Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Seks, drugs en wappen
Wappen is de term die gebruikt wordt voor het combineren van seks met drugsgebruik. Op het internet is uitgebreide informatie beschikbaar over drugs en drugsgebruik door gerenommeerde instituten. Aan al die feiten gaan we hier niets toevoegen. Lees je goed in voordat je gebruikt. De onderstaande links helpen je goed op weg:
Onderbelicht op al deze websites zijn gebruikers ervaringen waarbij seks en drugs gecombineerd worden. Zonder hier het gebruik van drugs te willen propageren is het wel handig als je weet wat je kunt verwachten bij de combinatie van drugs en seks.
Disclaimer
Samenswingen.nl neemt uitdrukkelijk geen enkele verantwoording voor jouw drugsgebruik. Alle info is op eigen ervaring en heeft geen enkele wetenschappelijke onderbouwing.
We hebben pasgeleden een drugsoverzicht geplaatst waar je effecten en afhankelijkheid kunt opzoeken.
Een goede basis
Voor alle swing avonturen is de goede basis dat je lekker in je vel zit. Niet ziek, geen stress, geen zorgen. Lekker uitgeslapen en zin in een avontuur. Komen er drugs om de hoek kijken dan is dat nog belangrijker. De bedoeling van het gebruik is dat het je ervaring verder verdiept, intensiveert en de beleving nog mooier maakt. Ben je niet fris en fruitig, blijf dan gewoon lekker thuis! Dat is beter voor je zelf, maar ook voor je mede swingers die echt niet zitten te wachten op een probleemgeval tijdens een feestje. Ook van belang is dat de omgeving waarin je gebruikt vertrouwd is. Welke omgeving dat is, is voor iedereen anders. Wel leert de ervaring dat de mensen om je heen heel belangrijk zijn om je beleving te optimaliseren. Denk ook aan de reis naar huis. Ga nooit achter het stuur terwijl je nog onder invloed bent!
Een goede start
Stel je de volgende situatie voor: Een woonhuis waar 5 stellen bij elkaar komen met de bedoeling lekker met elkaar aan de slag te gaan en daarbij drugs te gebruiken om de ervaring te intensiveren. Sommigen kennen elkaar en sommigen nog niet. Meestal liggen er matrassen in de huiskamer, is het licht aangepast en is er een lekker muziekje. De koelkast staat vol met (fris)drank. De gasten komen binnen en vaak wordt er gewacht totdat iedereen is gearriveerd. In dat eerste uur moet je voor jezelf vaststellen of je met dit gezelschap het avontuur wil aangaan. Twijfels? Zeg dat en vertrek nu het nog kan terwijl je nuchter bent. Niemand zal je dat kwalijk nemen en als dat wel zo is, dan is dat minder belangrijk dan je eigen plezier en het je op je gemak voelen. Heb je als gastheer/-vrouw twijfels bij je gasten. Zeg het deze mensen en stuur ze weg zonder veel omhaal van woorden of excuus. Neem als gastheer/-vrouw je verantwoordelijkheid voor een geslaagde en mooie avond en nacht. Als dat met een stel minder is, prima!
En dan komt er vaak dat moment waarbij er is besloten dat er gefeest gaat worden. Dat is tevens vaak het moment dat de drugs op tafel komen. Alle drugs die je oraal neemt komen het best tot hun recht in een lege maag. Zorg dat je minimaal 3 uur laat tussen je laatste maaltijd en je oraal genomen drugs. Maak van te voren een lijst waarop een ieder zijn naam noteert en opschrijft wat en hoeveel hij/zij gebruikt en op welk tijdstip. Mocht er iets fout gaan dan weten de hulpdiensten in ieder geval wat er aan de hand is. Help elkaar en controleer elkaar bij het invullen, iets wat later in de nacht al snel kan worden vergeten.
Wil je geen risico’s lopen? Gebruik dan geen drugs.
Hallo allemaal,
Ik ben nu een paar keer op woensdag in Azzurra geweest en dat was op zich erg geil.
Wat ik me af vraag is of hoe het is om als man alleen op vrijdag of zaterdag te gaan.
Mag je dan überhaupt naar binnen en hoe is de sfeer dan en wat zijn de verhoudingen tussen mannen, vrouwen en stelletjes?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Als jij dan gaat, dan is er 1 man meer. Dus dat heeft wel wat invloed op de verhouding denk ik dan.
Hoi hoi,
Ik ga vanaaf weer lekker chillen met de billen. Jonge vent van 47 en een leuke verschijning😃.
Jammer stel uit Cuijk dat jullie morgen (vrijdag) gaan. Hopelijk vanaaf veel gezelligheid in mill.
Gr Dennis
Wij 50+ stel zijn vrijdag 14 maart van 13:30 tot sluit bij de wellness boot in Mill. Welk spannend stel/man of vrouw kunnen wij daar treffen? Wij zijn vaak afzonderlijk van elkaar te vinden in de stoomcabine, kruidenbad of zoutsteen sauna. Wij houden van kijken en bekeken worden. Te herkennen aan een omgedraaid polsbandje. Hoe herkennen we jou?
X van ons!
Goedemorgen
Welk leuk stel heeft zin om komende zondag bij ons langs te komen voor een geil avontuurtje.
Wij zijn beide 52 jaar
Groetjes & veel liefs 💋💋
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Je kunt via hier geen afspraakjes maken, meld je aan bij sdc via onze banners, daar kun je cammen en chatten met andere swingers uit jouw buurt.
Stelzwolle2730, aha.. vandaar dat we jullie niet konden vinden😉, het was zaterdag heel leuk, weinig tot geen opdringerige mannen. Wij willen graag ook nog een keer op een stellendag, mischien kunnen we afspreken? Het was voor ons de 2e keer azzurra Hebben jullie ook SDC?
Gr xxx
Zijn er nog plekjes omgeving Elst-Nijmegen-wijchen zoals parkeerplaatsen of bosjes waar er ondeugende dingen gebeuren? Voor deze voyeur is kijken al heerlijk alles is nieuw voor mij namelijk. Normaal gebouwde niet onaantrekkelijke veertiger zoekt leuke stellen maar mag ook vrouw of man zijn. Ben erg benieuwd naar reacties. Boas
Hey apeldoornskoppel,
Ik ga daar af en toe heen met mooi weer en dan kan het soms heel leuk zijn;). Dit weekend was het aardig rustig, het voorjaar is ook nog niet echt begonnen hè.
Maar lijkt me leuk om in contact te komen met jullie en jullie wellicht eens te zien op Bussloo😇
@jenge. We hebben besloten op een stellen dag te gaan i.p.v. de zaterdag. Een eerste keer. We hadden het idee dat dat toch wat fijner is. Want we zoeken echt stellen van onze leeftijd. Gaan jullie vaker? Want we staan namelijk zeker open!!
Even een terug koppeling van gisteren.
Was rustig tevens iets minder warm.
Ben niet aan gesproken helaas maar dat zat er wel een beetje in.
Moet ik nog eens iets plaatsen als ik met mijn vrouw naar naaktstrand ga voor de kijkers en misschien meer..
Hey hey,
Vandaag een prachtige dag dus wilde graag naar bussloo gaan. Wie kan ik daar tegenkomen?
Ik man van 32, 180 lang, 70kg. Wie houd me gezelschap?
Gaan er aanstaande woensdag nog stellen naar Mill of Helmond? Wij twijfelen en zoeken gelijk stemde. Kijken en bekeken worden en indien klik is alles mogelijk. Zijn midden 30.
Hey stelzwolle2730,
Hebben jullie het leuk gehad de eerste keer? Hebben jullie niet ondekt afgelopen zaterdag , wij hebben de meeste tijd doorgebracht in het bubbelbad links achterin bij de sauna. Gr Jenge
Hoi luitjes wij slank stelletjes begin 60 res zijn voornemens om 20 maart naar Azurra tegaan op stellen dag.
Hopelijk zijn er gelijkgestemden om wat uurtjes samen te plezieren. Vrouw licht bi met donker blonde haren mangrijs en alletwee heerlijk geschoren op de intieme delen.
Man draagt kort bruin omslagrokje.
Tot dan
Kaat EN Bram.
Toepasselijk geschreven voor mij en vele zeer duidelijk .
Morgen ga ik naar naaktstrand wijk aan zee.
Richting de pier voor velen wel bekend.
Ik lig op een blauwe handdoek met cockring en ben smooth.
Voyeuren voelen zeg waarvoor je langs komt.
Ik zal terug koppeling geven ben er een uurtje of 11.
Ha ,
Wie gaat er as dinsdag naar blue wellness leiden vanaf 16:00 en heeft zin om met een leuke man van 25 te gaan (hetero). Leeftijd maakt mij niet uit zolang je een leuk persoon bent die openstaand om bekeken te worden of wellicht meer. Groetjes
Hoi allemaal,
Zullen we iets meer verhalen en tips met elkaar delen ipv steeds te vragen of iemand dan en dan gaat zonder duidelijke omschrijving? Zo nutteloos om te zeggen dat een man en vrouw van 50+, hij wat langer zij wat korter, maar donker haar en pukkel op de teen morgen ergens op de dag in een sauna te vinden is. Dan moet je en maar net kunnen en of de aantrekkingskracht er is merk je pas als je ze ziet toch? Groet een man en een vrouw van middelbare leeftijd uit het zuiden van het land, normaal postuur.;-)
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Wilt u contact leggen met andere swingers, dan kunt u een proefabonnement op de datingsite SDC afsluiten via de banners op deze site, u kunt dan mailen, cammen, of zet een speeddate en ontmoet misschien vanavond nog gelijkgestemden!
Slanke sportieve bi xl man maandag weer dagje Azzurra zijn er nog leuke stellen of singles die ook gaan? Ben herkenbaar aan grijze eigen saunadoek en kaal hoofd en ook ook op de andere welbekende plekken netjes zonder haar ;). Spreek me gerust aan
Heey Mayan
Wij, zijn er vroeg en je kunt ons herkennen dmv mijn lengte 193 licht gespierd grijzend haar.
Zij , 167 volslank en kort haar.
Wij vinden het altijd leuk om met andere op de matrassen en in de bubbelbaden.
We zijn benieuwd.
Ik denk dat we jullie wel vinden😜
Nieuwsgierig stel
uit
Bemmel 8 maart 2025 om
14:11
Hoi allemaal, gister bij Sanadome in de Rasul met klei geweest samen met een ander stel. Was heel erotisch om daar met 4 te zijn. Dame had mooie borsten en we werden er geil van, daarna samen naakt gedoucht. Thuis heerlijk geneukt met onze gedachten bij hun.
@jenge. Wij zijn vanavond van plan om te gaan. Wel onze eerste keer. We zijn 27 en 30. Normaal postuur. Beiden blond. Hoe is jullie ervaring op de zaterdag?
@jenj1990. Leuk te horen dat jullie een mooie eerste ervaring hebben gehad. En dat de tips bruikbaar waren. Misschien even een verslagje maken van wat je allemaal gezien en beleefd hebt😀. Tjx.
Hoi J,
Leuk dat jullie er donderdag ook zijn.
Hopelijk wordt t een geweldig lekkere dag.
Hoe kunnen we jullie herkennen?
Wij, beiden over 1.80 lang. Zij heerlijk lijf en tatoo op onderrug. Hij, stoppelbaardje en normaal postuur.
Beiden vinden t heerlijk om met z'n twee en/of meerderen bij de open ruimte met de spiegels te spelen.
Wie daagt ons uit 29 februari in sauna welness mill wij gaan relaxen chillen uitdagen kijken en bekeken worden dat vinden wij spannend en leuk.
Gr ons 2
Hoi @es,
Wij, stel vijftigers komen ook weer op donderdag 13 maart naar Azzura.
Wij zullen ook in de ochtend binnen lopen. En dan ...... genieten met en van elkaar. Doen jullie mee?
Wij hebben er zin in.
Tot dan.
Wij, jong stel van 38(m) en 33(v), gaan zondag naar Van der Valk Haarlem. Welk leuk stel heeft zin om ons daar eind van de middag te ontmoeten in de wellness?
We hebben een leuke eerste ervaring gehad bij azzurra gisteren! Dankjewel voor de mensen die ons vooraf wat ingelicht hebben en leuk om verschillende mensen ook daadwerkelijk daar gezien, gesproken (en sommige meer ;)) te hebben x
@john bedankt voor je nieuws update over de verbouwing van azzurra! Ben jij de eigenaar of hoe weet je dit? Misschien leuk een plattegrondje te plaatsen op de site van azzurra? We zijn zo benieuwd hoe het gaat worden! Succes met klussen!!
Nieuwsgierig stel
uit
Bemmel 6 maart 2025 om
21:33
Hallo leuke stellen, Morgenavond gaan we het Sanadome in Nijmegen. Gaan er nog andere stellen die het fijn vinden om wat te kijken en misschien een handje toe te steken? Wij stel van begin 50. Zij mooie slanke blonde dame en hij lang. We zijn benieuwd. Gr ons
Hi even een update date over de verbouwing van Azurro. Zoals jullie misschien weten is het pand ernaast aangekocht. Het is inmiddels geschilderd zodat het één geheel is en er mag ook al geparkeerd worden aan de zijkant van t nieiwe gedeelte. De echte verbouwing begint in april en de bedoeling is dat het voor de zomer klaar is. Er komt 1/3 e aan oppervlakte bij met of o.a een massage ruimte en wat grotere ruimtes om te spelen met meerdere. Ik hou je op de hoogte. Groet John
Aanstaande zaterdag (8 maart) gaan wij naar Bluewellness Helmond. Wij zijn een stelletje van beide 40. Wij houden van een beetje teasen en plagen in het kruidenbad en de stoomcabine. Wie komen we daar tegen?
Koppeltje5255
uit
Wageningen 6 maart 2025 om
14:50
@nieuwsgierig uit Bemmel , was je vorige week woensdag 26 februari ook in de Veluwse bron en was je diegene die ons aansprak bij de grot sauna? Hoe vond je het daar en nog wat leuks meegemaakt? Gr van ons
Morgen gaan wij 27 en 30 jaar naar de Veluwse Bron. En zaterdagavond naar Azzurra. Wij zij. Beiden slank en zijn wel in voor wat meer dan met z’n 2. In de normale sauna herkenbaar aan een zwarte en blauwe badjas. Nog anderen koppels van rond onze leeftijd die gaan? 😏
@M. Wij zijn er ook, gelegenheidsstel. Zij klein, hij normale lengte, 50-ers. Geen uiterlijke kenmerken zoals tattoo of piercings. Hij groene handdoek, zij bonte. Hoe herkennen we jullie, en al vaker geweest? We zullen er overdag zijn
Hey. Ik ben 23 jaar en ben wel ben op zoek naar een nieuw wap avondtuur heb ke interesse mail me dan. Dan kunnen we via whatsapp even kijken of het klikt.
Zo dat ging idd stukken beter. half pilletje genomen. en gelijk wat g (ietsje meer dan normaal;3 ml ipv 2.8 ml weeg 76kg met net bmi) en ook iets vaker g eens in de 1,5 uur ipv 2 uur. na 4,5 uur tweede halve pil. en af en toe hijsje boze rook.
Nou dat werkte prima.. heb er mega spierpijn van;-)
Van XTC is algemeen bekend dat het hoofd niet op sex maar op ontspanning en chillen ingesteld is. Kamagra werkt, maar alleen als de hersenen ‘geil’ zijn. Dus slaat je xtc lekker in fan werkt Kamagra (of ieder gelijkend product) niet.
Bovendien hebben we gehoord dat met Kamagra gesjoemeld wordt met de hoeveelheid werkzame stof.
Vraagje.
Ik wap nu een half jaartje. meestal xtc en af en toe wat g, en soms hijsje boze rook. Neem een kamagra erbij. Maar soms heb ik dan toch problemen met een erectie. Vooral als ik ontvang en gastheer ben. Ben dan ook veel bezig met zorgen voor mijn gasten. Laatst heb ik na 2 uur er nog een 2de kamagra bij genomen. Maar dit hielp niets.
Heb ik dan een te zware xtc pil? of de combinatie met zorg voor mijn gasten?
Hallo Kaat, je bent sowieso met een groep dus als iemand out gaat wordt dat zeer snel opgepikt door de aanwezigen. Je kunt bij verschillende drugs verschillende effecten krijgen. Ik heb een drugs informatie pagina gemaakt. linkje Ook kun je je kunt je inlezen op de website van drugsinfoteam. Hier een linkje naar bijvoorbeeld XTC tips. Ik ben geen jurist maar jij bent niet verantwoordelijk voor het druggebruik en bezit van een ander. Als zij een kleine hoeveelheid drugs bij zich hebben wat duidelijk voor eigen gebruik blijkt te zijn hoef je niet bang te zijn. (Tuurlijk gaan de popo’s eerst even moeilijk doen maar dat hoort bij hun show, haha)
wat moet je nu doen als je gasten hebt die gebruiken en het gaat mis hoe herken je dat (ik als nietgebruiker) en ben je strafbaar mocht de politie bij je komen omdat je gasten onwel worden door hun zelf meegenomen drugs.
Hey. Ik ben 23 jaar en ben wel ben op zoek naar een nieuw wap avondtuur heb ke interesse mail me dan. Dan kunnen we via whatsapp even kijken of het klikt.
Zo dat ging idd stukken beter. half pilletje genomen. en gelijk wat g (ietsje meer dan normaal;3 ml ipv 2.8 ml weeg 76kg met net bmi) en ook iets vaker g eens in de 1,5 uur ipv 2 uur. na 4,5 uur tweede halve pil. en af en toe hijsje boze rook.
Nou dat werkte prima.. heb er mega spierpijn van;-)
Prima plan!?
Dank. Ga vrijdag eens proberen met alleen wat g en mischien later een halve pil. (Als de sfeer er al lekker inzit).
Kijken hoe dat bevalt
Van XTC is algemeen bekend dat het hoofd niet op sex maar op ontspanning en chillen ingesteld is. Kamagra werkt, maar alleen als de hersenen ‘geil’ zijn. Dus slaat je xtc lekker in fan werkt Kamagra (of ieder gelijkend product) niet.
Bovendien hebben we gehoord dat met Kamagra gesjoemeld wordt met de hoeveelheid werkzame stof.
Vraagje.
Ik wap nu een half jaartje. meestal xtc en af en toe wat g, en soms hijsje boze rook. Neem een kamagra erbij. Maar soms heb ik dan toch problemen met een erectie. Vooral als ik ontvang en gastheer ben. Ben dan ook veel bezig met zorgen voor mijn gasten. Laatst heb ik na 2 uur er nog een 2de kamagra bij genomen. Maar dit hielp niets.
Heb ik dan een te zware xtc pil? of de combinatie met zorg voor mijn gasten?
wie herkent dit en heeft een tip
Hallo Kaat, je bent sowieso met een groep dus als iemand out gaat wordt dat zeer snel opgepikt door de aanwezigen. Je kunt bij verschillende drugs verschillende effecten krijgen. Ik heb een drugs informatie pagina gemaakt. linkje Ook kun je je kunt je inlezen op de website van drugsinfoteam. Hier een linkje naar bijvoorbeeld XTC tips. Ik ben geen jurist maar jij bent niet verantwoordelijk voor het druggebruik en bezit van een ander. Als zij een kleine hoeveelheid drugs bij zich hebben wat duidelijk voor eigen gebruik blijkt te zijn hoef je niet bang te zijn. (Tuurlijk gaan de popo’s eerst even moeilijk doen maar dat hoort bij hun show, haha)
wat moet je nu doen als je gasten hebt die gebruiken en het gaat mis hoe herken je dat (ik als nietgebruiker) en ben je strafbaar mocht de politie bij je komen omdat je gasten onwel worden door hun zelf meegenomen drugs.