Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Jullie zijn misschien al eens in een parenclub geweest of bij een stel thuis geweest voor een date. Jullie hebben dan vast ook wel eens opgevangen dat er thuisfeestjes worden georganiseerd. Hoe kom je op zo’n feestje en wat kun je verwachten? Bij een parenclub kun je rondlopen en een stel uitkiezen wat je leuk lijkt, dat is vrijblijvend. Als je 1 op 1 afspreekt kan dat wel eens tegenvallen.
Hoe zit dat met de klik op een thuisfeestje? Bepalen de gastheer en-vrouw wanneer iedereen in lingerie omkleedt, net zoals in de parenclub? Liggen de matrassen al klaar als je binnenkomt?
Op een thuisfeestje kom je niet zomaar, je moet hiervoor uitgenodigd worden want het is een besloten feestje. Degenen die het organiseren (hosts) zijn meestal mensen die dat wel vaker doen en proberen de gasten een beetje te laten matchen. Het is handig om op een datingsite te staan met een profiel want zo kunnen zij op basis van jullie profiel een keus maken of jullie erbij passen of niet. In je profieltekst of speeddate kun je aangeven op zoek te zijn naar feestjes. Ze zullen kijken naar leeftijd, type mensen, spontaniteit, druggebruik en jullie sexuele voorkeur. Het is bijvoorbeeld niet handig om in een groep van dertigers ook een stel van rond de zestig te laten komen, dat zul je zelf ook begrijpen. Dat gaat niet werken.
Feestjes vinden meestal spontaan plaats en er zijn ook mensen die een zolder hebben omgebouwd of zelfs een tuinhuisje met jacuzzi er op na houden, dit zijn de veeldaters. De mensen die komen zijn vaak bekenden of swingers die in een privé-whatsapp groepje zitten. Om de diversiteit te stimuleren nodigen ze dan naast de vaste groep wisselend, als extra, een paar nieuwe gasten uit via de speeddates.
Tip
Je kunt een presentje meenemen of een bijdrage in de kosten doneren aan de organisator, dat is niet verplicht maar wel zo netjes. Soms staat er een pot waar je geld in kunt stoppen. Een kado-idee is bijvoorbeeld enkele flessen wijn/cava en wat zoutjes, snoepjes, kant en klaar fruitbakjes, slagroompatronen of een fles Xman/Eros olie
Thuisfeestjes worden door veel mensen als intiemer ervaren dan een parenclub, het is ook een stuk goedkoper dan 120 euro aftikken in de parenclub en op een feestje zijn de mensen sneller intiem met elkaar. In een grote parenclub lopen de mensen als kippen in een hok langs elkaar heen en weten niet meer op wie ze hun aandacht kunnen richten, dat probleem heb je in de privésfeer veel minder.
Hoe verloopt zo’n avond dan?
Jullie zijn uitgenodigd en hebben de badkamer thuis goed bezocht, zijn netjes geschoren op de juiste plekjes, nageltjes gelakt en hebben een weekend tasje ingepakt met eventuele lingerie, condooms, glijmiddel en/of speeltjes. Je glijdt in je mooie pumps en stapt in de auto. Je ziet er sportief gekleed uit maar niet veeeel te sexy. De buren van de hosts hoeven niet te weten wat er zich allemaal afspeelt en door de week moeten die mensen ook nog in hun eigen buurt kunnen wonen… Jullie bellen aan en de deur gaat open, in de deuropening staat een man die je herkent van de profielfoto’s en ietwat zenuwachtig begroeten jullie en na drie klapzoenen ga je de gang door. In de woonkamer staat de gastvrouw (god, wat is ze leuk) en op de bank zitten drie stellen relaxed met een wijntje. De mensen staan enthousiast op en stellen zich voor. Terwijl je groet voel je aan de warmte van het begroeten al met wie je meer en met wie minder een klik is. Geen nood, we moeten nog praten. Iedereen gaat rustig zitten en het gesprek gaat verder waar het gebleven was. Opeens stelt iemand van de bank een vraag aan jullie, jullie antwoorden en het ijs is al een beetje gebroken. Daarna gaat de bel en er komt een ander stel binnen. Je vraagt je af: hoeveel komen er eigenlijk? De host voelt dat al aan en zegt uit zichzelf al: “We verwachten hierna nog 1 stel”. Een mooi getal…schiet er door je hoofd. Op een gegeven moment is iedereen binnen en geacclimatiseerd, de gastheer vraagt dan of iedereen een klik heeft met elkaar. Het kan zijn dat iemand het totaal niet ziet zitten.
Tip
Als je weggaat zeg dan dat je de klik niet zo hebt, geef en-public niet de echte reden op: dit kan erg kwetsend overkomen.
Nadat iedereen overeengekomen is dat het een “gezellige avond” gaat worden met elkaar gaan vaak de dames zich eerst omkleden. Vaak heeft de host een logeerkamertje waar je je spullen kwijt kunt, laat echt waardevolle dingen in de auto of thuis. De mannen hoeven niet echt om te kleden dus die schieten een knappe boxer aan en eventueel een sexy gaashemdje. De host pakt een stapel matrassen van de eerste verdieping en de mannen bouwen vervolgens gezamenlijk de huiskamer om naar een groot matrassenparadijs.
Eenmaal omgekleed komen de dames sexy de kamer binnenlopen en trekken degenen die elkaar al een beetje hadden uitgekozen naar elkaar toe. Sommige stellen vinden het prettiger eerst elkaar een beetje op te warmen en dan gaan al snel handen voelend over en weer en vindt er partnerruil plaats (dit heeft onze voorkeur overigens). Als de eerste ronde is geweest na een half uur tot een uur gaan meestal de mensen roken of drinken lekker wat, sommige dames kleden zich even om of gebruiken de badkamer om kort op te frissen. Daarna gaat iedereen het matras weer op en wisselt men vaak van partner. Sommige dames halen hun hart op met een dp-tje want er zijn meerdere mannen….overigens kan het zo zijn dat er ook naast alleen stellen ook single mannen zijn uitgenodigd, maar dat kun je vooraf even vragen als je daar liever niet mee wilt, dan ga je natuurlijk niet naar dat feestje, maar expliciet naar een stellenfeestje.
Dit brengt me ook op het feit dat single mannen vaak succes hebben als ze zelf een blokhut in de achtertuin bouwen of de zolder functioneel in te richten. Wanneer je op SDC zit en jij thuisparties organiseert komen daar genoeg stellen met een tekort aan feestruimte op af.
Hoe lang een feestje duurt kan ik je niet zeggen. We hebben ze om 1 uur zien eindigen, om 4 uur en de volgende dag pas. Dat ligt geheel aan de sfeer, het type mensen en het drank/drugsgebruik.
Voor thuisfeestjes kun je het beste lid worden van een goede datingsite zoals SDC. Exclusief via onze link krijg je 10 dagen toegang en kun je het even uitproberen.
HenL Deurne hoe hebben jullie het ervaren in Mill, waren er plekken waar je wat kon doen, en waren er meer nieuwsgierige koppels? Wij willen in november gaan het liefst 3e of 4e week. Beide 34 jaar en netjes en verzorgd sportief uiterlijk. Wie willen er met ons samen bubbelen en in het donker wat meer wellicht?
Hoi nog leuke stellen of vrouwen die vrijdag 26 oktober naar de wellness boot in Mill gaan om lekker te ontspannen en beetje te flirten en uitdagen? Laat maar horen groetjes Rob
spannend!!!! Fantaseren deden we al langer maar wij, leuk stel zonder tattoos, trekken as vrijdag 27okt in de namiddag onze stoute schoenen uit en gaan naar Mill om daar voor het eerst actief te kijken en bekeken te worden. Vrouw (48, hetero) houdt ervan oraal verwend te worden. We hebben eerst even een klein zetje nodig. Welk stel durft? swap is niet uitgesloten.
Wij stel (43&41) zijn van plan vanuit Friesland naar Beuningen te rijden. Voor de eerste keer een bezoek aan sekssauna, zeer spannend. Gaan er nog meer leuke mensen? Spreek ons gerust aan, want die drempel is vrij hoog. Anja is te herkennen aan tunnels in de oren en een piercing in haar bovenlip, spreek ons gerust aan 🙂 X Henk en Anja
Hallo,
Wij willen zaterdag het liefste in de middag naar een sauna of club, is er ergens een koppeldag wat al vanaf 12u open is?
En hoe is de zaterdag bij Azzurra? Normaal gaan we alleen op de koppeldagen en horen daar niet veel goede verhalen over de gemengde dagen..
Groetjes limburgsstel
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
De clubs die overdag open zijn altijd de gemengde clubs. Nou ja gemengd...80% man en 20% stel. En die mannen betalen een hoge entree, dus dan verwachten zij iets van jullie. De lachende derde is de manager.
Patrick & Isa
uit
Eindhoven 23 oktober 2023 om
10:02
Hallo!
Donderdag 26 oktober gaan we weer gezellig naar azzurra , 53 en 50 Jr ,beide bi.
We zijn er rond 11 uur tot 15 uur, wie komt er gezellig bij ons in de whirlpool, en dan zien we wel wat er gebeurd .
Hopelijk zien we jullie donderdag!
Gr Patrick en Isa
Gerard & Julia
uit
Apeldoorn 18 oktober 2023 om
12:11
Hoi hoi wij stel m(48) en v (46). Zien,gezien worden en spelen met anderen.
Gaan morgen naar Azzurra,
Wie zijn er nog meer? en ongeveer hoe laat.
Alvast tot morgen.
Grt Gerard & Julia
Zo na even niks te hebben gedaan toch weer de behoefte om er lekker tussen uit te gaan. Wie weet er een leuke club voor een vrouw alleen op de vrijdag?
💋Anna
Hallo Allemaal,
Ik (42) en mijn vrouw (37) willen morgen voor het eerst naar Azzura (überhaupt eerste keer naar stellen sauna, we zijn redelijk groen op dat gebied). Zijn er nog dingen die handig zijn om te weten of rekening mee te houden?
Hi Gulpenernebier dame uit Amsterdam.
Heb je zin om binnenkort met mij naar de stellendag te gaan ?
We hebben het vorig jaar erg leuk met elkaar gehad.
Groetjes,
Max
Donderdag 19 okt gaan we naar Azzurra te Beuningen.
We zijn er ongeveer 1830 uur.
We zijn begin 60 en de vrouw is slank met roze handdoek. Laten we kennis maken en spreek ons aan…
We zijn beginners
Wij (F44&A35) ervaren stel gaan donderdag 19 okt as weer eens naar stellendag Azzuro. Zij(A) is bij de juiste klik bi en onverzadigbaar en Hij(F) schrikt ook niet gauw😉. Wij zijn vaak te vinden in het bubbelbad en de open ruimtes. Wie komen er met ons spelen donderdagmiddag ( 13:00-19:00) ?
Morgen gaan wij weer lekker spelen bij Azzurra. Altijd leuk daar. Nog meer stellen die van plan zijn om morgen te gaan? Hoe meer stellen hoe meer vreugd.
Patrick & Isa
uit
Eindhoven 15 oktober 2023 om
09:41
Goedemorgen,
Wij 53 en 50 bistel, willen 26 oktober naar azzurra komen, op de stellendag.
Wij zijn er van 11 tot 15 uur wie komt er bij ons in het bubbelbad zitten? Genieten met z'n 4e of misschien wel 6e?
We horen het graag?
Gr Patrick & Isa
Hi mijn naam is Alex en woon in Amsterdam. Ik ben 36 en ga soms naar spa zuiver in Amsterdamse bos. Zijn er leuke stellen of singles die deze maand ook een bezoekje brengen aan spa zuiver in het Amsterdamse bos? En lijkt het eventueel leuk stiekem wat te teasen? Ik wens iedereen een fijn weekend toe!
Gr. Alex
Wij A&F (34/46) gaan donderdag 19 okt weer eens naar Azzuro. Wij ervaren en actief stel zijn op zoek naar andere actieve stellen. Zij(A) bij juiste klik bi en hij (F) schrikt ook niet gauw 😉. Wij zitten vaak in het bubbelbad en zijn ook vaak te vinden in de open speelruimtes. Wie komt er met ons spelen?
Stelbi5053 p&i
uit
Eindhoven 12 oktober 2023 om
20:32
Hoi, wij goeduitziend bistel m 53, vr 50 gaan 26ste weer naar de stellendag, we zijn er van 11 tot 15uur.
Welke gezellig bistel komt bij ons in het bubbelbad zitten en wil met 4e genieten van elkaar? verder zien we dan wel wat er gaar gebeuren.
Hopelijk zien we jullie xxxx
Gr P en I
Wij v(51) en m(53) donderdagmiddag om 13u naar de wellness boot in Mill....zijn er.nog leuke koppels of jonge mannen die zin hebben te teasen en flirten?
Ook wij (56/54) zullen as donderdag in de namiddag een bezoekje brengen aan Azzurra. We hopen weer op een hoop leuke en gezellige mensen om ons heen...... wie weet treffen we elkaar...... xxx
Hier slank gezellige stel van 50 gaan donderdag begin middag weer is kijken in azzurra ..... hebben er zin in .....zoeken nog leuke vrouw voor bi ervaring ...wie zien we daar ...xxxx sebenpeet
Wie gaan er volgende maand in november ook naar de boot in Mill? Wij m 33 v 27 zoeken een andere stel of dame waar wij gezellig wat mee kunnen kletsen en misschien meer in jacuzzi en of zwembad, wij zijn beginnend en beide slank en zeer verzorgd. Willen graag zaterdag of zondag afspreken. Wie komt er ook en zo ja wanneer?
Hoi ik ben jongen van 28 uit Tilburg ik zoek mooie koppel vrouw gericht of dame alleen ik ben 1.70 lang en ik heb 23 cm zie je mij onder de douche of in de bubbelbad spreek me gerust aan ik heb tatto op me borst en armen ik ben er rond 18:00
Wij willen in november een zondag naar de sauna boot in Mill. V 29 M 32. Beginnend maar wel nieuwsgierig naar andere koppels. Waarmee wij gezellig in het zwembad wanneer het donker is of in de jacuzzi wat kunnen spelen. Beide vol slank postuur en verzorgd uiterlijk. Wie gaat er ook een van de zondagen in november en kunnen we wellicht mee afspreken.
Hoiii, wij gaan voor het eerst naar Ibiza, weet iemand of er nog swingerclubs zijn in Ibiza die open zijn in Oktober? Welke zijn aan te raden?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Liberty club, en er zijn ook wel eens parties van Killing kittens uit de UK, Madame O uit Italie, Hommard uit NL en nog een duitse organisatie organiseren deze maar de closing parties zijn alweer geweest voor dit jaar. Enkele ander tips zijn: Op Mallorca zit een swinghotel, Hotel Ollymar. Op Gran Canaria zitten La Mirage en Venus resort. In Cancun Mexico heb je 2Desire en een Temptation resort, ook vol met swingers. In Andalusië, Spanje heb je Hotel Club Vera Playa. Dan de bekendste: Hedonism II resort op Jamaica.
Waarschijnlijk maandag 9 oktober begin avond naar Azzurra voor de eerste keer. We zijn getint stel suri/indo mix van 29 en 32 jaar en zoeken rond onze eigen leeftijd wat spanning. Beide bi en open om te ontdekken.
Hi mijn naam is Alec, 36 en woon in Amsterdam. Sinds afgelopen zomer heb ik het naakt recreëren ontdekt en ben helemaal om, geen zwembroek meer voor mij!. Zo lekker vrij en veel like minded mensen ontmoet. Jammer genoeg zijn er niet heel veel plekken rond Amsterdam te vinden. Ik ga wel eens naar de gaasterplas, Spaarnwoude of Amsterdamse bos. Nu komen er nog wat mooie dagen aan, de laatste van het jaar ben ik bang.. 🙁 Zijn er nog leuke koppels die de komende dagen nog wat laatste zonnen stralen willen mee pakken? En het spannend lijkt om mij daar te ontmoeten? Ik ben 1,77 en heb een atletisch lichaam. Ben benieuwd wie zijn heeft in wat buiten teasen.. Fijne dag iedereen! Gr. Alec
Wij nieuwsgierig stel van V 45 en M 47 gaan donderdag 5 Okt naar sauna De Veluwse Bron. Zijn er nog leuke vrouwen of stellen waar we samen gezellig in een bubbelbad een erotisch getint gesprek mee kunnen voeren om meer achter elkaars interesses te weten kunnen komen. En als de klik er is misschien van daaruit eens met elkaar af te spreken om heerlijk van elkaar te kunnen genieten. 😘
Wie zien we morgen, begin vd middag in Azzurra? Komen jullie naast ons in jacuzzi? Als hij dan op de rand, kunnen wij toch wel helpen met …..? Spannend idee, spreek ons aan. Codevraag: zijn jullie Lenv?
Binnenkort willen wij, stel van m 49 V 43 voor het eerst naar sauna Bussloo gaan. Wat kunnen we verwachten? Is voor ons nieuw. Is beetje flirten/ teasen normaal daar?
Man 34 jaar morgen naar azzurra. Zijn er van hier nog vrouwen of van stellen aanwezig die verwend willen worden? Ik hoop jullie morgen te zien. Ik ben vanaf rond openingstijd aanwezig.
Hoi wij zijn. Mooie stel van 28/32 brunette kaal 75 c en 170 lang en 23 cm allebei tattoo op benen en armen en borst wij willen mooie koppel ontmoeten spreek ons gerust aan wij komen donderdag rond 18:00
Morgenvroeg zijn wij in Sauna Bussloo, wij zijn begin 50 en ontdekkende. Wellicht een beetje uitdagen in een bubbelbad of stoomsauna? Voorkeur naar stel of dame. Beide 1 tattoo. Gaan we iemand treffen?
@A&E leuk dat jullie vandaag ook naar Azzurra komen. De eerste keer altijd ff spannend. Maar het is daar altijd heerlijk relaxed. Loop na het omkleden lekker rond, bekijk alle ruimtes en ga eerst lekker relaxen in een whirlpool of saunacabine. Spreek andere stellen of ons gerust aan. Bij de juiste klik beleven jullie een heerlijke tijd. Wellicht zien we elkaar vandaag. Wij komen tussen 12 en 1 binnen wandelen.
Hoi allemaal,
Wij, spontaan stel 50ers, gaan donderdag 28 september weer heerlijk naar Azzurra in Beuningen.
We hopen weer leuke stellen te ontmoeten en er een te gekke middag/avond van maken. Zij is 100% bi, lang, slank, knalrode nagels en super sexy. hij bi-schierig, normaal postuur en erg potent. We zijn voor veel in. We hebben er weer super veel zin in. We gaan we zien en voelen? 🙂
Jet&Ko
uit
Noord-Brabant 26 september 2023 om
12:29
Hoi @Peur, wij waren vorige week in Azzurra omdat Steamworks was gesloten. Kunnen dus helaas geen Steamworks ervaringen met jullie delen. Wie weet een volgende keer. Groetjes!
GeenHerman
uit
Nijmegen 25 september 2023 om
21:00
Goedendag allemaal,
Ik ben GeenHerman, een man van 33. Een flinke tijd terug ben ik bij Azzurra geweest, en het kriebelt weer om te gaan. Welke (mix) dagen/tijden zijn volgens jullie het fijnst? (Als in: niet teveel jagende mannen, dat vind ik zo'n sfeerdemper).
Groetjes!
Groetjes!
Morgen mooi weer dus nog heerlijk naar het naaktstrand met een vriendin,vlietlanden of Spaarnwoude
Waar is het meeste te beleven?
Kijken en bekeken worden
@Hilda uit Gouda bedankt voor je reactie, dan wordt het niet Azzurra a.s dinsdag maar waarschijnlijk sauna Berendonck jij bent natuurlijk meer dan welkom, gaan we samen wat drinken?
Hoi ik ben 28 kom uit Tilburg ik wil vanavond lang komen naar azzurra ik ben 170 en ben grootgeschapen 23 cm ik ben tattoo op me borst en armen ik zoek leuke mooie koppel jong of dame alleen spreek me gerust aan ik zal er rond 6/7 uur zijn
Raymond, zie je uitnodiging voor dame om op dinsdag mee te gaan naar azzurra. Dinsdags is gaydag. Donderdags alleen stellen, man/vrouw. De maandag, woe en zaterdag mixdagen. Veel plezier
Gerard &Julia
uit
Apeldoorn 21 september 2023 om
12:07
Hoi hoi allemaal,
Wij willen ook graag als stel een bezoek brengen aan Azzurra,
op de Donderdag (stellendag) voor ons de eerste keer.
Heeft iemand Tips, en zijn er stellen die hier in Oktober heen gaan.
Grt Gerard en Julia
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Een tip: Neem een eigen kleur handdoek mee en kondig enkele dagen tevoren aan wanneer je werkelijk gaat. Succes!
@ VWBstel, wij waren er rond 19u en het was toen gezellig druk. Wij hadden eigen handdoeken mee, wat voor de herkenning van je eigen handdoek wel makkelijk is. Verder zijn wij positief verrast door de gastvrijheid, de diversiteit aan verschillende bezoekers en de netheid van de accomodatie. Veel plezier, en benieuwd hoe jullie eerste ervaring is geweest.
@Peur
Wij gaan aankomende donderdag voor het eerst naar Azzurra. Welk tijdstip waren jullie er? Was het druk? Nog dingen die we vooraf moeten weten? Alvast bedankt
Jet&Ko
uit
Noord-Brabant 19 september 2023 om
07:43
@Peur Apeldoorn, dank voor jullie reactie. Wij ook al aantal x in Azzurra geweest, steeds goed bevallen. We zullen jullie updaten over onze ervaringen in Steamworks...óf jullie komen woe 20 sep. zelf kijken....dan delen we onze eerste ervaring daar ;))
Dinsdag vanaf 17h00 ben ik ben bij goed weer op het naaktstrand Engelenmeer. Welke dames en/of koppels zijn er ook.
Donnderdagavond in sauna Mill benieuwd...
Bea en Alex
uit
Dronten 18 september 2023 om
10:46
La Roseraie in een mobil home.
Terug van La roseraie. Nou, gastvrijheid kennen ze daar niet. Bij aankomst A4 met regelementen moeten doorlezen en ondertekenen en daarna ook nog eens via de telefoon moeten aanhoren. Om 0.15 van de disco naar de feestbus gelopen bij receptie, werd meneer Gerard toch kwaad. Omdat we lachten! Terwijl de muziek wel speelde.
Vraag ik op een dag bij terugkomst op de camping netjes of Francoise de poort wil openen, krijg ik het regelement in mijn handen gedrukt en werd erop gewezen dat ik voor de receptie moet stoppen en mijn arm met polsbandje omhoog moet houden. Alsof ik een klein kind was.
Dan in de disco, wat heet disco. DJ zegt geen bal en speelt gewoon bandje af met oubollige muziek. Franse mannen in slordige korte broek met hemd, 50% van de vrouwen in een soepjurk.
BBQs bij het mobilhome compleet verroest, dak van veranda zo lek als een zeef. Houten tuinbank en twee plastic stoeltjes voor 4 personen. Houten reet krijg je daarvan en door de gleuven in de tafel valt je bestek. Geen bierglazen, 3 verschillende soorten bestek. Mobil home stond niet waterpas waardoor je van je bed rolde!
Nee, nooit weer.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Ik was op een Duitse camping met alleen maar ´VERBOTEN´ bordjes... Het is overal wel wat. Geniet van het weer en de mensen om je heen denk ik dan maar.
Ik wil graag een keer met mijn partner naar de Sauna boot in Mill. Wordt de eerste keer en kijk uit naar gelijkgestemden die ook iets spannends zoeken. Zijn daar aparte ruimtes waar we iets meer privacy hebben en het met anderen gezellig kunnen maken?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Ik heb gehoord dat het een gewonemensensauna is, dus hou het respectvol voor anderen die er voor ontspanning komen.
@ Jet&Ko: wij stel van ook begin 50 zijn benieuwd naar jullie ervaring deze week bij Steamworks. Wij afgelopen donderdag voor het eerst naar Azzurra geweest, super leuke ervaring en voor herhaling vatbaar. Volgende keer wellicht Steamworks, dus vandaar benieuwd naar jullie ervaring. Gr
Dinsdag 26 september wil ik mijn verjaardag vieren in sauna Berendonck of azzurra welke spontane (jonge) vrouw 35-55 jr wil mij vergezellen. Ben een man van middelbare leeftijd sportief gebouwd en leuk gezelschap. Samen een hapje drankje en alles op mijn kosten. Stellen die nieuwsgierig zijn mogen ook reageren. Wil je een lekkere massage dan kan ik die je ook geven. Zie graag spontane reacties tegemoet.
Lekkerstel040, hoelaat zijn jullie er ik ben te herkennen aan een donker groene zwembroek vanzelfsprekend een goed verzorgde jongeman 😜 waaraan herken ik jullie…
Goedemiddag allen,
Za 23 Sept zijn wij als stel in Veluwse bron.
We zouden daar graag gelijkgestemde koppels vinden die leuk naar elkaar willen kijken, terwijl je je eigen partner teased.
Heeft er iemand zin om ook tr gaan?
Wij hebben allebei tattoos, zij op rug en arm en hij op armen. Blond. Brillen.
We horen het graag. En misschien tot dan!
Eindhoven
uit
Eindhoven 15 september 2023 om
19:06
Wij zijn misschien van plan om zaterdag 16 september naar Ultimate Dreams te gaan. Zijn er meer stellen of dames die daarheen gaan? Het wordt voor ons (dertigers, vrouw bi) de eerste keer dat we erheen gaan. Zijn tevens benieuwd naar ervaringen omtrent Ultimate Dreams.
Hallo,
Ik: 25/191/80/20x5 bi top / versa
Ik zat te denken om vandaag naar een sauna te gaan, heeft iemand een aanrader voor waar ik het beste terecht kan ?
(Het liefst doe ik mee met een leuk bi stelletje)
X peter
Jet&Ko
uit
Noord-Brabant 15 september 2023 om
10:06
Jet&Ko
Hoiii, wij zijn slank en goed verzorgd stel 50-ers. Woe 21 sep. voor de 1e x in SteamWorks in namiddag en avond. Wie wil ervaringen met ons delen over stellendag hier?
Wij zijn graag in bubbelbad en houden van flirten 😉 Bij een klik gaan we graag stapje verder. Wie gaan we tegenkomen...?
Vandaag weer eens lekker genieten bij Azzurra op de stellendag. Lekker genieten van en in de warme sauna, stoomcabine, bubbelbaden en matrasjes of misschien wel de sling? Welke stellen komen er ook en treffen wij? xxx StiefPat
Hoi hoi allen, wij een FWbstel (40 en 44j) gaan donderdagmiddag 21 september voor het eerst naar Azzurra. Wij zullen en tussen 13.00 en 16.00 zijn, nog koppels die ook aanwezig zijn of waar we misschien vooraf al mee kunnen chatten?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Je kunt best met elkaar kletsen hier, maar voor dating verwijs ik jullie door naar SDC
Wij (Tom, 44 en Renee 43) gaan woensdag 13 september naar Thermen Bussloo. Lijkt ons erg gaaf en geil om bekeken te worden en zelf te kijken naar ondeugende stellen. Wie komen we daar tegen?
Wij gaan komende vrijdag naar de Zwaluwhoeve van 12 tot ongeveer 21.00 uur. M 33 v 29 verzorgd en sportief uiterlijk, beginnend op swingersgebied maar wel in voor wat te teasen. We willen in eerste instantie wat kijken en bekeken worden in bv het bad of jacuzzi. Wie treffen we wellicht daar en hoe herkennen we degene die hiervoor openstaan. Vrijdag 15 september.
Was vandaag in azzura Beuningen waren heel veel mannen en weinig vrouwen was beetje teleurgesteld mischien volgende keer beter waren geen op dringende mannen naar vrouwen heb ik gezien
Wij gaan vrijdag 8 mrt naar Elysium. Gebeuren daar spannende dingen? Wij, 42, onervaren, maar bi-curious stel staan open voor een gezellig gesprek en wie weet meer. Een simpele knipoog is voldoende…
Hoy lieve leuke stellen wij zijn een stelletje van ver in de vijftig en weinig ervaring ,maar wel heel nieuwsgierig om over de drempel te stappen ,actief in de sport en nog goed uitziend ,we zouden graag wat uitnodigingen ontvangen ,zodat we nog veel plezier mogen mee maken .dikke knuffels van R en H.
Wij zijn druk aan het nadenken over een eerste bezoek aan eroroma! Super spannend en toch ook opwindend idee. Welk stel zou het leuk vinden om van te voren wat te chatten en evt af te spreken daar??
Hoi lieve mensen, wij zijn een zeer verzorgd goed uitziend stel van beiden 53 jaar jong. Beiden oraal bi (geen must) en intiem kaal. We gaan regelmatig naar clubs maar zoeken nu naar een prive sexfeestje. Wij houden van full pr (safe) en orale verwennerij en kunnen een man of vrouw meer situatie waarderen. Beiden zijn we actief, hebben geen ijzerwaren en geen tattoos en roken niet. Wel een wijntje en zij draag graag lingerie (lak, laarzen, high heels,) Wij worden graag gevonden voor feestjes in de regio ZW NL. xxx
Wij zijn een stel van allebei 40. Zij bi schierig man 100% hetero. Partnerruil en alles er rond omheen. We willen veel we genieten van het leven en tussen elkaar is het liefde en de rest is lust en puur genot. Een sexfeestje lijkt ons tevens ook leuk. Ben benieuwd. Wonende regio rijnmond en zijn geen rokers.
Hoi allemaal ,
Wij ( koppel 36/42)zouden dit ook graag eens doen , maar vinden het moeilijjk om contact te leggen in een parenclub .
Hoe pak je dit het beste aan om aantegeven dat je openstaat voor een swap of leg je contact door bij aanteschuiven bij de tafel in het restaurant
wij zijn stel van 54/51 en zijn ook op zoek naar thuis feestjes , we zijn regelmatig naar een club geweest.
het weekend van 11/12 november zijn wij in een hotel vlak bij Enschede , dat zou een mooie gelegenheid zijn om een stel te ontmoeten
we zijn in voor mmv vvm en mvmv
we wonen zelf in regio Leiden
groetjes B en J
Wij zijn parenclub bezoekers maar willen ook graag een thuis feestje uitproberen. Wie heeft contacten? Wel stijlvol, geen gangbang. Met of zonder wap. Xxx
Hallo,
Ik ben in het verleden betrokken geweest bij zulke prive feesten. Omdat mijn exman zich niet kon vinden in dit ‘wereldje’ heb ik er de afgelopen jaren afstand van gehouden. Sinds mijn scheiding heb ik weer een paar keer privé feesten mogen bezoeken (werd uitgenodigd via een vriend). Ik heb nu een nieuwe partner die ook openstaat hiervoor en zich helemaal kan vinden hierin. Alleen weten we niet waar we de contacten ervoor kunnen opbouwen. Ik zag dit schrijven en trok mijn aandacht dus dacht ik ga jullie eens ‘hallo’ zeggen ?
Wij zijn op zoek naar privé feesten waar mooie leuke gezellige jonge mensen met klasse komen. Geen fetisj/latex feesten. Tuurlijk heeft elk leeftijd zn eigen mooiheid, maar wij willen toch een beetje in onze leeftijds kategori… bijvoorbeeld tussen 25-45 is voor ons een voorkeur. Kunnen jullie ons een beetje wegwijs maken de goede richting op?
Groeten Tayra
Kom deze week graag in contact met leuk couple. Openminded representatieve kerel, humor, niveau, single, goed geschapen, slank, bloedgeil in de juiste setting, ervaren en potent, ontmoet graag een idem leuk veertigplus stel voor onze gezamenlijke geile gewenste uitspattingen. Voorkeur heeft een vrouwgericht menage a trois, doch wanneer de Dame in kwestie het voor haar turn on het ook geil vindt om de beide Heren elkaar te zien “blowen” voldoe ik graag ook aan die wens. Hetgeen ik als credo wil stellen is Geil in Stijl, niets plats of vulgairs. Een spannende ontmoeting begint met een mooi glas en een leuk gesprek. Kan goed ontvangen en verplaatsen. Foto’s bij mailcontact en dan bij wederzijdse interesse gewoon afspreken. Lees graag jullie serieuze reactie in de mail. R.
Dag Marc, wij zoeken contact met je voor een vrije avond met barbecue op zaterdag 17 september in Appelscha. Wij zijn een stel en een extra man die jou er graag bij willen hebben, want zij is erg…… juist. Mail ons op het onderstaande adres.
Lieve swingers,,, heel toevallig vond ik jullie site , googelen. Naar camping swingen,,, singel zijnde is het zeer moeilijk om met swingers in contact te komen …. Via een wacht site op afroep ??? Waar een volledig profiel en fotos , aanwezig zijn, zodat de uitnodigende swingers, singels kunnen oproepen om aanwezig te zijn…. Goh wat zou ik het fijn vinden op zo een prive feestje aanwezig te zijn…. Weten jullie hoe beginnen?? Lieve knuffel,,, marc
Onze website maakt slechts gebruik van functionele cookies, u bent dus echt privé! AccoordSurf Safe Tips!
Privacy & Cookies Policy
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
Was vandaag in azzura Beuningen waren heel veel mannen en weinig vrouwen was beetje teleurgesteld mischien volgende keer beter waren geen op dringende mannen naar vrouwen heb ik gezien
Wij gaan vrijdag 8 mrt naar Elysium. Gebeuren daar spannende dingen? Wij, 42, onervaren, maar bi-curious stel staan open voor een gezellig gesprek en wie weet meer. Een simpele knipoog is voldoende…
Zaterdag 9 12 gaan wij naar sauna woudfennen, met overnachting.
Zijn er nog stellen die het weekend (met) ons willen delen?
Hoy lieve leuke stellen wij zijn een stelletje van ver in de vijftig en weinig ervaring ,maar wel heel nieuwsgierig om over de drempel te stappen ,actief in de sport en nog goed uitziend ,we zouden graag wat uitnodigingen ontvangen ,zodat we nog veel plezier mogen mee maken .dikke knuffels van R en H.
Wij zijn druk aan het nadenken over een eerste bezoek aan eroroma! Super spannend en toch ook opwindend idee. Welk stel zou het leuk vinden om van te voren wat te chatten en evt af te spreken daar??
Zijn er ook feestjes waar intieme piercings centraal staan? Gelijkgestemden met een voorliefde voor metaal..
Hoi lieve mensen, wij zijn een zeer verzorgd goed uitziend stel van beiden 53 jaar jong. Beiden oraal bi (geen must) en intiem kaal. We gaan regelmatig naar clubs maar zoeken nu naar een prive sexfeestje. Wij houden van full pr (safe) en orale verwennerij en kunnen een man of vrouw meer situatie waarderen. Beiden zijn we actief, hebben geen ijzerwaren en geen tattoos en roken niet. Wel een wijntje en zij draag graag lingerie (lak, laarzen, high heels,) Wij worden graag gevonden voor feestjes in de regio ZW NL. xxx
Wij zijn een stel van allebei 40. Zij bi schierig man 100% hetero. Partnerruil en alles er rond omheen. We willen veel we genieten van het leven en tussen elkaar is het liefde en de rest is lust en puur genot. Een sexfeestje lijkt ons tevens ook leuk. Ben benieuwd. Wonende regio rijnmond en zijn geen rokers.
Hallo Bart,
Wij zijn een stel van 44 en 36 en zijn ook op zoek naar een leuk stel voor swap. Misschien kunnen we contact leggen?
Hoi allemaal ,
Wij ( koppel 36/42)zouden dit ook graag eens doen , maar vinden het moeilijjk om contact te leggen in een parenclub .
Hoe pak je dit het beste aan om aantegeven dat je openstaat voor een swap of leg je contact door bij aanteschuiven bij de tafel in het restaurant
wij zijn stel van 54/51 en zijn ook op zoek naar thuis feestjes , we zijn regelmatig naar een club geweest.
het weekend van 11/12 november zijn wij in een hotel vlak bij Enschede , dat zou een mooie gelegenheid zijn om een stel te ontmoeten
we zijn in voor mmv vvm en mvmv
we wonen zelf in regio Leiden
groetjes B en J
Wij zijn parenclub bezoekers maar willen ook graag een thuis feestje uitproberen. Wie heeft contacten? Wel stijlvol, geen gangbang. Met of zonder wap. Xxx
Hallo,
Ik ben in het verleden betrokken geweest bij zulke prive feesten. Omdat mijn exman zich niet kon vinden in dit ‘wereldje’ heb ik er de afgelopen jaren afstand van gehouden. Sinds mijn scheiding heb ik weer een paar keer privé feesten mogen bezoeken (werd uitgenodigd via een vriend). Ik heb nu een nieuwe partner die ook openstaat hiervoor en zich helemaal kan vinden hierin. Alleen weten we niet waar we de contacten ervoor kunnen opbouwen. Ik zag dit schrijven en trok mijn aandacht dus dacht ik ga jullie eens ‘hallo’ zeggen ?
Wij zijn op zoek naar privé feesten waar mooie leuke gezellige jonge mensen met klasse komen. Geen fetisj/latex feesten. Tuurlijk heeft elk leeftijd zn eigen mooiheid, maar wij willen toch een beetje in onze leeftijds kategori… bijvoorbeeld tussen 25-45 is voor ons een voorkeur. Kunnen jullie ons een beetje wegwijs maken de goede richting op?
Groeten Tayra
Kom deze week graag in contact met leuk couple. Openminded representatieve kerel, humor, niveau, single, goed geschapen, slank, bloedgeil in de juiste setting, ervaren en potent, ontmoet graag een idem leuk veertigplus stel voor onze gezamenlijke geile gewenste uitspattingen. Voorkeur heeft een vrouwgericht menage a trois, doch wanneer de Dame in kwestie het voor haar turn on het ook geil vindt om de beide Heren elkaar te zien “blowen” voldoe ik graag ook aan die wens. Hetgeen ik als credo wil stellen is Geil in Stijl, niets plats of vulgairs. Een spannende ontmoeting begint met een mooi glas en een leuk gesprek. Kan goed ontvangen en verplaatsen. Foto’s bij mailcontact en dan bij wederzijdse interesse gewoon afspreken. Lees graag jullie serieuze reactie in de mail. R.
Dag Marc, wij zoeken contact met je voor een vrije avond met barbecue op zaterdag 17 september in Appelscha. Wij zijn een stel en een extra man die jou er graag bij willen hebben, want zij is erg…… juist. Mail ons op het onderstaande adres.
Lieve swingers,,, heel toevallig vond ik jullie site , googelen. Naar camping swingen,,, singel zijnde is het zeer moeilijk om met swingers in contact te komen …. Via een wacht site op afroep ??? Waar een volledig profiel en fotos , aanwezig zijn, zodat de uitnodigende swingers, singels kunnen oproepen om aanwezig te zijn…. Goh wat zou ik het fijn vinden op zo een prive feestje aanwezig te zijn…. Weten jullie hoe beginnen?? Lieve knuffel,,, marc