Niet iedereen heeft de mogelijkheid thuis te ontvangen. Dit kan verschillende redenen hebben; puberale kinderen die op stel en sprong binnen komen lopen of swingers die hun privé leven strikt gescheiden willen houden van hun swingers escapades. Als je thuis afspreekt heeft die ander tenslotte je huisadres. Wij maken er zelf niet zo’n probleem van, ik ben mans genoeg om rare snuiters de deur te wijzen. Maar niet iedereen denkt daar zo over.
Daarom kan een hoteldate iets voor jullie zijn, het is lekker luxe en ook een beetje spannend-anoniem. Je hoeft de bedden niet te verschonen en als ze het houden, kun je in de kroonluchters springen. Als je een beetje uitkient welke hotels een eigen opgang hebben, die niet langs de receptie gaat, heb je vrij spel wie je op bezoek krijgt zonder scheve gezichten of additionele kosten op te lopen.
Sommige hotels hebben ook de mogelijkheid om zogenaamde dagkamers te leveren. Je betaalt dan een gereduceerd tarief maar mag dan niet overnachten.
Veel mensen denken nu: “Aha! Ik ga eens een enorm swingersfeest geven op de grootste suite die ze hebben!”. Vergeet dat maar rustig…de hotelier heeft jullie binnen een half uurtje de deur gewezen want die weet inmiddels wel hoe zijn hotel er na zo een een nachtje uitziet. Om nog maar te zwijgen van de ambulances die schuimbekkende GHB slachtoffers afvoeren. Je gaat opvallen…
Swingers zitten door het hele land en of de duvel ermee speelt, de leukste stellen zitten altijd aan de andere kant van het land. Dat betekent een autorit van twee uur…òf….je spreekt in het midden af en boekt met zijn viertjes een hotel! Je maakt kennis in de lobby/bar en kijkt of de klik er is. Is deze er, dan is een date snel gerealiseerd…
Hi!
Ik als alleenstaande 40tiger kop zaternamiddag 17/12 nog eens langs.
Zijn er leuke koppels of singles voor een leuke tijd om te genieten en laten genieten met een leuke babbel?
Tot dan!
@Marijke uit Apeldoorn, jammer dat ik je zaterdag misgelopen hebt. Wil je via deze weg uitnodigen voor a.s. zaterdag de 17de naar Azzurra te komen. Dan kunnen we aan de bar kennismaken en als er een klik is misschien meer. Ben gek op massages geven en mag wel zeggen dat ik dit aardig tot goed kan. Dus als ik je kan laten ontspannen dan graag een berichtje. Groet Raymond
Afgelopen zaterdag geweest en was weer gezellig en leuk vrouwtje heeft nog een kwartettje gedaan en vond het heerlijk.
1 van de mannen was Italiaans en zonder meer een ECHTE heer na de sex kreeg ze nog een massage van hem en toen we wat gingen drinken trakteerde hij ons op een koffie.
Zo eentje mag altijd mee doen wat een top gast
morgen 10-12 weer eens naar de sauna, vorige keer heerlijk respectvol genoten van een vlaams stel ergens in augustus, morgen weer eens kijken, net als marijke ook weer zin😛😛
Hoi aankomende zaterdag ga ik naar azzura ik ben 27 jaar en ben groot geschapen ik ben op zoek naar koppel vrouw gericht lekker de bubbelbad bezoeken of de gloryhole spreek me gerust aan ik heb tattoo op me borst
Hoi,
Woensdag 21 december ga ik als 25 jarige hetero man naar azzurra. Ik ben nieuwschierig naar 50+ stellen of 50+ single mannen of vrouwen, laat me gerust weten wat ik voor je kan doen!
Erwin
uit
Omgeving zwolle 6 december 2022 om
07:52
@nstwa
Kwam er in het verleden geregeld op maandagavond.
Nu helaas geopend van woensdag tm zondag.
Nooit echt zelf spannende dingen beleefd maar genoeg gezien.
En jullie komen jullie er vaker en zo ja wanneer?
Hoor graag van jullie.
Hé Erwin, je bent bekend met sauna Zuidwolde. Geweldige momenten hebben wij daar beleefd, vooral in de grotsauna. Mooie kleinschalige sauna waar veel mogelijk is, nagenoeg geen controle. Kom je er vaker?
Aanstaande woensdag gaan wij weer eens lekker naar Steamworks in Arnhem. Nog meer leuke koppels hier actief (lezend) die we daar kunnen gaan treffen?
Wij hebben er iig al erg veel voorpret van en super veel zin in! 😘
Erwin
uit
Omgeving zwolle 4 december 2022 om
15:01
Hoi vrouw alleen uit Zwolle
Misschien een keer zin om samen te gaan naar Azzura.
Of naar gewone sauna bij om in de buurt.
Zuidwolde is mooie kleine sauna waar stiekem toch veel kan.
Groetjes Erwin
TheKinkyGuy
uit
Flevoland 2 december 2022 om
20:27
Goedenavond,
Morgenmiddag, 03-12 gaan wij, Lottemooi en TKG, naar Azzura. Wij hopen dat er heel veel mannen komen die Lottemooi er weer lekker onderspuiten. Wij zijn er omstreeks 15:00!
Groetjes
Hoi hoi, onze idee was dit jaar oud & nieuw in een club door te brengen (aangezien afgelopen jaren nooit uitkwam)
Zijn er ook andere stellen/vrouwen die net als wij rondt kijken naar welke club kunnen gaan Ivm dat er hopelijk genoeg mensen aanwezig zijn.
Wij komen vaker in de Eroxx en club mystique en daar houden ze alle bij een oud&nieuw party.
Aankomende 10-12 gaan we na club mystique,kijken hoe sfeer daar is na 7 maanden niet geweest te zijn.
Grt D&S
Hoi stel Eindhoven
Wij gaan vrijdag ook naar mistique (wij , half 40 en actief)
Het is nooit een garantie, maar we zijn er regelmatig op vrijdag en beginnen in het zwembad ;-). Echt wel ander publiek als de zondag hoor. Onze ervaringen zijn (meestal) zeer positief. Wellicht treffen we elkaar😉
Hoi Stel uit Eindhoven, hebben wij elkaar vorige week zaterdag in Azzurra in het bubbelbad ontmoet? Willen jullie graag nog een keer meeten😜. Horen wel of er interesse is. Gr. LG
Aanstaande vrijdag 02-12 willen we nog een mystique gaan bezoeken, wie heeft er ervaring op de vrijdag?
Zijn benieuwd of er wat meer te doen is als op de zondag.
Nog meer stellen wat er heen gaan?
J&G
uit
Kleef (Duitsland) 28 november 2022 om
22:22
Donderdag zijn wij in Azzura, wij zijn 60+ en beleven de sex nog steeds intensief .
Wij hopen weer op een weer op een geile middag/avond
Groetjes uit Kleef
@Ramon
Jammer dat jullie donderdag naar Azzurra gaan en niet woensdag naar Steamworks, Ramon.
Een volgende keer, als het zo uitkomt, gaan wij ook op donderdag proberen om Azzurra eens te beleven. Voor nu met planning helaas niet mogelijk.
@Stelletje30
Wat leuk! Dan zijn wij in ieder geval niet de enige 🙂 Gaan elkaar vast en zeker tegenkomen. Tot woensdag! x
Op zondag 27-11 voor het eerst naar parenclub Mystique geweest, leuke club alleen erg rustig..
Ook waren we het enige stel onder de 40 jaar, is het altijd zo rustig en wat ouder publiek of zijn we op de verkeerde dag geweest?
Wel een leuke avond gehad!
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Probeer de zaterdag eens, dat was altijd wel gezellig. Overigens is bij de meeste clubs de zondag wel wat ouder publiek. Niet mijn ding...oudere vrouwen zijn heerlijk maar oudere mannen gedragen zich zo 'vies' ik kan dat niet plaatsen.
Hallo vrijgezellige dame ik ben een goodlooking sportieve prettig gestoorde man van net 50 en zoek een soulmate om samen een leuke middag te beleven in een sauna, parenclub of in Azzurra.. Ben je ook opzoek en heb ik je aandacht dan hoor ik het graag op deze site en wie weet zitten a.s vrijdagmiddag wel in een bubbelbad. Sta ook open voor een leuk en gezellig stel.
Hallo leuk stel uit Eindhoven. Wij (Indonesische dame/Nederlandse man) hebben gisteren in Azzurra in een van de bubbelbaden lekker met elkaar "gespeeld". Helaas werden we zoals zo vaak in Azzurra gestoord door een hele bende opdringerige en respectloze mannen. We zouden jullie graag nog een keer willen ontmoeten. Horen wel wanneer jullie weer gaan. Fijne zondag voor jullie. Groeten, LG.
Klinkt gezellig NenM! Wij gaan woensdag ook naar steamworks. zullen we samen bubbelen? 😉 anders zien we jullie vast wel ergens of lopen jullie ons boven tegen het lijf 😜 xx en tot woensdag,
Hey @Jongstel uit Hengelo. Gister nog heen geweest? En wat was jullie impressie/ervaring?
Wij zijn ook redelijk jong stel (half 30 😉 en hebben alleen ervaring met een keer naar steamworks gaan. Was erg relaxt, spannend en sexy tegelijk. volgende week woensdag (30nov) gaan we weer naar de stellendag in steamworks. Van 17 tot 22u ongeveer. Hopen dat er dan weer leuke stellen zijn die in zijn voor gezellig gesprek en eventueel open staan om samen leuke dingen te doen. Leeftijden zijn voor ons geen probleem, als we maar fun hebben. Zijn hetero, maar ze kan ook erg goed met een vrouw overweg 😉
Wij laden graag op in de sauna, en zijn vervolgens vaak in de cinemaroom of boven bij de czech&gloryholes te vinden. Beiden blond, hij een knotje.
Als er een leuk stelletje dit leest, kom er woensdag vooral gezellig bij x
Hallo,
Ik ben een jongen van 23 jaar en zou graag morgen Azzurra bezoeken. Ik heb gehoord dat zaterdag de perfecte dag is voor een Bi-man om de sauna te bezoeken. 😇
Hebben jullie tips voor mij? Rond hoelaat kan ik het beste aankomen om parkeerplek te vinden?
Ik kijk er naar uit jullie te ontmoeten!
Hoi wil morgen na zoveel tijd weer komen is wel mijn 2 de. X hier naar toe ik ben gespierde jongen van 27 ik heb heerlijke groot geschapen 23 cm ik zoek meer koppel vrouw gericht of alleen dame spreek me gerust aan tattoo op mijn borst engeltjes
Hooixx, wij zitten eraan te denken om vanavond na azzura te gaan. Zijn er nog leuke jonge stellen die ook van plan zijn om vanavond te gaan? Wij zijn 28
Hi,
Wij leuk en verzorgd stel (30en 44 jaar)willen donderdag 15.12 naar Azzurra gaan. Welke koppels gaan er nog meer die dag en willen er een leuke middag van maken.
Groetjes,
M&M
Goedemorgen Ik wil eind van de middag naar Azzurra gaan. Heeft er iemand zin om mee te gaan ?
Ik ben een jongeman van 47 en hetero., atletisch gebouwd en verzorgd uiterlijk.
Het liefst een gezellige dame of stel.
Het wordt voor mij de eerste keer
Hallo. @ Wij. Afgelopen donderdag voor het eerst naar Azzurra geweest. En het was een positieve ervaring. Mijn vriendin had aangegeven de 1e keer enkel sfeer te proeven en rondkijken. Dus nog geen lichamelijk contact.
Ze kreeg veel ogen op haar gericht. Met haar volle Surinaamse borsten trok ze veel bekijks
Maar een relaxte sfeer, niks opdringers en aardig personeel. We komen zeker terug en dan heeft ze wel zin om verder te gaan.
Ik zie dat er een aantal stellen maandag 28 november willen komen, wij (leuk en goed uitziend stel ) ook. We nemen ook een huisvriend mee. Wie heeft zin om in klein comité lekker door elkaar te gaan genieten. Hoe herkennen we jullie dan?
wij aantrekkelijk stel van 54/52 zoeken stel voor hoteldate in de buurt van Enschede voor weekend van 11/12 November
wij zitten ook op AM we zijn benieuwd naar de reacties
Ik ben swingle van 52 jaar oud.Ik zoek hotelswingers in een hotel in Overijssel b.v. Zwolle.Kan een bestaand gezelschap die de weg weet mij uitnodigen.Ik ben uiteraard hetero.
Dag deugnietjes,! Zijn er nog leuke stelletjes in voor een stoute date na Dominator zaterdag ? Wij
Zijn met mvv. Let me
Know ????
wij aantrekkelijk stel van 54/52 zoeken stel voor hoteldate in de buurt van Enschede voor weekend van 11/12 November
wij zitten ook op AM we zijn benieuwd naar de reacties
Ik ben swingle van 52 jaar oud.Ik zoek hotelswingers in een hotel in Overijssel b.v. Zwolle.Kan een bestaand gezelschap die de weg weet mij uitnodigen.Ik ben uiteraard hetero.