Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Seks, drugs en wappen
Wappen is de term die gebruikt wordt voor het combineren van seks met drugsgebruik. Op het internet is uitgebreide informatie beschikbaar over drugs en drugsgebruik door gerenommeerde instituten. Aan al die feiten gaan we hier niets toevoegen. Lees je goed in voordat je gebruikt. De onderstaande links helpen je goed op weg:
Onderbelicht op al deze websites zijn gebruikers ervaringen waarbij seks en drugs gecombineerd worden. Zonder hier het gebruik van drugs te willen propageren is het wel handig als je weet wat je kunt verwachten bij de combinatie van drugs en seks.
Disclaimer
Samenswingen.nl neemt uitdrukkelijk geen enkele verantwoording voor jouw drugsgebruik. Alle info is op eigen ervaring en heeft geen enkele wetenschappelijke onderbouwing.
We hebben pasgeleden een drugsoverzicht geplaatst waar je effecten en afhankelijkheid kunt opzoeken.
Een goede basis
Voor alle swing avonturen is de goede basis dat je lekker in je vel zit. Niet ziek, geen stress, geen zorgen. Lekker uitgeslapen en zin in een avontuur. Komen er drugs om de hoek kijken dan is dat nog belangrijker. De bedoeling van het gebruik is dat het je ervaring verder verdiept, intensiveert en de beleving nog mooier maakt. Ben je niet fris en fruitig, blijf dan gewoon lekker thuis! Dat is beter voor je zelf, maar ook voor je mede swingers die echt niet zitten te wachten op een probleemgeval tijdens een feestje. Ook van belang is dat de omgeving waarin je gebruikt vertrouwd is. Welke omgeving dat is, is voor iedereen anders. Wel leert de ervaring dat de mensen om je heen heel belangrijk zijn om je beleving te optimaliseren. Denk ook aan de reis naar huis. Ga nooit achter het stuur terwijl je nog onder invloed bent!
Een goede start
Stel je de volgende situatie voor: Een woonhuis waar 5 stellen bij elkaar komen met de bedoeling lekker met elkaar aan de slag te gaan en daarbij drugs te gebruiken om de ervaring te intensiveren. Sommigen kennen elkaar en sommigen nog niet. Meestal liggen er matrassen in de huiskamer, is het licht aangepast en is er een lekker muziekje. De koelkast staat vol met (fris)drank. De gasten komen binnen en vaak wordt er gewacht totdat iedereen is gearriveerd. In dat eerste uur moet je voor jezelf vaststellen of je met dit gezelschap het avontuur wil aangaan. Twijfels? Zeg dat en vertrek nu het nog kan terwijl je nuchter bent. Niemand zal je dat kwalijk nemen en als dat wel zo is, dan is dat minder belangrijk dan je eigen plezier en het je op je gemak voelen. Heb je als gastheer/-vrouw twijfels bij je gasten. Zeg het deze mensen en stuur ze weg zonder veel omhaal van woorden of excuus. Neem als gastheer/-vrouw je verantwoordelijkheid voor een geslaagde en mooie avond en nacht. Als dat met een stel minder is, prima!
En dan komt er vaak dat moment waarbij er is besloten dat er gefeest gaat worden. Dat is tevens vaak het moment dat de drugs op tafel komen. Alle drugs die je oraal neemt komen het best tot hun recht in een lege maag. Zorg dat je minimaal 3 uur laat tussen je laatste maaltijd en je oraal genomen drugs. Maak van te voren een lijst waarop een ieder zijn naam noteert en opschrijft wat en hoeveel hij/zij gebruikt en op welk tijdstip. Mocht er iets fout gaan dan weten de hulpdiensten in ieder geval wat er aan de hand is. Help elkaar en controleer elkaar bij het invullen, iets wat later in de nacht al snel kan worden vergeten.
Wil je geen risico’s lopen? Gebruik dan geen drugs.
HI, afgelopen zaterdag 3 september een hele leuke middag gehad met een stel uit Houten, Hij sigaartje, zij donker haar en bi. Hebben in bad en in cabine heerlijk genoten . Zou graag contact hebben met jullie voor een volgend bezoek aan Azz. of andere gezellige club. Hoop wat te horen . groetjes Horeca man.
Gulpenerbier
uit
Den Bosch 8 september 2022 om
15:45
Een aantal weken geleden was ik op woensdag in Azzurra en heb toen een leuke tijd gehad met een mooie dame uit Amsterdam. We kwamen met elkaar ingeprek aan de bar over bier. Ik had je nog een tip gegeven hierover. Je komt vaker in Azzurra en meestal alleen. Ik zou het graag nog een keer overdoen, dus mocht jij je dit lezen en je hierin herkennen dan hoop ik op een reactie.
@ V&A, Azzura is de laatst tijd op Donderdag (Couples Only) echt TOP, heel veel stellen en drukste tussen 16u en 21u, leeftijd tussen 25 en 55..., veel mooi aangenaam volk, veel respect en veel wisselende actie, relaxe sfeer en geen grote groepjes vorming of ons kent ons, kortom echt een aanrader als je eens van afwisseling van een normale club houd, naar voor ons de netste Ero Sauna, die ruim groot is zowel op vlak van Sauna, Jacussi's als ero ruimte, en een zeer aangenaam publiek.
Achterhoeksstel
uit
Doetinchem 7 september 2022 om
17:19
Volgende week donderdag is de vrouw jarig en wordt ze 47. Wij komen dan achter in de middag en hopen op een geilzellige verjaardag😉 we zijn bi maar dat is geen must. Zijn beiden stevig en de man is 56. Jullie mogen haar op jullie eigen manier feliciteren.
Groetjes tot de 15e
Voor ons al weer even geleden maar 14/9 samen naar PP. Altijd weer leuk om leuke mensen te ontmoeten, drankje doen, en natuurlijk ook heerlijk te genieten. Benieuwd wie er ook gaan 😉
Hoi allemaal, Wij (stel 34) overwegen om donderdag a.s. voor het eerst naar azzura te gaan. Best spannend, dus het is wel fijn om een beetje beeld te hebben bij wat we kunnen verwachten. Hoeveel stellen zijn er meestal in de middag, wat is de leeftijd doorgaans, en maakt het uit hoe laat je komt? Zijn er veel stellen die vooral met elkaar bezig zijn, of is t 'gebruikelijk' om andere stellen actief te betrekken?
Spannend... Morgen hopelijk wat ervaring op doen in azzura..
Op de woensdag is het altijd wel heerlijk..
We maken er een leuke dag van...
Wie zie ik daar
Nou een keertje geweest als man alleen hopen op iets leuks maar nee hoor veel te veel mannen die maar achter de dames aan lopen
Voor mij niet meer wel
Jammer of niet dan Rijpje had je graag ontmoet al was het maar voor een drankje
Wij zijn komen 8.11.2022 naar Azura wij 60+ zijn weer benieuwd .
Wij zouden graag een ouder paar willen ontmoeten voor de gezelligheid en meer.
Wij staan open voor bijna alles😉
Je hebt helemaal gelijk Rijpje 😅. We gaan donderdag 8 september. Een tijdje terug zijn we in Arnhem bij steamworks op een gemengde dag geweest. Dat was een erg leuke ervaring, maar helaas waren er nauwelijks andere dames die avond. Yvonne zou dat voor nu wel leuk vinden.
Naughty#275
uit
Doetinchem 3 september 2022 om
14:06
Hii, hier wrs ook as donderdag weer eens kijken.hopelijk is het lekker druk en gezellig en naughty.
Iemand al eens op.zondagmiddag naar fata poolparty geweest of bij partyplayers op zondagmiddag?
Hallo allemaal, wij v30 en m35 zijn van plan om donderdag 7 september naar de couples only bij Azzurra te gaan. Voor ons is dit de eerste keer, dus we zijn benieuwd hoe een avond verloopt. We staan open voor veel en hopen dat we andere leuke stellen ontmoeten om spannende dingen mee te doen. @Pete en Joy, wij zullen er ongeveer vanaf 18:00 uur zijn.
Hoi hoi Erwin..ik ga woensdag naar azz maar heb al een date die avond 😊 en wie weet kom je wel iemand daar tegen...je weet het nooit ...veel plezier en pret gewenst voor jou alvast ..
Pete en Joy
uit
Eindhoven 2 september 2022 om
17:00
We willen binnenkort weer eens naar Azzurra of Steamworks op een stellendag. We zijn voornamelijk op zoek naar gelijkgestemden van dezelfde leeftijdscategorie: 20 tot 40 jaar. Nu is de vraag of we beter in de middag of in de avond kunnen gaan. Op welk dagdeel zijn de meeste stellen van onze leeftijd daar aanwezig? Heeft iemand ervaring met de middag en avond op de couples only dagen en een antwoord op die vraag?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Onze ervaring is dat het na 5 uur wat drukker begint te worden. Overdag waren er 10-15 koppels en daarna ongeveer 40. We zijn niet tot het eind gebleven dus het eindgetal hebben we niet ontdekt.
Het is altijd wel gezellig druk
#Rijpje… Het lijkt me leuk om woensdag ook naar azzura te gaan. Is het een idee om een tijdstip af te spreken? Ben erg benieuwd naar je. Hoor graag van je. Wie weet in de toekomst eens een keer samen naar een stellendag te gaan.
Ha! En? Belle en Beesiee, hebben jullie ons gevonden?
Wij zijn ook benieuwd naar wie jullie precies waren. Wij hebben met meerdere mensen hele fijne momenten, gesprekken en lekkers uitgewisseld. 🙈
Belle en Beessie
uit
Nijmegen 1 september 2022 om
01:29
Afgelopen donderdag voor het eerst naar Azzurra geweest: geweldige dag! Lekker samen genoten van alle ruimtes, maar ook plezier gehad in het kijken naar anderen. Favoriete spelletje was ontdekken wie M & M zouden zijn... We waren in ieder geval blij verrast dat de bezoekers allemaal lief en relaxed waren. Topdag!
Hoi Martin en sammie jammer ..op stellendag daar mag ik ..bi vrouw helaas niet alleen komen ik ben van plan 7sept tegaan op.woensdsg gemengde dag, wie weet zie ik jullie een x op 1 van die dagen😋
Vanmiddag laat in de middag even bij Engelermeer geweest. Ditmaal was het er niet druk. In het swingers/homo gebied twee stellen. En een aantal mannen uiteraard. De dames van de twee stellen hadden zelfs hun broekje nog aan. Als je daar als swinger gaat liggen, ga je toch naakt in het naaktgebied zou je zeggen? Maar ik ben altijd van het adagium leef en laten leven. Als zij zich daar prettig bij voelen, helemaal prima. En wie weet wisten ze niet dat ze in een 'swingergebied' lagen.
Ondertussen had ik wel regelmatig oogcontact en vaak een glimlach van een dame van een stel. Maar aangezien ze niet naakt waren en een handdoek over zich had gegooid, wist ik niet zo goed wat ik daarvan moest denken. Wilde ze contact of niet? Moeilijk te lezen met zulke tegenstellingen. Dus uiteindelijk op huis aan en alleen maar even genoten van de namiddagzon. Ook geen straf met deze temperaturen.
Komende week maar weer een keer gaan kijken met dit mooie weer. En hopen op wat meer drukte.
Martin en sammy
uit
Almere 30 augustus 2022 om
16:22
Donderdagavond lekker weer naar Azzurra!! Als er nog leuke bi vrouw is kom gezellig mee doen , wij zitten heel veer in de bubbelbaden! Zij heerlijk bi en hij goed geschapen . Gr Martin en sammy
Dag allen,
Na een paar jaar samen swingen ben ik weer single. Erg? Nee hoor, maar wel lastig soms. Op strandjes waar ik eerder samen kwam “hoor ik nu ineens bij de opdringerige mannen”, hoewel ik niet opdringerig ben en zeker geen gluurder.
Ik ga hierom dus eigenlijk nooit meer naar swingersgelegenheden. Vrijdag bezoek ik voor het eerst weer een goed feest, ik ben benieuwd hoe dat zal gaan.
Morgen, woensdag 31 augustus, heb ik onverwacht de hele middag vrij. Ik ga dus lekker de zon in om bij te bruinen, maar ik ga liever als swinger dan als nudist :-). Wie gaat morgen de zon in en waar?
Hey Dame24. Ben zelf een sportieve m35 (zie er jonger uit) die ook wilt gaan en erg benieuwd is. Misschien kunnen we elkaar daar ontmoeten? Groet Casual
Hoi @Joost, bedankt voor je reactie.
Over welke sauna's bij ons in de buurt heb je het dan?
En ja, we zij sauna liefhebbers, maar ook stiekem.wel benieuwd naarbde swingerswereld......anders waren we hier ook niet terecht gekomen.
Maar als ik het goed begrijp, meer actie in Azzurra, meer sauna idee waar sex gelegenheid is bij Steamworks.
Hebben we het zo goed omschreven?
@Wheel#2018 ,
Jullie geven aan sauna bezoekers te zijn. Steamworks heeft een paar grote sauna's. Maar ik heb in Steamworks over andere sauna's die dichter bij jullie zijn ook goede verhalen gehoord. Azzurra spreekt tot de verbeelding, omdat daar vaak veel actie is. Maar in deze gelegenheden betreden jullie de swingers wereld. En dat kan wennen zijn. En ook het proberen waard. Wellicht is het wijsheid om ge-organiseerd te gaan. Dus, met anderen.
Eindhoven#99
uit
Eindhoven 29 augustus 2022 om
11:46
Hoi Dame24,
Bedoel je Azzurra? Daar komen zeker mensen van jouw leeftijd (niet zozeer dames maar vooral veel mannen van jouw leeftijd op de gemengde dagen). Andere single dames dus heel beperkt, meestal wel aardig wat stellen van allerlei leeftijden. Als je hetero bent en aandacht wil van mannen zul je niets tekort komen. Wees wel duidelijk in wat je wil en geef goed je grenzen aan. Behoorlijk wat mannen zullen zich vaak aan je opdringen namelijk.
Het tijdstip maakt niet zoveel uit, wij als jonge dertigers gaan meestal heel vroeg in de avond tot sluitingstijd.
Wij gaan echter tegenwoordig alleen nog naar de stellendagen.
Het is overigens zo jammer dat single dames niet welkom zijn op de stellendagen. Volgens mij is daar enorm veel behoefte aan. Voor mijn biseksuele vriendin wel in elk geval. Zij wil geen contact met (opdringerige) mannen maar vooral met bi of lesbische vrouwen. Hadden ook graag al eens een vriendin meegenomen maar dat gaat dus helaas niet. Hopelijk verandert dat ooit eens.
Als bi-man wil eens gaan kijken en ervaren hoe het os bij Steamworks of Azzurra op een gemende dag en op een men only dag.
Welke van de twee is aan te bevelen en dan de vraag welke dag en dan avond of overdag
Hoi,
Ben single dame van 24 met curvy body. Ik wil graag een keer komen maar ben benieuwd of er veel mensen in de leeftijd van 20 tm 35 komen?
En wanneer zijn de beste tijden om te gaan! 🙂
Boogie#night1973
uit
Eindhoven 28 augustus 2022 om
05:28
@ Wheel#2018 Als je hoofdzakelijk op elkaar gericht bent is Steamworks ook een prima optie, je hebt daar in de lounge- en verblijfruimtes meer ruimte en privacy. De trespa hokjes die R&A aangeven zijn wel wat meer dan bij het gemiddelde zwembad, naast dat er natuurlijk matrassen in zitten zijn er ook hokjes met kijkgaten, gloryholes, sling, fuckboxen en zelfs een hok volledig van glas, zodat je ook sex kunt hebben terwijl je bekeken wordt maar er niet zomaar iemand bij kan.
BEJO
uit
Kaag en Braasem 27 augustus 2022 om
18:04
Bij mooi weer gaan wij morgen naar Fata.
Azzurra is leuk maar Fata op zondag voor ons ( 50+) ook heel leuk😜, is het weer minder dan naar de Fun?
groet BeJo
Vraagje, Azzura of Steamworks?
Het is onze 1e eerste keer dat we naar zoiets toegaan. Vooral om samen te genieten en misschien een leuke vrouw of stel te ontmoeten. Welke zouden jullie dan aanbevelen? Verder zijn we enorme sauna en jaccuzi liefhebbers, dus zou leuk zijn als die er ook voldoende zijn
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Azzurra heeft meer kleine baden, maar ervaart drukker omdat het gebouw kleiner is. Steamworks is ruimer en lijkt meer op een zwembad omdat er een groot bad, klein bad en bubbelbad is. De gehele derde etage bestaat uit afsluitbare Trespa hokjes (ook weer á la zwembad).
Beide sauna's hebben een bar en eenvoudige keuken gerechten.
Hoi rijpje hoe laat ben je er
Ik ga voor de eerste keee vindt het wel spay
Ben ca 180 lang ook ca 50 jaar oud
Kort haar denk dat ik omstreeks 19.00 uur er ben
Super onoverzichtelijk, of ligt dat aan mij? 😉
‘Wie weet nog leuke plekjes?’, ‘Wie treffen we waar/daar?’ Of ‘Zullen we afspreken?’
Ik heb persoonlijk best veel vragen over bijv. (sex)sauna’s, plekjes, vakantie’s, noem maar op.
Waarom niet iets plaatsen op https://samenswingen.nl/forum/viewforum.php?f=6
Hey. Ik ben 23 jaar en ben wel ben op zoek naar een nieuw wap avondtuur heb ke interesse mail me dan. Dan kunnen we via whatsapp even kijken of het klikt.
Zo dat ging idd stukken beter. half pilletje genomen. en gelijk wat g (ietsje meer dan normaal;3 ml ipv 2.8 ml weeg 76kg met net bmi) en ook iets vaker g eens in de 1,5 uur ipv 2 uur. na 4,5 uur tweede halve pil. en af en toe hijsje boze rook.
Nou dat werkte prima.. heb er mega spierpijn van;-)
Van XTC is algemeen bekend dat het hoofd niet op sex maar op ontspanning en chillen ingesteld is. Kamagra werkt, maar alleen als de hersenen ‘geil’ zijn. Dus slaat je xtc lekker in fan werkt Kamagra (of ieder gelijkend product) niet.
Bovendien hebben we gehoord dat met Kamagra gesjoemeld wordt met de hoeveelheid werkzame stof.
Vraagje.
Ik wap nu een half jaartje. meestal xtc en af en toe wat g, en soms hijsje boze rook. Neem een kamagra erbij. Maar soms heb ik dan toch problemen met een erectie. Vooral als ik ontvang en gastheer ben. Ben dan ook veel bezig met zorgen voor mijn gasten. Laatst heb ik na 2 uur er nog een 2de kamagra bij genomen. Maar dit hielp niets.
Heb ik dan een te zware xtc pil? of de combinatie met zorg voor mijn gasten?
Hallo Kaat, je bent sowieso met een groep dus als iemand out gaat wordt dat zeer snel opgepikt door de aanwezigen. Je kunt bij verschillende drugs verschillende effecten krijgen. Ik heb een drugs informatie pagina gemaakt. linkje Ook kun je je kunt je inlezen op de website van drugsinfoteam. Hier een linkje naar bijvoorbeeld XTC tips. Ik ben geen jurist maar jij bent niet verantwoordelijk voor het druggebruik en bezit van een ander. Als zij een kleine hoeveelheid drugs bij zich hebben wat duidelijk voor eigen gebruik blijkt te zijn hoef je niet bang te zijn. (Tuurlijk gaan de popo’s eerst even moeilijk doen maar dat hoort bij hun show, haha)
wat moet je nu doen als je gasten hebt die gebruiken en het gaat mis hoe herken je dat (ik als nietgebruiker) en ben je strafbaar mocht de politie bij je komen omdat je gasten onwel worden door hun zelf meegenomen drugs.
Hey. Ik ben 23 jaar en ben wel ben op zoek naar een nieuw wap avondtuur heb ke interesse mail me dan. Dan kunnen we via whatsapp even kijken of het klikt.
Zo dat ging idd stukken beter. half pilletje genomen. en gelijk wat g (ietsje meer dan normaal;3 ml ipv 2.8 ml weeg 76kg met net bmi) en ook iets vaker g eens in de 1,5 uur ipv 2 uur. na 4,5 uur tweede halve pil. en af en toe hijsje boze rook.
Nou dat werkte prima.. heb er mega spierpijn van;-)
Prima plan!?
Dank. Ga vrijdag eens proberen met alleen wat g en mischien later een halve pil. (Als de sfeer er al lekker inzit).
Kijken hoe dat bevalt
Van XTC is algemeen bekend dat het hoofd niet op sex maar op ontspanning en chillen ingesteld is. Kamagra werkt, maar alleen als de hersenen ‘geil’ zijn. Dus slaat je xtc lekker in fan werkt Kamagra (of ieder gelijkend product) niet.
Bovendien hebben we gehoord dat met Kamagra gesjoemeld wordt met de hoeveelheid werkzame stof.
Vraagje.
Ik wap nu een half jaartje. meestal xtc en af en toe wat g, en soms hijsje boze rook. Neem een kamagra erbij. Maar soms heb ik dan toch problemen met een erectie. Vooral als ik ontvang en gastheer ben. Ben dan ook veel bezig met zorgen voor mijn gasten. Laatst heb ik na 2 uur er nog een 2de kamagra bij genomen. Maar dit hielp niets.
Heb ik dan een te zware xtc pil? of de combinatie met zorg voor mijn gasten?
wie herkent dit en heeft een tip
Hallo Kaat, je bent sowieso met een groep dus als iemand out gaat wordt dat zeer snel opgepikt door de aanwezigen. Je kunt bij verschillende drugs verschillende effecten krijgen. Ik heb een drugs informatie pagina gemaakt. linkje Ook kun je je kunt je inlezen op de website van drugsinfoteam. Hier een linkje naar bijvoorbeeld XTC tips. Ik ben geen jurist maar jij bent niet verantwoordelijk voor het druggebruik en bezit van een ander. Als zij een kleine hoeveelheid drugs bij zich hebben wat duidelijk voor eigen gebruik blijkt te zijn hoef je niet bang te zijn. (Tuurlijk gaan de popo’s eerst even moeilijk doen maar dat hoort bij hun show, haha)
wat moet je nu doen als je gasten hebt die gebruiken en het gaat mis hoe herken je dat (ik als nietgebruiker) en ben je strafbaar mocht de politie bij je komen omdat je gasten onwel worden door hun zelf meegenomen drugs.