Niet iedereen heeft de mogelijkheid thuis te ontvangen. Dit kan verschillende redenen hebben; puberale kinderen die op stel en sprong binnen komen lopen of swingers die hun privé leven strikt gescheiden willen houden van hun swingers escapades. Als je thuis afspreekt heeft die ander tenslotte je huisadres. Wij maken er zelf niet zo’n probleem van, ik ben mans genoeg om rare snuiters de deur te wijzen. Maar niet iedereen denkt daar zo over.
Daarom kan een hoteldate iets voor jullie zijn, het is lekker luxe en ook een beetje spannend-anoniem. Je hoeft de bedden niet te verschonen en als ze het houden, kun je in de kroonluchters springen. Als je een beetje uitkient welke hotels een eigen opgang hebben, die niet langs de receptie gaat, heb je vrij spel wie je op bezoek krijgt zonder scheve gezichten of additionele kosten op te lopen.
Sommige hotels hebben ook de mogelijkheid om zogenaamde dagkamers te leveren. Je betaalt dan een gereduceerd tarief maar mag dan niet overnachten.
Veel mensen denken nu: “Aha! Ik ga eens een enorm swingersfeest geven op de grootste suite die ze hebben!”. Vergeet dat maar rustig…de hotelier heeft jullie binnen een half uurtje de deur gewezen want die weet inmiddels wel hoe zijn hotel er na zo een een nachtje uitziet. Om nog maar te zwijgen van de ambulances die schuimbekkende GHB slachtoffers afvoeren. Je gaat opvallen…
Swingers zitten door het hele land en of de duvel ermee speelt, de leukste stellen zitten altijd aan de andere kant van het land. Dat betekent een autorit van twee uur…òf….je spreekt in het midden af en boekt met zijn viertjes een hotel! Je maakt kennis in de lobby/bar en kijkt of de klik er is. Is deze er, dan is een date snel gerealiseerd…
Komen daar ook jong volwassenen 20 jarige of is dat meestal alleen 30 plus
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Alle boven de 18 mag er in bij de Azzurra. Alleen meisjes van 18 zie ik er (gelukkig) weinig. De meeste mensen gaan swingen na 10-15 jaar relatie. Gemiddeld wat er aan swingers rondloopt is 40 jaar oud zou ik opperen.
Tis maar net wat je/zij zoekt
Hallo
We zijn een koppel eind 40 en gaan regelmatig naar het naaktstrand in zeeland Neeltje Jans. Een extra man(nen) voor haar staan we dan toe. Zijn er nog koppels met deze interesse? Of mannen (liefst sportief, groot en prettig in de omgang) om eens af te spreken?
Hee Stelletje2005 uit Hoofddorp,
Waar is dat strandje in Spaarnwoude precies?
Wij stel M30 en V33 zijn erg benieuwd naar iets leuks in de buurt van Haarlem waar we vandaan komen.
Groetjes
Hoi! Hier een 34-jarige man alleen, bischierig. Ik wilde dit weekend eens een kijkje nemen bij bijvoorbeeld Azzurra. Nog nooit geweest.
Zijn daar wellicht stellen die een extra man zoeken? Of wat is daar over het algemeen het publiek op zaterdagen?
Hallo, zaterdag wordt het aardig strandweer. Ff wat zonnestralen oppikken en wie weet wel meer. Wie komt er ook bij de Loenense Buitenpolder. Heerlijk vertoeven aan de Waal
Groetjes R&E
Hoi allemaal! Zijn hier ook mensen die naar naaktstrandje Spaarnwoude gaan? Wij zijn daar regelmatig en hebben het vaak naar onze zin daar 😉 Wij Stel V35 M39 , sportief slank.
Goedemorgen
Donderdag 2 juni gaan wij voor het eerst naar azzura in Beuningen op de stellendag. Wij zijn een leuk normaal gezellig stel van midden 40 wat ernaar uitkijkt een gezellige dag daar te beleven. Hopelijk ontmoeten wij daar meerdere gelijkgestemde stellen.
B&J uit Didam. Leuk dat jullie ook komen en wie weten treffen wij elkaar. Gaan jullie in de middag of avond?
Hopelijk tot komende donderdag andere leuke stellen 😊😊
Aankomende maand wellicht een bezoekje brengen aan Azzura. Mijn allereerste keer, spannend. Heb geen idee wat ik kan verwachten. Ben (single 35m. hoop contacten te kunnen maken met eventeel (single v.) of stelletjes van mijn leeftijd. Welke dag(en) zijn aan te raden?
Hallo daar,
Donderdag 2 juni gaan we weer naar de koppeldag in Azzura. De voorgaande keren is dit erg goed bevallen.
Wij zijn een stel dat nieuw is in dit wereldje. We genieten vooral van elkaar en van wat er om ons heen gebeurt. We zijn vorige keer op zaterdag avond geweest, maar dit was voor mij to much. Alleen al als wij elkaar aankeken stapten er gemiddeld 5 mannen bij ons in het bad. Ik voelde mij daar ongemakkelijk bij. Wij gaan (voorlopig) niet op zaterdag.
Afgelopen zaterdag zijn we in de parenclub geweest, voor een feestje met een voor ons bekende dj. We hebben super genoten van het feest, de sfeer, de mensen en natuurlijk alles wat er om ons heen gebeurde. We hebben een leuk stel ontmoet, maar gewoon gezellig mee gekletst.
We hopen zo nog meer te ontmoeten. Wie weet wat het ons nog gaat brengen 😊
Hallo nieuwsgierig uit Groningen, dat klinkt gezellig.
Welk strandje gaan jullie pakken? Wij zijn afgelopen zondag op Bussloo strand ook een heel leuk spontaan stel uit Groningen tegen gekomen en een poosje in het water mee staan praten. Wat je van ver haalt is blijkbaar erg gezellig en lekker😉 ( groetjes van ons beide💋)
Komende donderdag (Hemelvaartsdag) gaan wij naar de stellendag bij Azzurra.
Wie komen er gezellig mee bubbelen, sauna / opgieting pakken, kletsen en wie weet wat nog meer?
Spreek ons gerust aan als je ons ziet.
XXX
Stiefpat
Donderdag 26 mei 2022 is het weer stellendag in Gaysauna Azzurra ☀️ Het zal lekker druk worden op deze heerlijke vrije Hemelvaartsdag 🔥 Hou ons op de hoogte💡want onze agenda laat het helaas helaas niet toe💋
xxx Nog iets over de Hemelvaart: Herinner Jezus liever niet bloedend aan het kruis, maar herdenk zijn grenzeloze liefde en zie dit als voorbeeld voor de mensheid. Goed voorbeeld doet volgen!
Hoi, morgen gaan we voor het eerst naar Azzura. We zijn een stel rond de 50. Heerlijk genieten samen van elkaar. En wie weet komen we leuke mensen tegen daar.
Hi all,
I am planning to visit Azzurra on Wednesday as it's a mixed day. Being a single male at 40, I would like to know what I can expect there tomorrow.
Specially, I am interested to join a couple who could help me with my first sauna experience.
Best
Ven
Hallo, gaan er 14 mei nog stellen naar strand bussloo? Wij stel wel, weten alleen niet meer waar nu de swingers liggen? Voorheen was het helemaal links en hoe is dat tegenwoordig?
G
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Tegenwoordig ligt iedereen Rechts op het Gay gedeelte. Dat gaat goed, hoorde ik.
Hey Ray en Anita
Ik heb gister vernomen dat het op 5 mei🇳🇱 een zeer groot succes was bij Azzurra met 80 stellen en heel geil gezellig🥳
Ik ga zelf op 18 mei weer een reisje richting Beuningen maken🤪
Groetjes Lien
Hallo, wij gaan als stel onze eerste bezoek aan Azzura brengen. Wie helpt ons vanmiddag wegwijs? We hebben zin om te genieten van een stel, man of vrouw. Judy en Ray
Hee hoi iedereen, we vragen ons af of de stellendag op bevrijdingsdag leuk is geweest. We hoorden hier op het gastenboek dat er veel aankondigingen waren van leuke stellen om te gaan. Dus mocht iemand dit lezen, we horen graag of het een feestje is geweest.
Xxx Anita&Ray😘
Hallo beste mensen,
Ik wil dit weekend met mijn vriendin naar een club de fun of fata, is er misschien een dame rond die mee wil met ons, mijn vriendin heeft er belangen bij om met een dame een leuke tijd te hebben..
Wij 25 50 komen vrijdag weer naar milk en chocolate showboat ...lekker gezellig en druk .. dansen sjansen flirten en teasen ...en wie weet nog meer
De staf en bar is super gezellig. En lekkere muziek van dj's .
Gr r en a
Goedenavond wij zijn een leuk spontaan stel dat komende 5 mei wil gaan relaxen en hopelijk genieten met andere stellen in Azzurra Beuningen. Zijn er meer stellen die gaan? Wij hopen jullie te ontmoeten
Morgenmiddag 2 mei aanwezig in het altijd gezellige azzurra in Beuningen. Hier een leuke gezellige bi-boy van 31. Welke leuke personen zijn er ook morgen??
Woensdag 4 mei zijn we weer in Azzurra. Slank stel dat een bescheiden man erbij weet te waarderen als die teder is en weet hoe je een vrouw benadert. Als we ons vriendje M er weer treffen om haar weer dat extra genot te bezorgen, zal de dag weer prachtig zijn.
Hoi allemaal,
Jong getinte man bischierig (27j). Ik wil graag een pik in mijn mond terwijl ik een lekkere kutje neuk. Ik slik ook graag. Is er een stel die mijn fantasie wil en kan vervullen?
Groet,
Hoi @EenR
Wij willen ook op 5 Mei naar Azzurra gaan, we hebben dan een weekje vrij.
Wie weet zien we elkaar daar.
Groeten Anita en Chris
49 & 48 jaar beide Bi bij de juiste klik.
😊
Wie wil mij op donderdag 21 april vanaf ca 15h helpen om vertrouwd te worden met de swingerwereld? Ik ga naar de parenclub showboat zaandam. Het lieft ook een actieve deelname 🙂
Ik ben 42 en nieuw in deze wereld.
Groetjes Lo
Vanmiddag bij de VAM-plas in Wijster geweest. Aan een kant grote kaalslag, maar er is genoeg overgebleven voor naaktrecreatie en buitensex. Genoten van de zon en de sexuele activiteiten. Een aanrader. Kan heel goed Groot Moere vervangen.
Morgen samen met mijn knappe vriendin na onze fijne club azzurra . Mijn vriendin is er weer
Helemaal klaar voor met haar heerlijke uitdagende lichaam.
Misschien leuk stel of nette man treffen.
Ik hoop dat ik die knapp blonde volle vrouw
Met die lange kale man ook tegenkom. Mooie dame.
Hoi stel 40/30 uit Haarlem, wij 52 /50 sportief stel hebben beide dagen uitgeprobeerd en op de woensdag het geluk gehad een ontzettende leuke man (37) te treffen waar we ons mee teruggetrokken en uitstekend mee vermaakt hebben. Je moet dus geluk hebben. De donderdag is ons zeker suikergoed bevallen en is zeker meer ontspannen omdat er dan een andere atmosfeer hangt met gelijkgestemden en ook op donderdagmiddag hadden wij t geluk tijdens de twee bezoeken dat we leuke koppels gewoon spontaan troffen en er gepeeld werd. Gewoon lekker gaan zouden wij zeggen je hebt sowieso elkaar en wie weet welke ++ je er ontmoet dat maakt t juist leuk. Wij zijn er zelf donderdag de 21e april weer vanaf 12.00 uur.
Wat jammer om die laatste berichten te lezen... Wij hadden wel interesse om eens naar zo een sauna te gaan. Maar dit klinkt niet heel chill. We vroegen ons al af wat leuker zou zijn... gemengde dagen of stellen dagen... maar met deze berichten lijkt een stellendag meer ontspannen... wel benieuwd wat je kan verwachten op zo een stellendag...
@karin. Als je een x samen wil gaan..hou ik mij aanbevolen. Ik ben een man van 44 jaar (zie er jonger uit) en het lijkt mij spannend met jou daar op ontdekkingsreis te gaan. Gr Remco
@Gaitjan. Dat klopt politie heeft hier regelmatig controle uitgevoerd en vermoedelijk is deze kaalslag het gevolg van overleg tussen meerdere partijen. Denken niet dat het nog weer komt daar. Wie weet weer in de toekomst als de aandacht weer wat verslapt.
Was vanmiddag bij de VAM plas in Wijster.Er heeft een grote kaalslag plaats gevonden. Nog slechts enkele struikjes resteren. Grote kale vlakte, geaccidenteerd, rondom de vijvers. Minder leuk geworden voor buitensex.
Ik ben benieuwd hoe het zich gaat ontwikkelen deze zomer. Duidelijk anti buitensex gedrag.
Marjan@. Laat weten wanneer jullie willen gaan. Dan kunnen we misschien afspreken gezellig . Nieuwe mensen leren kennen is altijd leuk en gezellig en wie weet hè 😁
Hallo Cuckstel 60.
Als jullie weer gaan en nog steeds interesse hebben in een leuke viriele man erbij, laat mij weten dat lijkt me erg leuk.
Hoor graag van.jullie.
Groetjes Avezaath
Hey Marjan uit Arnhem , lijkt ons leuk en op donderdag 21 april zijn wij vanaf 13.00 uur te vinden in Azzurra. We zijn 50 en 52 jaar, sportief , sociaal en hebben de afgelopen maanden een paar hele prettige ervaringen opgedaan binnen deze fijne sauna. Hoe te herkennen ? Vermoed wij beiden aan een wit wijntje rond 13.30 uur 😊wie weet 😎 de 21e
Ilse en Maarten
uit
Heerenveen 25 maart 2022 om
13:22
Hallo marjan
Leuk berichtje. Wij zijn een leuk stel van 45 jaar en zoeken ook een ander stel voor bezoek aan azzura.
Misschien leuk samen een keer heen te gaan
Hallo allemaal, hebben jullie ervaring met sauna Javali in Heerhugowaard op de gemengde vrijdag? Ik ben een slanke sportieve jongen van 31 en woon hier in de buurt. Ik ben zo ontzettend nieuwsgierig maar heb het nog niet gedurfd. Lijkt me heerlijk om te relaxen in de sauna, met daarbij stelletjes die met elkaar aan het vrijen zijn..
weer heerlijk genoten op de stellendag
iets wat rustig. maar met een zonnetje erbij, en toch genoeg leuke mensen. ons weer prima vermaakt
op naar de volgende……
@MenK: wij komen rond een uur of 5, half 6 aan en zijn ook nog maar 1x geweest. Zij is blond en jong, hij is behoorlijk kaal en wat ouder en allebei slank Altijd gezellig om samen in ieder geval wat te kletsen en wie weet…
Wij pensionado's uit het oosten van het land gaan donderdag 24 maart voor de tweede keer naar de stellenavond in Azzurra. Laten graag ons liefdesspel bekijken en kijken ook graag naar jullie. Van dichtbij, maar geen lichamelijk contact. Zou fijn zijn als er meer zulke liefhebbers komen.
Wij onervaren stel uit het noorden van het land gaan komende donderdag 24 maart voor het eerst naar de stellendag van azzura. Welke andere leuke stellen kunnen wij daar tegenkomen. Kijken er erg naar uit en hopen leuke stellen te treffen.
woensdag 23 maart rond 12.30 uur zijn we ( wederom) aanwezig en nippen dan allereerst buiten aan een wit wijntje op een ligbedje en zien wel hoe het verloopt. mocht je er zijn en t gezellig vinden spreek ons gerust op een sociale manier aan en wie weet waar t toe leidt😊 twee weken geleden een wel hele fijne m-m-v date genoten😋
Vandaag voor het eerst naar een sexsauna gegaan met mijn vrouwtje! We waren bij Azzurra terecht gekomen en moeten zeggen dat het toch wel erg goed was bevallen! Jammer van de soms opdringerige mannen maar als je nee roept dan gaan ze ook weg gelukkig!
Heerlijk gekletst met een gezellig stel ( denk uit de omgeving ) daarna hebben wij nog lekker geneukt in het labyrint in een hokje en heeft mijn vrouw mij nog lekker verwend in de jacuzzi waar nogal bekijks was!
Kortom we gaan hier nog eens vaker heen!
Ik vrouw, 48jr zit er aan te denken om woensdagavond alleen naar Azzura te gaan. Is het dan ook druk met single mannen en accepteren die ook "nee"? Het lijkt mij geil om wat mannen te pijpen en neuken. Wel respectvol allemaal natuurlijk
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Wat stoer en spannend dat je besloten hebt om te gaan. Nee is nee, en het is simpel wanneer iemand dingen doet die je niet wilt, dan kun je óf aan iemand in jouw buurt óf aan de bar vragen om hulp. je staat niet alleen, de rare lui zijn altijd in de minderheid. Maar 9 vd 10 keer gaat het goed hoor!!
Jaa zaterdag is het zover! Zenuwen...nu al! Ik ben jongen 35jr. Hoe laat is de beste tijd om er te zijn? Wat moet ik meenemen? Ennnn wie zijn er nog meer?
Hoi @John uit Arnhem, jammer dat wij er toen niet waren, maar woensdag hopen we er te zijn. Misschien jij ook? De dame kan wel wat extra aandacht gebruiken 😉
Mijn weekendje geil genieten zit er weer op.Vrijdag voor het eerst naar Steamworks geweest waar het veels te rustig was voor mij om geil te genieten.De lokatie vond ik geweldig en de gezelligheid was Top. Zaterdag was ik bij Azzurra en daar was het weer een groot geil feestje 🤪Op weer naar het volgende Avontuur
Ouderstel
uit
Wijk bij duurstede 13 maart 2022 om
09:01
Wij, 55 + stel gaan maandag 14 met naar Azzura. Gemengde dag, waar zij graag verwend wil worden door mannen en vrouwen. We zijn er vanaf 2 uur
Mieke en Peter
Hallo, zijn er nog stellen die zaterdag 12 maart naar een sauna gaan? Wij stel begin 30 gaan waarschijnlijk naar elysium en anders sauna heuvelrug. Misschien wat spanning samen?
wij aantrekkelijk stel van 54/52 zoeken stel voor hoteldate in de buurt van Enschede voor weekend van 11/12 November
wij zitten ook op AM we zijn benieuwd naar de reacties
Ik ben swingle van 52 jaar oud.Ik zoek hotelswingers in een hotel in Overijssel b.v. Zwolle.Kan een bestaand gezelschap die de weg weet mij uitnodigen.Ik ben uiteraard hetero.
Onze website maakt slechts gebruik van functionele cookies, u bent dus echt privé! AccoordSurf Safe Tips!
Privacy & Cookies Policy
Privacy Overview
This website uses cookies to improve your experience while you navigate through the website. Out of these, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website. We also use third-party cookies that help us analyze and understand how you use this website. These cookies will be stored in your browser only with your consent. You also have the option to opt-out of these cookies. But opting out of some of these cookies may affect your browsing experience.
Necessary cookies are absolutely essential for the website to function properly. This category only includes cookies that ensures basic functionalities and security features of the website. These cookies do not store any personal information.
Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. It is mandatory to procure user consent prior to running these cookies on your website.
Dag deugnietjes,! Zijn er nog leuke stelletjes in voor een stoute date na Dominator zaterdag ? Wij
Zijn met mvv. Let me
Know ????
wij aantrekkelijk stel van 54/52 zoeken stel voor hoteldate in de buurt van Enschede voor weekend van 11/12 November
wij zitten ook op AM we zijn benieuwd naar de reacties
Ik ben swingle van 52 jaar oud.Ik zoek hotelswingers in een hotel in Overijssel b.v. Zwolle.Kan een bestaand gezelschap die de weg weet mij uitnodigen.Ik ben uiteraard hetero.