Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Jullie zijn misschien al eens in een parenclub geweest of bij een stel thuis geweest voor een date. Jullie hebben dan vast ook wel eens opgevangen dat er thuisfeestjes worden georganiseerd. Hoe kom je op zo’n feestje en wat kun je verwachten? Bij een parenclub kun je rondlopen en een stel uitkiezen wat je leuk lijkt, dat is vrijblijvend. Als je 1 op 1 afspreekt kan dat wel eens tegenvallen.
Hoe zit dat met de klik op een thuisfeestje? Bepalen de gastheer en-vrouw wanneer iedereen in lingerie omkleedt, net zoals in de parenclub? Liggen de matrassen al klaar als je binnenkomt?
Op een thuisfeestje kom je niet zomaar, je moet hiervoor uitgenodigd worden want het is een besloten feestje. Degenen die het organiseren (hosts) zijn meestal mensen die dat wel vaker doen en proberen de gasten een beetje te laten matchen. Het is handig om op een datingsite te staan met een profiel want zo kunnen zij op basis van jullie profiel een keus maken of jullie erbij passen of niet. In je profieltekst of speeddate kun je aangeven op zoek te zijn naar feestjes. Ze zullen kijken naar leeftijd, type mensen, spontaniteit, druggebruik en jullie sexuele voorkeur. Het is bijvoorbeeld niet handig om in een groep van dertigers ook een stel van rond de zestig te laten komen, dat zul je zelf ook begrijpen. Dat gaat niet werken.
Feestjes vinden meestal spontaan plaats en er zijn ook mensen die een zolder hebben omgebouwd of zelfs een tuinhuisje met jacuzzi er op na houden, dit zijn de veeldaters. De mensen die komen zijn vaak bekenden of swingers die in een privé-whatsapp groepje zitten. Om de diversiteit te stimuleren nodigen ze dan naast de vaste groep wisselend, als extra, een paar nieuwe gasten uit via de speeddates.
Tip
Je kunt een presentje meenemen of een bijdrage in de kosten doneren aan de organisator, dat is niet verplicht maar wel zo netjes. Soms staat er een pot waar je geld in kunt stoppen. Een kado-idee is bijvoorbeeld enkele flessen wijn/cava en wat zoutjes, snoepjes, kant en klaar fruitbakjes, slagroompatronen of een fles Xman/Eros olie
Thuisfeestjes worden door veel mensen als intiemer ervaren dan een parenclub, het is ook een stuk goedkoper dan 120 euro aftikken in de parenclub en op een feestje zijn de mensen sneller intiem met elkaar. In een grote parenclub lopen de mensen als kippen in een hok langs elkaar heen en weten niet meer op wie ze hun aandacht kunnen richten, dat probleem heb je in de privésfeer veel minder.
Hoe verloopt zo’n avond dan?
Jullie zijn uitgenodigd en hebben de badkamer thuis goed bezocht, zijn netjes geschoren op de juiste plekjes, nageltjes gelakt en hebben een weekend tasje ingepakt met eventuele lingerie, condooms, glijmiddel en/of speeltjes. Je glijdt in je mooie pumps en stapt in de auto. Je ziet er sportief gekleed uit maar niet veeeel te sexy. De buren van de hosts hoeven niet te weten wat er zich allemaal afspeelt en door de week moeten die mensen ook nog in hun eigen buurt kunnen wonen… Jullie bellen aan en de deur gaat open, in de deuropening staat een man die je herkent van de profielfoto’s en ietwat zenuwachtig begroeten jullie en na drie klapzoenen ga je de gang door. In de woonkamer staat de gastvrouw (god, wat is ze leuk) en op de bank zitten drie stellen relaxed met een wijntje. De mensen staan enthousiast op en stellen zich voor. Terwijl je groet voel je aan de warmte van het begroeten al met wie je meer en met wie minder een klik is. Geen nood, we moeten nog praten. Iedereen gaat rustig zitten en het gesprek gaat verder waar het gebleven was. Opeens stelt iemand van de bank een vraag aan jullie, jullie antwoorden en het ijs is al een beetje gebroken. Daarna gaat de bel en er komt een ander stel binnen. Je vraagt je af: hoeveel komen er eigenlijk? De host voelt dat al aan en zegt uit zichzelf al: “We verwachten hierna nog 1 stel”. Een mooi getal…schiet er door je hoofd. Op een gegeven moment is iedereen binnen en geacclimatiseerd, de gastheer vraagt dan of iedereen een klik heeft met elkaar. Het kan zijn dat iemand het totaal niet ziet zitten.
Tip
Als je weggaat zeg dan dat je de klik niet zo hebt, geef en-public niet de echte reden op: dit kan erg kwetsend overkomen.
Nadat iedereen overeengekomen is dat het een “gezellige avond” gaat worden met elkaar gaan vaak de dames zich eerst omkleden. Vaak heeft de host een logeerkamertje waar je je spullen kwijt kunt, laat echt waardevolle dingen in de auto of thuis. De mannen hoeven niet echt om te kleden dus die schieten een knappe boxer aan en eventueel een sexy gaashemdje. De host pakt een stapel matrassen van de eerste verdieping en de mannen bouwen vervolgens gezamenlijk de huiskamer om naar een groot matrassenparadijs.
Eenmaal omgekleed komen de dames sexy de kamer binnenlopen en trekken degenen die elkaar al een beetje hadden uitgekozen naar elkaar toe. Sommige stellen vinden het prettiger eerst elkaar een beetje op te warmen en dan gaan al snel handen voelend over en weer en vindt er partnerruil plaats (dit heeft onze voorkeur overigens). Als de eerste ronde is geweest na een half uur tot een uur gaan meestal de mensen roken of drinken lekker wat, sommige dames kleden zich even om of gebruiken de badkamer om kort op te frissen. Daarna gaat iedereen het matras weer op en wisselt men vaak van partner. Sommige dames halen hun hart op met een dp-tje want er zijn meerdere mannen….overigens kan het zo zijn dat er ook naast alleen stellen ook single mannen zijn uitgenodigd, maar dat kun je vooraf even vragen als je daar liever niet mee wilt, dan ga je natuurlijk niet naar dat feestje, maar expliciet naar een stellenfeestje.
Dit brengt me ook op het feit dat single mannen vaak succes hebben als ze zelf een blokhut in de achtertuin bouwen of de zolder functioneel in te richten. Wanneer je op SDC zit en jij thuisparties organiseert komen daar genoeg stellen met een tekort aan feestruimte op af.
Hoe lang een feestje duurt kan ik je niet zeggen. We hebben ze om 1 uur zien eindigen, om 4 uur en de volgende dag pas. Dat ligt geheel aan de sfeer, het type mensen en het drank/drugsgebruik.
Voor thuisfeestjes kun je het beste lid worden van een goede datingsite zoals SDC. Exclusief via onze link krijg je 10 dagen toegang en kun je het even uitproberen.
Vrouw van stel hier een keer een leuke klik bij het toetjes buffet in Veluwsebron...wij moesten toen naar huis. Jij was met een vriend. Je had een blauwe badjas....
Dinsdag 19 maart gaan wij weer een dagje relaxen bij de sauna boot in Mill. Wie gaan er ook en komen we daar onopvallend tegen? 😉
Liefs Ilse & Joris ( 40ers )
Monica en Marc
uit
Overijssel 15 maart 2024 om
14:31
@stel lelystad wij morgenmiddag 16 maart ook samen voor de eerste keer. We zijn een open spontaan stel van 49 en 51. Spannend en hopen op relaxte dag met wellicht een bidame of leuk stel.
StelNBr5859
uit
Omgeving Breda 15 maart 2024 om
12:02
Hoi Emma & Tom,
We zien net jullie bericht, we konden niet gisteren, misschien een andere keer, jullie geweest gisteren, jullie ervaring was ?
We laten hier wel weten wanneer voor ons de volgende mogelijkheid zou kunnen zijn
Gr stel
Goedemorgen,
Aankomende zondag staat een dagje sauna😉 gepland in Peize, voor ons nog onbekend.
Voor ons staat de ontspanning op de 1e plek maar wanneer " de zin" er is , is het leuk om wat ondeugend te doen.. alles met respect uiteraard en subtiel...
Leuk om daar stellen te ontmoeten...
Zaterdag 6 april gaan wij 40 en 46 lekker ontspannen in de sauna mill .. nog nooit geweest !! Maar focussen op elkaar en misschien wat meer .. wij sportief .. wie weet heb wel al leuke dingen gelezen ..
Leuk 50+ stel a s. Vrijdag 15 maart van 11u tot sluitingstijd in sauna Drome Putten , zijn er ook leuke stellen dan en mannen en vrouwen die houden van kijken en bekeken worden, hoe herkennen we jou/jullie? Kijken er naar uit wat spanning op te bouwen.
donderdag 14-3 weer sauna Azzurra. Wij samen begin 60 en beide echt bi. Daantje, klein slank stevige c-cup borsten, squirt erg graag en vrijt graag met vrouwen. Ro lang slank GOED [erotisch] masseur voor hem en haar, pijpt, beft graag en is bottom.
Welke leuk stel schuift bij ons aan en speelt mee?
@ L&B Zaltbommel, spreek ons aan, we zijn benieuwd
@Danielle & Mikel of Michiel? Hilversum ( date van 1.2.24 ) zijn jullie er ook weer ?
SDC = ROBO1960
M&M wij gaan volgende week vrijdag nog een keer naar Mill. Wel wat stelletjes gezien oa in de jacuzzi maar zijn jullie denk ik ook mis gelopen zondag. S avonds laat was het nog wel leuk in de jacuzzi en het zwembad. 21 april willen we ook naar berendonck gaan
Wij waren afgelopen zondag 10 maart ook in Mill. Wij hebben regelmatig in de jacuzzi boven gezeten in afwachting van iets spannend maar geen hints kunnen ontdekken van andere stellen. We zouden een hint kunnen afspreken of bestaat er al zoiets?
Wij waren er ook afgelopen zondag 10 maart. Wij hebben regelmatig in de jacuzzi boven gezeten in afwachting van iets spannend maar geen hints kunnen ontdekken van andere stellen. We zouden een hint kunnen afspreken of bestaat er al zoiets?
Ik ben van plan om morgen einde van de ochtend / begin van de middag naar Azzurra te gaan. Zijn er misschien stellen die het leuk zouden vinden als een slanke 35 jarige man zich bij hen zou voegen voor een leuke middag?
Hallo allemaal, kennen jullie ook café waar swingers uitgaan? Gewoon een kroeg maar waar je elkaar kan ontmoeten om mee naar en hotel te gaan. In plaats van een swingers club. Groet, Frans
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Oh ja die bestonden wel, 4 stuks) maar er kwam zo weinig volk op af dat ze allemaal alweer failliet of opgeheven zijn.
@stel_ehv jammer dat we de piercing niet van kortbij hebben kunnen zien 😏. @JimSofie het was naar ons idee ook wat druk, een volgende keer nemen wij ook een avondentree wellicht meer kans op ondeugendheid met hopelijk een ander leuk stel.
Wij willen as donder begin van de middag naar Azzurra, welke stellen gaan er nog meer? Wij zijn hetero. Wij vinden het heerlijk om te genieten van een ander stel.
@R&F, hoe oud zijn jullie? dank in ieders geval voor jullie bericht. Laten jullie uiterlijk maandag iets weten of jullie definitief gaan komen? Goed om te weten dat jullie ook (onder)zoekend zijn naar dat beetje extra, zonder meteen te weten en te benoemen wat dat is. Respect!
Wij waren ook in Mill op zondag maar waren helaas weinig stellen die in leken voor iets leuks. Wij waren er tussen 1 en 10 uur. Wel veel vieze oude mannen gezien in de sauna. Wij hebben in het bubbelbad gezeten en de zwembaden en stoom cabines. Binnenkort gaan wij weer maar dan een avond entree
@Joris &Ilse. Misschien gaan wij ook wel 19e...wel s avonds dan. Niet ervaren, wel interesse. Wel eens vaker geweest, gewoon relaxen en af en toe lekker aan elkaar als we met 2en waren. Lijkt ons best spannend als we weten dat er nog een stel is die op deze manier daar zijn.
Wij stel 34 en 45 gaan zaterdag 16 maart naar sauna Azzura. (Eerste keer). Wij hopen hier vooral leuke stellen tegen te komen. We lezen graag als jullie ook komen 😉
Ps: als er mannen alleen zijn prima, gaan we vanuit dat alles met respect gaat en nee, nee is. 😉
Wij zijn er geweest tussen 12.00-19.30 uur. Regelmatig in de sauna en opgietingen te vinden geweest. Beide sportief uiterlijk donker-blond 1.83 en 1.74 groot verder normaal postuur en helemaal intiem verzorgd. De man had een blauwe plek op zijn kont 🙈. En jullie stel_ehv??
Gisteren zondag 10 mrt zijn we bij sauna Mill geweest. Fijne dag geweest maar we vonden het wel wat druk om ondeugend te zijn. Wie was dat leuke stel (vrouw zonnebril op omstreeks 13 uur in de hottub)? Hopelijk een volgende keer wat meer actie.
Wij stel van 33 en 36, ook actief in het swingerswereldje, vandaag lekker dagje naar mill. In principe voor rustig relax dagje, maar je weet nooit hoe de sfeer is 😉
Hoi het lijkt mij best spannend een keertje met een leuke dame in het bubbelbad te zitten
Ben een man ca 50 sportief type klein buikje netjes verzorgd en geschoren 😉
Welke dame of stel heeft daar ook zin in echter zelf geen ervaring mee
Grts
Hoi stellen of dames. Wie vind het leuk om op parking samen te komen en elkaar te bekijken. Wij gaan met regelmaat naar parking de reek. Dit is de doorgaande weg van Ravenstein ri uden .
Vanavond vanaf 19.00 uur ook daar om de spanning opnieuw bouwen en wie weet meer .
Gr van ons 2
Hallootjes
Wij leuk stel 32 en 34 gaan zondag 10 maart naar sauna de Veluwse bron. Zouden het leuk vinden om te teasen en wellicht meer in het bubbelbad of grot. Man alleen en stellen beide prima. Wie weet tot zondag!
Na een tijdje wat berichten te hebben gevolgd trekken wij nu ook de stoute schoenen, 19 maart gaan wij naar Mill, welke vrouw of stel komen wij daar tegen? Liefs Joris&Ilse ( eind 40 ),
Wij, slank stel van midden 30, slank en gezellig, gaan donderdag 14 maart naar Mill. Zijn er stellen die in zijn voor een leuke dag of avond? Wij komen jullie graag tegen en hebben zin in wat extra spanning 🙂
Hoi Lenie en Ron 56/57 jaar, wij gaan woensdag 13 maart naar azzurra, welk stel heeft zin met ons te spelen. Neuken houden we voor ons zelf maar er is nog veel meer te ontdekken. We zijn er rond 11:00
Nog enkele recensies gelezen over Azzurra, beetje aan het twijfelen of dit de juiste plek is als stel voor een eerste keer.. of toch beter om naar Steamworks te gaan 😊
Spontane Friese bi jongen van 54. Ik ben op 28 mart voor mijn werk in Nijmegen, maar ik kom een dag eerder die kant al op (Hostel Barbarossa in Nijmegen). dus 27 maart wil ik graag naar Azzurra. Wie mag ik daar lekker verwenen en wie verwent mij. Ik ben bi dus zowel mannen als vrouwen zijn welkom. Ik ben geen opdringerig type, eerder bescheidem.
Zo ik ga zaterdag begin middag alleen naar Azzura. Ik weet dus niet wat ik kan verwachten. Hoop wel dat er veel leuke dames er zijn . Ik ben niet bi .
Dus wie wil mij beglijden ?
Gr. Leon
Leuk 50+ stel donderdag 7 maart van 10u tot 17.30u in Mill in de sauna, wisselen regelmatig tussen stoomcabine en sauna's vaak ook apart en tussen 16u en 17u in de jacuzzi samen, welke leuke stellen mannen of vrouwen willen ook graag kijken en bekeken worden?
Goedemorgen
Donderdag 7 maart samen met mijn heerlijke gelegenheidskleding naar de stellendag inAzzura
Wij zijn er zo ongeveer begin van de middag.
Wij zijn er al vaker geweest altijd leuk en spannend gehad.
Komen er morgen nog koppels waar zowel man als vrouw bi zijn?
Gr Mike
Was vandaag in azzura Beuningen waren heel veel mannen en weinig vrouwen was beetje teleurgesteld mischien volgende keer beter waren geen op dringende mannen naar vrouwen heb ik gezien
Wij gaan vrijdag 8 mrt naar Elysium. Gebeuren daar spannende dingen? Wij, 42, onervaren, maar bi-curious stel staan open voor een gezellig gesprek en wie weet meer. Een simpele knipoog is voldoende…
Hoy lieve leuke stellen wij zijn een stelletje van ver in de vijftig en weinig ervaring ,maar wel heel nieuwsgierig om over de drempel te stappen ,actief in de sport en nog goed uitziend ,we zouden graag wat uitnodigingen ontvangen ,zodat we nog veel plezier mogen mee maken .dikke knuffels van R en H.
Wij zijn druk aan het nadenken over een eerste bezoek aan eroroma! Super spannend en toch ook opwindend idee. Welk stel zou het leuk vinden om van te voren wat te chatten en evt af te spreken daar??
Hoi lieve mensen, wij zijn een zeer verzorgd goed uitziend stel van beiden 53 jaar jong. Beiden oraal bi (geen must) en intiem kaal. We gaan regelmatig naar clubs maar zoeken nu naar een prive sexfeestje. Wij houden van full pr (safe) en orale verwennerij en kunnen een man of vrouw meer situatie waarderen. Beiden zijn we actief, hebben geen ijzerwaren en geen tattoos en roken niet. Wel een wijntje en zij draag graag lingerie (lak, laarzen, high heels,) Wij worden graag gevonden voor feestjes in de regio ZW NL. xxx
Wij zijn een stel van allebei 40. Zij bi schierig man 100% hetero. Partnerruil en alles er rond omheen. We willen veel we genieten van het leven en tussen elkaar is het liefde en de rest is lust en puur genot. Een sexfeestje lijkt ons tevens ook leuk. Ben benieuwd. Wonende regio rijnmond en zijn geen rokers.
Hoi allemaal ,
Wij ( koppel 36/42)zouden dit ook graag eens doen , maar vinden het moeilijjk om contact te leggen in een parenclub .
Hoe pak je dit het beste aan om aantegeven dat je openstaat voor een swap of leg je contact door bij aanteschuiven bij de tafel in het restaurant
wij zijn stel van 54/51 en zijn ook op zoek naar thuis feestjes , we zijn regelmatig naar een club geweest.
het weekend van 11/12 november zijn wij in een hotel vlak bij Enschede , dat zou een mooie gelegenheid zijn om een stel te ontmoeten
we zijn in voor mmv vvm en mvmv
we wonen zelf in regio Leiden
groetjes B en J
Wij zijn parenclub bezoekers maar willen ook graag een thuis feestje uitproberen. Wie heeft contacten? Wel stijlvol, geen gangbang. Met of zonder wap. Xxx
Hallo,
Ik ben in het verleden betrokken geweest bij zulke prive feesten. Omdat mijn exman zich niet kon vinden in dit ‘wereldje’ heb ik er de afgelopen jaren afstand van gehouden. Sinds mijn scheiding heb ik weer een paar keer privé feesten mogen bezoeken (werd uitgenodigd via een vriend). Ik heb nu een nieuwe partner die ook openstaat hiervoor en zich helemaal kan vinden hierin. Alleen weten we niet waar we de contacten ervoor kunnen opbouwen. Ik zag dit schrijven en trok mijn aandacht dus dacht ik ga jullie eens ‘hallo’ zeggen ?
Wij zijn op zoek naar privé feesten waar mooie leuke gezellige jonge mensen met klasse komen. Geen fetisj/latex feesten. Tuurlijk heeft elk leeftijd zn eigen mooiheid, maar wij willen toch een beetje in onze leeftijds kategori… bijvoorbeeld tussen 25-45 is voor ons een voorkeur. Kunnen jullie ons een beetje wegwijs maken de goede richting op?
Groeten Tayra
Kom deze week graag in contact met leuk couple. Openminded representatieve kerel, humor, niveau, single, goed geschapen, slank, bloedgeil in de juiste setting, ervaren en potent, ontmoet graag een idem leuk veertigplus stel voor onze gezamenlijke geile gewenste uitspattingen. Voorkeur heeft een vrouwgericht menage a trois, doch wanneer de Dame in kwestie het voor haar turn on het ook geil vindt om de beide Heren elkaar te zien “blowen” voldoe ik graag ook aan die wens. Hetgeen ik als credo wil stellen is Geil in Stijl, niets plats of vulgairs. Een spannende ontmoeting begint met een mooi glas en een leuk gesprek. Kan goed ontvangen en verplaatsen. Foto’s bij mailcontact en dan bij wederzijdse interesse gewoon afspreken. Lees graag jullie serieuze reactie in de mail. R.
Dag Marc, wij zoeken contact met je voor een vrije avond met barbecue op zaterdag 17 september in Appelscha. Wij zijn een stel en een extra man die jou er graag bij willen hebben, want zij is erg…… juist. Mail ons op het onderstaande adres.
Lieve swingers,,, heel toevallig vond ik jullie site , googelen. Naar camping swingen,,, singel zijnde is het zeer moeilijk om met swingers in contact te komen …. Via een wacht site op afroep ??? Waar een volledig profiel en fotos , aanwezig zijn, zodat de uitnodigende swingers, singels kunnen oproepen om aanwezig te zijn…. Goh wat zou ik het fijn vinden op zo een prive feestje aanwezig te zijn…. Weten jullie hoe beginnen?? Lieve knuffel,,, marc
Was vandaag in azzura Beuningen waren heel veel mannen en weinig vrouwen was beetje teleurgesteld mischien volgende keer beter waren geen op dringende mannen naar vrouwen heb ik gezien
Wij gaan vrijdag 8 mrt naar Elysium. Gebeuren daar spannende dingen? Wij, 42, onervaren, maar bi-curious stel staan open voor een gezellig gesprek en wie weet meer. Een simpele knipoog is voldoende…
Zaterdag 9 12 gaan wij naar sauna woudfennen, met overnachting.
Zijn er nog stellen die het weekend (met) ons willen delen?
Hoy lieve leuke stellen wij zijn een stelletje van ver in de vijftig en weinig ervaring ,maar wel heel nieuwsgierig om over de drempel te stappen ,actief in de sport en nog goed uitziend ,we zouden graag wat uitnodigingen ontvangen ,zodat we nog veel plezier mogen mee maken .dikke knuffels van R en H.
Wij zijn druk aan het nadenken over een eerste bezoek aan eroroma! Super spannend en toch ook opwindend idee. Welk stel zou het leuk vinden om van te voren wat te chatten en evt af te spreken daar??
Zijn er ook feestjes waar intieme piercings centraal staan? Gelijkgestemden met een voorliefde voor metaal..
Hoi lieve mensen, wij zijn een zeer verzorgd goed uitziend stel van beiden 53 jaar jong. Beiden oraal bi (geen must) en intiem kaal. We gaan regelmatig naar clubs maar zoeken nu naar een prive sexfeestje. Wij houden van full pr (safe) en orale verwennerij en kunnen een man of vrouw meer situatie waarderen. Beiden zijn we actief, hebben geen ijzerwaren en geen tattoos en roken niet. Wel een wijntje en zij draag graag lingerie (lak, laarzen, high heels,) Wij worden graag gevonden voor feestjes in de regio ZW NL. xxx
Wij zijn een stel van allebei 40. Zij bi schierig man 100% hetero. Partnerruil en alles er rond omheen. We willen veel we genieten van het leven en tussen elkaar is het liefde en de rest is lust en puur genot. Een sexfeestje lijkt ons tevens ook leuk. Ben benieuwd. Wonende regio rijnmond en zijn geen rokers.
Hallo Bart,
Wij zijn een stel van 44 en 36 en zijn ook op zoek naar een leuk stel voor swap. Misschien kunnen we contact leggen?
Hoi allemaal ,
Wij ( koppel 36/42)zouden dit ook graag eens doen , maar vinden het moeilijjk om contact te leggen in een parenclub .
Hoe pak je dit het beste aan om aantegeven dat je openstaat voor een swap of leg je contact door bij aanteschuiven bij de tafel in het restaurant
wij zijn stel van 54/51 en zijn ook op zoek naar thuis feestjes , we zijn regelmatig naar een club geweest.
het weekend van 11/12 november zijn wij in een hotel vlak bij Enschede , dat zou een mooie gelegenheid zijn om een stel te ontmoeten
we zijn in voor mmv vvm en mvmv
we wonen zelf in regio Leiden
groetjes B en J
Wij zijn parenclub bezoekers maar willen ook graag een thuis feestje uitproberen. Wie heeft contacten? Wel stijlvol, geen gangbang. Met of zonder wap. Xxx
Hallo,
Ik ben in het verleden betrokken geweest bij zulke prive feesten. Omdat mijn exman zich niet kon vinden in dit ‘wereldje’ heb ik er de afgelopen jaren afstand van gehouden. Sinds mijn scheiding heb ik weer een paar keer privé feesten mogen bezoeken (werd uitgenodigd via een vriend). Ik heb nu een nieuwe partner die ook openstaat hiervoor en zich helemaal kan vinden hierin. Alleen weten we niet waar we de contacten ervoor kunnen opbouwen. Ik zag dit schrijven en trok mijn aandacht dus dacht ik ga jullie eens ‘hallo’ zeggen ?
Wij zijn op zoek naar privé feesten waar mooie leuke gezellige jonge mensen met klasse komen. Geen fetisj/latex feesten. Tuurlijk heeft elk leeftijd zn eigen mooiheid, maar wij willen toch een beetje in onze leeftijds kategori… bijvoorbeeld tussen 25-45 is voor ons een voorkeur. Kunnen jullie ons een beetje wegwijs maken de goede richting op?
Groeten Tayra
Kom deze week graag in contact met leuk couple. Openminded representatieve kerel, humor, niveau, single, goed geschapen, slank, bloedgeil in de juiste setting, ervaren en potent, ontmoet graag een idem leuk veertigplus stel voor onze gezamenlijke geile gewenste uitspattingen. Voorkeur heeft een vrouwgericht menage a trois, doch wanneer de Dame in kwestie het voor haar turn on het ook geil vindt om de beide Heren elkaar te zien “blowen” voldoe ik graag ook aan die wens. Hetgeen ik als credo wil stellen is Geil in Stijl, niets plats of vulgairs. Een spannende ontmoeting begint met een mooi glas en een leuk gesprek. Kan goed ontvangen en verplaatsen. Foto’s bij mailcontact en dan bij wederzijdse interesse gewoon afspreken. Lees graag jullie serieuze reactie in de mail. R.
Dag Marc, wij zoeken contact met je voor een vrije avond met barbecue op zaterdag 17 september in Appelscha. Wij zijn een stel en een extra man die jou er graag bij willen hebben, want zij is erg…… juist. Mail ons op het onderstaande adres.
Lieve swingers,,, heel toevallig vond ik jullie site , googelen. Naar camping swingen,,, singel zijnde is het zeer moeilijk om met swingers in contact te komen …. Via een wacht site op afroep ??? Waar een volledig profiel en fotos , aanwezig zijn, zodat de uitnodigende swingers, singels kunnen oproepen om aanwezig te zijn…. Goh wat zou ik het fijn vinden op zo een prive feestje aanwezig te zijn…. Weten jullie hoe beginnen?? Lieve knuffel,,, marc