Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
In het kader van onze grote parenclub test die langzaam aan het groeien is kwamen Ray en Anita op het idee een hotelletje te nemen, er was ergens plaats op de zondag…en Parenclub Mystique was op 15 km rijden van het hotel…
De keus viel op een Fletcher hotel met een ruime wellness in de kelder. Het toezicht was minimaal dus we kwamen al wat stoute stelletjes tegen die zo te zien ook een beetje op zoek waren naar wat spanning. Na een uurtje of twee zijn we afgereisd naar Rucphen. Ik had al zo vaak de klassieke grapjes gemaakt over ‘RukFun’ en als je dan onderweg ook nog langs ‘Stampersgat’ komt dan weet je zeker dat je in de buurt komt. lol.
Eenmaal aangekomen bij de club zagen we op de parkeerplaats al zo’n 50% Belgische nummerplaten. We werden welkom geheten door de gastvrouw aan de entree en kregen na betaling wat uitleg en een lockersleutel. In de kelder was de kleedruimte. Op zondag is direct omkleden niet verplicht, doe maar gewoon waar je zin in hebt. De zondag is bij ons ongedwongen en wat anders dan normaal, vertelde ze ons.
Eerst maar even de grote weekendtas kwijt in de locker. De omkleedruimte is zeer ruim en de lockers zijn allemaal van supersize formaat dus je kunt behoorlijk wat swingersgerei kwijt. Ik schat dat ze ongeveer 150 lockers hebben verdeeld over de gehele kelder. We besloten ons later om te kleden en wilden eerst de hele tent even door…spannend.
Op de begane grond kom je eerst langs een erotisch kledingwinkeltje waar Anita even wilde snuffelen. Alle kleding ruim voorradig en met smaak ingekocht. Er hing zelfs een rek met afgeprijsde artikelen… dus een koopje kon ook nog.
Daar achter ligt de bar in de vorm van een hoefijzer. Eerst lekker een biertje hoor! Verderop zagen we het restaurant, we moesten natuurlijk nog wat eten. In het restaurant was het gezellig druk, we keken uit op het fraai verlichte zwembad. Het eten was eenvoudig maar voldoende aangevuld. Het buffet werd bijgehouden door twee personen.
Wat me opviel was dat de grill voor het vlees best hoog stond. Dat zorgt voor een veel hogere doorloopsnelheid en maakt je vlees ook wat crunchy. Daar kunnen ze bij de Fata en Fun nog wat van leren.
Na het eten gingen we even boven kijken, daar was nog niemand dus we konden vrijelijk overal bij. Links was een soort junglekamer en in het midden lag een kabouterhuisje aangrenzend aan een badkamer. Rechts was tenslotte een wat speelse ruimte met hoog-laag matrassen en een soort bedstee. Alles zag er keurig uit.
Eenmaal weer beneden aangekomen trokken we de lange gang door, daar was na de douches en handdoekenruimte een flink zwembad. Wat was het daar druk zeg! Ik geloof dat er wel 15 stellen in zaten. Er werd gezellig gekwebbeld en gevreeën. Ik was eerlijk gezegd een beetje overweldigd. Naast het zwembad was een open ruimte met een rond bed. Het was meer een showbed waar je makkelijk aan kon schuiven, er was plaats genoeg. Er stonden ook twee bankjes waar je op een afstandje heerlijk mee kan genieten als er actie is…
Verderop lagen nog meer kamers, het hield gewoon niet op.
Vluchtplan
Totdat ik een donker gat zag, ik word enorm aangetrokken door darkrooms moet je weten. Daar staan mensen te wachten op je en je mag overal aanzitten! Yes! Heerlijk geil als het een beetje druk is en je zoekt langzaam je weg naar de andere kant en je voelt allemaal handen langs je lichaam glijden. Je steekt je hand voorzichtig uit en hebt een heerlijke zachte vrouwenborst in je handen. Hmmmmm, lekker! Daar hebben we ons uiteindelijk even opgewarmd. Anita werd al flink te pakken genomen hoorde ik aan haar gekreun en ik was volop bezig met twee dames die heel goed de weg wisten in het donker. Die waren daar vast al vaker geweest. Ik zag in de darkroom trouwens ook netjes een brandweer-vluchtplan op de muur hangen en heb daar stiekem een foto van genomen…lol
Daarna zijn we weer even naar de bar gegaan om wat te drinken. We gingen de wenteltrap weer op om te kijken of de andere vleugel al wat drukker was. Ook daar was al volop actie. De junglekamer was het minst populair en een andere kamer was afgesloten met louvredeurtjes, huh? nóg een kamer? Die hadden we de eerste keer niet eens gezien! Uiteindelijk zijn we het kabouterhuisje ingedoken waar een leuk stel bezig was met elkaar. Blijkbaar stoorden we want de sexuele klik was er niet. Het bleef een beetje bij een paar voorzichtige aanrakingen, misschien beginners…
Weer naar beneden gegaan en hij riep me weer, die darkroom…ik vroeg aan Anita of ik nog een keer mocht. Uit mijn ooghoek zag ik een stelletje in de gang staan dat vlot onze kant opkwam toen we de donkere hoek omgleden…ik bleef even staan om zeker te zijn dat zij het waren die we zouden voelen. Al snel gleed er een heerlijk warm vrouwenlichaam tegen me aan en Anita had zo te horen ook al een prettig contact. De vrouw begon me lekker te zoenen en we konden het erg goed met elkaar vinden, ik zei wat geile dingetjes tegen haar en kreeg in zacht Belgisch antwoord van haar…Toen we later klaar waren riep ik heel hard: “doe je gebit nu maar weer in en zet je bril maar weer op!” Een luid gelach steeg op uit de darkroom. Die was goed geland. Hand in hand liepen we de darkroom uit…ze was heel mooi, een prachtig lichaam, sportief, blond. Lekker! Ik zag het ronde showbed en fluisterde tegen haar dat ik haar nog niet gelikt had. Ze hoefde geen moment na te denken. Het spel begon weer van voren af aan…met zijn viertjes lekker los. Het ging heel respectvol, kinky en lekker ongeremd. Een hele fijne verrassing…als jullie dit lezen Mathilda en Mathéo. We want more!xxx
Ik weet het, ik kan niet alles vertellen maar parenclub Mystique staat bij ons hoog op de lijst. Vriendelijk personeel wat er zin in heeft, schoon, ruim opgezet, spannende kamers, prettige verlichting en niet te warm/koud. Wat niet geheel onbelangrijk is, de toegangsprijs, die is zeer redelijk te noemen. 70 piek voor minstens 8 uur vertier! Tot ziens!
Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
john
uit Nijmegen schreef op 15 juni 2026 om 13:05
@Coen, vragen over de verbouwing van Azzurra.... tja dat is een lang verhaal en schijnbaar heel moeizaam. Er is een nieuw bioscoop gedeelte al een paar maanden en nu wordt de keuken aan gepakt en veranderd. Daarna gaan ze langzaam verder met een grote sauna ruimte met haman bed erin, meer lockers en inderdaad een grote zwemjacuzzi maar dat zal wel eind van het jaar worden.
Groetjes
Johnnie
uit Brabant schreef op 15 juni 2026 om 11:39
Hoi hoi, wij stel eind 30 gaan donderdag naar Mill, man hele dag, vrouw helaas pas vanaf 17u ongeveer. Vorige keer lekker samen gespeeld in de bubbelbaden en stoomruimte, helaas geen gelijkgestemden gezien. Nu wel?
Rotterdammerts
uit Rotterdam schreef op 15 juni 2026 om 11:18
Hey lieve mensen
Met het prachtige weer in aantocht waren wij benieuwd waar in de omgeving Rotterdam er nog wat spannende dingen gebeuren in de buitenlucht? Noord-AA kennen we wel, maar dat is vast niet de enige plek? Waar moeten we zijn voor wat swingersactie? Vlietlanden misschien ook nog?
Bussloo, Azzurra etc zijn wat ver weg voor ons helaas
Tjeerd
uit Rotterdam schreef op 15 juni 2026 om 11:13
Zie dat meerdere berichten van o.a mij zijn verwijderd. Heb eigenlijk geen idee waarom, maar dat maakt ook niets uit. Morgen rond 12.00 uur Maasvlakte. Hopelijk komen er meer.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Dan heb je @iemand geschreven met ook nog een vraag, ik doe niet aan vragen van vrienden doorgeven, dat dus. Maar gezien je nieuwe berichtinhoud wist je dat zelf ook wel, maar toch er over beginnen. Dat zegt me opeens veel, en dan word je weggejorist.
Als er aan iemand een bericht is gericht met een mededeling, dan laten we dat wel door, dat leidt namelijk niet tot vraag-antwoord spelletjes. Want ik mag het Jorissen doen, en daar pas ik voor. Dat geldt ook voor dames en stellen, we houden het graag leesbaar voor algemeen belang
Milo33
uit Limburg schreef op 15 juni 2026 om 10:23
Hey koppel 52 53,
Ik ga dalijk ook naar hezemeer, als het jullie leuk lijkt kunnen we meeten. Ik man van 37 en sportief gebouwd. Misschien tot straks xx
Jeroen en Yvonne
uit Eindhoven schreef op 15 juni 2026 om 09:19
Hallo medeswingers,
Welke koppels gaan aanstaande donderdag naar Azzurra toe?
Lekker genieten. Fijne sfeer. En van het weer.
J is 55 en Y is 47.
Groetjes
Ik ga woensdag dagje alleen naar de sauna en Mill en vrijdag samen dagje met mijn manlief. Volgende week woensdag gaan we dagje naar wellness Helmond. Tref ik of wij nog iemand voor leuk gesprek
J en T
uit nijmegen schreef op 14 juni 2026 om 12:37
HI Wij zijn een gezellig stel en gaan woensdag middag naar Sauna boot Mill wie komen we tegen?
Zij een beetje bi schierig, hij een echte teaser en pleaser. 45/50 jr intiem glad en pretoogjes. Wie komt er mee uitdagen?
@kenneth, zonder te vragen zou dit zeker niet gewaardeerd zijn geweest😉 maar gelukkig niet gebeurd😊
@ onervaren koppel, nee we kunnen jullie niet herinneren sorry. 😊
Dinsdag 16juni ga ik na een lange tijd weer eens naar de saunaboot in Mill. Ik heb al veel leuke/spannende momenten mee mogen maken in verschillende sauna’s .
Welke leuke dame/stel gaat ook? Niks moet en alles met wederzijds respect.
Ik ben een sportief gebouwde man van 39 met een volle bos haar( hoofd).
Tot dinsdag in Mill?!
Koppel 52 53
uit Valkenswaard schreef op 14 juni 2026 om 07:23
Hoi, maandag Hezemeer. Wie is de man die heeft gereageerd en laat weten dat hij in de Hamam is. Als we in bubbelbad zitten, zitten we heel dicht bij elkaar. Hoe herkennen we jou. Zij een flinke cup D en een geile koppies. Ben je bi? Hoelaat, enzo.
Chantal
uit Lelysta schreef op 13 juni 2026 om 18:10
Vanavond gaat deze curvy blonde jongedame de slet uithangen in Showboat tijdens de Curvy&Fabulous. Ik mag vanavond alleen op jacht. Ik hoop dat er veel grootgeschapen blacks aanwezig zijn om mij te verwennen. Zaad mag in m'n mondje en over mijn grote borsten cup E
Lekkere volle meid sla ik ook niet over
Tot vanavond
Vandaag heerlijk dagje Mill geweest met een vriendin. Hoop oogjes weer voelen prikken, toevallig iemand van hier? Ik had een roze witte gestreepte handdoek en een (vind ik zelf) leuke piercing op een leuke plek. Heerlijk om als 2 vriendinnen lekker bij te kletsen❤️
Stel onervaren
uit Helmond schreef op 13 juni 2026 om 09:04
@ M30+ Wij misschien ook vandaag. Fantasien zijn er wel. Maar vr durft nog niet goed. Misschien langzaam opbouwen licht contact met been tegen been en steeds een stapje verder. Blijven ook slapen.
J&C
uit Den oever schreef op 13 juni 2026 om 08:53
@lekkerstel, je zou fort beemster kunnen proberen. Aardig grote sauna met hele goede stoomsauna en eiland klein bali waar het savonds rustig is. Zoeken jullie een stel of is man alleen ook welkom
Lekkerstel
uit Amsterdam schreef op 13 juni 2026 om 08:31
Lekker sportief stel, begin 40. Zijn een paar keer op een donderdag naar azurra geweest, beviel goed 😉
Welke reguliere sauna’s zijn ‘leuk’ op een dinsdag ? Zie er hier altijd een paar voorbij komen.
Zwaluwhoeve, Veluwse bron, saunaboot. Ja en we snappen dat het primair normale sauna’s zijn …..
Ook gekeken naar clubs , maar dat zijn alleen maar gangbangs op di, niet echt ons ding. Tips zijn welkom ! 😉
Hezemeer
uit Brabant schreef op 13 juni 2026 om 08:04
Hoi koppel 52 53 uit Valkenswaard, bedoelen jullie sauna Hezemeer? Hoe zijn jullie te herkennen? Ik ben te vinden in het bubbelbad binnen bij de Hamam.
Koppeltje
uit t, Harde schreef op 13 juni 2026 om 07:43
@Zwaluwkoppel Ja het was heel jammer dat jullie de seintje niet kregen 😳 jullie zagen er lekker uit 😳 Wij ziin meestal bij de Zwaluwhoeve, maar als we spannende dagje van kunnen maken beetje elkaar opgeilen van ver of met ze 4e in de jacuzzi zitten willen we best ook wel langs de Veluwse bron komen 😳
@Stelletje uit Meppel Dat zou goed kunnen we zijn af en toe bij de Veluwse bron, maar vaker bij de Zwaluwhoeve. Wij vinden het wel leuk om andere koppels op te geilen en van ver te pesten. Of dat nou in t bad is of sauna 😳 We zullen ook vaker opletten op stiekeme geile gedrag 😳
Laat het ons weten een keertje als jullie beide koppels weer eens gaan! 🥵 🥵
Zwaluwkoppel
uit Arnhem schreef op 12 juni 2026 om 23:27
@stelletje uit Meppel, wij herinneren jullie niet.. hoe kunnen we jullie herkennen? Wat is jullie leeftijd? Het klopt dat wij in de jacuzzi zaten ‘s avonds!
@koppeltje wij wisten niet zeker of jullie dit zo bedoelden!😳 Maar weten zeker nog wie jullie zijn. Wij zijn niet van plan om nog naar zwaluwhoeve te gaan. Wellicht Veluwse bron!
paar50/50
uit Gennep schreef op 12 juni 2026 om 20:32
Beste gastenboek lezers. Wij zijn enkele keren naar Azzurra geweest en vinden dat prachtig fijn. Nu zijn we aan het kijken of er nog zoiets in nederland is maar komen behalve steamworks( die inmiddels dicht is) niets in dit soort uitgaansgelegenheid tegen. Een parenclub is misschien iets te vroeg voor ons. Heeft iemand tips waar we de volgende keer naar toe kunnen gaan?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Azzurra is niet te vergelijken maar de zou erosauna Javali in Heerhugowaard kunnen overwegen. Helaas geen stellendag maar wat leuk is, dat Javali een beetje tussen sauna en parenclub inzit. Er zijn meerdere zitjes en kamertjes, hoekjes matrasjes massagetafels etc. Aan de bar kun je gratis massageolie verkrijgen. Niet duur met eten maar wel alles frituur
Defensie35
uit Enschede schreef op 12 juni 2026 om 19:50
Voor werk zit ik de komende tijd veel in Enschede.
Vraag aan de stellen / vrouwen in Enschede en omgeving. Welke sauna raden jullie aan?
Zelf opzoek naar (ont)spanning 😉
Stel52
uit Zwolle schreef op 12 juni 2026 om 16:02
@stel6061 & stel3237 & stel 4640: wij zijn ook van de partij de 18e. Beide 50-ers, dame actief bi. Hoe herkennen we elkaar ? Wij hebben wel zin in lekker bubbelen en meer X
Mike&Senna
uit Harderwijk schreef op 12 juni 2026 om 14:34
Wij gaan morgen (Zaterdag 13 Juni) naar de Veluwse Bron en zijn niet ervaren op het gebied van swingen. We hopen vooral een ander stel te kunnen spotten die bezig is (om te kijken) en misschien zelf ook wat te laten zien. We hebben geen zin in een man alleen, die zien we wel eens opdringerig voorbij komen en dat vinden we niks. Wij zijn te herkennen aan onze matching donker blauwe handdoek en bandje om de enkel. Geef maar een knipoog als je ons ziet.
Stelletje
uit Meppel schreef op 12 juni 2026 om 14:22
@zwaluwkoppel & @Koppeltje wellicht hebben wij elkaar ook gezien in de Veluwse bron, en hopelijk snel weer!
Wij hebben ook een ander heel leuk koppel gezien, we lagen vanuit het kleine badje buiten richting de jacuzzi’s te kijken ‘s avonds. En in het achterste bad zat een hele leuke blonde vrouw met een leuke jongen die bruin haar had! Wij probeerde ook te seinen, maar helaas. Hopelijk een volgende keer!🥵🥵
Als jullie mee lezen, we komen graag in contact!!
Koppel 52 53
uit Valkenswaard schreef op 12 juni 2026 om 11:25
Wij geil bij koppel gaan maandag naar het Hezemeer. We zijn niet vies van een verloren hand, en bij klik naar hotelkamer waar we verblijven. Beide bi, geschoren. Wie?
StelletjeNima
uit Nijmegen schreef op 11 juni 2026 om 22:25
Hé,
Wij zijn zaterdag bij concert in 013 en slapen in de buurt . Meer mensen die gaan? Of leuke adresjes in de buurt weten? We zijn ontdekkende en willen graag in contact komen met stellen met ervaring. 🔥(M+V rond de 40)
Koppeltje
uit t’ Harde schreef op 11 juni 2026 om 20:38
Hi Zwaluw Koppel!!
Wij zagen jullie in de buiten bad in de hoek. We keken nog naar jullie en gaven jullie kleine hints 😳 Wij zijn Jonge 28 en meisje 27. Allebei donker haar en paar tattoos! Bij jullie had de jongen een baard en donkere haren en meisje was blond 😳 We wouden jullie beetje uitdagen, maar kregen jammer genoeg geen reactie terug van jullie. Lekker zagen jullie eruit 😳 Nog van plan voor een nieuwe bezoekje aan Zwaluwhoeve of ergens anders?
Goeieavond, zijn er toevallig nog gezellige mensen die morgen naar de sauna boot in mill gaan. Lijkt me leuk om nieuwe contacten te leggen. Ben benieuwd of er iemand van hier aanwezig is. Groeten
Zwaluw koppel
uit Arnhem schreef op 11 juni 2026 om 19:00
Hoi Koppeltje uit T Harde. Wij zijn de blonde meid en jonge die afgelopen vrijdag 5 juni in de Zwaluwhoeve waren. Hoe zagen jullie eruit? Volgens ons hebben we jullie gezien.
Mistermenow
uit Lelystad schreef op 11 juni 2026 om 16:47
Hey rob hoe herken ik jullie ik ga vanavond ook naar veluwse bron.....
Ik ben slank.getint en heb lang haar in een knot....
Licht blauwe handdoek.....
Als jullie er zijn geef een bericht kan ik jullie makkelijker vinden misschien een plek of bubbelbad....
Ik ben onderweg....
AlexDenise
uit Eindhoven schreef op 11 juni 2026 om 12:29
@Stel40+ uit Twente, de ervaring met cuckold houdt op bij dat ik weet wat het is. Wij zitten sowieso in een ontdekkende fase. Waarin we nieuwsgierig zijn wat het met ons doet om of anderen aan te raken of aangeraakt te worden door anderen. Denise is daar terughoudender in dan ik (Alex). Wij zijn zelf 47 en 51 en hebben een slank/sportief uiterlijk. Dat is ook waar we naar op zoek zijn. In principe date ik niet alleen, iets wat in een latere fase mogelijk niet uitgesloten is.
Ik zou het nog steeds erg leuk vinden om jullie een maal te treffen, waarbij de voorkeur voor een sauna uitgaat, daar Denise ten eerste terughoudender is en niet een groot fan van naaktstranden is.
Mogelijk kunnen we een keer makkelijker praten, op het moment dat de chatbox hier weer open is. Als ik naar de weersvoorspellingen kijk vermoed ik dat dat niet heel lang gaat duren 😊.
Hoi!
wij (mijn vriendin 38 en ik 40) gaan vanavond sauna genieten bij de Veluwse Bron. Nu zijn wij een beetje ontdekkende en zouden het leuk/geil vinden wanneer wij vanavond iemand (stel, (bi)man, vrouw) treffen en sauna-avond helpt geil af te sluiten..
Stelletje7582
uit Amersfoort schreef op 11 juni 2026 om 06:31
Hey hallo daar!!
Vandaag, 11 juni zijn wij (51+44) te vinden in Azzurra. Zij is op zoek naar een stel waarbij ze haar kutje mag likken en de man mag haar neuken. Liefst in doggy. Hij kijkt toe of beft de vrouw (want impotent) dus jullie hebben geen last van hem. Pak haar. Neuk haar. Vul haar..... in ieder gat.
Hoi
Woensdag 17 juni, vanaf 16 uur ben ik van plan om naar de sauna in Helmond te gaan.
Vaak te vinden in het bubbelbad.
Zijn er gezellige dames tussen de 45 en 55 jaar die ook zin hebben in wat spanning tijdens de ontspanning ?
Laat maar weten, xxx mark
Stel40+
uit Twente schreef op 10 juni 2026 om 19:21
@alexendenise, zijn jullie bekend met cuckold? Waar zoeken jullie naar? Hoe zien jullie er uit? En date jij ook alleen Alex?
Idd leuk om elkaar keer te treffen in de sauna of strand Bussloo bijv. Groetjes👋👋👋
Wendy en Daan
uit Lelystad schreef op 10 juni 2026 om 17:05
Komende zaterdag naar Curvy&Fabulous om Showboat in Zaandijk
Wij actief stel 46/45 hopen op veel actieve stellen, vrouwen en mannen.
Zij is een volle blonde meid, en als ze goed is opwarmt voor heel veel in. Gangbang (BBC/BWC) is favoriet en zaad wil ze over haar hele geile lijf.
Hij is een lange gespierde man met kort grijs haar en goeie pik.
saymyname
uit Gorinchem schreef op 10 juni 2026 om 14:19
stel30-40
Ik heb een paar tatoeages op mijn armen en benen. Op de voorkant van mijn been staat opvallend het jaartal 1991 en op de achterkant een leeuw.
Hoe laat zullen jullie daar zijn? En hoe kan ik jullie herkennen?
stelwest
uit Amsterdam schreef op 10 juni 2026 om 09:49
Hoi allemaal,
We zijn nog steeds benieuwd naar jullie ervaringen met club luxoria en eroroma!
Zijn jullie daar al geweest? En hoe is het daar?
Heel benieuwd want we zijn daar binnenkort op vakantie 😀
Stel 48/45
uit Noordholland schreef op 10 juni 2026 om 09:35
Hi hi. Wij stel gaan donderdag naar azzura. Voor ons de eerste keer. Lijkt ons erg spannend om bekeken te worden. Misschien meer maar weet niet hoe ze reageert. Man herkenbaar aan tattoo op pols. Vrouw weet niet van deze site
AlexDenise
uit Eindhoven schreef op 10 juni 2026 om 08:37
@Peter90, wij waren er in de ochtend al en zijn denk ik tussen 20:30 en 21:00 weer vertrokken.
@Stel40+ uit twente, dat klinkt heel spannend, wel is het zo dat Denise niet bi is, dus het zou dan (grotendeels) jij en ik (Alex) zijn die starten. Los van het feit dat er een klik moet zijn, kijk ik er naar uit jullie ooit te treffen. Ben benieuwd of jullie daar ook zo tegen aan kijken 😃
Naaktstand chat app.
Spannend hoop dat de app werkt en serieus op word gereageerd.
In ieder geval wij liggen op ijmuiderslag t.h.v de 2e grote heuvel voor de duinen.
Lekker kijken genieten.misschien meld ik het wel op de app als er behoefte aan is.
Jongsittardskoppel
uit Sittard schreef op 9 juni 2026 om 01:41
Jong koppel hier (23&25). Wij gaan volgende week op een van de doordeweeks dagen naar blue wellness sittard. Hier zijn wij vooral in de stoomcabines te vinden. Wij hebben nog geen ervaring met andere koppels, maar zijn bereid nieuwe ervaringen op te doen.
Graag vernemen wij op welke dag wij het beste kunn gaan om anderen te ontmoeten die willen kijken en voelen😋
Ray en Anita uit Chillen in je blote billen schreef op 8 juni 2026 om 21:53
We hebben een leuke app op deze website gemaakt, en dat is de naaktstrand index. Dit metertje geeft aan hoe lekker het is, om op het naaktstrand te chillen in je blote billen. Wanneer de index 7 of hoger is, dan is voorlopig de chatroom (overdag ws in het weekend) ook weer geopend. Dus ik zou zeggen, laten we hopen op een heerlijke zomer en vele fijne contacten.
SofieJim
uit Wijchen schreef op 8 juni 2026 om 21:46
Als wij naar de aarlesche vijver gaan willen we wel een koppel treffen graag en geen man alleen. Als het weer warm word gaan we zeker weer, hopelijk kunnen we met een leuk stel tussen de 20-45 jaar afspreken daar om lekker topless te zonnen misschien zondag de 21e . 😊x Sofie
Steloverijssel
uit Almelo schreef op 8 juni 2026 om 17:50
Hallo wij stel uit Overijssel willen woensdag naar Azzuro. Zijn er nog andere stellen of misschien dames die die dag ook gaan?
Voor ons een nieuwe weg, wie helpt ontdekken?
Vrijzwemmer
uit Uden schreef op 8 juni 2026 om 16:08
He allemaal,
Vandaag, morgen en Donderdag doe ik mijn zwemrondje in de Aarlesche vijver tussen 15.00 en 16.00.
Bedankt voor de goede tip SofieJim!
Je mag altijd meedoen!
Jason
uit Rotterdam schreef op 8 juni 2026 om 12:58
Goedemiddag iedereen ik jason goeduitziend gespierd nu in de sauna thermen schiedam zijn er nog leuke stellen of dames die wat spannend willen kom naar het kleine huisje of het rust huisje groetjes jason
Wij 48-51
uit Zuid/West Friesland schreef op 8 juni 2026 om 11:43
@wij samen.
Wij gaan Donderdag ook in de namiddag/avond naar stellendag bij Azzurra.
Voor ons is dit de allereerste keer dat we zo iets doen.
We hebben het hier al heel lang over.
Voor ons dus allemaal heel spannend.
We gaan het beleven……😊😊😃😃
Stel4640
uit Zevenaar schreef op 8 juni 2026 om 09:20
Hoi allemaal, donderdag 18 juni gaan we weer eens naar Azzurra. Wij een stel van M46 en V40, normaal en wat voller postuur. Zijn voor veel in. Zijn er rond 15.30 uur. Zijn er nog andere leuke stellen die op die dag aanwezig zijn?
Stel40+
uit Twente schreef op 8 juni 2026 om 08:34
@alexendenise, wij zijn bezig met cuckold. Ik, vrouw, mag doen wat ik wil. Mijn man moet toe kijken en mag meedoen als ik het zeg. Dus bijv. Ik met jullie en als het van mij mag, mag mijn man mee doen. En jullie?
@mistermenow, niet gezien bij sauna Bussloo.
Was wel een heerlijke avond. Nog wel iemand die mijn tattoo ♠️ herkende. Helaas geen match. Wel leuk gesprek! Groetjes en een fijne dag allemaal
Levengenieters0499
uit Tilburg schreef op 7 juni 2026 om 20:08
Welke stellen gaan zaterdag de 13e ook naar Azzurra? Wij gaan voor het eerst en erg benieuwd. Helaas is de donderdag voor ons lastig, vandaar een zaterdag.
Wij samen
uit Zwolle schreef op 7 juni 2026 om 16:24
Donderdag 11 juni, lekker einde van de middag/avond naar de stellendag bij Azzurra, wel lekker stel komt ook?
We hebben zin om lekker te gaan genieten.
Hoi Donderdag 11-6 of woensdag 17-6 ga ik naar naar sauna Joure… misschien wel beide dagen.
Welke sexy slanke vrouw / stel gaat er dan ook?
Slanke gespierde hetero man, goed geschapen 45+ en vindt t leuk om elkaar te ontmoeten, te verleiden & verleid te worden 🍷🍴🔥🤩😘
Peter90
uit Gelderland schreef op 7 juni 2026 om 10:33
@AlexDenise van hoe laat tot hoe laat waren jullie er. Om 20.15 was ik(helaas) al weer weg. Heb er wel van geleerd om in het vervolg een herkenbaardere handdoek mee te nemen.
Mocht je me gezien hebben, beetje halflang(maar ook weer niet erg lang) donkerblond haar en had nog 2 handdoeken van de sauna zelf mee. Zat in het begin vaak in het stoombad(om de hoek van de opgiet sauna).
Wellicht tot een volgende keer, was wel leuk om rond te lopen met het idee dat er ook anderen waren die naar je op zoek zijn 😉
Hallo lieve dames in het mooie Sneek deze leuke bouwvakker is morgenochtend aan het werk in omg Hoogend Sneek en is op zoek naar een leuk koffie adres....Jij misschien interesse in een ondeugende 🙌 massage ...
stelwest
uit Amsterdam schreef op 7 juni 2026 om 09:55
Hoi allemaal,
Binnenkort zijn we in noord Nederland op vakantie en zijn benieuwd naar de clubs daar. Hebben jullie (goede!) ervaringen met luxoria of eroroma?
Hoor graag hoe het daar is! En... komen we jullie daar tegen?
Liefs van ons
Stel4650
uit Emmeloord schreef op 7 juni 2026 om 08:07
Wij leuk ontdekkend stel zij 46 en hij 50 gaan vandaag naar sauna leeuwerikhoeve in Burgum.
Zieken een ander leuk stel voor spannende ontmoeting.
Wie heeft er zin?
Beide hebben wij tattoos en netjes geschoren.
Hij is te herkennen aan groene puma slippers en een gedraaid bandje om de pols.
Spreek ons gerust aan of laat lekker je hand verdwalen.
Tot vanmiddag??
Koppeltje
uit T’Harde schreef op 7 juni 2026 om 07:30
Vrijdag een stelletje zien rond lopen bij Zwaluwhoeve. Knappe jongen met blonde mooie vrienden. Jullie waren geweldig. Hele mooie meid en de jongeman was echt om op te eten hmmm😳 hoop dat ik jullie weer eens zie. 😳
AlexDenise
uit Eindhoven schreef op 6 juni 2026 om 16:02
@Stel40+ uit Twente, interessante vraag. Waar hebben jullie behoefte aan?
@Peter90, zonde dat we elkaar niet hebben kunnen treffen. Ik had verwacht dat dat wel zou lukken aangezien Goirle ook weer niet zo groot is en we een makkelijke manier van herkennen af hadden gesproken. Ik heb 2 keer die kleur handdoek zien hangen/liggen. Daar laatste keer rond 20:15 waar hij lag op 1 van die zittingen op dat stukje van 4 met die lampionnetjes erboven. Maar nooit een persoon bij de handdoek gezien. Wellicht een volgende keer..
@Gino, jou hebben we denk ik wel gezien, maar ik vrees dat dat sowieso geen match was geweest, sorry.
Wie zien we straks bij Thermen Berendonck? Wij stel van zij 54 hij 59 zij blond slank tattoos hij kale kop gezet tattoos straks vanaf een uur of 18.00 bij de Berendonck eerst bubbelbad, Sauna, elkaar opgeilen in het stoombad kijken en bekeken worden.....
Onze website maakt slechts gebruik van functionele cookies, u bent dus echt privé! AccoordSurf Safe Tips!
Privacy & Cookies Policy
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.