Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Seks, drugs en wappen
Wappen is de term die gebruikt wordt voor het combineren van seks met drugsgebruik. Op het internet is uitgebreide informatie beschikbaar over drugs en drugsgebruik door gerenommeerde instituten. Aan al die feiten gaan we hier niets toevoegen. Lees je goed in voordat je gebruikt. De onderstaande links helpen je goed op weg:
Onderbelicht op al deze websites zijn gebruikers ervaringen waarbij seks en drugs gecombineerd worden. Zonder hier het gebruik van drugs te willen propageren is het wel handig als je weet wat je kunt verwachten bij de combinatie van drugs en seks.
Disclaimer
Samenswingen.nl neemt uitdrukkelijk geen enkele verantwoording voor jouw drugsgebruik. Alle info is op eigen ervaring en heeft geen enkele wetenschappelijke onderbouwing.
We hebben pasgeleden een drugsoverzicht geplaatst waar je effecten en afhankelijkheid kunt opzoeken.
Een goede basis
Voor alle swing avonturen is de goede basis dat je lekker in je vel zit. Niet ziek, geen stress, geen zorgen. Lekker uitgeslapen en zin in een avontuur. Komen er drugs om de hoek kijken dan is dat nog belangrijker. De bedoeling van het gebruik is dat het je ervaring verder verdiept, intensiveert en de beleving nog mooier maakt. Ben je niet fris en fruitig, blijf dan gewoon lekker thuis! Dat is beter voor je zelf, maar ook voor je mede swingers die echt niet zitten te wachten op een probleemgeval tijdens een feestje. Ook van belang is dat de omgeving waarin je gebruikt vertrouwd is. Welke omgeving dat is, is voor iedereen anders. Wel leert de ervaring dat de mensen om je heen heel belangrijk zijn om je beleving te optimaliseren. Denk ook aan de reis naar huis. Ga nooit achter het stuur terwijl je nog onder invloed bent!
Een goede start
Stel je de volgende situatie voor: Een woonhuis waar 5 stellen bij elkaar komen met de bedoeling lekker met elkaar aan de slag te gaan en daarbij drugs te gebruiken om de ervaring te intensiveren. Sommigen kennen elkaar en sommigen nog niet. Meestal liggen er matrassen in de huiskamer, is het licht aangepast en is er een lekker muziekje. De koelkast staat vol met (fris)drank. De gasten komen binnen en vaak wordt er gewacht totdat iedereen is gearriveerd. In dat eerste uur moet je voor jezelf vaststellen of je met dit gezelschap het avontuur wil aangaan. Twijfels? Zeg dat en vertrek nu het nog kan terwijl je nuchter bent. Niemand zal je dat kwalijk nemen en als dat wel zo is, dan is dat minder belangrijk dan je eigen plezier en het je op je gemak voelen. Heb je als gastheer/-vrouw twijfels bij je gasten. Zeg het deze mensen en stuur ze weg zonder veel omhaal van woorden of excuus. Neem als gastheer/-vrouw je verantwoordelijkheid voor een geslaagde en mooie avond en nacht. Als dat met een stel minder is, prima!
En dan komt er vaak dat moment waarbij er is besloten dat er gefeest gaat worden. Dat is tevens vaak het moment dat de drugs op tafel komen. Alle drugs die je oraal neemt komen het best tot hun recht in een lege maag. Zorg dat je minimaal 3 uur laat tussen je laatste maaltijd en je oraal genomen drugs. Maak van te voren een lijst waarop een ieder zijn naam noteert en opschrijft wat en hoeveel hij/zij gebruikt en op welk tijdstip. Mocht er iets fout gaan dan weten de hulpdiensten in ieder geval wat er aan de hand is. Help elkaar en controleer elkaar bij het invullen, iets wat later in de nacht al snel kan worden vergeten.
Wil je geen risico’s lopen? Gebruik dan geen drugs.
Vandaag bij 24 graden naar kelmonderhof op gemengde dag. Lekker naakt rondlopen en spelen in de tuin. Zijn er nog koppeltje of lekkere mannen die vandaag gaan. Stel van 45 jaar
Wij zijn een leuk slank stel van 59/61, Hij 188cm, Zij 165cm., volle D-cup en lekker strak kutje.
Wij zoeken een leuke man voor een spannende hoteldate.., eerst even iets drinken aan de hotelbar en dan een flesje op de kamer.
Evt. bij van de Valk in Apeldoorn, daar zijn leuke stille zithoeken om kennis te maken...
Gr. M&L
Danny & Lisanne
uit
Waalwijk 12 april 2024 om
19:08
Hi Biman uit Dussen.
Hier een speelsstel uit Waalwijk en we zouden mogelijk graag naar Best komen op vrijdagmiddag 19 april voor een sensuele meeting😋
We zijn een goed uitziend stel begin 50 en sociaal en ook uiterst speels , fris en fruitig.
Komende maandagmiddag zijn we bij Azzurra mocht je nader kennis willen maken. 😉🥂
Nudistenkoppel
uit
Rotterdam 12 april 2024 om
18:48
Stef We proberen er om drie uur te zijn Vrouw weet niet van oproepen wil dat zo houden We zitten dan naakt aan de bar. Bij eerdere bezoeken, heeft ze in bubbelbad genoten van de betastingen Ook in a derde ruimtes We hebben het altijd naar ons zin in AZZURRA vinden het een fijne sauna Meestal eten we daar ook wat rond uur of 6
Hoi nudistenkoppel, lijkt me goed idee om dan ook te komen ja en samen aan de bar eerst wat te drinken en dan lekker het bubbelbad in. Tot woensdag dan...hoe heten jullie en hoe oud zijn jullie?
Nudistenkoppel
uit
Rotterdam 11 april 2024 om
22:50
Nudistenkoppel gaan 17 april weer naar Azurra we gaan in de middag en gaan om een uur of 3 eerst naakt aan de bar zitten. Daarna gaan we in grote bubbelbad Wie wil de vrouw in bad lekker verwennen? Haar borsten en vagina betasten. Zij wil dan graag pijpen en tongen Wellicht iets voor STEF uit Nijmegen
@Stelnbr58
Na de heksenjacht op Oranjezon bij Vrouwenpolder door BOA's is het thans wachten op herhaling van zetten bij NJ. Liever geen ruchtbaarheid op soc media geven aan deze plek/ activiteiten........
Stelnbr58
uit
Omgeving Breda 11 april 2024 om
17:38
Hallo,
Zaterdag prachtig weer voorspeld 24 Gr, wij gaan naar het ( naakt ) strand, Neeltje Jans.
Welk stelmv staan open voor een date in de duinen ?
We vernemen het graag.
Gr Stel
Na een lange tijd weer eens op pad en we hebben besloten naar Azzurra te gaan. Lekker relaxen en genieten van alle faciliteiten en wie weet komen we jullie tegen. Wie gaan er ook en hebben zin om kennis te maken met ons? Laat het ons weten zodat we kennis kunnen maken.
Hoi, leuke Bourgondiër van 58, ziet er uit als eind 40, zoekt een dame of bi stel, om samen naar azzura of andere sauna te gaan. Daarna kunnen we nog eventueel iets gaan eten en/of bij mij thuis verder genieten.
Cuckhold stel indomilf
uit
Groningen 11 april 2024 om
08:48
Welke lekkere bbc Black of knappe jonge jongen is aanstaande zaterdag vanaf 15.00 tot sluitingstijd in bronnen bad bad Nieuweschans ik volslanke onderdanige indomilf zal daar in het bubbelbad buiten zitten
Geil stel 39 jr. + 53 jr. gaat vrijdag naar Mill.
Willen graag ander stel ontmoeten in stoomcabine.
Wij hebben blauw en rood dopje van fles.
Wij zijn niet gecompliceerd en ruim denkend.
Afterparty? Uiteraard!
Wij (beide 60+, normaal postuur en beetje ervaring, eerlijk en goed opgeleid) zoeken een leuk ander stel. Heel leuk als de vrouw ook bisexueel is. Heel spannend en het lijkt ons een echt avontuur. Liefst een stel dat kan ontvangen in de Randstad. Wij willen vrijdagmiddag 19 april zoiets ondernemen. Bij wie oh wie mogen wij aansluiten?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Indien u een sdc profielnaam hebt, dan kunt u deze hier gewoon vermelden. We laten alleen geen andere adressen door ivm avg wetgeving.
Hallo, wie gaan we zaterdag zien en wellicht ook heel even voelen in de fata morgana muiden? Kom lekker naast ons in t zwembad alwaar we om 22 uur meer dan benieuwd zijn naar hetgeen de rest vd avond ons bieden gaat. X
Leuk 50+ stel gaat op donderdag 11 april naar de Veluwse bron in Emst, welke leuke vrouwen mannen of stellen hou ook van kijken en bekeken worden en hebben een tip waar je daar de spannendste plekjes hebt....
@stel lies ; wat zijn wij blij (stiekeme meegluurders op deze pagina) met de vragen die jullie stellen 😊 en de antwoorden die jullie krijgen. Wij (begin en half 30) zijn ook helemaal nieuw in deze wereld, en al weken aan t twijfelen of we durven te gaan. Als we durven willen we volgende week dan eindelijk toch echt gaan. Hoe zouden jullie het vinden om samen naar binnen te gaan zodat het misschien net wat minder spannend is. Of gaan jullie pas een week later? (Dan kunnen wij niet.. en misschien willen jullie ook liever gewoon met zijn tweeën gaan) Liefs M&N
Beste Marc & lies
Ik ben 46 en 173 groot .
Ik hen wel intressen om zondag overdag lekker jullie te ontmoeten als het jullie wat lijkt hoor ik het wel weet alleen even niet hoe we contact leggen hier
Zaterdag zijn wij bij de sauna in Putten benieuwd of daar nog spannende dingen gebeuren. Wij stel begin 50 houden van kijken en bekeken worden. Wie gaan we daar zien misschien?
Wij zijn van plan donderdag 2 mei naar Azzurra te gaan.
Stel van begin 30, normaal postuur.
Dit zal onze eerste keer zijn in een erotische sauna.
En überhaupt onze eerste ervaring met zo iets dergelijks.
Iemand tips? Hoe laat bijvoorbeeld aan te komen?
Zijn er andere (jonge) stellen?
Kan je bij Azzura goed eten?
Of beter op voorhand een restaurantje boeken 😀.
Zit er iets incl. de inkomprijs?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Je betaalt apart voor eten en drinken. Het menu is eenvoudig, geen frituur. Wil je full options dan kun je een restaurant opzoeken, azzurra is een beetje bistro kwaliteit. Als je dan begrijpt wat ik bedoel, en eet netjes je sla op! Haha veel plezier!
Wij zijn een leuk slank stel van 60, Hij 188, Zij 165, mooie volle D-cup, we zoeken volgende week een leuke potente man voor een geile hotel date...
Gr. M&L
Hé hallo even vraag wel stel zou er zo willen afspreken in de buurt van roermond om te kijk of er een klik is en dan samen naar de sauna te gaan
Ik ben 46 jaar woon in roermond .
Ik hoop op reactie
Wie O wie ?
Ik heb zin om eens naar Mill te gaan gewoon een dagje lekker relax in de sauna..
Zijn er leuke stellen die zin in vermaak hebben en een gezellige babbel ik ben 33 1,78 76kg en de rest zul je daar zien ..
Groetjes
Wij gaan op 5 mei (Bevrijdingsdag) naar de sauna in Wijchen, berendonck. Zijn beginnend en willen graag wat spannends samen doen in eerste instantie, en wat kijken en bekeken worden.. M34v30 beide slank en verzorgd uiterlijk. Houden van sauna’s maar zijn ook veel in jacuzzi te vinden.
Cuckhold stel indomilf
uit
Groningen 8 april 2024 om
10:54
Aanstaande zaterdag 13 april zijn wij cuckhold stel aanwezig in sauna azurra Beuningen zij een onderdanige volslanke indomilf 44 Mega grote dikke zware hangtieten cup h Kale strakke kut die achter elkaar blijft klaar komen en squrten zij zal in het bubbelbad bij de grote douche zitten om volledig uitgewoond te worden in een bare gangbang
19 April verblijf ik bij van de Valk Best. Welk stel zou graag verwend willen worden? Ben je alleen en op zoek naar wat spanning, je bent welkom. Ik heb zin in een spannende erotische date
Zaterdag a.s. 13 april willen wij naar Azzura. Wij zijn een leuk, gezellig stel v50/m54 en op zoek naar andere leuke stellen voor een heerlijke middag/avond. Wie treffen we daar zaterdag?
Bi man op zoek naar spannend moment op 19 April bij van de Valk Best. Iemand interesse om hier samen lekker van elkaar te gaan genieten? Zou graag een stel lekker verwennen maar een persoon alleen is ook opwindend
Hoi stel lies.
Bij Azurra is normaal naakt maar men krijgt twee handdoeken die men om kan slaan.
Het is verstandig om slippers en evt een grote handdoek of sauna doek mee te nemen.
Een badjas ziet men bijna nooit.
Meeste komen rond twaalf en twee en dan is de aflossing waar nieuwe mensen komen zo rond zes uur. Gr Henk
@stel lies Het is heel wisselend hoe laat mensen aankomen. Sommigen komen bv echt alleen in de middag en anderen heel de dag of alleen in de avond. De meeste mensen dragen de handdoek die je bij Azzurra krijgt als je binnenkomt en af en toe dragen mensen ook eigen badjas of bv kanten kimono. Bijna iedereen loopt op normale slippers.
Wij zijn half de 40 en zijn van plan om donderdag over een week of de week erna weer te gaan, afhankelijk van of het werk het toelaat. Mocht het heel toevallig dezelfde dag zijn als jullie willen we jullie als we gaan wel (zonder enige bijbedoeling!) kort wegwijs maken. Laat maar weten.
@Es, Wij net 40. Vanaf hoe laat komen de meeste aan bij Azzura? Steamworks is niet open binnen 14 dagen zien we net,...dan logeren we daar in de buurt.
Dus wordt Azzura 😬 of niets.
Is er een dresscode zoals in een club, lingerie, of lopen de meeste naakt? of sexy kleeding, of neem je een badjas mee zoals in een publieke sauna ??
Sorry veel vragen,
Spontane bi jongen van 43 jaar. Ik ben woensdag 10 april 2024 voor werk in Nijmegen. 's avonds heb ik een kamer geboekt in hotel Van der Valk Nijmegen (Lent). Wie heeft er zin in een geile avond op mijn hotelkamer ?
Hey. Ik ben 23 jaar en ben wel ben op zoek naar een nieuw wap avondtuur heb ke interesse mail me dan. Dan kunnen we via whatsapp even kijken of het klikt.
Zo dat ging idd stukken beter. half pilletje genomen. en gelijk wat g (ietsje meer dan normaal;3 ml ipv 2.8 ml weeg 76kg met net bmi) en ook iets vaker g eens in de 1,5 uur ipv 2 uur. na 4,5 uur tweede halve pil. en af en toe hijsje boze rook.
Nou dat werkte prima.. heb er mega spierpijn van;-)
Van XTC is algemeen bekend dat het hoofd niet op sex maar op ontspanning en chillen ingesteld is. Kamagra werkt, maar alleen als de hersenen ‘geil’ zijn. Dus slaat je xtc lekker in fan werkt Kamagra (of ieder gelijkend product) niet.
Bovendien hebben we gehoord dat met Kamagra gesjoemeld wordt met de hoeveelheid werkzame stof.
Vraagje.
Ik wap nu een half jaartje. meestal xtc en af en toe wat g, en soms hijsje boze rook. Neem een kamagra erbij. Maar soms heb ik dan toch problemen met een erectie. Vooral als ik ontvang en gastheer ben. Ben dan ook veel bezig met zorgen voor mijn gasten. Laatst heb ik na 2 uur er nog een 2de kamagra bij genomen. Maar dit hielp niets.
Heb ik dan een te zware xtc pil? of de combinatie met zorg voor mijn gasten?
Hallo Kaat, je bent sowieso met een groep dus als iemand out gaat wordt dat zeer snel opgepikt door de aanwezigen. Je kunt bij verschillende drugs verschillende effecten krijgen. Ik heb een drugs informatie pagina gemaakt. linkje Ook kun je je kunt je inlezen op de website van drugsinfoteam. Hier een linkje naar bijvoorbeeld XTC tips. Ik ben geen jurist maar jij bent niet verantwoordelijk voor het druggebruik en bezit van een ander. Als zij een kleine hoeveelheid drugs bij zich hebben wat duidelijk voor eigen gebruik blijkt te zijn hoef je niet bang te zijn. (Tuurlijk gaan de popo’s eerst even moeilijk doen maar dat hoort bij hun show, haha)
wat moet je nu doen als je gasten hebt die gebruiken en het gaat mis hoe herken je dat (ik als nietgebruiker) en ben je strafbaar mocht de politie bij je komen omdat je gasten onwel worden door hun zelf meegenomen drugs.
Hey. Ik ben 23 jaar en ben wel ben op zoek naar een nieuw wap avondtuur heb ke interesse mail me dan. Dan kunnen we via whatsapp even kijken of het klikt.
Zo dat ging idd stukken beter. half pilletje genomen. en gelijk wat g (ietsje meer dan normaal;3 ml ipv 2.8 ml weeg 76kg met net bmi) en ook iets vaker g eens in de 1,5 uur ipv 2 uur. na 4,5 uur tweede halve pil. en af en toe hijsje boze rook.
Nou dat werkte prima.. heb er mega spierpijn van;-)
Prima plan!?
Dank. Ga vrijdag eens proberen met alleen wat g en mischien later een halve pil. (Als de sfeer er al lekker inzit).
Kijken hoe dat bevalt
Van XTC is algemeen bekend dat het hoofd niet op sex maar op ontspanning en chillen ingesteld is. Kamagra werkt, maar alleen als de hersenen ‘geil’ zijn. Dus slaat je xtc lekker in fan werkt Kamagra (of ieder gelijkend product) niet.
Bovendien hebben we gehoord dat met Kamagra gesjoemeld wordt met de hoeveelheid werkzame stof.
Vraagje.
Ik wap nu een half jaartje. meestal xtc en af en toe wat g, en soms hijsje boze rook. Neem een kamagra erbij. Maar soms heb ik dan toch problemen met een erectie. Vooral als ik ontvang en gastheer ben. Ben dan ook veel bezig met zorgen voor mijn gasten. Laatst heb ik na 2 uur er nog een 2de kamagra bij genomen. Maar dit hielp niets.
Heb ik dan een te zware xtc pil? of de combinatie met zorg voor mijn gasten?
wie herkent dit en heeft een tip
Hallo Kaat, je bent sowieso met een groep dus als iemand out gaat wordt dat zeer snel opgepikt door de aanwezigen. Je kunt bij verschillende drugs verschillende effecten krijgen. Ik heb een drugs informatie pagina gemaakt. linkje Ook kun je je kunt je inlezen op de website van drugsinfoteam. Hier een linkje naar bijvoorbeeld XTC tips. Ik ben geen jurist maar jij bent niet verantwoordelijk voor het druggebruik en bezit van een ander. Als zij een kleine hoeveelheid drugs bij zich hebben wat duidelijk voor eigen gebruik blijkt te zijn hoef je niet bang te zijn. (Tuurlijk gaan de popo’s eerst even moeilijk doen maar dat hoort bij hun show, haha)
wat moet je nu doen als je gasten hebt die gebruiken en het gaat mis hoe herken je dat (ik als nietgebruiker) en ben je strafbaar mocht de politie bij je komen omdat je gasten onwel worden door hun zelf meegenomen drugs.