Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
In het kader van onze grote parenclub test die langzaam aan het groeien is kwamen Ray en Anita op het idee een hotelletje te nemen, er was ergens plaats op de zondag…en Parenclub Mystique was op 15 km rijden van het hotel…
De keus viel op een Fletcher hotel met een ruime wellness in de kelder. Het toezicht was minimaal dus we kwamen al wat stoute stelletjes tegen die zo te zien ook een beetje op zoek waren naar wat spanning. Na een uurtje of twee zijn we afgereisd naar Rucphen. Ik had al zo vaak de klassieke grapjes gemaakt over ‘RukFun’ en als je dan onderweg ook nog langs ‘Stampersgat’ komt dan weet je zeker dat je in de buurt komt. lol.
Eenmaal aangekomen bij de club zagen we op de parkeerplaats al zo’n 50% Belgische nummerplaten. We werden welkom geheten door de gastvrouw aan de entree en kregen na betaling wat uitleg en een lockersleutel. In de kelder was de kleedruimte. Op zondag is direct omkleden niet verplicht, doe maar gewoon waar je zin in hebt. De zondag is bij ons ongedwongen en wat anders dan normaal, vertelde ze ons.
Eerst maar even de grote weekendtas kwijt in de locker. De omkleedruimte is zeer ruim en de lockers zijn allemaal van supersize formaat dus je kunt behoorlijk wat swingersgerei kwijt. Ik schat dat ze ongeveer 150 lockers hebben verdeeld over de gehele kelder. We besloten ons later om te kleden en wilden eerst de hele tent even door…spannend.
Op de begane grond kom je eerst langs een erotisch kledingwinkeltje waar Anita even wilde snuffelen. Alle kleding ruim voorradig en met smaak ingekocht. Er hing zelfs een rek met afgeprijsde artikelen… dus een koopje kon ook nog.
Daar achter ligt de bar in de vorm van een hoefijzer. Eerst lekker een biertje hoor! Verderop zagen we het restaurant, we moesten natuurlijk nog wat eten. In het restaurant was het gezellig druk, we keken uit op het fraai verlichte zwembad. Het eten was eenvoudig maar voldoende aangevuld. Het buffet werd bijgehouden door twee personen.
Wat me opviel was dat de grill voor het vlees best hoog stond. Dat zorgt voor een veel hogere doorloopsnelheid en maakt je vlees ook wat crunchy. Daar kunnen ze bij de Fata en Fun nog wat van leren.
Na het eten gingen we even boven kijken, daar was nog niemand dus we konden vrijelijk overal bij. Links was een soort junglekamer en in het midden lag een kabouterhuisje aangrenzend aan een badkamer. Rechts was tenslotte een wat speelse ruimte met hoog-laag matrassen en een soort bedstee. Alles zag er keurig uit.
Eenmaal weer beneden aangekomen trokken we de lange gang door, daar was na de douches en handdoekenruimte een flink zwembad. Wat was het daar druk zeg! Ik geloof dat er wel 15 stellen in zaten. Er werd gezellig gekwebbeld en gevreeën. Ik was eerlijk gezegd een beetje overweldigd. Naast het zwembad was een open ruimte met een rond bed. Het was meer een showbed waar je makkelijk aan kon schuiven, er was plaats genoeg. Er stonden ook twee bankjes waar je op een afstandje heerlijk mee kan genieten als er actie is…
Verderop lagen nog meer kamers, het hield gewoon niet op.
Vluchtplan
Totdat ik een donker gat zag, ik word enorm aangetrokken door darkrooms moet je weten. Daar staan mensen te wachten op je en je mag overal aanzitten! Yes! Heerlijk geil als het een beetje druk is en je zoekt langzaam je weg naar de andere kant en je voelt allemaal handen langs je lichaam glijden. Je steekt je hand voorzichtig uit en hebt een heerlijke zachte vrouwenborst in je handen. Hmmmmm, lekker! Daar hebben we ons uiteindelijk even opgewarmd. Anita werd al flink te pakken genomen hoorde ik aan haar gekreun en ik was volop bezig met twee dames die heel goed de weg wisten in het donker. Die waren daar vast al vaker geweest. Ik zag in de darkroom trouwens ook netjes een brandweer-vluchtplan op de muur hangen en heb daar stiekem een foto van genomen…lol
Daarna zijn we weer even naar de bar gegaan om wat te drinken. We gingen de wenteltrap weer op om te kijken of de andere vleugel al wat drukker was. Ook daar was al volop actie. De junglekamer was het minst populair en een andere kamer was afgesloten met louvredeurtjes, huh? nóg een kamer? Die hadden we de eerste keer niet eens gezien! Uiteindelijk zijn we het kabouterhuisje ingedoken waar een leuk stel bezig was met elkaar. Blijkbaar stoorden we want de sexuele klik was er niet. Het bleef een beetje bij een paar voorzichtige aanrakingen, misschien beginners…
Weer naar beneden gegaan en hij riep me weer, die darkroom…ik vroeg aan Anita of ik nog een keer mocht. Uit mijn ooghoek zag ik een stelletje in de gang staan dat vlot onze kant opkwam toen we de donkere hoek omgleden…ik bleef even staan om zeker te zijn dat zij het waren die we zouden voelen. Al snel gleed er een heerlijk warm vrouwenlichaam tegen me aan en Anita had zo te horen ook al een prettig contact. De vrouw begon me lekker te zoenen en we konden het erg goed met elkaar vinden, ik zei wat geile dingetjes tegen haar en kreeg in zacht Belgisch antwoord van haar…Toen we later klaar waren riep ik heel hard: “doe je gebit nu maar weer in en zet je bril maar weer op!” Een luid gelach steeg op uit de darkroom. Die was goed geland. Hand in hand liepen we de darkroom uit…ze was heel mooi, een prachtig lichaam, sportief, blond. Lekker! Ik zag het ronde showbed en fluisterde tegen haar dat ik haar nog niet gelikt had. Ze hoefde geen moment na te denken. Het spel begon weer van voren af aan…met zijn viertjes lekker los. Het ging heel respectvol, kinky en lekker ongeremd. Een hele fijne verrassing…als jullie dit lezen Mathilda en Mathéo. We want more!xxx
Ik weet het, ik kan niet alles vertellen maar parenclub Mystique staat bij ons hoog op de lijst. Vriendelijk personeel wat er zin in heeft, schoon, ruim opgezet, spannende kamers, prettige verlichting en niet te warm/koud. Wat niet geheel onbelangrijk is, de toegangsprijs, die is zeer redelijk te noemen. 70 piek voor minstens 8 uur vertier! Tot ziens!
Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Ton en maria
uit
Helmond 31 augustus 2023 om
09:29
Vakantie weer voorbij. Tijd voor een middag relaxen en genieten in de sauna azzurra. Zaterdag vroeg in de middag . Leuke heer altijd geilzellig als aanvulling.
Maria houdt wel van een lekkere massage.spreek ons gerust aan. Maria lekkere volle vrouw .
Wij zouden graag deze donderdag 31 augustus leuke stellen van middelbare leeftijd ontmoeten. Bi stellen hebben de voorkeur. Gewoon plezier voor 4 zonder dat je na hoeft te denken. Wij zouden jullie graag ontmoeten in azzura. Spreek ons aan wij spreken graag met leuke mensen. Vrouw kort haar ter herkenning
Wij gaan volgende week naar de Veluwse Bron, komen daar veel lifestylers? Wat zijn de tips voor die locatie? We zijn op zoek naar gezellig contact en wie weet meer.
Morgen mensen nog naar de Veluwse bron. Ik ben heel snel te herkennen. Aan mijn gespierde bouw. Spreek me aan met Chris. Misschien dat iemand dit nog leest voor morgen
Goedenavond,
Ik m30 wil graag een keer deze Sauna beleven op een gemengde avond. Echter vind ik alleen gaan niet echt leuk en vrij spannend. Zijn er vrouwen of stellen die het leuk vinden samen te gaan (zonder verwachtingen). Ik kan zelf maandag 4-9 vanaf 1500
Ik hoorde afgelopen week op het naaktstrand van een stel uit de buurt van Tilburg, dat de eigenaren Ibiza 2.0 wil gaan beginnen / opstarten. Ze schijnen een locatie op het oog te hebben, alleen de gemeente werkt niet mee, ze willen geen (seks)vergunning verlenen.
Weet iemand meer hoe de huidige stand van zaken is?
Klopt de bewering?
Hoi Steef Patricia wij gaan wel naar België volgens mij Elaysa, zijn er as dinsdag vanaf 10 tot zeker s avonds 20.00 uur. M36 v 29 beide nog nieuw op dit gebied, wij willen gewoon wat kijken en bekeken worden, met misschien meer… wij zijn ook nog nooit in deze sauna geweest dus moeten eens zien wat er evt kan gebeuren.
Ludmilla nico
uit
Zeeland 25 augustus 2023 om
23:34
Wij gaan aanstaande donderdag naar Azzurra
We zijn er rond 12 uur lange slanke vrouw heb ik ze wil experimenteren laat me weten hoe we elkaar herkennen
Wij gaan zondag 27-08 naar SpaSense Geldrop. M31V28. Nog meer nieuwsgierige koppels aanwezig? We zijn er rond 11:00. Beide normaal postuur beide blonde haren.
Hallo,
Ik lees veel over Mill, zijn de andere blue sauna’s zoals leiden en Helmond ook aanraders op gebied van spannende dingen of is Mill wel de aanrader?
Vincent en Lisa
uit
Heerenveen 24 augustus 2023 om
12:07
Hé hallo, wij gaan maandag 28 augustus naar Azzurra. Nog andere leuke stellen? Wij zijn er rond 11:00.. ze zoekt veel lekkere pikken, maar niet te opdringerige mannen… nee moet wel nee zijn. Maar bij de goede vibe gaat ze gewillig liggen en laat ze zich achter elkaar nemen.
Hoi Steef en Patricia wanneer gaan jullie
Wij wilden naar België gaan elaisa hoe zijn jullie te herkennen en welke leeftijd. Wij willen gewoon wat oriënteren. En mss meer! M36v29
Gaan er ondanks de voorspellingen morgen nog leuke stellen naar het naaktstrand bij bussloo. Wij stel midden 40 zouden het leuk vinden wat spannende momenten met een stel te hebben
Hoi J&r uit Roermond
Wanneer zijn jullie er weer?
Lezen net jullie oproep
Ook wij zijn nog niet zo lang in dit wereldje en willen ook graag het nodige ontdekken!
Wij staan ook open voor alle vormen van vermaak als je juiste klik er is en schrikken zeker niet van verdwaalde handen en mondjes van beiden. Laat maar weten wanneer jullie er zijn dan kijken we of wij die dag ook kunnen
Wie weet tot snel
Andere stellen met dezelfde smaak mogen natuurlijk ook reageren
Groetjes H&L
Hey BDBB, goed te horen dat er in Leiden ook weleens wat gebeurt. Komen jullie daar vaker? Ik zo nu en dan en loop jullie graag eens tegen het lijf. Ben benieuwd...
@Lv uit Eindhoven
Rond welke tijden zijn jullie er? Toevallig ook in de avonduren/tot sluitingstijd? En waar zijn jullie verder aan te herkennen (subtiele hint 😏)?
Wij willen ook wat spelen en ondeugend zijn in het bubbelbad en zwembad alleen treffen bij de boot in Mill nooit gelijkgestemden aan! Wij willen in de week van 4 september ook doordeweeks gaan. Wie hebben er zin om een dag af te spreken? M33v30 verzorgd en sportief uiterlijk.
Hallo NN, Berendonck is een mooie grote sauna. Het lijkt me spannend om jullie daar zondag te ontmoeten. Gelijke leeftijdscategorie heeft mijn voorkeur. Van 45 tot 60. Hoe kunnen we elkaar ontmoeten?
@NN
Wijngaarden de 20e ook naar berendonk.
Wij hebben normaal postuur.
Ik kaal geschoren koppie en stoppelbaardje.
Mijn vrouw lange blonde krullen.
Wij zullen er van smorgens vroeg zijn.
Blauwe en roze badjas.
Kijken en bekenden worden. Teasen en bij een klik meer.
Hoi Henk.
Bedankt over de update betreffende saunaboot Mill. Wij gaan woensdag. En kijken graag, en als we wat zien, hebben wij niks gezien. Groetjes Marc en Rachel
& Marian uit Wijchen, leuk dat jullie voornemens hebben om morgen naar azzurra gaan, ik zou met jullie wel wat willen drinken en kijken of er een Klik kan instaan. Mijn gelegenheidsvriendin zal waarschijnlijk ook gaan komen en misschien kunnen we het dan nog leuker hebben. Goed gesprek, teasen en verleiden en als je van een massage houdt neem ik de olie mee. Hoor graag hoe laat jullie gaan, we komen zelf rond 12:30 af 14:00 helaas niet tegelijk want mijn vriendin moet eerst werken.
Hoi luitjes
Ik wil even wat kwijt over sauna boot in Mill.
Wij komen er regelmatig maar wij kunnen ook genieten van andere stellen maar de meeste mensen denken dat er daar ook sex toegestaan is maar is niet gebruikelijk daar het blijft een gewone sauna en er zal best wel eens wat gebeuren in de jacuzzi’s.
Maar als je betrapt wordt is het einde verhaal en kun je vertrekken uit de sauna.
Hallo sterkspul. Hoe laat zijn jullie de 20e in Veluwsebron en hoe herkennen we jullie? Wij zijn 45/47 en in voor spanning. Beide niet bischierig maar houden van kijken, teasen en meer. Waar zoeken jullie?
Hallo,
Ik ben een slanke, sportieve man van midden 50. Bischierig, voor heel veel dingen in. Wel een beetje een newbie, ik moet op weg geholpen worden 🙂
Op zoek naar een “partner in crime” om leuke en spannende dingen mee te maken.
Welke leuke dame of eventueel stel gaat morgen ook naar een naaktstrand en heeft zin om kennis te maken?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Peter, vrouwen zoeken geen hulpbehoevende man. Maar liever kerels die van aanpakken weten.
Wij wilde graag naar saunaboot mill, omdat we veel oproepen voor daar voorbij zien komen.. Azzura is voor ons net een stap te ver. We zijn op zoek naar spanning in een sauna met een extra man(hetero). Helaas is a.s. zondag mill vol.. Nu twijfelen om naar Berendonk of bussloo te gaan. Iemand tips? Meer mensen die daar zondag heen gaan?
Hallo, wij willen volgende week naar de saunaboot in Mill. Hier schijnt veel te gebeuren, klopt dat? Wij zoeken extra spanning op en een man (hetero) erbij..
Wij zijn zelf een stel van 30&33, normaal/slank postuur.
Zou er op dinsdag/woensdag genoeg te doen zijn?
Leuk stel, mid 40, beide sportief, zij mooie krullen, C-cup goed figuur en hij, geschoren, bijna kaal, zijn morgen 17-8 bij Azzura, ook andere waarvan man bi is? Zij is bi-curious en open voor femplay en of MMF of FFM, full swap etc ook zonder dat hij actief deelneemt, e.e.a. afhankelijk van andere stel en het moment. Zijn nog redelijk nieuw in deze scene en erg benieuwd wat we gaan meemaken, hopelijk tot morgen X.
Wij zijn vanaf 2 September tot 16 September in Turkije 🇹🇷 Side, mocht er een stel zijn die zin heeft in een gezellige avond met een plus☺️…. Contact ons maar eerst hier.
Hi! Ik, fitte blanke man van midden 30, ga woensdag 16 aug naar Azzurra.
Welke leuke dame ga ik daar treffen? Qua uiterlijk ben ik van alle markten thuis en hou dan ook zeker van een maatje meer 😉
En leeftijd is ook maar een getal, toch?
Sarah en Eric
uit
Den Bosch 15 augustus 2023 om
19:50
Waar kun je in Amsterdam centrum het best terecht als ruimdenkend stel,behalve in Sameplace en club underground?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Kijk eens op de Reguliersbreestraat bij de Gaycinema B1. Verder is alles opgedoekt sinds het internet daten is gekomen. Dus geen IT, geen Prix d'ami, geen gaybarren in de reguliersdwarsstraat ( ik geloof dat er nog 1tje zit) en geen peepshows met rolgordijntjes voor een gulden. jaja time flies.
Wil je toch reizen dan kom je bij Showboat in Zaandijk uit, maar dan heb je wel een auto of taxi nodig, want het ligt in een uithoek. Er komen ook veel single mannen dus daar moet je tegen kunnen. Ik noem het altijd 'de mannenberg' die je voorbij moet als je naar de relaxruimtes loopt.
Anders kun je nog kijken voor een gezellige gaysauna die een mixdag organiseert maar dat moet je zelf even uitzoeken.
Gaan er nog mensen naar Spa Weesp morgen? (16 aug). Gisteren samen met m'n vrouw naar BlueWelness geweest in Leiden en lol gehad in de stoomkamer. Ook veel bekijks gehad toen we rondliepen (zij heeft een slank figuur met grote ronde billen en hij is grootgeschapen met 18cm slap). Morgen naar SpaWeesp
Hoi, wij heterostel 55+ gaan gaan de laatste 2 weken van september naar Fuerteventura (MM aparthotel). Treffen we daar nog een leuk stel voor de gezelligheid?
Stiefpat
uit
Cap D'Agde, Rene Oltra 13 augustus 2023 om
12:28
Onder het mom niet geschoten is altijd mis.
Zijn er toevallig stellen op Cap aanwezig die zin hebben in een kennismaking en eventueel wat meer?
Wij staan op Rene Oltra tot en met 27 augustus.
XXX
Stiefpat
Nog een leuk koppel 25-40 jaar komende zondag bij de boot in mill? Gewoon wat kijken en gezien worden in het bad en bubbelbad wanneer het kan. Wij zijn wel onervaren maar de gehele dag aanwezig. M33V30 slank en verzorgd.
Hallo wij gaan de 20e naar de Veluwse bron, komen we daar nog leuke stellen tegen? Wij zijn begin 60 , dame binieuwschierig. We hopen op een leuke hete ontmoeting….
Hoi Jola, we zijn net terug uit Azzurra en lees nu pas jullie bericht. Wat jammer! Denk wel dat we jullie gezien hebben, maar daar hebben we nu niks meer aan. We hopen op een volgende keer, ik houd het gastenboek in de gaten.
@bialen,
Wat leuk en dank je dat jullie een reactie sturen!!! En inderdaad te weinig bimannen dus hopelijk brengen we vandaag hier verandering in. We zijn vrij makkelijk te herkennen. Zij Aziatisch klein en slank. Hij kaal en groot). Hopelijk tot straks wij zijn er aan het eind van de dag.
Gr jola
Hallo bi lovers, tot vanmiddag/vanavond! Goed om te lezen dat er meerdere bi couples vandaag zijn, wordt genieten!
Groeten uit Arnhem van een bi stil midden 40