Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Seks, drugs en wappen
Wappen is de term die gebruikt wordt voor het combineren van seks met drugsgebruik. Op het internet is uitgebreide informatie beschikbaar over drugs en drugsgebruik door gerenommeerde instituten. Aan al die feiten gaan we hier niets toevoegen. Lees je goed in voordat je gebruikt. De onderstaande links helpen je goed op weg:
Onderbelicht op al deze websites zijn gebruikers ervaringen waarbij seks en drugs gecombineerd worden. Zonder hier het gebruik van drugs te willen propageren is het wel handig als je weet wat je kunt verwachten bij de combinatie van drugs en seks.
Disclaimer
Samenswingen.nl neemt uitdrukkelijk geen enkele verantwoording voor jouw drugsgebruik. Alle info is op eigen ervaring en heeft geen enkele wetenschappelijke onderbouwing.
We hebben pasgeleden een drugsoverzicht geplaatst waar je effecten en afhankelijkheid kunt opzoeken.
Een goede basis
Voor alle swing avonturen is de goede basis dat je lekker in je vel zit. Niet ziek, geen stress, geen zorgen. Lekker uitgeslapen en zin in een avontuur. Komen er drugs om de hoek kijken dan is dat nog belangrijker. De bedoeling van het gebruik is dat het je ervaring verder verdiept, intensiveert en de beleving nog mooier maakt. Ben je niet fris en fruitig, blijf dan gewoon lekker thuis! Dat is beter voor je zelf, maar ook voor je mede swingers die echt niet zitten te wachten op een probleemgeval tijdens een feestje. Ook van belang is dat de omgeving waarin je gebruikt vertrouwd is. Welke omgeving dat is, is voor iedereen anders. Wel leert de ervaring dat de mensen om je heen heel belangrijk zijn om je beleving te optimaliseren. Denk ook aan de reis naar huis. Ga nooit achter het stuur terwijl je nog onder invloed bent!
Een goede start
Stel je de volgende situatie voor: Een woonhuis waar 5 stellen bij elkaar komen met de bedoeling lekker met elkaar aan de slag te gaan en daarbij drugs te gebruiken om de ervaring te intensiveren. Sommigen kennen elkaar en sommigen nog niet. Meestal liggen er matrassen in de huiskamer, is het licht aangepast en is er een lekker muziekje. De koelkast staat vol met (fris)drank. De gasten komen binnen en vaak wordt er gewacht totdat iedereen is gearriveerd. In dat eerste uur moet je voor jezelf vaststellen of je met dit gezelschap het avontuur wil aangaan. Twijfels? Zeg dat en vertrek nu het nog kan terwijl je nuchter bent. Niemand zal je dat kwalijk nemen en als dat wel zo is, dan is dat minder belangrijk dan je eigen plezier en het je op je gemak voelen. Heb je als gastheer/-vrouw twijfels bij je gasten. Zeg het deze mensen en stuur ze weg zonder veel omhaal van woorden of excuus. Neem als gastheer/-vrouw je verantwoordelijkheid voor een geslaagde en mooie avond en nacht. Als dat met een stel minder is, prima!
En dan komt er vaak dat moment waarbij er is besloten dat er gefeest gaat worden. Dat is tevens vaak het moment dat de drugs op tafel komen. Alle drugs die je oraal neemt komen het best tot hun recht in een lege maag. Zorg dat je minimaal 3 uur laat tussen je laatste maaltijd en je oraal genomen drugs. Maak van te voren een lijst waarop een ieder zijn naam noteert en opschrijft wat en hoeveel hij/zij gebruikt en op welk tijdstip. Mocht er iets fout gaan dan weten de hulpdiensten in ieder geval wat er aan de hand is. Help elkaar en controleer elkaar bij het invullen, iets wat later in de nacht al snel kan worden vergeten.
Wil je geen risico’s lopen? Gebruik dan geen drugs.
Leuk 50+ stel donderdag 7 maart van 10u tot 17.30u in Mill in de sauna, wisselen regelmatig tussen stoomcabine en sauna's vaak ook apart en tussen 16u en 17u in de jacuzzi samen, welke leuke stellen mannen of vrouwen willen ook graag kijken en bekeken worden?
Goedemorgen
Donderdag 7 maart samen met mijn heerlijke gelegenheidskleding naar de stellendag inAzzura
Wij zijn er zo ongeveer begin van de middag.
Wij zijn er al vaker geweest altijd leuk en spannend gehad.
Komen er morgen nog koppels waar zowel man als vrouw bi zijn?
Gr Mike
Er komen de zondag 10 maart veel koppels naar de sauna in Mill volgens mij. Hoe zijn jullie evt te herkennen? Wij zijn er ook de gehele dag zo’n beetje, m33v30. MenM komen ook de 10e volgens mij.
Wij zijn in de avond op 10 maart in Mill en als de klik er is hebben we een hotelkamer om daarheen te gaan. We zijn nieuw in deze wereld, dus lijkt ons erg spannend om mensen daar te ontmoeten en wie weet kunnen we de avond op de kamer voortzetten!
Goedemorgen,
We zien Mill best vaak voorbij komen hier, is dat de 'gewone' sauna waar de spanning te vinden is dan?
Al veel sauna's bezocht maar Mill nog niet, en op zoek maar net dat beetje meer 😊
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Mill is een 'gewonemensensauna' waar je kunt flirten, net zoals in de lokale supermarkt. Ga een gesprek met iemand aan en zie wat er van komt. De swingers hebben meestal een hotelkamer geboekt voor het betere werk. Dan heeft verder niemand er last van ook. Hou het swingen gewoon respectvol en netjes. Hou ons naam hoog!
Wij willen mogen overdag naar azurra,
Wat kunnen we verwachten? Hoeveel stellen en singels zijn daar overdag?
Zouden graag ook andere stellen ontmoeten maar ook mannen voor haar.
Wie kan uit ervaring zeggen hoeveel bezoekers er overdag zijn?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Het is een populaire erosauna, dus dat je met drie man zit is vrijwel uitgesloten. Je kunt gerust gaan
Rik en Manon
uit
Barendrecht 4 maart 2024 om
20:11
Hoi,
Wij zijn een stel van half 40 en gaan as zaterdag naar Azzura. Kijken en bekeken worden en bij een lekkere klik wellicht meer. Opdringerig zijn is een afknapper. Een goede pik aan een leuke man is welkom!
Stelnbr5859
uit
Omgeving Breda 4 maart 2024 om
19:30
@ Berden,
Wat zijn jullie status?
Jullie open voor meer dan een sauna afspraakje ?
Mogelijk brengen we dan eerder een bezoekje aan Mill😉 ondanks we Afgelopen Vrijdag 1 Mrt geweest zijn.
Gr stel
@JimSofie, hebben jullie nog wat specifieke herkenningspunten ☺️. Zijn jullie opzoek naar kijken en bekeken worden of ook naar fysiek contact met een ander stel mits de klik er is? Wij wisselen ook regelmatig tussen de sauna, jacuzzi en zwembad. #wijhebbenerzinin.
Hi allemaal, welke dame of koppel gaat straks mee/ ook naar Azzura. Lekker ontspannen en spanning opbouwen… ik een verzorgde kerel van 40 die samen met jou/ jullie een leuke middag wil hebben… rond 13:00?
Wij gaan op 8 maart voor de 3e keer naar Azzurra , wie komt er bij ons in het bubbelbad zitten? Beetje kletsen, zoenen, voelen en dan als dat goed bevalt verder op een matras? Zin in een leuke dag!
Ik ben een 22 jarige single man opzoek naar wat spanning 😉 Ik ga meestal naar Mill. Welke stellen kan ik treffen op 8 maart in Mill? Ik sta ook open voor een andere sauna op 8 maart als je me overtuigd! 😉 Ik heb nog niet eerder spanning meegemaakt in een sauna
/jacuzzi wie zal de eerste zijn?😳
Geile groet,
Jason
Hee JimSofie,
Hoe zijn we te herkennen Uhm naakt, sportief uiterlijk. Lastig om hier voor jullie meer herkenning te geven zonder er hinder van te vinden. Hoe zijn jullie te herkennen? Tot zondag!
StelNBr5859
uit
Omgeving Breda 2 maart 2024 om
11:09
Wij gisteravond eens naar de Wellness boot in Mill geweest.
Was er niet zo druk, gewoon gezellig druk zeg maar.
Diner was goed, en een vriendelijke serveerster die ons bediende.
Sauna's ook mooi, en voldoende.
Opgietceremoney meegedaan, apart, maar leuk, de verschillendegeurtjes gedurende deze sessie.
Zeker voor een herhaling vatbaar.
Maar geen stellen , of mannen die uitnodigden tot mogelijk iets meer dan alleen sauna.😜
Mogelijk bij volgend bezoek, eens actief koppel uitnodigen voor spanning tijdens sauna bezoek, zou misschien leuk zijn als zij dan Hotelovernachting erbij hebben, dan kunnen we na de sauna en de klik daar is , voortzetten bij hun op Hotel.
🍷🍺
Gr stel
Stel Sittard wij gaan altijd de middag en gaan naar huis rond 7 voor de meeste vaak opdringerige heren komen. Wel ooit s avond geweest maar dan minder leuk en druk . Echt plekje zoeken in bubbelbad en zo
@StelSittard, Verwacht als stel niet dat je relaxed en ontspannen op zaterdag rond kunt lopen in Azzurra. Even rustig samen in een bubbelbad is er niet bij weten wij uit ervaring. Als jullie gaan is ons advies om vroeg te gaan. Jullie zouden ook naar een club kunnen gaan waar ze een beperkt aantal heren toelaten. Veel plezier 😉
Stel van 45 en 47 willen volgende week zaterdag een eerste bezoek brengen aan Azzurra. Waarschijnlijk zal onze voorkeur vooral uitgaan naar mannen, maar willen voor een eerste keer eerst een beetje aftasten, lees: zoeken niet meteen hordes opdringerige mannen 🙂 Gewoon rustig rondkijken, flirten en bij een eventuele klik zeker verder gaan.
Kan iemand adviseren of het dan beter is om vroeg in de middag te komen, of later rond/na etenstijd? Nog andere tips om rekening mee te houden? Groetjes I & M
M&M. Volgende week zondag Mill. Hoe kunnen we jullie evt herkennen . En zijn er nog andere koppels? Liefst tussen de 25-40 jaar. Net als ons hetero en in om wat in het bubbelbad te spelen
Hoi, ik (30) ga volgende week vrijdag (8 maart) naar de gemengde dag in Steamworks. Zijn er hier nog stellen of vrouwen die daar ook te vinden zijn? Wie weet tot dan!
Jaren een relatie gehad (samen af en toe naar Azzura) nu weer vrijgezel. Voel het verlangen om op de stellendag weer eens naar Azzura te gaan. Welke dame vanaf 45 jr wil met mij, op de donderdag middag weer eens heerlijk hier naar toe.
Wij gaan 8 mrt naar Elysium. Gebeuren daar spannende dingen? Wij, 42, onervaren, maar bi-curious stel, op zoek naar een gezellig gesprek en wie weet meer.
Een knipoog is voldoende…
lentekriebels
uit
utrecht 28 februari 2024 om
11:24
Hoi, na jarenlang in een relatie te zijn geweest (samen af en toe naar de Azzura) nu weer vrijgezel. En voel het verlangen om weer eens naar de Azzura te gaan op stellendag. Ik ben sportief gebouwd, midden veertig en een normaal persoon.
Zin om samen te gaan?
Daantje en ro
uit
Rotterdam 28 februari 2024 om
10:32
Hoi @ L&B uit Zaltbommel, wij komen graag in contact met jullie! Door mijn werk kunnen wij morgen (29/2) niet en hebben besloten 14 maart naar sauna Azzurra te gaan. Wij hebben SDC = ROBO60. Daantje =61-162/64/cupC stevig Ro=63-198/88
Wij zijn benieuwd naar ervaring in openbare sauna’s. Lezen over busloo en mil! Wat is daar mogelijk en wat gebeurt daar mbt sex? In busloo hebben wij nooit iets gezien.
Willen graag op woensdag of zaterdag naar azurra. Hoeveel mensen en stellen zijn er op deze dagen ? Wat kunnen we verwachten? Horen graag jullie ervaringen
Liefs R en A
Stelnbr5859
uit
Omgeving Breda 27 februari 2024 om
21:49
@ stel40 plus,
Wij gaan vrijdag, leuk in swingerscafe, indien je er voor openstaat kun je volop actie beleven daar.
Wij daar tot einde avond.
Hoe jullie herkenbaar daar ?
Gr Stel
Leuk 50+ stel gaat a.s. donderdag 29 februari naar de sauna boot in Mill, welke leuke stellen mannen en of vrouwen houden van kijken en bekeken worden? We horen het graag natuurlijk wij zijn er van 14u tot sluitingstijd
Bi-speel-stel
uit
Zaltbommel 26 februari 2024 om
20:57
Hi Daantje en Ro, voor ons , L&B , sportieve sensuele vijftigers een aansprekende oproep omdat we onszelf herkennen in veel van wat jullie zoeken. Helaas voor ons geen 29 februari Azzurra maar pas donderdag 14 maart. Mochten jullie ( of anderen) dan toevallig ook (in de middag al) gaan laat t weten
Gaan er nog mensen naar de Aufguss Try out in Thermen Soesterberg van 1 tm 3 maart? Ik ben daar vrijdag overdag. Het bekende bandje om de linkerenkel......
Hey. Ik ben 23 jaar en ben wel ben op zoek naar een nieuw wap avondtuur heb ke interesse mail me dan. Dan kunnen we via whatsapp even kijken of het klikt.
Zo dat ging idd stukken beter. half pilletje genomen. en gelijk wat g (ietsje meer dan normaal;3 ml ipv 2.8 ml weeg 76kg met net bmi) en ook iets vaker g eens in de 1,5 uur ipv 2 uur. na 4,5 uur tweede halve pil. en af en toe hijsje boze rook.
Nou dat werkte prima.. heb er mega spierpijn van;-)
Van XTC is algemeen bekend dat het hoofd niet op sex maar op ontspanning en chillen ingesteld is. Kamagra werkt, maar alleen als de hersenen ‘geil’ zijn. Dus slaat je xtc lekker in fan werkt Kamagra (of ieder gelijkend product) niet.
Bovendien hebben we gehoord dat met Kamagra gesjoemeld wordt met de hoeveelheid werkzame stof.
Vraagje.
Ik wap nu een half jaartje. meestal xtc en af en toe wat g, en soms hijsje boze rook. Neem een kamagra erbij. Maar soms heb ik dan toch problemen met een erectie. Vooral als ik ontvang en gastheer ben. Ben dan ook veel bezig met zorgen voor mijn gasten. Laatst heb ik na 2 uur er nog een 2de kamagra bij genomen. Maar dit hielp niets.
Heb ik dan een te zware xtc pil? of de combinatie met zorg voor mijn gasten?
Hallo Kaat, je bent sowieso met een groep dus als iemand out gaat wordt dat zeer snel opgepikt door de aanwezigen. Je kunt bij verschillende drugs verschillende effecten krijgen. Ik heb een drugs informatie pagina gemaakt. linkje Ook kun je je kunt je inlezen op de website van drugsinfoteam. Hier een linkje naar bijvoorbeeld XTC tips. Ik ben geen jurist maar jij bent niet verantwoordelijk voor het druggebruik en bezit van een ander. Als zij een kleine hoeveelheid drugs bij zich hebben wat duidelijk voor eigen gebruik blijkt te zijn hoef je niet bang te zijn. (Tuurlijk gaan de popo’s eerst even moeilijk doen maar dat hoort bij hun show, haha)
wat moet je nu doen als je gasten hebt die gebruiken en het gaat mis hoe herken je dat (ik als nietgebruiker) en ben je strafbaar mocht de politie bij je komen omdat je gasten onwel worden door hun zelf meegenomen drugs.
Hey. Ik ben 23 jaar en ben wel ben op zoek naar een nieuw wap avondtuur heb ke interesse mail me dan. Dan kunnen we via whatsapp even kijken of het klikt.
Zo dat ging idd stukken beter. half pilletje genomen. en gelijk wat g (ietsje meer dan normaal;3 ml ipv 2.8 ml weeg 76kg met net bmi) en ook iets vaker g eens in de 1,5 uur ipv 2 uur. na 4,5 uur tweede halve pil. en af en toe hijsje boze rook.
Nou dat werkte prima.. heb er mega spierpijn van;-)
Prima plan!?
Dank. Ga vrijdag eens proberen met alleen wat g en mischien later een halve pil. (Als de sfeer er al lekker inzit).
Kijken hoe dat bevalt
Van XTC is algemeen bekend dat het hoofd niet op sex maar op ontspanning en chillen ingesteld is. Kamagra werkt, maar alleen als de hersenen ‘geil’ zijn. Dus slaat je xtc lekker in fan werkt Kamagra (of ieder gelijkend product) niet.
Bovendien hebben we gehoord dat met Kamagra gesjoemeld wordt met de hoeveelheid werkzame stof.
Vraagje.
Ik wap nu een half jaartje. meestal xtc en af en toe wat g, en soms hijsje boze rook. Neem een kamagra erbij. Maar soms heb ik dan toch problemen met een erectie. Vooral als ik ontvang en gastheer ben. Ben dan ook veel bezig met zorgen voor mijn gasten. Laatst heb ik na 2 uur er nog een 2de kamagra bij genomen. Maar dit hielp niets.
Heb ik dan een te zware xtc pil? of de combinatie met zorg voor mijn gasten?
wie herkent dit en heeft een tip
Hallo Kaat, je bent sowieso met een groep dus als iemand out gaat wordt dat zeer snel opgepikt door de aanwezigen. Je kunt bij verschillende drugs verschillende effecten krijgen. Ik heb een drugs informatie pagina gemaakt. linkje Ook kun je je kunt je inlezen op de website van drugsinfoteam. Hier een linkje naar bijvoorbeeld XTC tips. Ik ben geen jurist maar jij bent niet verantwoordelijk voor het druggebruik en bezit van een ander. Als zij een kleine hoeveelheid drugs bij zich hebben wat duidelijk voor eigen gebruik blijkt te zijn hoef je niet bang te zijn. (Tuurlijk gaan de popo’s eerst even moeilijk doen maar dat hoort bij hun show, haha)
wat moet je nu doen als je gasten hebt die gebruiken en het gaat mis hoe herken je dat (ik als nietgebruiker) en ben je strafbaar mocht de politie bij je komen omdat je gasten onwel worden door hun zelf meegenomen drugs.