Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
In het kader van onze grote parenclub test die langzaam aan het groeien is kwamen Ray en Anita op het idee een hotelletje te nemen, er was ergens plaats op de zondag…en Parenclub Mystique was op 15 km rijden van het hotel…
De keus viel op een Fletcher hotel met een ruime wellness in de kelder. Het toezicht was minimaal dus we kwamen al wat stoute stelletjes tegen die zo te zien ook een beetje op zoek waren naar wat spanning. Na een uurtje of twee zijn we afgereisd naar Rucphen. Ik had al zo vaak de klassieke grapjes gemaakt over ‘RukFun’ en als je dan onderweg ook nog langs ‘Stampersgat’ komt dan weet je zeker dat je in de buurt komt. lol.
Eenmaal aangekomen bij de club zagen we op de parkeerplaats al zo’n 50% Belgische nummerplaten. We werden welkom geheten door de gastvrouw aan de entree en kregen na betaling wat uitleg en een lockersleutel. In de kelder was de kleedruimte. Op zondag is direct omkleden niet verplicht, doe maar gewoon waar je zin in hebt. De zondag is bij ons ongedwongen en wat anders dan normaal, vertelde ze ons.
Eerst maar even de grote weekendtas kwijt in de locker. De omkleedruimte is zeer ruim en de lockers zijn allemaal van supersize formaat dus je kunt behoorlijk wat swingersgerei kwijt. Ik schat dat ze ongeveer 150 lockers hebben verdeeld over de gehele kelder. We besloten ons later om te kleden en wilden eerst de hele tent even door…spannend.
Op de begane grond kom je eerst langs een erotisch kledingwinkeltje waar Anita even wilde snuffelen. Alle kleding ruim voorradig en met smaak ingekocht. Er hing zelfs een rek met afgeprijsde artikelen… dus een koopje kon ook nog.
Daar achter ligt de bar in de vorm van een hoefijzer. Eerst lekker een biertje hoor! Verderop zagen we het restaurant, we moesten natuurlijk nog wat eten. In het restaurant was het gezellig druk, we keken uit op het fraai verlichte zwembad. Het eten was eenvoudig maar voldoende aangevuld. Het buffet werd bijgehouden door twee personen.
Wat me opviel was dat de grill voor het vlees best hoog stond. Dat zorgt voor een veel hogere doorloopsnelheid en maakt je vlees ook wat crunchy. Daar kunnen ze bij de Fata en Fun nog wat van leren.
Na het eten gingen we even boven kijken, daar was nog niemand dus we konden vrijelijk overal bij. Links was een soort junglekamer en in het midden lag een kabouterhuisje aangrenzend aan een badkamer. Rechts was tenslotte een wat speelse ruimte met hoog-laag matrassen en een soort bedstee. Alles zag er keurig uit.
Eenmaal weer beneden aangekomen trokken we de lange gang door, daar was na de douches en handdoekenruimte een flink zwembad. Wat was het daar druk zeg! Ik geloof dat er wel 15 stellen in zaten. Er werd gezellig gekwebbeld en gevreeën. Ik was eerlijk gezegd een beetje overweldigd. Naast het zwembad was een open ruimte met een rond bed. Het was meer een showbed waar je makkelijk aan kon schuiven, er was plaats genoeg. Er stonden ook twee bankjes waar je op een afstandje heerlijk mee kan genieten als er actie is…
Verderop lagen nog meer kamers, het hield gewoon niet op.
Vluchtplan
Totdat ik een donker gat zag, ik word enorm aangetrokken door darkrooms moet je weten. Daar staan mensen te wachten op je en je mag overal aanzitten! Yes! Heerlijk geil als het een beetje druk is en je zoekt langzaam je weg naar de andere kant en je voelt allemaal handen langs je lichaam glijden. Je steekt je hand voorzichtig uit en hebt een heerlijke zachte vrouwenborst in je handen. Hmmmmm, lekker! Daar hebben we ons uiteindelijk even opgewarmd. Anita werd al flink te pakken genomen hoorde ik aan haar gekreun en ik was volop bezig met twee dames die heel goed de weg wisten in het donker. Die waren daar vast al vaker geweest. Ik zag in de darkroom trouwens ook netjes een brandweer-vluchtplan op de muur hangen en heb daar stiekem een foto van genomen…lol
Daarna zijn we weer even naar de bar gegaan om wat te drinken. We gingen de wenteltrap weer op om te kijken of de andere vleugel al wat drukker was. Ook daar was al volop actie. De junglekamer was het minst populair en een andere kamer was afgesloten met louvredeurtjes, huh? nóg een kamer? Die hadden we de eerste keer niet eens gezien! Uiteindelijk zijn we het kabouterhuisje ingedoken waar een leuk stel bezig was met elkaar. Blijkbaar stoorden we want de sexuele klik was er niet. Het bleef een beetje bij een paar voorzichtige aanrakingen, misschien beginners…
Weer naar beneden gegaan en hij riep me weer, die darkroom…ik vroeg aan Anita of ik nog een keer mocht. Uit mijn ooghoek zag ik een stelletje in de gang staan dat vlot onze kant opkwam toen we de donkere hoek omgleden…ik bleef even staan om zeker te zijn dat zij het waren die we zouden voelen. Al snel gleed er een heerlijk warm vrouwenlichaam tegen me aan en Anita had zo te horen ook al een prettig contact. De vrouw begon me lekker te zoenen en we konden het erg goed met elkaar vinden, ik zei wat geile dingetjes tegen haar en kreeg in zacht Belgisch antwoord van haar…Toen we later klaar waren riep ik heel hard: “doe je gebit nu maar weer in en zet je bril maar weer op!” Een luid gelach steeg op uit de darkroom. Die was goed geland. Hand in hand liepen we de darkroom uit…ze was heel mooi, een prachtig lichaam, sportief, blond. Lekker! Ik zag het ronde showbed en fluisterde tegen haar dat ik haar nog niet gelikt had. Ze hoefde geen moment na te denken. Het spel begon weer van voren af aan…met zijn viertjes lekker los. Het ging heel respectvol, kinky en lekker ongeremd. Een hele fijne verrassing…als jullie dit lezen Mathilda en Mathéo. We want more!xxx
Ik weet het, ik kan niet alles vertellen maar parenclub Mystique staat bij ons hoog op de lijst. Vriendelijk personeel wat er zin in heeft, schoon, ruim opgezet, spannende kamers, prettige verlichting en niet te warm/koud. Wat niet geheel onbelangrijk is, de toegangsprijs, die is zeer redelijk te noemen. 70 piek voor minstens 8 uur vertier! Tot ziens!
Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
@ Ton uit Nijmegen, Ik ben nog maar 3x bij de VB geweest, waarvan ik de laatste 2x ook de stoomgrot enkele malen bezocht heb. Elke keer als ik in de stoomgrot kom en zeker als er nog 1 of 2 mannen zijn voel direct een sexuele spanning. Als ik er als eerste zit gaat de volgende willekeurig ergens zitten, vrij snel komt diegene in jou buurt zitten en binnen paar minuten schuiven ze nog iets naar je toe. Blijkbaar moet je in de stoomgrot ook gewoon naar elkaar kijken, wie wat doet. Of datgene van zondagmiddag/avond vaker gebeurt weet ik niet maar ik denk het wel. Of die mannen elkaar kenden weet ik niet, ik denk het niet. Ik ben ook door een onbekende bij mijn ballen gegrepen en gerukt. Volgende keer, misschien in mei, geef ik mij helemaal over en laat ik mij ook pijpen. Dit gebeurde maar kort, puur voor de kick en het gevoel. Verder was het heerlijk relaxed, 4 naakte mannen die schaamteloos met een stijve pik en elkaar bezig waren. Dacht even op een filmset van een gay pornofilm te zijn beland.
G&M
uit Amsterdam schreef op 8 april 2026 om 15:01
Goede middag, wij wilen volgende week op woensdag naar Azzurra (gemengde dag). Wij zouden graag een single vrouw ontmoeten . Wij gaan meestal naar de stellendag en kennen het concept daar vrij goed. Nu vragen we ons af is dit een reele gedachten om daar een single vrouw te ontmoeten voor leuk trio of is de dag gevuld met stellen en single mannen?
Graag jullie reactie
G&M
Elkaargunnen
uit Bemmel schreef op 8 april 2026 om 12:44
@sanlian. Super bedankt voor je fijne uitleg. Duidelijk zo . Wie weet treffen we elkaar daar binnenkort een keer. Gr ons
Sanlian
uit Zwolle schreef op 8 april 2026 om 09:44
@Elkaargunnen, bij binnenkomst krijg je een handdoek die je kunt omslaan. Je komt binnen bij de bar, waar je terug langs moet na het omkleden. Het dragen van een badjas is daar niet gebruikelijk, veel
mensen(dames) hebben een eigen omslagdoek of handdoek mee. In de bar kun je eerst een drankje doen, en achter de bar bevindt zich het sauna gedeelte. Daar zijn de douches en de jacuzzi’s. Je komt dus niet direct tussen de sexende mensen terecht, al moet je niet raar opkijken dat er in de jacuzzi’s bij de douches al wat gebeurt.
Je kunt wat rondlopen richting sauna’s waar je ook langs jacuzzi’s komt, of het ‘doolhof’ in, een gangenstelsel met overal (afsluitbare) hokjes of enkele matrassen waar je kunt liggen en waar ook wel actie is. Er is ook een video ruimte waar je film kunt kijken en waar ook wel actie is. Het is aan jullie wat je wil; alleen kijken of ook bekeken worden, je bent daar vrij in, en mocht er toenadering gezocht worden, dan is nee nee, of een handgebaar genoeg om aan te geven dat je niet wil. Wil je afzonderen, ga dan een afsluitbaar hokje in en geniet lekker van elkaar. Wij hebben het altijd leuk en lekker samen, en soms is er wat meer actie.
Je moet er echt een keer geweest zijn om te kunnen beoordelen of het wat voor jullie is, maar zoals de moderator ook aangeeft; tegen 17 uur wordt het vaak drukker en zijn er veel mensen die elkaar daar treffen. Alsje voor de eerste x daar komt krijg je ook uitleg. En het is ook leuk om een rondleiding te krijgen van een stel wat al vaker is geweest, zonder directe bijbedoelingen
M38
uit Brabant schreef op 8 april 2026 om 09:26
Vanavond blue welness vanaf een uur of zes tot sluit.
Tot vanavond 😜
StelR’daal
uit Roosendaal schreef op 8 april 2026 om 08:44
Donderdag gaan wij met z’n tweetjes naar Vitae in Roosendaal. Zijn er nog andere mensen die hier toevallig zijn en van uitdagen houden? Zij vindt het erg geil om anderen uit te dagen en te kijken
Jos
uit Groningen schreef op 8 april 2026 om 08:37
@Heleen Volgende week donderdag zou wat mij betreft ook kunnen. Zou leuk zijn als we elkaar daar tegenkomen.
A&R
uit Zwolle schreef op 8 april 2026 om 06:36
Wie komen wij vrijdagavond 10 april tegen in de Veluwse bron voor misschien een spannende ontmoeting? V36 en m38 beide een normaal/sportief figuur.
Smeis
uit Limburg schreef op 8 april 2026 om 02:17
@Elkaargunnen We zijn het overigens helemaal met @Sanlian eens. Ook wij vinden Azzurra zoals gezegd ‘spannend ontspannend’.
Jullie komen binnen bij de bar. Daar meld je je aan, krijgt een lockersleutel/handdoeken en vervolgens kleden jullie je om in de kleedruimte. Badjassen zie je er niet of nauwelijks. Men is naakt of slaat de handdoek om. De speelruimtes zijn verder naar achteren. Vergeet je badslippers niet! Behalve dat laatste hoeven jullie verder niets mee te nemen. Veel plezier. PS Laat evt even weten hoe jullie het beleefd hebben. Dit kan ook anderen over die drempel heen helpen.
C&H
uit Doetinchem schreef op 7 april 2026 om 22:00
Hoi, wij leuk geil stel gaan donderdag 16 april voor de 1e keer naar stellendag in Azzurra ons plan is om avonds te gaan ,maar we lezen in het gastenboek dat heel veel stellen middags gaan nu twijfelen we een beetje is er avonds nog wel voldoende gezelligheid.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
De avond is juist drukker, na 1700 begint de tent vol te lopen. Als je gevoelig bent voor drukte, zoals ik, ga dan in de middag en groei met de drukte mee. Wij moeten nog een flink stuk terugrijden dus echt laat maken we het niet. Veel plezier daar!
Heleen
uit Groningen schreef op 7 april 2026 om 17:08
@Jos Als ik ga is het meestal op een donderdag. Komende donderdag helaas niet, maar wellicht volgende week. Misschien zie ik je daar eens.
Flirtgirl
uit Brabant schreef op 7 april 2026 om 16:18
Morgen, woensdag namiddag en avond, Blue Wellness Helmond. Wie heeft er zin om het extra heet te krijgen in het bubbelbad en daarna misschien wel tijdens een stoomsessie?
Natuurlijk bij de juiste klik, flirt maar terug.. en wie weet.. 😇😘
Elkaargunnen
uit Bemmel schreef op 7 april 2026 om 15:33
@sanlian . Bedankt voor het delen van jullie ervaring. We zijn erg benieuwd wat we kunnen verwachten. Nog een paar vragen. Ga je daar net als bij een normale sauna naakt maar met badjas naar binnen of direct naakt? Kom je eerst binnen in een algemene ruimte of direct tussen overal sexende mensen? Gr ons
Jos
uit Groningen schreef op 7 april 2026 om 14:51
Hey, hier gast van 31 jaar met atletische bouw wil binnenkort naar SpaWell Peize. Wie heeft ook zin om te gaan? 🙂
Frank
uit Alkmaar schreef op 7 april 2026 om 14:22
Heeft iemand ervaringen met sauna Blue wellness in Kamperland? Wij denken erover om vrijdag te gaan
Redman
uit Amersfoort schreef op 7 april 2026 om 11:29
Vlotte, goed opgeleide en beschaafde nl bi-man staat ooen viir leuk contacten in regio 033. Fun, discretie en openminded. Alle combi's aantrekkelijk. Altijd reactie op pm.
Rob
uit Tilburg schreef op 7 april 2026 om 11:17
Wil woensdag nog eens ern namiddagje bubbelen in Azzurra... leuke temperaturen en verlofperiode.. hopelijk toch gezellig druk.. iemand weet van deze periode qua drukte?
J&C
uit Callantsoog schreef op 7 april 2026 om 11:07
Vrijdag 10 april naar Fort Beemster, welke ondeugende vrouw of stel treffen we daar. We zijn veel te vinden in het buitenbubbelbad en stoomsauna. Herkaanbaar aan blauwe badjassen en lichte handdoek en donkere handdoek. Gewaxte pik ballen en billen
Jim
uit Tilburg schreef op 7 april 2026 om 09:50
Zijn er hier mensen die ook regelmatig naar Spa Puur in Tilburg gaan? 😊
Ik kom daar zelf best vaak en het lijkt me leuk om daar iets spannends mee te maken.
Vrijdag 10-04 ben ik er weer
Laat gerust een reactie achter als je er ook komt! ✨
Mike87
uit Roosendaal schreef op 7 april 2026 om 09:05
Donderdag 09-04 ga ik samen met een knappe jonge dame naar Vitea Roosendaal of Spa puur in tilburg. Het windt haar enorm op als andere mensen ons uitdagen. We zullen dan zeker niet stil blijven zitten. Vooral kijken maar in een geile bui weet je nooit wat er gebeurd.
Mark
uit Overijssel schreef op 7 april 2026 om 08:17
Gaan er woensdag 8 april in de avond nog mensen naar een sauna?
Flirtman
uit Leiden schreef op 7 april 2026 om 07:07
...ik bedoelde twee berichten geleden uiteraard dat ik vandaag in Thermen Barendrecht ben. Ridderkerk is helaas al een paar jaartjes gesloten.
En als Ester er niet is, zijn er vast wel andere dames die met dit mooie weer zichzelf willen laten zien. Ik heb er zin in!
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Och jees jongen, een eerste indruk maar je maar 1 keer hoor…
Sanlian
uit Zwolle schreef op 7 april 2026 om 01:00
@Elkeergunnen, bij Azzurra op stellendag is het relaxed, en je kunt er prima genieten van elkaar. Zo zijn er meer stellen, er moet namelijk niets! Het leuke is daar dat je idd niets stiekem hoeft te doen,maar gewoon kan doen wat je wil,, met of zonder toeschouwers . Als je privacy wil kan je jezelf terugtrekken in een cabine, als je wil kijken , kruip in een bubbelbad. Niets moet, nee is nee, en laat het gewoon op je af komen. Samen kun je er prima genieten van elkaar, dat doet eigenlijk iedereen, maar soms een handje voelen in de jacuzzi kan ook erg lekker zijn. Het is wat je zelf wil, je vriendin zal het vast ook als ontspanning met spanning ervaren. Onze ervaring is dat het overdag wat relaxter is..
Henk
uit Brabant schreef op 6 april 2026 om 21:11
Hoi Christel uit Roosendaal
Ff reageren op je bericht, ga je morgenavond nog naar vitae Roosendaal. En wat zijn je verwachtingen van de saunaavond anders kom ik, man slank 50+ tweedagenbaardje met bandje om linker enkel, wel met jou genieten.
Laat maar wat horen, ik heb wel zin om met leuke vrouw wat spannende dingen te ondernemen in bubbelbad en stoomcabine
Flirtman
uit Leiden schreef op 6 april 2026 om 16:58
@Ester uit Ridderkerk, ik ben dinsdag in Ridderkerk en weet daar wel wat plekjes. Hou van flirten, teasen en als het klikt ook van een beetje meer.
Zou je nog een dagje sauna kunnen handelen denk je?
Ik ben goed uitziend, 1.94, en hou van blond.
Ton
uit Nijmegen schreef op 6 april 2026 om 16:53
Hans uit Sneek, hier wordt ik nieuwsgierig van. Binnenkort ook maar naar Emst in de stoomgrot. Wil ook wel gepijpt worden door jou. Laat maar weten wanneer je weer gaat.
Man41
uit Eindhoven schreef op 6 april 2026 om 13:50
Zaterdag naar Son. Man alleen 41 Jr kale kop stoppelbaard. Wie weet kom ik iemand tegen, nu al zin in met dit weer
Hans
uit Sneek schreef op 6 april 2026 om 11:33
Zondag naar de Veluwse Bron geweest. Lekker in de stoomgrot gezeten. Dit lijkt wel DE plek voor geile mannen. Er werd lekker de pik stijf gemaakt, gerukt, daarna bij elkaar en vervolgens gepijpt. Ik ben heerlijk bij mijn ballen gegrepen en gerukt. Later op de avond nog zo'n voorstelling. Ben nog aan het nagenieten.
Jos
uit Groningen schreef op 6 april 2026 om 11:30
Goedemorgen! Wie gaan er morgen of donderdag naar sauna Peize?
TjeerdenKim
uit Rotterdam schreef op 6 april 2026 om 10:32
@ester
Wij zijn daar een tijd geleden geweest. Veel open ruimte en best groot opgezet. Dus als het druk is kan het lastig worden om stiekem wat te spelen. Toen liep er in de hoek van o.a. Turks stoombad ook personeel die een oogje in het zeil houdt.
Maar mocht het niet te druk zijn kan je juist in dat hoekje stille plekken vinden. Beetje cryptisch zoals ik het beschrijf, maar als je er bent begrijp je het wel. Bij binnenkomst links. Toen wij er waren was er voornamelijk ouder publiek en konden wij niet veel doen en was er ook niet veel te beleven. Denk persoonlijk dat andere sauna's betere keus zal zijn. Maar puur voor welness is Barendrecht wel een aanrader. Maar nogmaals wij zijn er slechts 1 keer geweest en misschien waren wij wel gewoon op het verkeerde moment.
Ester
uit Ridderkerk schreef op 5 april 2026 om 20:21
@maarten ik ga morgen ook naar Barendrecht. Blond zonder tattoo's, bandje om linkerenkel. Maar ik weet niet of er daar wel eens wat gebeurd en wat "de plekjes" zijn? Iemand ervaring?
Patrick en Marjon
uit Emmeloord schreef op 5 april 2026 om 20:13
Zijn er morgen nog spannende stellen die naar sauna burgum gaan?
Wij geil stel zoeken en bieden een handje
Man41 woensel
uit Eindhoven schreef op 5 april 2026 om 19:17
Ben aankomende zaterdag van plan een sauna te pakken alleen. Zoek omgeving eindhoven iemand tips voor een sauna waar wel eens wat gebeurd?
Wij-😉
uit Noord limburg schreef op 5 april 2026 om 18:58
Hoi we hebben vrijdag lekker genoten van elkaar in de wellnessboot eerst in de infrarood elkaar lekker verwent ..... tot er 1 oudere dame aankwam🤭
Later in de jauzzi waar we tegenover een leuk stel zaten terwijl ik de man aan keek vingerde ik mijn schatje hij zag blijkbaar iets en glimlachte en kuste zijn vrouw. Net voor het hoogtepunt kwam er een stel aangelopen wij gingen er toen maar uit. Rond 20.30 uur zaten we alleen in de stoomcabine waar ik eindelijk mijn vrouw heb kunnen verwennen tot ze lekker klaar kwam. Al met al een geslaagde saunadag alleen jammer dat we het stel vd jacuzzi niet meer tegen kwamen.....
Elkeergunnen
uit Bemmel schreef op 5 april 2026 om 17:45
Gisteren waren we bij Blue in Helmond. Helaas weinige interactie gehad, we hebben heerlijk van de Wellness en elkaar genoten. Het enige spannende was dat ik buiten in het bubbelbad met vingeren mijn vriendin hebben laten klaarkomen. De dame tegenover ons genoot zichtbaar toen mijn vriendin haar ogen sloot en schokkend haar hoogtepunt beleefde. Jammer dat er niet meer mensen actief waren. We denken er nu aan om voor de eerste keer naar de stellendag van Azzurra te gaan, maar vinden we nog spannend. Vooral mijn vriendin denkt dat het daar helemaal los gaat. We willen vooral met elkaar bezig zijn zonder dat het stiekem moet en ook kijken en bekeken worden. Iemand tips?
Smeis
uit Limburg schreef op 5 april 2026 om 11:43
@paar50/50 Geweldig als jullie je ervaringen hier zouden willen delen. Ook fijn om jullie eens bij Azzurra te kunnen ontmoeten. Veel plezier maandag. .
Eric
uit Zwolle schreef op 5 april 2026 om 11:15
Er wordt veel geschreven over sauna’s en kijken en bekeken worden. Maar zijn er ook exhibitionisten verenigingen of clubjes in Nederland waar men heerlijk naar elkaar kan kijken?
Maarten
uit Barendrecht schreef op 5 april 2026 om 09:20
@johnie km hoop dat ik maandag wel wat merk in Barendrecht, heb wel zin in beetje uitdagen en pleasen. Spreek me grust aan dames..
Maarten
uit Barendrecht schreef op 5 april 2026 om 09:16
Wat jammer dat je vandaag en niet morgen gaat, ik kan nog wisselen tussen barendrecht en Elysium..
Femmie
uit Den bosch schreef op 5 april 2026 om 07:25
Vandaag dagje elysium, wie zijn we daar voor spannende avonturen uitdagen
johnnie
uit Rotterdam schreef op 5 april 2026 om 05:28
Gebeurt er weleens wat in de sauna in Barendrecht? Ik kom er regelmatig maar zie er nooit iets van.
Twents sauna stel
uit Hengelo schreef op 4 april 2026 om 23:56
@saunastel Enschede, wij gaan geregeld naar Sare en houden er wel van een beetje te teasen. Misschien komen we jullie daar nog eens tegen.
TjeerdenKim
uit Rotterdam schreef op 4 april 2026 om 23:45
Donderdag 9 april ga ik (man)dit keer alleen naar Thermen Holiday in Schiedam. Zal er vanaf de ochtend tot eind middag vooral te vinden zijn in de jacuzzi en buitenbaden. Ben te herkennen aan bandje om linker enkel. Normaal postuur 49 jaar. Zou leuk zijn om geplaagd te worden door stel of vrouw. Mijn vrouw is er dit keer niet, dus verder dan plagen zal en wil ik niet gaan.
Maarten
uit Barendrdcht schreef op 4 april 2026 om 19:42
Ik ga maandag, 2e paasdag naar thermen Barendrecht. Lijkt me leuk om leuke, spannende vrouwen of stellen te ontmoeten. Ik heb litteken(tje) boven rechteroog en gekleurde handdoek.
fabpeize
uit Peize schreef op 4 april 2026 om 19:39
@Heleen Groningen
Helemaal begrijpelijk 👍
Ik kom er vaker, dus misschien lopen we elkaar vanzelf eens tegen het lijf.
Ik ben meestal vrij relaxed in de sauna, dus je herkent me vast wel 😉, lange man, goed figuur en niet nadrukkelijk aanwezig.
En anders kunnen we altijd nog een keer afstemmen als het goed voelt.
Tat-guy
uit Rotterdam schreef op 4 april 2026 om 15:00
Ga vanavond naar sauna boot mill, ben begin 30 vooral in stoomsauna te vinde hou wel van beetje tease , kijke en bekeken worden. Val meestal wel aardig op 😜😜
Heleen
uit Groningen schreef op 4 april 2026 om 14:54
@fabpeize
Als vrouw alleen vind ik t best spannend om mezelf bij voorbaat te beschrijven. Liever vertel jij hoe ik je herken en spreek ik jou aan/zoek ik je op. Bij gevoel van veiligheid zal ik me zeker bekend maken. Safety above all. Helaas heeft Peize nauwelijks spannende hoekjes. Maar 's avonds kan het bubbelbad een spannend plekje zijn.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Normaal laat ik dit soort eenzijdige vragen niet door, ik had het niet gezien. Maar wel goeie actie van je om niks van info vooraf te geven, als een ander al stommetje gaat zitten spelen.
Smeis
uit Limburg schreef op 4 april 2026 om 14:25
@Ray&Anita. ‘Grappig’ commentaar. Uiteraard gaan deze doekjes mee. Vaak liggen ze er al, zoals jullie weten. Hygiëne onderscheidt sauna’s, clubs, bios, etc. Ook bij jezelf.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Het was een serieuze vraag. Bedankt voor het antwoord
Rob
uit Uden schreef op 4 april 2026 om 14:19
@Simon,
Spannend als ik jullie zou treffen bij paaspop.
Waar en hoelaat treffen we elkaar?
Ga sowieso naar BZB en Scooter rechts vlak bij de bar. Donker groene polo
Vraag me of ik Rob heet of doe zelf een voorstel
Mike
uit Arnhem schreef op 4 april 2026 om 10:54
Hoi Frank en mery ik ben vanavond ook te vinden in Mill. Ben niet de slankste maar zeker in voor spannende momentjes. Zit ook in het hotel daar dus wie weet! Ben zelf 41 en erg aan het ontdekken met mannen en vrouwen stellen. Wie weet komen we elkaar tegen! Blauw met witte slippers en bandje gedraaid
Smeis
uit Limburg schreef op 3 april 2026 om 21:44
@Stel50/50 Ervaring in seksbios in Eindhoven. Helaas een overschot aan (minder frisse) mannen. Bios met Kamasutra viel eveneens tegen.
Echter……. ‘alles proberen’ was/is ons motto. Hopelijk reageren ook mensen met positievere verhalen.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Neem je dan iets van vochtige babydoekjes mee? Of is dat niet fijn?
T&T
uit Noord-Limburg schreef op 3 april 2026 om 20:58
@M&B uit Midden Limburg
Wat leuk dat jullie zaterdag 1 mei ook van plan zijn om naar de probeeravond bij Mystique te gaan! Kunnen we jullie ergens aan herkennen? Wij (vooral v) vinden het wel spannend. ☺️
@Eric en Marit uit Boxmeer
Dank dat jullie ook schrijven dat het een relaxte club is. 😊
GezelligStel
uit Brabant schreef op 3 april 2026 om 20:51
Wij, gezellig stel, gaan maandag 2e paasdag de hele dag naar Spa One, Oosterhout Welk ander gezellig stel of leuke/lekkere man is er ook?
Stel50/50
uit Siebengewald schreef op 3 april 2026 om 15:46
Wij m55/v55 gaan maandag voor de eerste keer naar sexbioscoop gewoon. Heeft iemand daar ervaring mee. Wie komt er ook en zijn daar misschien ook nieuwe stellen bij?
manvanstel4136
uit A'dam schreef op 3 april 2026 om 14:50
2de Paasdag eindelijk weer eens naar Van Egmond. Lekker kijken en bekeken worden... anderen hier toevallig ook?
Frank en Mery
uit Deurne schreef op 3 april 2026 om 14:09
Hey,
Jij met je stijve in mill, als je vaker wilt dan graag even melden, wij stel 40 41, volslank willen graag beetje spelen morgenavond in son sauna. vrouw wil graag bemind worden en we willen graag met man, manvrouw, of vrouw beetje spelen en uitproberen.
Wij-😉
uit Noordlimburg schreef op 3 april 2026 om 13:50
Wij vrouw eind 30 man eind 40 gaan vanmiddag tot sluit naar de wellnessboot. Wie treffen we daar, kijken en bekeken worden vinden we leuk en spannend.
ROGI
uit Rotterdam schreef op 3 april 2026 om 13:09
Goedemiddag ,
wij ondeugend stel staan op de camping in Beerze Bulte en gaan elke dag daar gebruik maken van de Welness. Welke ondeugende man ( liefst bi ) komt ons verleiden.
laat je weten hoe we je kunnen herkennen?
groetjes
James
uit Den oever schreef op 3 april 2026 om 10:55
Zo, gister weer een heerlijke full brazilian wax ondergaan. Krijg er altijd onbedoeld een stijve van tijdens de behandeling en zie de specialiste er ook zichtbaar van genieten. Welke ondeugende stel of vrouw tref ik 10 april in de sauna en mag dit ook aanschouwen? Regio noord holland of friesland
Simon
uit Schijndel schreef op 3 april 2026 om 10:00
Wie gaan we zien bij Paaspop? Wij 50+, beetje geil, zijn er 3 dagen, dus ontmoeten is makkelijk. Wie heeft er zin om bij elkaar te staan en te kijken naar.... ? Kunnen we een beetje voelen, tussen de drukte 😘
Stelzwolle
uit Zwolle schreef op 3 april 2026 om 08:06
Hé wij2
Wij zaterdagmiddag ook naar sauna bussloo
Wij ook midden 40
Bandje om de enkel heen
Flirtgirl
uit Brabant schreef op 2 april 2026 om 22:58
Een heerlijke avond gehad in Blue Wellness Helmond samen met V30+ en Man38jaar ☺️
Het was heerlijk om flirtend en voelend aan/in elkaar op te warmen in het bubbelbad. Daarna samen met zijn 3tjes de stoomsauna in.. mmm... wat hebben we daar heerlijk van elkaar genoten! Het was steamy, spannend, mega geil en geweldig lekker 😇
Zeker voor herhaling vatbaar, tot snel weer 😘
Pim
uit Schiedam schreef op 2 april 2026 om 20:01
As zondag eerste Paasdag nog leuke stellen spannend doen in Elysium. Wij wel en hebben er zin in.
Wij2
uit Brabant schreef op 2 april 2026 om 19:12
Wie zijn er vanaf zaterdagmiddag tot sluit in Thermen Bussloo en wat zijn de plekje om het extra spannend te hebben? Misschien tot zaterdag. Stel m/v midden 40.
Wij1
uit Brabant schreef op 2 april 2026 om 17:48
Wie zijn er zaterdagmiddag tot sluit in Thermen Bussloo en wat zijn de plekje om het extra spannend te hebben? Misschien tot zaterdag. Stel m/v midden 40.
FabPeize
uit Peize schreef op 2 april 2026 om 13:49
@Heleen Groningen, ik ga geregeld naar de sauna in Peize! Probeer het nog een keer zou ik zeggen, hoe kan ik je herkennen? Even kletsen en genieten van de sauna, helemaal prima en daarna zien we wel verder!
Lynn
uit N-Brabant schreef op 2 april 2026 om 11:03
Gewoon een spontaan berichtje voor de beheerders ( ken jullie niet persoonlijk ) maar wat geniet ik van jullie “ beheerdersantwoorden” 😊😊😊glimlach hier.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Dankjewel! We hebben er zelf ook veel lol aan.
Man38jaar
uit Brabant schreef op 2 april 2026 om 08:04
Vanavond rond 18:15 in Helmond bleu welness benieuwd wie ik tref in bubbelbad voor extra ontspanning
Markxxl
uit Uden schreef op 1 april 2026 om 15:56
Vrijdag 3 april ga ik weer lekker met een stijve rondlopen bij de sauna boot in Mill! Welke damen komt me begluren?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Je kunt er een broodje omheen doen met twee elastiekjes. Maar bedankt voor je input hahaha #pikkadelspeciaal
api
uit eindhoven schreef op 1 april 2026 om 13:50
gaat er iemand vanavond naar wellness boot.
ben een sportieve jonge man met een groene handdoek.
lekker teasen en genieten
Flirtgirl
uit Brabant schreef op 1 april 2026 om 13:07
Hey lieverds, morgen namiddag en avond, gaan V30+ en ik weer samen naar de sauna in Helmond (Blue Wellness) Welk lekker stel of heerlijke man(nen) zien wij daar?
Wij houden wel van bubbelen en ondertussen een beetje aandacht.. 😇
Bij een juiste klik zullen wij je zeker aandacht geven 😘
Xxx V30+ en Flirtgirl
Christel
uit Roosendaal schreef op 1 april 2026 om 12:54
Dinsdag 7 april ga ik ‘s avonds naar Vitae Wellness in Roosendaal. Wie kom ik daar tegen? Je herkent me aan bandje om mijn enkel.
Smeis
uit Limburg schreef op 1 april 2026 om 08:06
@John en Tam. Hopelijk kunnen we elkaar op 23 april eindelijk ontmoeten. @M&R Helemaal eens met jullie. Azzurra (op donderdag) moet je een keer meegemaakt hebben. We zijn nog nieuwsgierig naar het verloop van de gangbang daar. Wie is geweest en hoe was het?
M&R
uit Zaltbommel schreef op 31 maart 2026 om 19:56
#50tintengrijs. Azzurra op een donderdag kunnen wij zeker aanraden! De stellendag!
Couplews
uit Rotterdam schreef op 31 maart 2026 om 16:59
Hallo allemaal,
Wij willen zaterdag 4 April naar wellness boot Mill.
Zijn hier nog meer mensen die daarheen gaan en of het een fijne wellness is?
Wij zijn eind 30 en vinden kijken en bekeken worden heel leuk. 😉
A&R
uit Zwolle schreef op 31 maart 2026 om 14:00
Wie komen wij vrijdagavond 10 april tegen in de Veluwse bron voor misschien een spannende ontmoeting? V36 en m38 beide een normaal/sportief figuur.
Eric en Marit
uit Boxmeer schreef op 31 maart 2026 om 13:26
@Elise
Wij hebben van deze 4 clubs alleen ervaring met Mystique. Erg mooie en relaxte club, vooral voor beginners. Van anderen horen wij dat Ultimate in Beek en Donk ook erg goed is. Die staat voor nog op ons lijstje. Overigens kunnen wij Monique ook aanraden voor beginners. Mooie speelruimte daar. Wel goed kijken dat je de goede avond uitzoekt.
Sanlian
uit Zwolle schreef op 31 maart 2026 om 01:35
@john en tam, wij moeten ook de 9e verplaatsen en nu staat net als bij jullie de 23ste op het programma 😊. Wellicht dat we elkaar kunnen treffen. We zijn er overdag vanaf uur of 12. Hopelijk kunnen we elkaar treffen voor wat meer gezelligheid 😏😉
RM
uit Uden schreef op 30 maart 2026 om 23:24
Wij gaan 18 april naar Cocoon in Brussel. Heeft iemand ervaring met deze club? X - ons
Twistie9087
uit Dordrecht schreef op 30 maart 2026 om 23:22
Leukstel36/39 gaat binnen kort naar de wellnessboot Is er daar wat spannends te beleven
D&T
uit Eindhoven schreef op 30 maart 2026 om 22:39
Zondag 12 april gaan wij (m53-v51) sauna Thermae 2000 in Valkenburg. Met welk gezellig en ondeugend stel kunnen we het nog heter maken? Wij houden van teasen met de ogen en handen om zo de spanning op te bouwen. Zou extra spannend zijn als een ander stel uitdagend meedoet.
Elise
uit België schreef op 30 maart 2026 om 22:27
Hoi,
Zaterdag 4 april van plan om eerste keer een club uit te testen, M36 V31. Reviews van Fata Morgana, Fun4two, Mystique, Ultimate dream etc doorgenomen, maar blijft toch moeilijk kiezen.
Jongere koppels die dit weekend ook van plan zijn een stapje te zetten in een van deze clubs of een eerdere positieve ervaring kunnen delen?
Dankje!
Mark
uit Limburg schreef op 30 maart 2026 om 18:38
Hoi allemaal
Ik ga zaterdag 28 maart genieten van een dagje
blue wellness in Helmond.
Ik ben er vanaf de opening.
Komen er die dag nog meer gezellige mensen die van discrete uitdagingen houden.
Zelf ben ik een man van 52, niet gebonden, normaal postuur, getrimd.
Ik ben op het idee gekomen door een lang geleden oproep van jevante.
Lijkt me leuk om op deze manier wat mensen te leren kennen/ontdekken.
Hopelijk tot zaterdag 😊
Elkaargunne
uit Bemmel schreef op 30 maart 2026 om 18:38
Zaterdag Helmond.
Stel begin 50 lang en slank. Geen mannen alleen graag, wie zien we daar?
50tintengrijs
uit Wijchen schreef op 30 maart 2026 om 17:10
Binnenkort weer keer sauna bezoekje doen.
Iemand tip en welke dag?
Af en toe wat spannends is totaal niet erg 😇
Pim
uit Schiedam schreef op 30 maart 2026 om 16:07
Wij M51 en V54 as zondag 5 april naar Elysium in Bleiswijk. Zijn er nog meer leuke stellen of alleenstaanden die zondag gaan ?
Johan
uit veluwe schreef op 30 maart 2026 om 13:09
Wie gaan er op woensdag 1 april (nee is geen grap😛) ook naar de veluwse bron. Ben een lange man van rond de 60 en netjes alles geschoren. Vindt het leuk een stel of singel te ontmoeten en daar een leuk gesprek en /of iets leuks te doen in de stoomgrot of in de whirlpools, aanraking is geen probleem😋😎.
Sam
uit Tiel schreef op 30 maart 2026 om 11:16
Maandag En zin om de week ontspannen te beginnen.. is er toevallig een spontaan , gezellig, avontuurlijk .. stel/vrouw.. die vandaag naar Azzura gaat .. ben benieuwd
Of er überhaupt mensen op maandag gaan?
Ik goed verzorgd, sociaal, gezellig, laat een ander graag genieten …
Harold
uit Wageningen schreef op 30 maart 2026 om 10:14
Zijn er nog leuke ondeugende mensen vandaag in spa veluwe in lunteren? Ik ben er vanaf 16.30 leuke spontane man zwarte slippers met Nike logo bovenop. Kijk er naar uit of laat hier even wat weten, groet Harold
Thuisstel
uit Den Bosch schreef op 30 maart 2026 om 06:23
@danny en Melissa, wij waren er op vrijdag en hebben bij de candymen show gekeken , eerste rij bij de cocktail bar ook heerlijk mensen gekeken , we zijn deze keer niet naar het SC geweest, wel het doolhof in . Bij de friemelwanden wat gefriemeld 😉 en ook in de voyeur samen gespeeld en naar andere gekeken . We vonden het weer heerlijk . Nu op naar het zomerseizoen , strandje hier en daar 😉😘
Danny&Melissa
uit Breda schreef op 29 maart 2026 om 20:22
@thuisstel hoe was jullie Kamasutra bezoek? Wij vonden het zaterdag leuk maar misschien niet helemaal voor herhaling vatbaar voor ons. Mensen kijken was heel leuk 😉 doolhof vond ik spannend, Melissa had er niet zo veel mee. Bij de friemelwand heb in nog even gestaan maar mijn vrouw had daar geen zin in en bleef op afstand. In de voyeur nog wel wat samen gespeeld. Al met al zeker wel een leuke avond.
Biishot
uit Gelderland schreef op 29 maart 2026 om 19:55
Wij zijn ook in busloo. Ondeugend stel dat houdt van discreet uitdagen en uitgedaagd worden. Samen hebben we het fijn maar beetje voyeurisme is ons niet vreemd. Slank en geschoren en midden 40
M&B
uit Midden-Limburg schreef op 29 maart 2026 om 19:19
@T&T, wij zijn ook beginners. Wij zijn een keer eerder bij Mystique geweest op een probeeravond en dat is een fijne ervaring geweest. Ongedwongen sfeer, leuk personeel. Wij zijn van plan om 1 mei ook weer een keer te gaan, wie weet zien we elkaar daar.
Wij2
uit Brabant schreef op 29 maart 2026 om 14:58
Hoi ondeugende stellen. Zaterdag 4 april zijn wij, een slank stel van 44 jaar m/v in Thermen Bussloo. Wij zijn beginnend en houden van kijken en uitgedaagd worden. Wie zijn er nog meer en houden van wat extra spanning?
J&C
uit Callantsoog schreef op 29 maart 2026 om 13:25
10 april weer lekker naar de sauna, Fort Beemster of de Woudfennen.. welk ondeugend stel treffen we daar? Donkerblauwe badjas, baardje en zij is van indonesische afkomst met lichte badjas. Altijd in voor wat spanning met andere koppels of vrouwen
Flirtgirl
uit Brabant schreef op 29 maart 2026 om 10:27
Hey @Sportieve man Bussloo Sauna, ik heb heel veel mooie mensen mogen leren kennen in een sauna. Ik merk dat mannen inderdaad afwachtend zijn, en ik geef je daar groot gelijk in. Eentje die je gelijk bespringt heeft zeker niet mijn voorkeur. Ik vind het als vrouw prettig als er eerst wat oogcontact ontstaat met daarna een (goed) gesprekje. De rest volgd dan vanzelf! Ik hoor vaak van mannen dat ze vinden dat vrouwen het gemakkelijker hebben... dat lijkt enigzins.. ik ben van mening dat er een wederzijdse connectie moet ontstaan. En nee.. deze heb ik ook lang niet altijd! Ik ben wel vaak diegene die begint met een aanraking, als jij de man/vrouw bent waar ik meer mee wil. Dus blijf bij jezelf en sta open voor contact, dan volgt de rest bij de goeie klik vanzelf ☺️
Have fun.. misschien eens een bezoekje naar het zuiden? Zou je wel eens willen ontmoeten... xxx 😘
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Advies is prima maar geen chats hier mevrouw
T&T
uit Noord-Limburg schreef op 28 maart 2026 om 19:51
Wij leuk, verzorgd stel (49 en 51) bezoeken regelmatig de reguliere sauna maar hebben daar (helaas) nog nooit iets spannends meegemaakt. We hebben nog niet zoveel ervaring op het gebied van swingen maar het lijkt ons leuk om dit wat meer te gaan ontdekken. Nu zagen we dat parenclub Mystique op vrijdag 1 mei een probeeravond heeft. Zijn er meer leuke stellen die van plan zijn om naar deze avond te gaan? Zijn er stellen die wel eens naar zo’n avond geweest zijn? Hoe was dat?
Sportieve man Bussloo sauna
uit Lemmer schreef op 28 maart 2026 om 19:35
Hoi sportieve aantrekkelijke gespierde man (50)
as donderdag middag / avond sauna Bussloo
Even relaxen .. hapje / drankje en sauna’s buiten….
Het moeilijke is dat ik regelmatig zie; dat vrouwen ‘kijken& gluren (harde tepels krijgen in n sauna) of bijv 2 vriendinnen zeggen in grot sauna of Turks stoombad ‘ je mag wel tussen ons in komen zitten’ maar dan giechelend de sauna uitgaan ..als er ook andere mensen zitten en je elkaar vaak niet meer ziet in n groter complex …
Als man kan je niet de eerste stap zetten in de
huidige tijd (respect en sauna locatie) en zal een eerste ‘duidelijke stap / verleiding’ toch van de vrouw en/of stel moeten komen .. hoe kijken jullie daarnaar ? X
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Je neemt een afwachtende houding aan, dat is alvast winst. Je zult een rustig, opbouwend gesprek kunnen starten met iemand van je eigen type. Die giegelende vurige dames proberen je alleen maar uit omdat je erg gretig reageert. Dus je boodschap is duidelijk genoeg, alleen zoek je liever de diepte op in het juiste moment. Wanneer je dat volbrengt zul je meer bereiken wat je wenst, succes kerel.
Stel40+
uit Twente schreef op 28 maart 2026 om 06:48
Goedemorgen. Vandaag nog mensen naar sauna Bussloo? Stel eind veertig gaat vanmiddag/vanavond. Zij bi. Stellen, vrouwen en zeker een man voor haar zeer welkom. Zij eerst alleen, man komt later. Bandje om de enkel en een tattoo op de andere. Fijne dag👋👋👋
Eric en Marit
uit Boxmeer schreef op 27 maart 2026 om 19:22
Dag Ray en Antia,
Dank je wel voor het plaatsen en jullie reactie. De vorige eigenaar daar hebben wij nooit gekend. Gelukkig maar als ik dat zo lees. De nieuwe eigenaar, is echt kei aardig. Zorgt voor een goed deurbeleid en heet iedereen welkom en informeert regelmatig of alles in orde is. Het personeel is ook aardig en houdt alles goed schoon. Kortom, kennelijk vegen nieuwe bezems schoon. De prijzen voor stellen zijn ook flink opgetrokken, vooral de zaterdag. Groetjes Eric en Marit.
Onze website maakt slechts gebruik van functionele cookies, u bent dus echt privé! AccoordSurf Safe Tips!
Privacy & Cookies Policy
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
Recente reacties