Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Zowel in Nederland als in Belgie, Duitsland en de rest van Europa hebben jullie mogelijkheden om clubs te bezoeken. Er zijn een aantal grote en hele bekende clubs in Nederland te vinden waar bijna iedereen wel een keer van gehoord heeft als: Fata Morgana, Fun4two, Mystique, Party Players, de showboat en Monique. Zij bestaan al een groot aantal jaren en hebben strikte regels als het gaat om drugsgebruik, single mannen, thema avonden en/of gedragsregels.
Voor veel stellen is een eerste ervaring met het swingen, het gaan naar een parenclub. Omdat er zo veel verschil zit tussen de clubs, kan het even zoeken zijn om de juiste plek voor nieuwe ervaringen en spanning te vinden. De grotere clubs zijn over het algemeen genomen wat meer op stellen gericht en houden rekening met de first-timers. Vaak bieden zij rondleidingen of zelfs speciale starters thema avonden maar vergeet de kleinere clubs ook zeker niet! Deze zijn vaak net zo gezellig en kunnen een passende service bieden om de onervaren swingers een zetje in de juiste richting te geven. Het is dermate smaak-specifiek dat wij echt niet kunnen zeggen welke club voor welk publiek het meest geschikt is.
Wat we wel kunnen doen, is een klein beetje de algemene informatie over het gaan naar een parenclub geven. Hoe gaat het er in z’n algemeen een beetje aan toe, wat zijn de algemene verwachtingen van een (nieuwe) clubganger en zijn er ook bepaalde standaardregels? Jazeker dat die er zijn!
Nee? Nee!
De hoofdregel waar niet alleen de club erg op let maar ook het publiek: heb respect voor elkaar en accepteer een nee als die gegeven wordt. Die nee kan heel subtiel zijn als; wegkijken bij oogcontact, een hand terugleggen waar die vandaan kwam, een drankje weigeren, met het hoofd schudden of een zinnetje als ‘Wij gaan even wat drinken aan de bar/verder rondkijken’. Maar ook wat boutere als “dank je wel maar we hebben geen klik/interesse”. In onze ervaring zullen stellen in een club nooit direct op jullie afspringen, het zogenaamde ‘bespringen’. Bij de clubs waar ook single mannen mogen komen, zal dat wellicht iets minder genuanceerd liggen. Wij hebben ook een aantal ervaringen in clubs waar de singles vrij spel hadden, de ene keer waren ze wat opdringerig en de andere keer werden wij juist met alle respect benaderd.
Met een bepaalde houding cq gedrag kan je in een club heel goed aangeven wat jullie eigen bedoeling is. Komen jullie alleen om te dansen, teasen, kijken en bekeken te worden? Dan is een afstandelijke houding voldoende om een avond heerlijk op julliezelf door te kunnen brengen. Komen jullie voor wat meer actie? Stel jezelf dan vooral heel open op, maak oogcontact en een praatje, ga lekker aan de bar staan sjansen en nodig mensen uit mee te gaan naar een bubbelbad of relaxruimte!
Drugs:
Nog even verder over de clubregels… Drugsgebruik is bij ELKE club verboden. Het behoeft vast geen verdere uitleg waarom dit niet is toegestaan. De ene club houdt daar meer rekening mee dan de ander, er zijn clubs bekend die een oogje dichtknijpen als wordt gesignaleerd dat iemand onder invloed is, dit gebeurt veelal omdat een club niet kan aantonen of de klant het voor het betreden van de club ingenomen heeft of tijdens zijn/haar bezoek. In de “spelregels” van elke club kan je hun beleid omtrent drugs terugvinden.
Wat betaal je nu aan entree?
Dat verschilt per club, de toegangsprijs ligt grofweg tussen de 60 tot 135 euro per stel. De verschillen leg ik zo uit. Met name de grotere, en dus populaire clubs, zoals de Fata en de Fun kosten het meest. Zij hebben dan wel een ruim restaurant met alles er op en er aan, de dranken zijn allemaal merk-artikelen en er staat meestal wel een wat betere DJ te draaien (smaken verschillen).
Dan heb je de wat minder uitgebreide clubs die een eenvoudig buffet hebben en op een andere manier met hun budget omspringen. Deze zijn automatisch wat goedkoper maar aan een 90 euro op een drukke zaterdagavond moet je echt wel denken.
Sommige clubs hebben het verhaal omgedraaid, ik noem het het ‘suikeroompjes-systeem’. In deze clubs worden single mannen toegelaten die 90 euro betalen en de stellen 50. Op die manier sponsort de single het stel. Vrijwillige prositutie? Ik doe effe niet mee…
Tenslotte zijn er clubs die in tegenstelling tot de ‘all-inclusive’ clubs per drankje afrekenen en daardoor de entreeprijs het laagst kunnen houden, dat is meer voor de mensen die vaker willen gaan en dan niet zo veel aan de entree kwijt willen zijn. 135 piek is best veel…ook voor ons…
Gangbangs: Om het hoofd boven water te houden organiseren sommige clubs waar meestal single mannen worden toegelaten ook gangbangs, zij maken hiervoor reclame op hun website. Daar moet je niet van schrikken, want zo’n gangbang wordt meestal toch door de week en overdag gehouden. Dat is gewoon een doelgroep waar ze goed geld aan kunnen verdienen. Wij, swingers hebben daar geen last van tijdens het weekend. Dus nogmaals, schrik niet als je dat ziet op een site.
Openingstijden:
De meeste parenclubs zijn alleen in het weekend open, een enkeling ook (overdags) door de week. Bijvoorbeeld Partyplayers is de hele week geopend, de helft daarvan overdag. Showboat weer ’s avonds Do-Vr-Za-Zo, Fata & Fun Za-Zo.
Kijk op de betreffende website voor de juiste openingstijden. Het gros is van 2200 uur tot 0400 uur open.
Single mannen toegestaan? Zoals ik al eerder schreef zijn er clubs die single mannen binnenlaten, dit staat op hun website duidelijk vermeld dus zoek dat even op.
Wat ik wel handig vind is dat er nu ook clubs zijn die polsbandjes bij de entree uitdelen aan de dames. Deze zijn er om aan te geven of je wel of juist geen contact wilt met singles. Op een andere club is er weer een andere regel dat op de eerste verdieping geen single mannen mogen komen.
Nog een variant is een club die alleen door de week single mannen toelaat, en in het weekend juist alleen stellen.
Tenslotte heb je dan ook de ‘stellen-only’ clubs. Zoveel wensen, zoveel smaken.
Veel swingers gaan naar parenclubs om andere swingers te ontmoeten, een deel doet dat omdat ze daar anoniem kunnen blijven. Een ander deel heeft daar weer geen moeite mee en wil toch liever een ander stel leren kennen om vaker sex te hebben. Zij zullen dan ook wel lid zijn van een datingsite.
Hoi, ik zou graag eens op een donderdag naar Azurra willen, naar de parendag. ik heb echter geen partner. Is er misschien ook een alleenstaande vrouw die geen partner heeft en daar ook naartoe zou willen. Dan kunnen we misschien samen gaan. Ik ben een leuke , humorvolle man van begin 50 en men zegt dat ik er goed uitzie. Nou....wie weet tot snel.
@stelgezellig
Als wij gaan morgen, dan nemen wij gekleurde handdoeken mee. V blond met krullen M heeft een tattoo op zijn enkel. Hoe zijn jullie te herkennen?
Wij hebben (nog) geen sdc account. Zijn nog vrij nieuw in dit hele gebeuren xx
Hallo Twoforfun, weten jullie zeker dat het 2 mei was en niet 9 mei?? Dan zou ik me hierin kunnen herkennen. Dat was toch in 1 van de af te sluiten bubbelbadruimte?
Groetjes PenL
Dit knappe koppel 40ers gaat vijdagavond (31/5) lekker ontspannen in Mill en overnachten in het naastgelegen hotel. Andere leuke koppels met hetzelfde idee?
Hallo lieve mensen,
Donderdag 30 mei gaan wij weer naar Azzurra. Welke stellen komen we daartegen. We zijn er rond de middag. Meestal starten we in één van de bubbelbaden. En daarna ..... zien we wel hoe t loopt.
We zijn 50-ers. Zij is bi en hij bi-schierig.
Welke stellen doen met ons mee?
@stelgezellig wij gaan waarschijnlijk donderdag middag relaxen en bij een juiste klik, wie weet wat nog meer in Azurra…
Hoe zijn jullie te herkennen? Misschien drinken we wel gezellig een drankje aan de bar
Naturistenkoppel
uit
Rotterdam 28 mei 2024 om
17:29
Rob Ja we vinden wel jammer dat niet door kan gaan Maar vonden het wel zo netjes om dit te melden Volgende keer zal wel na vakantie worden denk. We gaan 8 weken naar naturistenresort in zuid Frankrijk Massage houd ze wel tegoed denk hopelijk weer in Azzurra Vinden we een fijne sauna met lekkere mogelijkheden
Wij zijn donderdag 2 Mei in Azzurra geweest en daar een heel geil moment gehad met een oudere man met een heerlijke dikke lul. Vrouwtje heeft je goed gepijpt. Als je jezelf herkend laat het weten, we zijn namelijk op zoek naar je.
Hallo as&lief
Wij zijn een leuk bi schierig stelletje met ervaring
Jullie zin om een x af te spreken op het naaktstrand of in een sauna. Liefst een sauna in de provincie Groningen .
Laat maar weten wat jullie voorkeur heeft.
Veel liefs ons 💋💋
Hoi naturistenkoppel (was foutje van mij Ron moet Rob zijn!! 🙈🙈 typ foutje) ik lees het zojuist top dat jullie dat even melden. Zo hoort het toch!! Jammer maar hou die massage maar tegoed. Tot snel. Hoop dat ik dan op die dag ook kan. Komt goed.
Hoi, Wij stel mid 50s uit omgeving Apeldoorn. We zijn nu een paar keer op donderdag naar Azzura geweest. Afgelopen week op 23 mei ook. Lekker gesekst naast een jonger stel (dertigers?) Op een matras. Daarna elkaar nog tegen gekomen in de kleedkamer maar vergeten te vragen wanneer ze weer komen....haha
Hoi, wij zijn een openingen stel van beide 48. Lex is hetero en tamara bi schiereiland.
Wij zijn omgeving geesterambacht en hebben veel zin in een feestje buiten. Welk geil stel sluit aan.
Groetjes lex en Tam
@koppeltje, het lijkt me leuk om jullie volgende week te zien. Jullie kunnen me herkennen aan een trible tatoeage op de rechter bovenarm....hopenlijk tot volgende week.
Naturistenkoppel
uit
Rotterdam 25 mei 2024 om
09:55
Rob Wij 29mei gaan weer naar Azzurra Ze houd niet van massage met olie Bodylotion zou beter zijn . We zitten naakt aan de bar om een uur of 3 gaan we eerst wat drinken Er is vast wel een ruimte voor massage. Vrouw houd van bubbelbad
Wij zijn een leuk geil stel van 44 en 48
en gaan a.s. woensdag avond 29 mei naar Azurra.
Zij houdt ervan om door een aantal mannen geneukt te worden, om vervolgens door haar gepijpt te worden en alles in haar mondje te spuiten. Zij is in het begin afwachtend en de man zal selecteren wie er in aanmerking komt om mee te doen.
Geen ellen lange gesprekken, maar actie daar komen we voor. We beginnen in een van de bubbelbaden en zullen er omstreeks 19.00 zijn.
Groetjes,
Koppeltje
Hoi naturistenkoppel.
Wat dachten jullie ervan als we ons terugtrekken in gesloten ruimten en ik een lekkere grote fles massage-olie mee neem!!
Heerlijk zo’n glimmende body’s.
Hoe zijn jullie herkenbaar,of gewoon naakt aan de bar?!?! 🙂 🙂
Nou tot woensdag met misschien wel een lekkere gladde glimmende massage dan.
Wij, heet en actief bi-stel, gaan 30 mei a.s weer eens naar Azzurra. We houden van veel verschillende hete dingen en niet alleen maar van een beetje gefrunnik. Zijn herkenbaar aan As haar grote kleurige handdoek en komen graag met andere bi-stellen in contact (bi-schierig mag ook). Dus hebben jullie ook veel zin in meer dan alleen maar een beetje kijken en loeren, zoek ons dan vooral op of laat weten hoe we jullie kunnen herkennen.
Naturistenkoppel
uit
Rotterdam 24 mei 2024 om
17:22
Wij naturistenkoppel gaan 29e weer naar Azzurra. We willen er om een uur of 3 zijn en gaan eerst aan de bar een drankje doen. Wie wil er de vrouw een lekkere massage geven? We gaan ook lekker in bubbelbad en vrouw vind een verdwaalde hand niet erg.
Hoi Nieuwschierigstel,
Wij waren gisteren bij Azzurra en het was er rustig, wel een aantal stellen die voor het eerst bij Azzurra waren en heerlijk genoten van elkaar en wat om zich heen gebeurde en subtiel aangaven dat ze met rust gelaten wilde worden en dit wordt ook gerespecteerd. Daarom komen wij ook regelmatig op donderdag bij Azzurra om te genieten vd bubbels en de sfeer en heel soms is er een klik met een ander stel en gaan we een stapje verder.
Hallo, wij overwegen een stap in dit wereldje en zijn dus nieuwsgierig naar wat er allemaal gebeurt 🙂 Onze vraag is dus, wat waren de ervaringen van de stellen die bijv vandaag in Azzurra zijn? Of in Mill of Berendock, Bussloo, noem maar op. Benieuwd dus of de dag/avond aan de verwachtingen voldeed. Dank!
@ Gezellig samen wij gaan morgen 23 mei ook.
Wij verwachten er rond 12:00 u te zijn. Je kan ons herkennen aan de gekleurde handdoeken en zwarte horloge. Gr ons xxx
Het weekend weer lekker naar neeltje jans . Lekker genieten in de duinen van het naaktstrand. Welke dame wil mee rijden . Ik 60 jaar slank humor wandelen fietsen .
Gdm allemaal, volgende week donderdag 30 mei ga ik met mijn fwb voor het eerst als koppel naar Azzurra. We zullen er vanaf de opening om 11.00 uur zijn. Wie kunnen we daar nog meer treffen? Wij zijn een stel van M 50 en V 48.
Nog leuke stellen die wij 15 juni in berendonck sauna tegen kunnen komen? Wij zijn begin 30 en sportief en zien er netjes uit. Houden van kijken en bekeken worden in de sauna en of zwembad en zijn zo nu en dan ook in de bubbelbaden te vinden. Geen oude stellen onze voorkeur gaat uit naar leeftijdsgenoten
Wij zijn een stel waarvan zij een mooie geile milf met D cup en mooie rondingen. Verzot op zaad en pijpen. 29 mei a.s. zijn wij smiddags in erotheek Cupido in Eindhoven waar ze fris verzorgde en mooi geschapen mannen zal pijpen met als voorwaarde dat ze hun zaad op haar borsten spuiten. Enkele jonge gasten zullen we mss. vragen om haar te neuken. Interesse ?? Laat maar weten.
Hallo allemaal, ik ben van plan met een mooie dag naar naaktstrand Rederlaag te gaan.
Heeft iemand ervaring met dat strand?
En kun je daar eventueel seks hebben of zijn daar vaak meer stellen te vinden voor seks?
Hey,
Hier een jongeman van 29 jaar en vrijgezel. Wil vandaag in de middag even naar Busseloo naaktstrand gaan. Gaan er nog stellen of dames of is er nu al wat te beleven?
Groeten Bas
Gaan er nog mensen 1e of 2 pinksterdag naar Mill wij zijn voor veel in en willen samen met een koppel evt onze kamer delen wij zijn er zondag en maandag de hele dag te vinden!
Gisteren van 12.00 - 17.30 uur in Azzurra geweest. Daarna hard weggelopen want het leek weer ouderwets op klein Arabie met van die baardmannetjes, die en geen Nederlands en geen Engels spreken. Dan wordt de huisregel nee is nee toch wel moeilijk uitleggen aan die gasten.
Is er vandaag nog een V of stel die vanavond op bussloo of omgeving nog van de avondzon gaat genieten? Ik jonge kerel van 30 jaar 178/70kg normaal geschapen en netjes onderhouden
Wij hebben samen donderdag de 23e vrijgekomen om gezellig naar azzurra te gaan vanaf een uurtje of 15.00
Even een paar uurtjes genieten, wie gaan wij tegenkomen voor mss wel een gezellig onderonsje in t bubbelbad of stoomsauna ?
Stel m 45 vr 35
Groetjes ons xx
Hallo gelijkgestemde mooie mensen , zaterdag 18-05 ga ik voor het eerst naar Azzurra om heerlijk met een Duveltje erbij te genieten van alle faciliteiten die ze daar hebben ,om tot rust te kunnen komen na een drukke werkweek waar ik 400 km per dag maak naar het project toe .Ik ben een goedlachse spontane gentleman 40+ 183 lang 92 kg sportief fit heel veel mensen zeggen dat ik een mooie man ben , ben een laagdrempelig persoon ,ik ben in voor veel zonder poespas gewoon leuk gezellig niks moet alles mag . Voor de dames ik vind het heerlijk om te masseren en kan het redelijk goed😉 voor de rest iedereen kan mij aanspreken mannen ,dames , stellen ,ook al is het alleen voor een leuke babbeltje . Mij te herkennen ,lichte baardgroei,net boven mijn oren aan de zijkanten van mijn bos haar is het grijs , tussen mijn wenkbrauwen heb ik verticaal een kleine zichtbaar litteken , zwart haar klein beetje grijs tussenin kastanjebruine ogen . Als er dames of stellen op die dag van deze forum aanwezig zullen zijn en die mij aantrekkelijk vinden en een gezellig tijd doorwillen brengen altijd leuk gezellig zoals ik eerder al had vermeld niks moet alles mag zolang het maar respectvol en gezellig is.
Respect is the key to the soul…heel veel liefst mensen groetjes Kaan❤️
@Liefde&Lust : jullie genieten op dit moment van elkaar en hopelijk met leuke andere aanwezigen in Azzurra. Wij hebben geen account op Sdc . Wel een gratis proefweek gedaan maar daar bij gelaten.
Contact zal daarom niet mogelijk zijn en gegevens uitwisselen kan hier helaas niet. Mochten jullie een voorstel hebben of willen doen ter nadere kennismaking dan lezen we dat graag terug😊 nieuwsgierigheid naar elkaar is er 😘