Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
In het kader van onze grote parenclub test die langzaam aan het groeien is kwamen Ray en Anita op het idee een hotelletje te nemen, er was ergens plaats op de zondag…en Parenclub Mystique was op 15 km rijden van het hotel…
De keus viel op een Fletcher hotel met een ruime wellness in de kelder. Het toezicht was minimaal dus we kwamen al wat stoute stelletjes tegen die zo te zien ook een beetje op zoek waren naar wat spanning. Na een uurtje of twee zijn we afgereisd naar Rucphen. Ik had al zo vaak de klassieke grapjes gemaakt over ‘RukFun’ en als je dan onderweg ook nog langs ‘Stampersgat’ komt dan weet je zeker dat je in de buurt komt. lol.
Eenmaal aangekomen bij de club zagen we op de parkeerplaats al zo’n 50% Belgische nummerplaten. We werden welkom geheten door de gastvrouw aan de entree en kregen na betaling wat uitleg en een lockersleutel. In de kelder was de kleedruimte. Op zondag is direct omkleden niet verplicht, doe maar gewoon waar je zin in hebt. De zondag is bij ons ongedwongen en wat anders dan normaal, vertelde ze ons.
Eerst maar even de grote weekendtas kwijt in de locker. De omkleedruimte is zeer ruim en de lockers zijn allemaal van supersize formaat dus je kunt behoorlijk wat swingersgerei kwijt. Ik schat dat ze ongeveer 150 lockers hebben verdeeld over de gehele kelder. We besloten ons later om te kleden en wilden eerst de hele tent even door…spannend.
Op de begane grond kom je eerst langs een erotisch kledingwinkeltje waar Anita even wilde snuffelen. Alle kleding ruim voorradig en met smaak ingekocht. Er hing zelfs een rek met afgeprijsde artikelen… dus een koopje kon ook nog.
Daar achter ligt de bar in de vorm van een hoefijzer. Eerst lekker een biertje hoor! Verderop zagen we het restaurant, we moesten natuurlijk nog wat eten. In het restaurant was het gezellig druk, we keken uit op het fraai verlichte zwembad. Het eten was eenvoudig maar voldoende aangevuld. Het buffet werd bijgehouden door twee personen.
Wat me opviel was dat de grill voor het vlees best hoog stond. Dat zorgt voor een veel hogere doorloopsnelheid en maakt je vlees ook wat crunchy. Daar kunnen ze bij de Fata en Fun nog wat van leren.
Na het eten gingen we even boven kijken, daar was nog niemand dus we konden vrijelijk overal bij. Links was een soort junglekamer en in het midden lag een kabouterhuisje aangrenzend aan een badkamer. Rechts was tenslotte een wat speelse ruimte met hoog-laag matrassen en een soort bedstee. Alles zag er keurig uit.
Eenmaal weer beneden aangekomen trokken we de lange gang door, daar was na de douches en handdoekenruimte een flink zwembad. Wat was het daar druk zeg! Ik geloof dat er wel 15 stellen in zaten. Er werd gezellig gekwebbeld en gevreeën. Ik was eerlijk gezegd een beetje overweldigd. Naast het zwembad was een open ruimte met een rond bed. Het was meer een showbed waar je makkelijk aan kon schuiven, er was plaats genoeg. Er stonden ook twee bankjes waar je op een afstandje heerlijk mee kan genieten als er actie is…
Verderop lagen nog meer kamers, het hield gewoon niet op.
Vluchtplan
Totdat ik een donker gat zag, ik word enorm aangetrokken door darkrooms moet je weten. Daar staan mensen te wachten op je en je mag overal aanzitten! Yes! Heerlijk geil als het een beetje druk is en je zoekt langzaam je weg naar de andere kant en je voelt allemaal handen langs je lichaam glijden. Je steekt je hand voorzichtig uit en hebt een heerlijke zachte vrouwenborst in je handen. Hmmmmm, lekker! Daar hebben we ons uiteindelijk even opgewarmd. Anita werd al flink te pakken genomen hoorde ik aan haar gekreun en ik was volop bezig met twee dames die heel goed de weg wisten in het donker. Die waren daar vast al vaker geweest. Ik zag in de darkroom trouwens ook netjes een brandweer-vluchtplan op de muur hangen en heb daar stiekem een foto van genomen…lol
Daarna zijn we weer even naar de bar gegaan om wat te drinken. We gingen de wenteltrap weer op om te kijken of de andere vleugel al wat drukker was. Ook daar was al volop actie. De junglekamer was het minst populair en een andere kamer was afgesloten met louvredeurtjes, huh? nóg een kamer? Die hadden we de eerste keer niet eens gezien! Uiteindelijk zijn we het kabouterhuisje ingedoken waar een leuk stel bezig was met elkaar. Blijkbaar stoorden we want de sexuele klik was er niet. Het bleef een beetje bij een paar voorzichtige aanrakingen, misschien beginners…
Weer naar beneden gegaan en hij riep me weer, die darkroom…ik vroeg aan Anita of ik nog een keer mocht. Uit mijn ooghoek zag ik een stelletje in de gang staan dat vlot onze kant opkwam toen we de donkere hoek omgleden…ik bleef even staan om zeker te zijn dat zij het waren die we zouden voelen. Al snel gleed er een heerlijk warm vrouwenlichaam tegen me aan en Anita had zo te horen ook al een prettig contact. De vrouw begon me lekker te zoenen en we konden het erg goed met elkaar vinden, ik zei wat geile dingetjes tegen haar en kreeg in zacht Belgisch antwoord van haar…Toen we later klaar waren riep ik heel hard: “doe je gebit nu maar weer in en zet je bril maar weer op!” Een luid gelach steeg op uit de darkroom. Die was goed geland. Hand in hand liepen we de darkroom uit…ze was heel mooi, een prachtig lichaam, sportief, blond. Lekker! Ik zag het ronde showbed en fluisterde tegen haar dat ik haar nog niet gelikt had. Ze hoefde geen moment na te denken. Het spel begon weer van voren af aan…met zijn viertjes lekker los. Het ging heel respectvol, kinky en lekker ongeremd. Een hele fijne verrassing…als jullie dit lezen Mathilda en Mathéo. We want more!xxx
Ik weet het, ik kan niet alles vertellen maar parenclub Mystique staat bij ons hoog op de lijst. Vriendelijk personeel wat er zin in heeft, schoon, ruim opgezet, spannende kamers, prettige verlichting en niet te warm/koud. Wat niet geheel onbelangrijk is, de toegangsprijs, die is zeer redelijk te noemen. 70 piek voor minstens 8 uur vertier! Tot ziens!
Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Hoi allemaal
zijn er mensen met een fetish voor latex?
of pu leather
graag zou ik eens een dame willen ontmoeten met dezelfde fetish
evt azzura zou kunnen
grt
Peter
uit
Sint-Michielsgestel 12 december 2023 om
18:34
Hoi, ik ben een goed uitziende man met de gezegende leeftijd van 66 jaar. Ga zaterdag 16 december naar Azzurra in Beuningen. Ik ben een beetje verlegen, terughoudend en maak niet makkelijk contact. Is een dame of een stel aanwezig die ik aan zou kunnen spreken om elkaar wat beter te leren kennen? Ik ben er vanaf 12.00 uur. Mss wordt het nog gezellig
Morgen woensdag de 13e lekker een paar uurtjes ontspannen in azzurra .
Welke leuk stel ga ik daar tegenkomen voor een gezellig praatje en evt drankje aan de bar of in t restaurant ?
cees en dees
uit
dordrecht 12 december 2023 om
15:26
Hoi b en r
dit is zeker aan te raden.
een aantal jaren geleden waren wij ook nieuwsgierig.
nu gaan we een paar keer per jaar. altijd hebben we een leuke middag/avond.
de kans is aanwezig dat we er as donderdag ook aanwezig zijn.
Ray en Anita uit
Redheart 12 december 2023 om
14:22
Hallo allemaal, we krijgen zeer veel berichtjes binnen van mensen die een date zoeken. Helaas voorxien wij daar niet in, anders waren we wel een datingsite begonnen. Dus heb je een mededeling of algemene vraag dan wordt jouw bericht wel geplaatst. Is het een verzoek tot ontmoeting dan wordt dit niet geplaatst. Dit alles ivm privacy wetgeving.
Hi!
Wij stel van 30(v) en 37(m) zijn heel nieuwsgierig om donderdag(14 december) naar de paren dag te gaan in Azzura.
Is deze dag een beetje aan te raden?
En welke paren zijn er nog meer?
Jonge man 29 jaar
uit
Horst 11 december 2023 om
14:20
Hallo,
Mijn vriendin en ik willen graag een keer naar Azzura. Wij (stel van M29 en V28) zijn onervaren in het swingen. Vooral voor mijn vriendin is dit echt een hele grote stap. Kun je als je met niemand een klik voelt ook alleen toekijken bij andere stellen of bijvoorbeeld dat ik alleen met een ander stel sex heb en mijn vriendin toekijkt? Ik hoor het graag van iemand wie ervaring heeft op dit gebied.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Alleen als je echt een heeeeele knappe aardige vent bent, probeer het eens zou ik zeggen.
Ondeugend stel
uit
Enschede 11 december 2023 om
08:49
Wij gaan as vrijdag naar de Veluwse Bron. Welke leuke stellen gaan daar ook naar toe. Leuke spannende dingen doen. Bij elkaar of met elkaar.
Een verdwaalde hand in bubbelbad zou heerlijk zijn.
Wij zijn opzoek naar een leuk bi stel om samen mee naar een sauna te gaan. Om daar elkaar lekker op te geilen.
Liefst in de buurt van Groningen
Veel liefs ons 💋💋
Weet iemand of er ook fetish bijeenkomsten worden georganiseerd in regio Arnhem Nijmegen
Zou graag eens mee willen maken
Zelf heb ik een leren glans legging met shirt
Wij zoeken voor vanavond een BI man, onbehaard en slank.Wij zijn slank en sportief midden 50 uit Zwolle. Wij zoeken voor vanavond rond half 11 een date en onze fantasie zou dan eindelijk uitkomen
hoi hier met harold ik ga aanstaande woensdag naar azzura om heerlijk te genieten ben 50 jaar blond blauwe ogen wie gaat er nog meer ik ben te herkennen aan mijn zwarte boxser
Hoi! Welke leuke (30-50), slanke (bi-)man is de namiddag te vinden bij Azzura? Wij zijn een slank stel (v37 - m47) en vinden een tweede man erbij, soms heel gezellig 😉
Wij zijn te herkennen aan onze zwarte handdoeken.
Hoi hier h en e
Wij zijn ook voornemens op donderdag naar Azurra parentage te gaan in de namiddag. Wij zijn slank stel en begin zestig en beginnend bi. Wie treffen we daar?
Esther en Peter
uit
Zaltbommel 9 december 2023 om
09:26
Wij zijn een stel van midden 40. Gewoon geschapen en netjes geschoren. Zaterdagavond 9 dec gaan we naar sauna azzura. Zijn er nog andere stellen tussen de 35 en 55 die ook gaan? Samen bubbelen, bioscoop, wat kijken en voelen en wie weet veel meer.
ik wil aanstaande woensdag naar azzurra in Beuningen gaan,zijn er meer die er dan voor de keer naar toe gaan zoals ik of die er vaker zijn geweest en mij willen rondleiden
gr en tot woensdag
Rogier de Vries
uit
Zutphen 8 december 2023 om
10:42
Hi dames,
Mijn naam is Rogier. Ik ben 38. Zondag 17 december ga ik naar de sauna de Bronsbergen in Zutphen. Heeft een van jullie zin om elkaar daar te ontmoeten?
Groetjes Rogier
Voor de laatste keer de oproep 27 december of 2 januari nog leuke koppels die in Mill naar de boot gaan? Wij willen wat ontdekken en zijn jong, zien er goed verzorgd uit.
Hoj Robin en karen, ik ben Jan en ben zaterdag 09/12 de ganse dag ook in Mill op de boot. Je kan me herkennen aan groene handdoek met blauwe rucanor slippers. Spreek me gerust aan als je me ziet, en we doen samen heel leuke en spannende dingen.
Tot zaterdag
Vruiteindhoven
uit
Eindhoven 6 december 2023 om
15:23
Hoi “ thermen Goirle”
Kunnen jullie iets meer over jezelf vertellen … en vanaf Hoelaat zijn jullie er vanavond
Hoe herken ik jullie ..
Zin om te komen ! Liefs
Hoi Jason we gaan donderdagmiddag 07-12 ook tot sluit en zaterdagmiddag 09-12 ook tot sluit Karin is te herkennen aan witte badjas met zwarte stippen en teenslippers met gekleurde bandjes....wanner zien we je en hoe te herkennen?
Welk stel heeft er voor volgende dinsdag overdag plannen om naar een sauna te gaan? Liefst in Overijssel of Gelderland. Ik ben 1.85, net geen 90 kg en een jong uitziend uiterlijk met een goed figuur.
hallo allemaal,
Hier een man van 29jr die wat extra spanning zoekt in de buitenlucht.
Zijn er in deze tijd van het jaar nog dames/stellen actief op parkeerplaatsen etc? En waar?
Hoor het graag en wie weet tot dan!
Wij (verzorgd, goed uitziend stel, volledig geschoren, beide tweede helft 40) gaan woensdag einde middag en avond naar Elysium.
Wie heeft er zin om samen beetje spanning op te zoeken, kijken en bekeken worden en misschien wel meer?
Beste Rob en Karin,
Wat leuk om te horen 😉 Wat zijn de uiterlijke kenmerken waar aan ik jullie kan herkennen en wat is ongeveer de leeftijd dan weet ik waar ik op moet letten haha 😉
Spannende groet,
Jason
Welke leuke dame of stel heeft er zin om een sauna te bezoeken of hotel ik zit ook op sdc : modd0 bekijk m’n profiel en bericht me misschien zien we elkaar snel
Hoi Jason uit Nijmegen, wij zijn het weekend van 9/10 December te vinden op de wellness boot in Mill, waarschijnlijk zaterdag de 9e december de hele dag.
Heerlijk kijken en bekeken worden en wie weet.....
Beste allemaal,
Ik ben een single man van 22 jaar, en opzoek naar wat spanning ;). Welk stel of andere zijn er in het weekend van 9/10 december te vinden op Welnessboot Mill en mag ik af en toe bij aansluiten ;)) ?
Morgenavond 30/11 ben ik hetero man in de Saunaboot in Mill. Zin in een leuke babbel/flirt met een dame/stel.... 😉
Zelf ben ik 52, draag witte badjas. Benieuwd....
Stel Rotterdam
uit
Rotterdam 29 november 2023 om
09:11
@jan
Leuk mss treffen we elkaar ergens in een ruimte of bubbelbad gezellig
Vanaf hoe laat zijn jullie daar ongeveer ?
En waar herkennen wij jullie aan !
Het zal toch niet zo zijn dat wij geen gelijk gestemden treffen op 27 december of 2 januari op de sauna boot in Mill. Wij zijn een jong maar ambitieus verzorgd stel die gewoon wat willen flirten, sauna bezoeken en wat bubbelen met een ander koppel. Hopelijk zijn er plekjes in Mill waar we tot wat verder kunnen komen. We dachten er toch wel op tijd bij mee te zijn, een maand van te voren.
Aan Stel Rotterdam. Je gaat ons er aanstaande donderdag tegen komen. Wij zijn een goed uitziend stel van hij 53, normaal postuur en zij 42 niet al te groot maar stevige borsten.
Hey, ik jongen van 25 gaat vnv eerste keer na eroworld. Zijn er vnv vrouwen of stellen aanwezig of is eroworld nooit zo druk in de avond?
Groetjes dylan