Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Seks, drugs en wappen
Wappen is de term die gebruikt wordt voor het combineren van seks met drugsgebruik. Op het internet is uitgebreide informatie beschikbaar over drugs en drugsgebruik door gerenommeerde instituten. Aan al die feiten gaan we hier niets toevoegen. Lees je goed in voordat je gebruikt. De onderstaande links helpen je goed op weg:
Onderbelicht op al deze websites zijn gebruikers ervaringen waarbij seks en drugs gecombineerd worden. Zonder hier het gebruik van drugs te willen propageren is het wel handig als je weet wat je kunt verwachten bij de combinatie van drugs en seks.
Disclaimer
Samenswingen.nl neemt uitdrukkelijk geen enkele verantwoording voor jouw drugsgebruik. Alle info is op eigen ervaring en heeft geen enkele wetenschappelijke onderbouwing.
We hebben pasgeleden een drugsoverzicht geplaatst waar je effecten en afhankelijkheid kunt opzoeken.
Een goede basis
Voor alle swing avonturen is de goede basis dat je lekker in je vel zit. Niet ziek, geen stress, geen zorgen. Lekker uitgeslapen en zin in een avontuur. Komen er drugs om de hoek kijken dan is dat nog belangrijker. De bedoeling van het gebruik is dat het je ervaring verder verdiept, intensiveert en de beleving nog mooier maakt. Ben je niet fris en fruitig, blijf dan gewoon lekker thuis! Dat is beter voor je zelf, maar ook voor je mede swingers die echt niet zitten te wachten op een probleemgeval tijdens een feestje. Ook van belang is dat de omgeving waarin je gebruikt vertrouwd is. Welke omgeving dat is, is voor iedereen anders. Wel leert de ervaring dat de mensen om je heen heel belangrijk zijn om je beleving te optimaliseren. Denk ook aan de reis naar huis. Ga nooit achter het stuur terwijl je nog onder invloed bent!
Een goede start
Stel je de volgende situatie voor: Een woonhuis waar 5 stellen bij elkaar komen met de bedoeling lekker met elkaar aan de slag te gaan en daarbij drugs te gebruiken om de ervaring te intensiveren. Sommigen kennen elkaar en sommigen nog niet. Meestal liggen er matrassen in de huiskamer, is het licht aangepast en is er een lekker muziekje. De koelkast staat vol met (fris)drank. De gasten komen binnen en vaak wordt er gewacht totdat iedereen is gearriveerd. In dat eerste uur moet je voor jezelf vaststellen of je met dit gezelschap het avontuur wil aangaan. Twijfels? Zeg dat en vertrek nu het nog kan terwijl je nuchter bent. Niemand zal je dat kwalijk nemen en als dat wel zo is, dan is dat minder belangrijk dan je eigen plezier en het je op je gemak voelen. Heb je als gastheer/-vrouw twijfels bij je gasten. Zeg het deze mensen en stuur ze weg zonder veel omhaal van woorden of excuus. Neem als gastheer/-vrouw je verantwoordelijkheid voor een geslaagde en mooie avond en nacht. Als dat met een stel minder is, prima!
En dan komt er vaak dat moment waarbij er is besloten dat er gefeest gaat worden. Dat is tevens vaak het moment dat de drugs op tafel komen. Alle drugs die je oraal neemt komen het best tot hun recht in een lege maag. Zorg dat je minimaal 3 uur laat tussen je laatste maaltijd en je oraal genomen drugs. Maak van te voren een lijst waarop een ieder zijn naam noteert en opschrijft wat en hoeveel hij/zij gebruikt en op welk tijdstip. Mocht er iets fout gaan dan weten de hulpdiensten in ieder geval wat er aan de hand is. Help elkaar en controleer elkaar bij het invullen, iets wat later in de nacht al snel kan worden vergeten.
Wil je geen risico’s lopen? Gebruik dan geen drugs.
Gaat er vanmiddag nog een leuke man-man of lekker stel naar beachclub Klein Scheveningen? Wij zijn er rond 13.00 en blijven tot max 17 uur omdat we tegen die tijd heeeeel graag thuis aan elkaar willen zitten. Rij jij achter ons aan? 😃
Langervelderslag.
Mijn vrouw wil weer eens naar een naturisten strand.
A.s woensdag 13 mei wil ik samen met vrouw naar dit stuk strand.
Dus mannen /vrouwen en stellen.
Je kunt dus extra dicht bij ons komen liggen.
Mocht er respons komen dan wil ik wel meer vertellen over hoelaat we ongeveer en waar wij aan te herkennen zijn.
Mijn vrouw mag gezien worden en maak maar een praatje met haar,ik kijk en geniet wel of ga op afstand staan kijken.
Ik ben een geile jonge vent 30 jaar.
17 mei (badkleding dag)ga ik naar zwaluhoeve in Harderwijk. Zijn er geile vrouwen of stelen die het geil vinden om die dag elkaar op te geilen, teasen of misschien wel verdwaald handje? Ik ben 183 cm lang dikke besneden lul.
Ha allemaal, wij zijn een stel van begin 40 uit rotterdam en aanstaande zaterdag hebben we overdag tijd en onze handen vrij. Zoeken graag keer buiten de spanning op. Zijn er leuke plekjes buiten in regio Rotterdam waar meer stellen komen?
@ SwingThing, wat leuk, gezellig.
Dit maakt ‘t nu al spannend!☺️
We zijn te herkennen aan:
Hij klein baartje en dun gouden kettinkje met kreeft om de hals, beetje grijs /bruin kort haar.
Zij blond met tattoo op de enkel.
Waaraan kunnen we jullie herkennen?
Groetjes.
Zijn er van de week nog geile stellen in de Zwaluwhoeve te vinden. Vind het een een erg mooi resort met veel spannende plekjes. Mill ook goed maar minder mogelijkheden om je terug te trekken en wat spanning op te zoeken.
Frank.
Was jij die man die vroeg komen jullie hier vaak
En welke woonplaats,ik. Zei A.
Ik liet je extra lang kijken naar mijn vrouw.
Wij komen hier dus vaker mijn vrouw had niet zou een zin om praatje te maken?
Hey @naughtycouple,
Wij stel van eind 30 en zijn 31 mei ook te vinden in de couples only bij steamworks.
Voor ons de eerste keer naar 'zo'n sauna' maar niet de eerste keer swing. Waaraan zijn jullie herkenbaar? Wellicht samen een wijntje doen om kennis te maken? Dan zien we graag hoe t loopt 😉
@stel40+ uit Twente
Nog geen ervaring, maar wel fantaseren en teasen met oa ♠️ tattoo rondlopen. Daarom interesse om eens met een andere qos te babbelen.
Wij veertigers, beide slank, sportief en keurig verzorgd. Zij wel echt een porno lijf, mooie volle ronde billen maar super slank, cup c en gebruind. Hij normaal gebouwd, gebruind en normaal geschapen.
Hoe wij erin staan; de ultieme fantasie is zij met meerdere bbc's, hij toekijken...
Hoe zien jullie eruit?
Vandaag zijn wij weer aanwezig op het naaktstrand tussen Callantsoog en Sint maartenszee, wie zien we daar en staat open om elkaar te bekijken etc. De vrouw is speels en houdt ervan om te teasen
Kijkers.
Frank ,wij gaan noordkant strand op.
Liggen meestal voor de blauwe borden.
Het strand daar is niet groot.
Geven niet te veel prijs want er zijn altijd mensen die alleen lezen .enjoy
Hoi Stel uit de ijmond. Frank: lang, slank bijna kaal. Liggen jullie in de duinen van het naaktstrand gedeelte? Hoe herken ik jullie? Parasol? ik kom daar in de zomer regelmatig. Zie jullie graag morgen!
@Naturistenkoppel bedankt voor jullie reactie.
Helaas heb ik geen mail van jullie gehad.
Waarschijnlijk is er iets mis gegaan bij het noteren van het mailadres.
Ik weet niet hoe we dit oplossen. Ik wil niet via dit medium mijn mailadres geven. Misschien via de gene die het gastenboek beheerd.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Je weet wanneer ze weer gaan, dat lijkt me voldoende
Naturistenkoppel
uit
Rotterdam 10 mei 2025 om
19:04
@JOHN Leuk om je weer in Azzurra te zien als weer kan. We denken woensdagmiddag 21 mei weer een keer te gaan. Kun je haar weer masseren en ook neuken als je wil. Heb je al twee mailtjes gestuurd. We hebben leuke herinnering aan laatste keer. 💕Vrouw vond fijn de laatste keer Wil wel weer verwend worden. Stuur maar mailtje🥂Laat tegen de tijd wel weer berichtje hier als definitief doorgaat.
Slank lang bi en geile bi man 54/195/89. zijn er nog leuke geilzellige ( bi) mensen die 12 mei ook naar Azurra gaan. Ik ben er rond 12 en te herkennen aan saunadoek.
Dat gaat donderdag de 15e een leuke dag (avond voor ons) worden! We kijken ernaar uit om na het drinken van een wijntje een rondje te lopen en een fijn bubbelbad in te duiken. Mijn vrouw is gek van vrouwen dus dat is vaak ook het eerste contact dat wordt gemaakt in het bad doormiddel van verdwaalde handjes 😍. Hoe het verder verloopt is altijd afwachten maar zijn voor veel in wanneer het goed voelt.
Fijn weekend!
Geen idee of er reacties op komen maar toch dit bericht. ☺️Wij lezen hier veel spannende berichten over de wellnessboot Mill en laten wij nu net op zondag 25 mei daar samen voor de 1e keer naar heen gaan.
Ik en mijn vriend zijn beiden hetero, slank, verzorgd en vinden het leuk om gewoon een beetje de spanning op te zoeken. Samen maar ook zeker met een ander stel. Wie komen wij tegen zondag de 25e in de sauna in Mill. We horen graag van jullie hoe te herkennen en te verwachten.
Wij zijn komende week weer regelmatig op het naaktstrand van de maasvlakte n de duinen te vinden, wie Zien we nog meer? We zijn 30tigers, goed figuur en in voor gezamelijk spelen. Groetjes ons
Wij zijn over 2 uurtjes in azzura, hopelijk lekker druk en gezellig. Zij volslanke jongedame wil graag een (of meerdere) BBC. Wel met respect en schoon!
Tot zo!
Kijkers.
Wij goed uit zienende smooth stel gaan a.s zondag naar ijmuiderslag.
Wij liggen hier open en bloot,als je ons wil zien
Of langs loopt zwaai dan even of maak een praatje.
Ben zeer benieuwd,gaarne niet minuten blijven staren.
Ik geef niet te veel details maar in de loop van de middag zijn wij er.
Dames... Ik lees hier zo nu en dan dat er dames zijn die graag een man willen met een flink geslachtsdeel! Ik werd daar een beetje onzeker van... Dus opgemeten... Waar en wanneer spreken we af lady's??
Ruim 21 cm en "handig"!! 45 en sportief! En openminded... Oja... Ook vriendelijk 😉
Hey, hier een leuke jonge man van 33 jaar,178 70kg die vandaag wel zin heeft in wat leuks met een leuk koppel of leuke dame:) Een leuke ontmoeting op bussloo bijvoorbeeld?!
@G en W uit Steenbergen....wat leuk jullie ook ♠️! Ervaring mee? Hoe staan jullie er in? En hoe zien jullie er uit? We kunnen natuurlijk best een een keer naar Mill gaan bijvoorbeeld. Groetjes👋♠️👋♠️
Hoi Nel uit woerden ik denk wel dat ik naar zwembad kom als het maar naakt is. En daarna elkaar inzepen en lekker in de de sauna stoute dingen doen daar heb ik wel zin in met jou. Dus laat maar weten hoe laat en jou te herkennen.
Gaat er as maandag 12 mei misschien nog een stel naar azurra? Voor wat actie in de buitenlucht of anders apart in de af te sluiten gedeeltes? Wij 55 en 63. Bruine en lichtgrijze handdoek.
@G&M, @Sanlian@Wijuitarnhem Leuk dat jullie gaan en dat belooft dan een gezellige dag te worden. Wij, stel M53V50, willen ook gaan en dan in de late middag tot aan einde avond. Hoe laat gaan jullie? Groetjes,
Vanavond heerlijk eten aan de bar bij Stoute Karel in Gorinchem. Met welke leuk knap stel (rond de 40) raken we daar in gesprek en doen we nog een borrel bij ons thuis (loopafstand)?
Goedemorgen, @stransaunastel, nee hadden een blauw bandje. Helaas geen contact gehad met een ander stel.. misschien volgende keer meer uitnodigen. Kraayenbergse plassen ook te vinden maar wanneer dan die andere spannende stellen? Denk dan achterste gedeelte? Ook wel eens andere stellen van rond de 40? Mooie weer komt er weer aan..
@G&M leuk. Hier hetzelfde, zij bi, ik nie. Voor veel in, knus in jacuzzi, we beginnen altijd samen met een koffie, dan kun je ons vast al zien, en wij zien wat er binnenkomt 😊. Dan douchen en rondje lopen, en waar het leuk lijkt springen we bij🤭
Hoi, vrijdag avond denk ik nog eens lekker zonder partner naakt baantjes te zwemmen inde Knotwilg Steenbergen . Welk stel of man is er nog? Lekker met zeep nadien in de douche of wat spelen in de stoomcabine
Net dit gastenboek ontdekt uit nieuwsgierigheid. Vind het allemaal motiverend en geil. Kijk iets meer om me heen nu... Van de week hondje aan het uitlaten....door stiekem naar binnen gluren bij een jongere buurvrouw, bij haar thuis uitgenodigd. Ik zal geen details vertellen maar hoop dat ik nog een keer word uitgenodigd. Dus... Hou het dichtbij ook in de gaten lieve mensen! 🙂
Zaterdag as ben ik vanaf 18:00 te vinden in sauna Mill. Wie kan ik daar verwachten? Geen gay mannen! Ik ben te herkennen aan een kleine tatoeage op mijn arm.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Het is zaterdag wereld-gay-dag, dus ik zou maar uitkijken!
@sanlian & steluitarnham
Leuk! Wij ook de 15de naar azzurra en ook 49&48
Dezelfde leeftijden dus ongeveer.
Hier de Vr. Bi en hij nie.
Hebben jullie ook Sdc?
Hey. Ik ben 23 jaar en ben wel ben op zoek naar een nieuw wap avondtuur heb ke interesse mail me dan. Dan kunnen we via whatsapp even kijken of het klikt.
Zo dat ging idd stukken beter. half pilletje genomen. en gelijk wat g (ietsje meer dan normaal;3 ml ipv 2.8 ml weeg 76kg met net bmi) en ook iets vaker g eens in de 1,5 uur ipv 2 uur. na 4,5 uur tweede halve pil. en af en toe hijsje boze rook.
Nou dat werkte prima.. heb er mega spierpijn van;-)
Van XTC is algemeen bekend dat het hoofd niet op sex maar op ontspanning en chillen ingesteld is. Kamagra werkt, maar alleen als de hersenen ‘geil’ zijn. Dus slaat je xtc lekker in fan werkt Kamagra (of ieder gelijkend product) niet.
Bovendien hebben we gehoord dat met Kamagra gesjoemeld wordt met de hoeveelheid werkzame stof.
Vraagje.
Ik wap nu een half jaartje. meestal xtc en af en toe wat g, en soms hijsje boze rook. Neem een kamagra erbij. Maar soms heb ik dan toch problemen met een erectie. Vooral als ik ontvang en gastheer ben. Ben dan ook veel bezig met zorgen voor mijn gasten. Laatst heb ik na 2 uur er nog een 2de kamagra bij genomen. Maar dit hielp niets.
Heb ik dan een te zware xtc pil? of de combinatie met zorg voor mijn gasten?
Hallo Kaat, je bent sowieso met een groep dus als iemand out gaat wordt dat zeer snel opgepikt door de aanwezigen. Je kunt bij verschillende drugs verschillende effecten krijgen. Ik heb een drugs informatie pagina gemaakt. linkje Ook kun je je kunt je inlezen op de website van drugsinfoteam. Hier een linkje naar bijvoorbeeld XTC tips. Ik ben geen jurist maar jij bent niet verantwoordelijk voor het druggebruik en bezit van een ander. Als zij een kleine hoeveelheid drugs bij zich hebben wat duidelijk voor eigen gebruik blijkt te zijn hoef je niet bang te zijn. (Tuurlijk gaan de popo’s eerst even moeilijk doen maar dat hoort bij hun show, haha)
wat moet je nu doen als je gasten hebt die gebruiken en het gaat mis hoe herken je dat (ik als nietgebruiker) en ben je strafbaar mocht de politie bij je komen omdat je gasten onwel worden door hun zelf meegenomen drugs.
Hey. Ik ben 23 jaar en ben wel ben op zoek naar een nieuw wap avondtuur heb ke interesse mail me dan. Dan kunnen we via whatsapp even kijken of het klikt.
Zo dat ging idd stukken beter. half pilletje genomen. en gelijk wat g (ietsje meer dan normaal;3 ml ipv 2.8 ml weeg 76kg met net bmi) en ook iets vaker g eens in de 1,5 uur ipv 2 uur. na 4,5 uur tweede halve pil. en af en toe hijsje boze rook.
Nou dat werkte prima.. heb er mega spierpijn van;-)
Prima plan!?
Dank. Ga vrijdag eens proberen met alleen wat g en mischien later een halve pil. (Als de sfeer er al lekker inzit).
Kijken hoe dat bevalt
Van XTC is algemeen bekend dat het hoofd niet op sex maar op ontspanning en chillen ingesteld is. Kamagra werkt, maar alleen als de hersenen ‘geil’ zijn. Dus slaat je xtc lekker in fan werkt Kamagra (of ieder gelijkend product) niet.
Bovendien hebben we gehoord dat met Kamagra gesjoemeld wordt met de hoeveelheid werkzame stof.
Vraagje.
Ik wap nu een half jaartje. meestal xtc en af en toe wat g, en soms hijsje boze rook. Neem een kamagra erbij. Maar soms heb ik dan toch problemen met een erectie. Vooral als ik ontvang en gastheer ben. Ben dan ook veel bezig met zorgen voor mijn gasten. Laatst heb ik na 2 uur er nog een 2de kamagra bij genomen. Maar dit hielp niets.
Heb ik dan een te zware xtc pil? of de combinatie met zorg voor mijn gasten?
wie herkent dit en heeft een tip
Hallo Kaat, je bent sowieso met een groep dus als iemand out gaat wordt dat zeer snel opgepikt door de aanwezigen. Je kunt bij verschillende drugs verschillende effecten krijgen. Ik heb een drugs informatie pagina gemaakt. linkje Ook kun je je kunt je inlezen op de website van drugsinfoteam. Hier een linkje naar bijvoorbeeld XTC tips. Ik ben geen jurist maar jij bent niet verantwoordelijk voor het druggebruik en bezit van een ander. Als zij een kleine hoeveelheid drugs bij zich hebben wat duidelijk voor eigen gebruik blijkt te zijn hoef je niet bang te zijn. (Tuurlijk gaan de popo’s eerst even moeilijk doen maar dat hoort bij hun show, haha)
wat moet je nu doen als je gasten hebt die gebruiken en het gaat mis hoe herken je dat (ik als nietgebruiker) en ben je strafbaar mocht de politie bij je komen omdat je gasten onwel worden door hun zelf meegenomen drugs.