Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Jullie zijn misschien al eens in een parenclub geweest of bij een stel thuis geweest voor een date. Jullie hebben dan vast ook wel eens opgevangen dat er thuisfeestjes worden georganiseerd. Hoe kom je op zo’n feestje en wat kun je verwachten? Bij een parenclub kun je rondlopen en een stel uitkiezen wat je leuk lijkt, dat is vrijblijvend. Als je 1 op 1 afspreekt kan dat wel eens tegenvallen.
Hoe zit dat met de klik op een thuisfeestje? Bepalen de gastheer en-vrouw wanneer iedereen in lingerie omkleedt, net zoals in de parenclub? Liggen de matrassen al klaar als je binnenkomt?
Op een thuisfeestje kom je niet zomaar, je moet hiervoor uitgenodigd worden want het is een besloten feestje. Degenen die het organiseren (hosts) zijn meestal mensen die dat wel vaker doen en proberen de gasten een beetje te laten matchen. Het is handig om op een datingsite te staan met een profiel want zo kunnen zij op basis van jullie profiel een keus maken of jullie erbij passen of niet. In je profieltekst of speeddate kun je aangeven op zoek te zijn naar feestjes. Ze zullen kijken naar leeftijd, type mensen, spontaniteit, druggebruik en jullie sexuele voorkeur. Het is bijvoorbeeld niet handig om in een groep van dertigers ook een stel van rond de zestig te laten komen, dat zul je zelf ook begrijpen. Dat gaat niet werken.
Feestjes vinden meestal spontaan plaats en er zijn ook mensen die een zolder hebben omgebouwd of zelfs een tuinhuisje met jacuzzi er op na houden, dit zijn de veeldaters. De mensen die komen zijn vaak bekenden of swingers die in een privé-whatsapp groepje zitten. Om de diversiteit te stimuleren nodigen ze dan naast de vaste groep wisselend, als extra, een paar nieuwe gasten uit via de speeddates.
Tip
Je kunt een presentje meenemen of een bijdrage in de kosten doneren aan de organisator, dat is niet verplicht maar wel zo netjes. Soms staat er een pot waar je geld in kunt stoppen. Een kado-idee is bijvoorbeeld enkele flessen wijn/cava en wat zoutjes, snoepjes, kant en klaar fruitbakjes, slagroompatronen of een fles Xman/Eros olie
Thuisfeestjes worden door veel mensen als intiemer ervaren dan een parenclub, het is ook een stuk goedkoper dan 120 euro aftikken in de parenclub en op een feestje zijn de mensen sneller intiem met elkaar. In een grote parenclub lopen de mensen als kippen in een hok langs elkaar heen en weten niet meer op wie ze hun aandacht kunnen richten, dat probleem heb je in de privésfeer veel minder.
Hoe verloopt zo’n avond dan?
Jullie zijn uitgenodigd en hebben de badkamer thuis goed bezocht, zijn netjes geschoren op de juiste plekjes, nageltjes gelakt en hebben een weekend tasje ingepakt met eventuele lingerie, condooms, glijmiddel en/of speeltjes. Je glijdt in je mooie pumps en stapt in de auto. Je ziet er sportief gekleed uit maar niet veeeel te sexy. De buren van de hosts hoeven niet te weten wat er zich allemaal afspeelt en door de week moeten die mensen ook nog in hun eigen buurt kunnen wonen… Jullie bellen aan en de deur gaat open, in de deuropening staat een man die je herkent van de profielfoto’s en ietwat zenuwachtig begroeten jullie en na drie klapzoenen ga je de gang door. In de woonkamer staat de gastvrouw (god, wat is ze leuk) en op de bank zitten drie stellen relaxed met een wijntje. De mensen staan enthousiast op en stellen zich voor. Terwijl je groet voel je aan de warmte van het begroeten al met wie je meer en met wie minder een klik is. Geen nood, we moeten nog praten. Iedereen gaat rustig zitten en het gesprek gaat verder waar het gebleven was. Opeens stelt iemand van de bank een vraag aan jullie, jullie antwoorden en het ijs is al een beetje gebroken. Daarna gaat de bel en er komt een ander stel binnen. Je vraagt je af: hoeveel komen er eigenlijk? De host voelt dat al aan en zegt uit zichzelf al: “We verwachten hierna nog 1 stel”. Een mooi getal…schiet er door je hoofd. Op een gegeven moment is iedereen binnen en geacclimatiseerd, de gastheer vraagt dan of iedereen een klik heeft met elkaar. Het kan zijn dat iemand het totaal niet ziet zitten.
Tip
Als je weggaat zeg dan dat je de klik niet zo hebt, geef en-public niet de echte reden op: dit kan erg kwetsend overkomen.
Nadat iedereen overeengekomen is dat het een “gezellige avond” gaat worden met elkaar gaan vaak de dames zich eerst omkleden. Vaak heeft de host een logeerkamertje waar je je spullen kwijt kunt, laat echt waardevolle dingen in de auto of thuis. De mannen hoeven niet echt om te kleden dus die schieten een knappe boxer aan en eventueel een sexy gaashemdje. De host pakt een stapel matrassen van de eerste verdieping en de mannen bouwen vervolgens gezamenlijk de huiskamer om naar een groot matrassenparadijs.
Eenmaal omgekleed komen de dames sexy de kamer binnenlopen en trekken degenen die elkaar al een beetje hadden uitgekozen naar elkaar toe. Sommige stellen vinden het prettiger eerst elkaar een beetje op te warmen en dan gaan al snel handen voelend over en weer en vindt er partnerruil plaats (dit heeft onze voorkeur overigens). Als de eerste ronde is geweest na een half uur tot een uur gaan meestal de mensen roken of drinken lekker wat, sommige dames kleden zich even om of gebruiken de badkamer om kort op te frissen. Daarna gaat iedereen het matras weer op en wisselt men vaak van partner. Sommige dames halen hun hart op met een dp-tje want er zijn meerdere mannen….overigens kan het zo zijn dat er ook naast alleen stellen ook single mannen zijn uitgenodigd, maar dat kun je vooraf even vragen als je daar liever niet mee wilt, dan ga je natuurlijk niet naar dat feestje, maar expliciet naar een stellenfeestje.
Dit brengt me ook op het feit dat single mannen vaak succes hebben als ze zelf een blokhut in de achtertuin bouwen of de zolder functioneel in te richten. Wanneer je op SDC zit en jij thuisparties organiseert komen daar genoeg stellen met een tekort aan feestruimte op af.
Hoe lang een feestje duurt kan ik je niet zeggen. We hebben ze om 1 uur zien eindigen, om 4 uur en de volgende dag pas. Dat ligt geheel aan de sfeer, het type mensen en het drank/drugsgebruik.
Voor thuisfeestjes kun je het beste lid worden van een goede datingsite zoals SDC. Exclusief via onze link krijg je 10 dagen toegang en kun je het even uitproberen.
wijuitarnhem
uit Arnhem schreef op 10 mei 2025 om 14:48
Dat gaat donderdag de 15e een leuke dag (avond voor ons) worden! We kijken ernaar uit om na het drinken van een wijntje een rondje te lopen en een fijn bubbelbad in te duiken. Mijn vrouw is gek van vrouwen dus dat is vaak ook het eerste contact dat wordt gemaakt in het bad doormiddel van verdwaalde handjes 😍. Hoe het verder verloopt is altijd afwachten maar zijn voor veel in wanneer het goed voelt.
Fijn weekend!
SamJudith
uit Ysselstijn schreef op 10 mei 2025 om 13:10
Geen idee of er reacties op komen maar toch dit bericht. ☺️Wij lezen hier veel spannende berichten over de wellnessboot Mill en laten wij nu net op zondag 25 mei daar samen voor de 1e keer naar heen gaan.
Ik en mijn vriend zijn beiden hetero, slank, verzorgd en vinden het leuk om gewoon een beetje de spanning op te zoeken. Samen maar ook zeker met een ander stel. Wie komen wij tegen zondag de 25e in de sauna in Mill. We horen graag van jullie hoe te herkennen en te verwachten.
Heet
uit Rotterdam schreef op 10 mei 2025 om 12:58
Wij zijn komende week weer regelmatig op het naaktstrand van de maasvlakte n de duinen te vinden, wie Zien we nog meer? We zijn 30tigers, goed figuur en in voor gezamelijk spelen. Groetjes ons
Cindy en Daan
uit Deventer schreef op 10 mei 2025 om 12:15
Wij zijn over 2 uurtjes in azzura, hopelijk lekker druk en gezellig. Zij volslanke jongedame wil graag een (of meerdere) BBC. Wel met respect en schoon!
Tot zo!
Kijkers.
Wij goed uit zienende smooth stel gaan a.s zondag naar ijmuiderslag.
Wij liggen hier open en bloot,als je ons wil zien
Of langs loopt zwaai dan even of maak een praatje.
Ben zeer benieuwd,gaarne niet minuten blijven staren.
Ik geef niet te veel details maar in de loop van de middag zijn wij er.
Bigtime
uit Onbelangrijk schreef op 10 mei 2025 om 02:25
Dames... Ik lees hier zo nu en dan dat er dames zijn die graag een man willen met een flink geslachtsdeel! Ik werd daar een beetje onzeker van... Dus opgemeten... Waar en wanneer spreken we af lady's??
Ruim 21 cm en "handig"!! 45 en sportief! En openminded... Oja... Ook vriendelijk 😉
Danny
uit Apeldoorn schreef op 9 mei 2025 om 16:20
Hey, hier een leuke jonge man van 33 jaar,178 70kg die vandaag wel zin heeft in wat leuks met een leuk koppel of leuke dame:) Een leuke ontmoeting op bussloo bijvoorbeeld?!
@G en W uit Steenbergen....wat leuk jullie ook ♠️! Ervaring mee? Hoe staan jullie er in? En hoe zien jullie er uit? We kunnen natuurlijk best een een keer naar Mill gaan bijvoorbeeld. Groetjes👋♠️👋♠️
Hoi Nel uit woerden ik denk wel dat ik naar zwembad kom als het maar naakt is. En daarna elkaar inzepen en lekker in de de sauna stoute dingen doen daar heb ik wel zin in met jou. Dus laat maar weten hoe laat en jou te herkennen.
Gaat er as maandag 12 mei misschien nog een stel naar azurra? Voor wat actie in de buitenlucht of anders apart in de af te sluiten gedeeltes? Wij 55 en 63. Bruine en lichtgrijze handdoek.
Spontaanstel
uit Gouda schreef op 9 mei 2025 om 09:33
@G&M, @Sanlian@Wijuitarnhem Leuk dat jullie gaan en dat belooft dan een gezellige dag te worden. Wij, stel M53V50, willen ook gaan en dan in de late middag tot aan einde avond. Hoe laat gaan jullie? Groetjes,
Funstel
uit Gorinchem schreef op 9 mei 2025 om 08:16
Vanavond heerlijk eten aan de bar bij Stoute Karel in Gorinchem. Met welke leuk knap stel (rond de 40) raken we daar in gesprek en doen we nog een borrel bij ons thuis (loopafstand)?
Meandmy
uit Nijmegen schreef op 9 mei 2025 om 06:22
Goedemorgen, @stransaunastel, nee hadden een blauw bandje. Helaas geen contact gehad met een ander stel.. misschien volgende keer meer uitnodigen. Kraayenbergse plassen ook te vinden maar wanneer dan die andere spannende stellen? Denk dan achterste gedeelte? Ook wel eens andere stellen van rond de 40? Mooie weer komt er weer aan..
@G&M leuk. Hier hetzelfde, zij bi, ik nie. Voor veel in, knus in jacuzzi, we beginnen altijd samen met een koffie, dan kun je ons vast al zien, en wij zien wat er binnenkomt 😊. Dan douchen en rondje lopen, en waar het leuk lijkt springen we bij🤭
Hoi, vrijdag avond denk ik nog eens lekker zonder partner naakt baantjes te zwemmen inde Knotwilg Steenbergen . Welk stel of man is er nog? Lekker met zeep nadien in de douche of wat spelen in de stoomcabine
Buurman
uit Nextdoor schreef op 8 mei 2025 om 22:02
Net dit gastenboek ontdekt uit nieuwsgierigheid. Vind het allemaal motiverend en geil. Kijk iets meer om me heen nu... Van de week hondje aan het uitlaten....door stiekem naar binnen gluren bij een jongere buurvrouw, bij haar thuis uitgenodigd. Ik zal geen details vertellen maar hoop dat ik nog een keer word uitgenodigd. Dus... Hou het dichtbij ook in de gaten lieve mensen! 🙂
Zaterdag as ben ik vanaf 18:00 te vinden in sauna Mill. Wie kan ik daar verwachten? Geen gay mannen! Ik ben te herkennen aan een kleine tatoeage op mijn arm.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Het is zaterdag wereld-gay-dag, dus ik zou maar uitkijken!
@sanlian & steluitarnham
Leuk! Wij ook de 15de naar azzurra en ook 49&48
Dezelfde leeftijden dus ongeveer.
Hier de Vr. Bi en hij nie.
Hebben jullie ook Sdc?
BasenNoor
uit Cuijk schreef op 8 mei 2025 om 19:52
Wij 50 plus stel wat houd van kijken en bekeken worden is zaterdag 10 mei van 12.30u tot sluitingstijd in Mill en polsbandjes omgedraaid, welke leuke stellen en of mannen en vrouwen zijn er ook en hoe te herkennen dan? Wie houden er ook van kijken en bekeken worden en wie weet wat nog meer dan draai ook lekker polsbandje om, laat maar horen, gr van leuk stel
Justino
uit Peeljuweel schreef op 8 mei 2025 om 15:54
Theo, geweldig, wat een verhaal. Net een alinea uit een spannend jongensboek ! 😄
Zulke bijdrage´s mag ik graag lezen. Complimenten.
Ja, ook in Azzurra kan het tegenvallen, da´s echt niet de eerste keer.
Zijn er nog mensen die morgen naar naaktstrandje meerwijk gaan?
Het oude gedeelte
Wie komt mij lekker insmeren?
Ben er vanaf een uurtje of 12
Tot morgen ⛱️
Ont-spanning
uit Deventer schreef op 8 mei 2025 om 06:56
Vanavond ga ik (m, 49, lang slank geschoren en mooie xl) naar Sare. Altijd in voor een spannende ontmoeting met M, V of stel in de stoomcabine beneden !
Wie komt ook ?
Jason
uit Apeldoorn schreef op 8 mei 2025 om 00:35
@newbies ik ben een single 23 jaar oude man. Ik ben vrijdag ook aanwezig in sauna boot mill. Hoe kan ik jullie herkennen, en hoelaat gaan jullie? Je kan mij herkennen aan mijn polsbandje die is omgedraaid
Vandaag was ik, man, 40jaar, naar azzurra geweest van ca 12 tot 14u.
Een tegenvaller.
Er waren alleen maar mannen en 1 niet actief stel van ca 70, en een stel waarvan de vrouw wat jonger was met 2 strakke silliconen ballen maar ze lieten zich niet zien, ze sloten zich op in de aparte jacuzzi. Ca 15 mannen liepen constant rondjes op zoek en in afwachtingvan vrouwvolk. Echt lachwekkend eigenlijk. Ook niet opwindend dus weer naar huis misschien volgende keer meer geluk?
@wijuitarnhem, gezellig, wij zijn er ook overdag, gelijkgestemden en ook ca 50. Onze laatste ervaring was een maand of twee geleden, maar net als jullie niet teleurgesteld daar. Zij is bi-schierig maar ook gek op pijpen. Hoop jou vrouw ook, dan wordt het vast erg gezellig in het bubbelbad 😊. Beiden groene handdoek
wijuitarnhem
uit Arnhem schreef op 7 mei 2025 om 17:57
Hallo,
Wij uit Arnhem (+/- 50) zijn 15 mei weer present bij Azzurro, gaan gemiddeld eens in de drie maanden en zijn eigenlijk nog nooit teleurgesteld. We zijn levensgenieters pur sang en kijken uit naar spannende avonturen waar we over kunnen napraten en fantaseren.
Buiten man/vrouw geeft zij zich graag volledig over aan de fijne wellustige lippen van een vrouw, hij heeft minder ervaring met een man maar mag graag zijn grenzen verleggen.
Tot de 15e?
Wij zijn een stel van rond de 40 en gaan vrijdag naar de wellness boot in Mill. Wie komen we daar nog meer tegen? Wij komen nog maar net kijken in deze wereld en zijn benieuwd wat we allemaal gaan meemaken. Waar gebeuren de meeste spannende dingen?
Naughty couple
uit Nijmegen schreef op 7 mei 2025 om 10:29
Wij stel van v45 en m55 gaan 31 mei voor het eerst naar steamworks in Arnhem.
Zijn er mensen met ervaring bij steamworks?
Kun je beter ‘s avonds gaan of overdag?
Is het die dagen drukbezocht enz.
We zijn erg benieuwd.
Of misschien mensen die op die datum ook gaan?
Het is dan couples only.
We zijn erg nieuwsgierig.
BasenNoor
uit Cuijk schreef op 7 mei 2025 om 00:10
@Jason uit Apeldoorn, wij zijn er a.s. zaterdag in Mill de hele dag van 12.30u tot sluitingstijd en altijd in voor een praatje en kijken en bekeken worden en bij een klik wie weet, maar ook andere leuke stellen en of mannen en vrouwen welkom a.s. zaterdag in Mill, wij 50+ stel en polsbandjes omgedraaid, laat maar horen wie er nog meer zijn dan a.s. zaterdag gr van ons
Jason
uit Apeldoorn schreef op 6 mei 2025 om 19:57
Ik ben een single 23 jaar oude jongeman. Ik ben van plan om vrijdag de hele dag Saunaboot Mill te bezoeken. Helaas nog nooit wat spannendste meegemaakt daar. Wie zijn er ook vrijdag en is in voor wat spannends?
Azzurra: afgelopen zaterdagavond rond 22.00u met een erg aardige wat oudere dame (klein en slank) en haar man (redelijk lang en ook slank) in de jacuzzi bij sauna's gezeten samen met 2 heren die jullie kennelijk ook kenden. Ben eerder weggegaan, maar zou leuk vinden om nog wat van jullie te horen.
Speelsstel
uit Waalwijk schreef op 6 mei 2025 om 17:19
Hi, zijn jullie er donderdag 22 mei stellendag ook in Azzurra ?
Ook sensueel, nieuwsgierig, bi-schierig, ondernemend ingesteld net als wij?
Medio 50, verzorgd , prima figuur en verzorgd ook?
Dan zouden we elkaar zomaar kunnen treffen en lijkt een klik voordehandliggend.
Wij zijn er al vroeg in de middag. Hij 189 cm en krullen van boven 😉 en zij 175 cm , blond in een vlechtje.
Speels- opbouwend - doortastend kan de volgorde dan zijn.
G en W
uit Steenbergen schreef op 6 mei 2025 om 15:50
@stel40+ uit Twente
Komen jullie toevallig ook weleens richting Brabant relaxen? Wij stel, net 40 en ook ontdekkend ♠️.... zouden best eens een leuk gesprek met een ervaren queen aan willen knopen...
@Koppeltje5255 Wageningen
Ik heb vaker berichten van jullie voorbij zien komen en het lijkt mij spannend om jullie een keer te treffen. Volgens mij kunnen we elkaar plezieren, bij de juiste klik natuurlijk niet moet maar ontstaat spontaan. Woensdagoverdag iets voor jullie bv Azzurra of Heuvelrug, hoor graag of ik jullie interesse gewekt hebt.
Hi wij waren vorige week donderdag stellendag in Azzura. Troffen daar kort een dame die in de glorie hole cabine stond. Met haar billen heerlijk naar achter. Je was bezig met iemand aan de andere kant maar draaide je naar mij / ons om en proefde even. Toen speelde je nog even met mijn pik alvorens je hem even nam. Willen jullie graag nogmaals ontmoeten
Je vroeg nog of t mocht aan mijn vrouw 😉 hope lijkt herken je je hierin en lees je dit. Groetjes john en marieke
Hoi, wij leuk 55+ koppel, regelmatig aanwezig op de stellendagen bij Steamworks en Azurra gaan morgen naar de saunaboot in Mill.
Wel iets anders natuurlijk maar een leuk 45+ "STEL" mag ons , als de gelegenheid zich voor doet, wel vragen voor "meer" !
Wij zijn aanwezig vanaf 11.00 uur tot +/- 20.00 uur.
Wie gaan we tegenkomen ?
Michiel31
uit Weesp schreef op 5 mei 2025 om 15:42
Zie hier veel verschillende sauna’s langs komen, maar niet vaak Spa Weesp. Terwijl ik daar toch al meerdere keren wat spannends heb meegemaakt met geile stelletjes! Ik (31, sportief) ga woensdagavond 7 mei weer, zijn er nog stellen die het leuk vinden om bekeken te worden?
@Koppeltje5255 Wageningen
.Wanneer zoeken jullie weer gezelschap in de sauna.
Deze ex topsporter.begin 50 met goed figuur en humor zou graag in contact willen komen. Lekker gezellig drankje en kijken of we het ijs kunnen breken en de klik op te zoeken Lekker ontspannen in sauna of jacuzzi en misschien wel een lekkere massage, waarbij je bij thuiskomst nog steeds de vingers voelt.
Hoor graag van jullie, en wie weet bij juiste klik regelmatig contact.
Planning is om 15 mei weer lekker los te gaan in Azzurra. Wie treffen we daar? Laatste keren leuke andere stellen ontmoet in de bubbelbaden. We kijken er naar uit😋 overdag tot een uur of 18 zullen we we zijn
Danny
uit Apeldoorn schreef op 4 mei 2025 om 20:52
Hey Stel 0300,
Jammer dat ik jullie berichtje gemist heb! Ik weet niet of jullie ook Sdc hebben dat werkt beter dan dit gastenboek. Als je zoekt op rvb vind je me wel;)
Lars29jaar
uit Apeldoorn schreef op 4 mei 2025 om 13:26
Het begint langzaam lekker weer te worden. Zijn er stellen die een toevoeging zoeken in de vorm van een jonge vent? heb ervaring met cuckold stellen waarbij langdurig contact en gezelligheid niet raar is. Ook buiten de slaapkamer een goede klik met een leuk randje ;). Ik hoor het graag! Groetjes, Lars
LisaGeert
uit Helmond schreef op 4 mei 2025 om 11:39
Zijn er nog leuke stelletjes tussen de 20-45 jaar die over 3 weken ook naar de wellnessboot in Mill gaan. Wij zijn een jong en verzorgd stel die het leuk vinden om een beetje te teasen. Wij zijn beiden 35 en 31 jaar oud. We horen het graag wie er ook gaan op zondag 25 mei, wellicht kunnen we in het bubbelbad of de stoomcabine wat met elkaar afspreken.
Cindy en Daan
uit Deventer schreef op 3 mei 2025 om 18:30
Wij stel van beide 45 gaan zaterdag 10 mei naar Azzura. Zij donker haar, volslank en onverzadigbaar wil graag verwend worden door meerdere grootgeschapen, schone mannen. Uiteraard respectvol! Ook lijkt het haar geil om de gloryhole te ontdekken.
We zijn er rond 5 uur.
Goedemiddag, zijn er vanavond stellen in Bussloo te vinden? Ik goodlooking, goed geschapen hetero man, 32 jaar, zal vanavond daar zijn. Je herkend aan mn blonde krullen X Josh
HI, ik zoek vandaag wat actie in de natuur. Ik zou graag een date willen met een stel in een natuurgebied in de buurt van amsterdam. Als er nog mensen geïnteresseerd zijn hoor k dat graag
Hey, man van 25 hier met een normaal postuur die morgen naar neeltje Jans gaat. Mocht er een leuk stel of een leuke vrouw ernaar toe gaan die open staat voor wat meer dan zomaar een strand dag dan hoor ik het wel 🙂
stel0300
uit Bemmel schreef op 1 mei 2025 om 13:59
Hey Danny,
Gaan je plannen nog door einde van de middag? Wij zijn na werk ook van plan te komen en mijn vrouw is gek op slanke mannen. Hoe kunnen we je herkennen? En wat zoek je?
x
Danny
uit Apeldoorn schreef op 30 april 2025 om 22:23
Hey M&E,
Hier een jonge vent van 32 die morgen eind van de middag nog wel even lekker wil zonnen op bussloo 😊😇 ben 178 lang en slank gebouwd. Hoe kan ik jullie herkennen? Dan zal ik wellicht stiekem contact maken met jullie;)
Ramon
uit S'Hertogenbosch schreef op 30 april 2025 om 19:33
Hallo @T&M, Maasvlakte naaktstrand in de duinen, heerlijk strandje en er is altijd wel wat te beleven,
Ik ga zelf morgenmiddag daar ook zeker zijn en genieten van het weer, en wie weet meer,
maar waar jullie ook gaan, geniet van het Top weer!
M&E
uit Nijmegen schreef op 30 april 2025 om 13:05
Hallo Allemaal. Wij een goed uitziend stel van 45 gaan morgen naar Bussloo. Zijn er nog leuke stellen dan wel jongere mannen die ook naar het naaktstrandje van Bussloo gaan? En waar liggen de ondeugende stellen gezien vanaf de betaalde parkeerplaats voorbij de sauna? Zien jullie graag en geniet van het heerlijke weer allemaal..
Strandsaunastel
uit Nijmegen schreef op 30 april 2025 om 11:40
We gaan morgen aan het einde van de ochtend naar het naaktstrand bij de Kraaijenbergse plassen. Waar liggen daar de ondeugende stellen?
We zijn een stel van begin 50. Kijken en bekeken worden door andere stellen.
Patrick
uit Enschede schreef op 30 april 2025 om 10:02
Hi, ik lees iets over pannekkoekplas. Ben hier nog nooit geweest en op www zie ik dat het gesloten is. Kan iemand mij er iets meer over vertellen? Zou mooi dichtbij zijn.
Lincoln
uit Steenwijkerland schreef op 29 april 2025 om 22:18
Dag. Ik ben een alleenstaande slanke man van 58 jaar en ben morgen van plan om het naaktstrand van bussloo te bezoeken. Zijn er morgen nog leuke dames aanwezig voor een gezellig gesprek? En wie weet meer? Ik ben wel te herkennen aan de littekens rond mijn heupen
Funstel
uit Gorinchem schreef op 29 april 2025 om 18:42
Morgenmiddag lekker met zijn tweeen chillen op het ‘achterste strandje ‘Buiten de waterpoort’. Zij een heerlijke girl next door van 37. Hij een echte man-man van 48. We wonen dichtbij en hopen een leuk stel (of stoere vent) te treffen voor een spannende after bij ons thuis.
Nieuwsgierigstel
uit Bemmel schreef op 29 april 2025 om 16:01
Vandaag waren we op het naaktstrandje van de Kraaijenbergse plassen in Linden. Buiten dat er veel mannen waren die in elkaar geïnteresseerd waren, was er ook een leuk knap stel dat in het openbaar de liefde bedreef. Wij hebben op een klein afstandje meegekeken en zelf ook wat gevreeën. Was heerlijk geil zo in het zonnetje. We gaan er zeker vaker naartoe en hopen meerdere leuke stellen tegen te komen om te kijken en een beetje meer. Gr v en w
T&M
uit Den Bosch schreef op 29 april 2025 om 11:14
Hi met dit lekkere weer willen we donderdag graag naar het naskstrand aan de kust tussen hoek van holland en Zeeland. Wie weet er een leuk naaktstrand waar je in de duinen kan en mag liggen en waar soms ook nog wel eens iets gebeurt.
Groetjes T&M
Wpcouple
uit Limburg schreef op 29 april 2025 om 10:33
Wij zijn een leuk geil stel, m 41 v 36, dat nieuw is in de wereld van trio’s en swingers.
Wij zijn in het beginsel opzoek naar een leuke (ervaren) dame voor een trio (max 50jaar) om eens lekker samen te genieten. Vanuit hier kijken we wellicht verder om samen te daten met koppels.
Spreek jou dit aan dan laat een berichtje achter en wie weet komt er meer uit.
40&50beach
uit Schoorl schreef op 29 april 2025 om 07:53
Wie zijn er morgen en donderdag aan het strand tussen Schoorl en Bergen te vinden. Wij zoeken een duintje op. Beetje teaser en wie weet.Wij slank sportief!
Sebas
uit Willemstad schreef op 29 april 2025 om 02:56
Welk jong stel gaat morgenmiddag nog meer naar het naaktstrand je van de Gelderse meren? Wij m30 en v25 liggen bij het water. Mijn vriendin vind het heerlijk om met haar benen uit elkaar te zonnen en bekeken te worden.
Tim
uit Den Bosch schreef op 28 april 2025 om 21:19
Mmmm, wij gaan morgen, 29 april, de hele dag én avond naar de Wellnessboot in Mill. Zij is heel nieuwsgierig en kijkt graag rond. Ik vind dat helemaal leuk….
Was vandaag in azzura Beuningen waren heel veel mannen en weinig vrouwen was beetje teleurgesteld mischien volgende keer beter waren geen op dringende mannen naar vrouwen heb ik gezien
Wij gaan vrijdag 8 mrt naar Elysium. Gebeuren daar spannende dingen? Wij, 42, onervaren, maar bi-curious stel staan open voor een gezellig gesprek en wie weet meer. Een simpele knipoog is voldoende…
Hoy lieve leuke stellen wij zijn een stelletje van ver in de vijftig en weinig ervaring ,maar wel heel nieuwsgierig om over de drempel te stappen ,actief in de sport en nog goed uitziend ,we zouden graag wat uitnodigingen ontvangen ,zodat we nog veel plezier mogen mee maken .dikke knuffels van R en H.
Wij zijn druk aan het nadenken over een eerste bezoek aan eroroma! Super spannend en toch ook opwindend idee. Welk stel zou het leuk vinden om van te voren wat te chatten en evt af te spreken daar??
Hoi lieve mensen, wij zijn een zeer verzorgd goed uitziend stel van beiden 53 jaar jong. Beiden oraal bi (geen must) en intiem kaal. We gaan regelmatig naar clubs maar zoeken nu naar een prive sexfeestje. Wij houden van full pr (safe) en orale verwennerij en kunnen een man of vrouw meer situatie waarderen. Beiden zijn we actief, hebben geen ijzerwaren en geen tattoos en roken niet. Wel een wijntje en zij draag graag lingerie (lak, laarzen, high heels,) Wij worden graag gevonden voor feestjes in de regio ZW NL. xxx
Wij zijn een stel van allebei 40. Zij bi schierig man 100% hetero. Partnerruil en alles er rond omheen. We willen veel we genieten van het leven en tussen elkaar is het liefde en de rest is lust en puur genot. Een sexfeestje lijkt ons tevens ook leuk. Ben benieuwd. Wonende regio rijnmond en zijn geen rokers.
Hoi allemaal ,
Wij ( koppel 36/42)zouden dit ook graag eens doen , maar vinden het moeilijjk om contact te leggen in een parenclub .
Hoe pak je dit het beste aan om aantegeven dat je openstaat voor een swap of leg je contact door bij aanteschuiven bij de tafel in het restaurant
wij zijn stel van 54/51 en zijn ook op zoek naar thuis feestjes , we zijn regelmatig naar een club geweest.
het weekend van 11/12 november zijn wij in een hotel vlak bij Enschede , dat zou een mooie gelegenheid zijn om een stel te ontmoeten
we zijn in voor mmv vvm en mvmv
we wonen zelf in regio Leiden
groetjes B en J
Wij zijn parenclub bezoekers maar willen ook graag een thuis feestje uitproberen. Wie heeft contacten? Wel stijlvol, geen gangbang. Met of zonder wap. Xxx
Hallo,
Ik ben in het verleden betrokken geweest bij zulke prive feesten. Omdat mijn exman zich niet kon vinden in dit ‘wereldje’ heb ik er de afgelopen jaren afstand van gehouden. Sinds mijn scheiding heb ik weer een paar keer privé feesten mogen bezoeken (werd uitgenodigd via een vriend). Ik heb nu een nieuwe partner die ook openstaat hiervoor en zich helemaal kan vinden hierin. Alleen weten we niet waar we de contacten ervoor kunnen opbouwen. Ik zag dit schrijven en trok mijn aandacht dus dacht ik ga jullie eens ‘hallo’ zeggen ?
Wij zijn op zoek naar privé feesten waar mooie leuke gezellige jonge mensen met klasse komen. Geen fetisj/latex feesten. Tuurlijk heeft elk leeftijd zn eigen mooiheid, maar wij willen toch een beetje in onze leeftijds kategori… bijvoorbeeld tussen 25-45 is voor ons een voorkeur. Kunnen jullie ons een beetje wegwijs maken de goede richting op?
Groeten Tayra
Kom deze week graag in contact met leuk couple. Openminded representatieve kerel, humor, niveau, single, goed geschapen, slank, bloedgeil in de juiste setting, ervaren en potent, ontmoet graag een idem leuk veertigplus stel voor onze gezamenlijke geile gewenste uitspattingen. Voorkeur heeft een vrouwgericht menage a trois, doch wanneer de Dame in kwestie het voor haar turn on het ook geil vindt om de beide Heren elkaar te zien “blowen” voldoe ik graag ook aan die wens. Hetgeen ik als credo wil stellen is Geil in Stijl, niets plats of vulgairs. Een spannende ontmoeting begint met een mooi glas en een leuk gesprek. Kan goed ontvangen en verplaatsen. Foto’s bij mailcontact en dan bij wederzijdse interesse gewoon afspreken. Lees graag jullie serieuze reactie in de mail. R.
Dag Marc, wij zoeken contact met je voor een vrije avond met barbecue op zaterdag 17 september in Appelscha. Wij zijn een stel en een extra man die jou er graag bij willen hebben, want zij is erg…… juist. Mail ons op het onderstaande adres.
Lieve swingers,,, heel toevallig vond ik jullie site , googelen. Naar camping swingen,,, singel zijnde is het zeer moeilijk om met swingers in contact te komen …. Via een wacht site op afroep ??? Waar een volledig profiel en fotos , aanwezig zijn, zodat de uitnodigende swingers, singels kunnen oproepen om aanwezig te zijn…. Goh wat zou ik het fijn vinden op zo een prive feestje aanwezig te zijn…. Weten jullie hoe beginnen?? Lieve knuffel,,, marc
Onze website maakt slechts gebruik van functionele cookies, u bent dus echt privé! AccoordSurf Safe Tips!
Privacy & Cookies Policy
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
Was vandaag in azzura Beuningen waren heel veel mannen en weinig vrouwen was beetje teleurgesteld mischien volgende keer beter waren geen op dringende mannen naar vrouwen heb ik gezien
Wij gaan vrijdag 8 mrt naar Elysium. Gebeuren daar spannende dingen? Wij, 42, onervaren, maar bi-curious stel staan open voor een gezellig gesprek en wie weet meer. Een simpele knipoog is voldoende…
Zaterdag 9 12 gaan wij naar sauna woudfennen, met overnachting.
Zijn er nog stellen die het weekend (met) ons willen delen?
Hoy lieve leuke stellen wij zijn een stelletje van ver in de vijftig en weinig ervaring ,maar wel heel nieuwsgierig om over de drempel te stappen ,actief in de sport en nog goed uitziend ,we zouden graag wat uitnodigingen ontvangen ,zodat we nog veel plezier mogen mee maken .dikke knuffels van R en H.
Wij zijn druk aan het nadenken over een eerste bezoek aan eroroma! Super spannend en toch ook opwindend idee. Welk stel zou het leuk vinden om van te voren wat te chatten en evt af te spreken daar??
Zijn er ook feestjes waar intieme piercings centraal staan? Gelijkgestemden met een voorliefde voor metaal..
Hoi lieve mensen, wij zijn een zeer verzorgd goed uitziend stel van beiden 53 jaar jong. Beiden oraal bi (geen must) en intiem kaal. We gaan regelmatig naar clubs maar zoeken nu naar een prive sexfeestje. Wij houden van full pr (safe) en orale verwennerij en kunnen een man of vrouw meer situatie waarderen. Beiden zijn we actief, hebben geen ijzerwaren en geen tattoos en roken niet. Wel een wijntje en zij draag graag lingerie (lak, laarzen, high heels,) Wij worden graag gevonden voor feestjes in de regio ZW NL. xxx
Wij zijn een stel van allebei 40. Zij bi schierig man 100% hetero. Partnerruil en alles er rond omheen. We willen veel we genieten van het leven en tussen elkaar is het liefde en de rest is lust en puur genot. Een sexfeestje lijkt ons tevens ook leuk. Ben benieuwd. Wonende regio rijnmond en zijn geen rokers.
Hallo Bart,
Wij zijn een stel van 44 en 36 en zijn ook op zoek naar een leuk stel voor swap. Misschien kunnen we contact leggen?
Hoi allemaal ,
Wij ( koppel 36/42)zouden dit ook graag eens doen , maar vinden het moeilijjk om contact te leggen in een parenclub .
Hoe pak je dit het beste aan om aantegeven dat je openstaat voor een swap of leg je contact door bij aanteschuiven bij de tafel in het restaurant
wij zijn stel van 54/51 en zijn ook op zoek naar thuis feestjes , we zijn regelmatig naar een club geweest.
het weekend van 11/12 november zijn wij in een hotel vlak bij Enschede , dat zou een mooie gelegenheid zijn om een stel te ontmoeten
we zijn in voor mmv vvm en mvmv
we wonen zelf in regio Leiden
groetjes B en J
Wij zijn parenclub bezoekers maar willen ook graag een thuis feestje uitproberen. Wie heeft contacten? Wel stijlvol, geen gangbang. Met of zonder wap. Xxx
Hallo,
Ik ben in het verleden betrokken geweest bij zulke prive feesten. Omdat mijn exman zich niet kon vinden in dit ‘wereldje’ heb ik er de afgelopen jaren afstand van gehouden. Sinds mijn scheiding heb ik weer een paar keer privé feesten mogen bezoeken (werd uitgenodigd via een vriend). Ik heb nu een nieuwe partner die ook openstaat hiervoor en zich helemaal kan vinden hierin. Alleen weten we niet waar we de contacten ervoor kunnen opbouwen. Ik zag dit schrijven en trok mijn aandacht dus dacht ik ga jullie eens ‘hallo’ zeggen ?
Wij zijn op zoek naar privé feesten waar mooie leuke gezellige jonge mensen met klasse komen. Geen fetisj/latex feesten. Tuurlijk heeft elk leeftijd zn eigen mooiheid, maar wij willen toch een beetje in onze leeftijds kategori… bijvoorbeeld tussen 25-45 is voor ons een voorkeur. Kunnen jullie ons een beetje wegwijs maken de goede richting op?
Groeten Tayra
Kom deze week graag in contact met leuk couple. Openminded representatieve kerel, humor, niveau, single, goed geschapen, slank, bloedgeil in de juiste setting, ervaren en potent, ontmoet graag een idem leuk veertigplus stel voor onze gezamenlijke geile gewenste uitspattingen. Voorkeur heeft een vrouwgericht menage a trois, doch wanneer de Dame in kwestie het voor haar turn on het ook geil vindt om de beide Heren elkaar te zien “blowen” voldoe ik graag ook aan die wens. Hetgeen ik als credo wil stellen is Geil in Stijl, niets plats of vulgairs. Een spannende ontmoeting begint met een mooi glas en een leuk gesprek. Kan goed ontvangen en verplaatsen. Foto’s bij mailcontact en dan bij wederzijdse interesse gewoon afspreken. Lees graag jullie serieuze reactie in de mail. R.
Dag Marc, wij zoeken contact met je voor een vrije avond met barbecue op zaterdag 17 september in Appelscha. Wij zijn een stel en een extra man die jou er graag bij willen hebben, want zij is erg…… juist. Mail ons op het onderstaande adres.
Lieve swingers,,, heel toevallig vond ik jullie site , googelen. Naar camping swingen,,, singel zijnde is het zeer moeilijk om met swingers in contact te komen …. Via een wacht site op afroep ??? Waar een volledig profiel en fotos , aanwezig zijn, zodat de uitnodigende swingers, singels kunnen oproepen om aanwezig te zijn…. Goh wat zou ik het fijn vinden op zo een prive feestje aanwezig te zijn…. Weten jullie hoe beginnen?? Lieve knuffel,,, marc