. Het is een hoop geld ineens maar het is uiteindelijk veel goedkoper dan jaarlijks terugkerend betalen. **update- We hebben vernomen dat een mailtje naar de helpdesk van sdc wonderen doet als je een lifetime verzoekt! Ook buiten de Decembermaand. Grijp je kans-**.

Veel dateplezier!

Ray

Schrijf een bericht in ons Gastenboek

 
 
 
 
 
 
ivm AVG wetgeving worden berichten met mail/kik/telegram/06 niet geplaatst.
Hero uit Amersfoort schreef op 6 november 2025 om 10:10
Goeiemorgen allemaal, Ik ben zoekende in de wereld van het swingen, maar vind het voorlopig voldoende om af en toe eens even te kletsen me meer ervaren mensen. Daar hoeft van mij niet meteen actie op te volgen. Een swingerslocatie mijden we daarom nog even. Wel mengen we ons graag onder andere naakte mensen, en het rondkijken vinden we allebei al opwindend. Vrijdag 14 november ga ik hierom met mijn vriendin een saunadagje doen in een vanillesauna. Zo hebben we genoeg te kijken, bekeken te worden en te fantaseren, maar zitten we niet midden in allerlei actie waar we nog niet aan toe zijn. Wel vinden we (in ieder geval ik) het prettig om in contact te komen met swingers, om een beetje de sfeer te proeven, en elkaar te bekijken. Dat zou een mooie volgend stapje zijn. Wie o wie is er -toevallig- vrijdag de 14e in het elysium? Dan willen we graag me jullie in gesprek en trakteren we graag op een drankje.
Even geduld...

2 reacties

  1. William schreef:

    Nog koppels die naar thermen holiday gaan dit weekend toevallig. Samen met mn vriendin zondag van plan te gaan

  2. Yuppers schreef:

    Voor de mensen die nabij de Duitse grens wonen is wellicht joyclub.de ook interessant.
    Vrijwel alle Duitse clubs zijn er bij aangesloten en aanmelden bij een club via joyclub.de kan een leuke korting opleveren.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *