Heb jij wat toe te voegen? Just say Hi? Berichten met kik/links worden niet geplaatst ivm AVG wetgeving, sdc naam wél toegestaan. U kunt via onze website geen contacten leggen. Wij bewaren uw gegevens niet, uw privacy is van u. Wilt u daten of afspreken doe dat dan via SDC datingsite.
10579 berichten.
Zijn er nog koppels die in de week van 15 februari in het hotel de zeeuwse stromen zijn? Ze hebben daar ook een kleine sauna, wirlpool en zwembad. Het zou ons leuk lijken spannende dingen daar te doen en te worden bekeken. Een verdwaalde hand.
Gaan er volgende week zondag met carnaval nog leuke koppels tussen de 20-50 naar sauna boot Mill. Wij, m en v 35 en 33 gaan die dag wel van 10 tot een uur of 6-7. Wij houden van de bubbelbaden en ook de kleine sauna’s buiten of het warme bad beneden. Wij knuffelen graag en vinden het fijn om wellicht met een koppel net als ons, verzorgd en stijlvol, voorzichtig wat te proberen. We horen het graag.
Beide blond, netjes geschoren, ik intiem en mijn vriend netjes bijgehouden, en vrolijke en verzorgde types. Geen mannen alleen a.u.b.
Wij zijn een stel en gaan zaterdag avond naar sauna berendonck. Ik vrouw(38) zou het leuk vinden om een leuke man lekker te verwennen in het bubbelbad of buitenbad. Wie zien we daar? X
@helen zeker paar leuke ervaringen opgedaan samen met mijn vrouw in sauna Joure en ook alleen .. zowel met n stel, een keer met. Man erbij samen met mijn vrouw als ook alleen n x met n stel … ik / wij gaan volgende week of de week erop weer .. wel gaan wij meestal door de weeks dan is t wat rustiger …
x gewoon gaan, uitdagen, relaxen en genieten
@Heleen: kom graag een keer naar Joure om wat stiekem te laten zien of voorzichtig iets meer.
@RenA40+ leuk bericht en goeie vraag, wij (stel 50+) zijn daar ook best nieuwsgierig naar en herkennen de reden waarvoor jullie richting Eindhoven gaan. Wij gaan in ieder geval, net als vorig jaar, op zaterdag 14 februari die kant op. Vorig jaar hebben we het als Boefjes in ieder geval erg leuk gehad op het Wilhelminaplein bij Proeflokaal De Gaper. Weet niet of daar gelijkgestemden komen , maar hebben ons daar en later in het hotel prima vermaakt 😉 Groetjes
Vrijdag gaan wij (stel 35 )weer naar spaone samen met een andere stel. Lekker flirten en wie zin heeft de after party 🫦
Hallo! Heeft iemand hier wel eens leuke ervaringen gehad in Joure of Peize? Peize heeft helaas geen "spannende hoekjes".
Ik (vrouw alleen) vind een beetje flirten en stiekem doen heel opwindend in de sauna. Joure Anyone?
wie gaan we morgen tegen komen in azzurra. Lekker samen bubbelen
Hey, we lezen hier veel over afspreken in de sauna. Maar zijn er ook leuke kroegen of feestjes voor gelijkgestemden in Eindhoven met de carnaval?
Wij zijn een leuk, sexy en sportief MV stel van net 40+ en hebben zin om met carnaval te dansen, sjansen en misschien bij een leuke klik nog iets meer…
Wie is er ook 7 feb welnessboot Mill.
Man 30+ zin in wat spanning. Ben er vanaf 11.00 .
Bandje als wokkel rechte pols. Blauwe badjas en handdoek.
Hey allemaal! Wie zijn er in voor net een beetje meer spanning bij SpaSense morgen avond? Sportief lichaam, 34, en een zwartwitte handdoek. Ik ben er vanaf 17:00, welke vrouwen/koppels kom ik daar tegen?
Wij stel zijn zaterdag 14 februari in sauna azurra Beuningen ik ben een volle onderdanige indomilf 46 mega grote dikke zware hangtieten cup h Kale strakke natte kut die achter elkaar klaar blijft komen en squrten ik zoek jonge jongens en Blacks wil helemaal volgespoten worden en er onder gespoten worden gangbang ben ik liefhebber van
Bi schierige man50 woensdag namiddag /avond
Naar azzura om lekker te relaxen
Wie nog meer ?
Hoi hoi, wij stel beide 39 jaar zijn 12 februari weer bij de wellnessboot in Mill.
Die gangbang in azzura gebeuren dat soort dingen vaker? Zijn er nog nooit geweest maar willen het graag binnenkort ontdekken.
@G&M uit Breda. Waren jullie er donderdag 29 januari ook? Wij zaten aan het begin van de avond met een stel uit Breda in een bad. Wij waren helemaal nieuw. Leuk als jullie dat waren.
@geilegeert. zou half uurtje kunnen wachten met de spermagangbang. Wij zijn er om 14.15. Zou zonde zijn om zoiets geils te moeten missen.
Vast bedankt
G&M
Zijn er mensen die vanmiddag iets willen doen?
V38
Woensdag wil ik ee dagje naar Elysium in Bleiswijk. Welke vrouw of stel is daar ook en vind spannend om elkaar een beetje uit te dagen en wellicht iets meer? Ben een sportieve getatoeëerde man van 38 jaar met een goed verzorgd uiterlijk.
Hallo wie komen er morgen naar veluwse bron. 4 feb. Even lekker ontspannen. Na de ontspaning de spanning weer opbouwen. Het is er wel het weer voor!
Hoi allemaal. Wij zijn van plan maandag de 23e weer een avondje te ontspannen in bussloo. Wie gaan we zien in een van de minder hete saunas of het bad ? Groetjes o en o (stel 30ers)
Zijn hier ook mensen die wel eens naar Fort Beemster gaan? Veel verschillende ruimtes voor wat extra ontspanning 😏 Ik wil binnenkort weer gaan.
Wij hebben ontzettend genoten afgelopen zaterdag bij de saumaboot in Mill.
Volgende keer laatste zaterdag van de maand weer?
@Stel48/49 uit Zwolle, jullie zelfde leeftijd als wij en beetje dezelfde regio. Wij beide 48, zij bi en slank, hij normaal gebouwd. Hij kijkt graag hoe zij zich vermaakt met anderen. Of doet later mee. Komen jullie wel eens in Swoll? Wat zijn jullie looks en interesses?
Groetjes👋
Donderdag 5 feb ga ik met mn vriendin naar Azzurra. Met een paar andere stellen hebben we afgesproken om om 14.00u een sperma gangbang te houden bij de douches. (Meeste vrije ruimte)
Alle vrouwen in een rondje op hun knietjes pijpen hun man of andere mannen die in de cirkel staan. Na 10 minuten draaien we om, de mannen vormen de buitenste cirkel en de vrouwen zitten/ liggen samen op de grond en de mannen spuiten over deze krioelende lijven.
😍😍Iedereen mag meedoen!😍😍
Deze website heeft mijn beeld over het gemiddelde stel wel aardig verrast zeg. Goed georganiseerd en veel beter dan cardates.
Is er een leuke dame die naar spa sense gaat morgen. Vanaf 18:15 ben ik er te vinden in de kleine sauna's buiten slanke jongeman van 38.
Aankomende woensdag 4/2 nog eens bubbelen in Azzurra in de namiddag! hopelijk op nog wat geilzinnige leukerds voor een gezellige namiddag! Ben een sportieve 40tiger die graag laat genieten .. wie komt er ook??
@Ton @Marc @Lekker groot,
Ook toevallig dinsdag 3 februari naar Azzurra??
Heb wel zin om er lekker mee te spelen, andere flinke apparaten mogen ook komen!! Ben er vanaf ongeveer 15 uur. 😋
Ik ga dinsdag in de ochtend naar bluewelness in Helmond. De spanning opzoeken en vaak lekker rustig achter in de kleine sauna, al beetje liggen genieten 😜eenmaal een dame binnen gekomen die het niet zo erg vond en zag dat ik al wat opgewonden was. Helaas verder niets gebeurd als wat blikken heen en weer, smaakte naar meer.
@ME; donderdag een super dagje gehad in azzurra! We kwamen even kijken bij de sling, waar we aansluiting vonden met leuke stellen, en ook zelf nog even gebruik gemaakt van de sling, een heerlijk hoogtepunt werd het🫣.. In de jacuzzi was het ook heerlijk genieten met andere stellen. Voor ons komt er zeker nog een derde keer. Wie weet treffen we elkaar eens😉
Hallo
Zijn er morgen gezellige mensen die naar spa sens gaan ?
Man 49 met het motto "ik zie wel wat de dag brengt".
Ik ben er om 11 uur.
Wellicht tot morgen
Hallo allemaal wij zijn een stel van V33 en M35 met normaal postuur, beide blond, v netjes intiem geschoren en de man normaal. Wij gaan over 2 weken, zondag 15 februari (carnavalsweekend) naar de Wellnessboot in Mill. Wij zoeken een leuk verzorgd stel tussen 20-50 die met ons gezellig wat wil knuffelen en de grenzen verleggen. Wij vinden het leuk om in het bubbelbad aan elkaar te zitten of in de kleine niet te hete sauna’s wat te teasen. Hopelijk tot de 15e… ps. Wij zijn er van 10 tot 18.00 uur ongeveer. X sofie
Hi, volgende week zat. 7 feb. wat is dan een leuke optie, wellness en wie weet net ietsje meer + overnachting. Nieuweschans leuk? Of Blue Wellness Leiden? Of heeft iemand andere tips? Gr. Leuk stel.
Hi A&M50, hoe was de tweede keer afgelopen donderdag? Hebben jullie nog leuken mensen ontmoet en spannende dingen gedaan?
Helaas lukte het ons niet. Nu gaan we donderdag 05-02. Zijn er nog anderen die dan ook gaan?
😛🍑
Wie gaat er aankomende donderdag 5 feb ook naar Spasense Geldrop om het iets warmer te maken? Wij zijn er de hele dag. (M 44 V 38)
Wij zijn een aantal weken in pl del inglés ( cran canaria)welk stel heeft belangstelling om daar eens af te spreken.
Gr stel 60 +
Goedemiddag
Zijn er nog vrouwen of stellen die maandag 2 februari om 14u in mystique Rucphen zijn om met ons elkaar te verwennen
Thermenvriend
Vanavond samen met mijn vrouw naar thermen bussloo. Beide 39
Wie komen wij daar tegen om wat spannends te doen?
Vandaag een dagje naar thermen Barendrecht, wie gaan er nog meer? Ik ben slank 52 jaar en 1,99 m lang
@R&R wij gaan vandaag in de avond, zijn julkie er dan nog?
Wij zijn donderdag 29 januari in Azzurra geweest. Misschien herken je ons. Hij antiliaans, zij blond.
Hebben een fijne eerste keer gehad. We hadden gelezen dat er ergens een ruimte zou zijn waar gaten in de muur zit. Zij had graag een vreemde verwend, maar helaas deze ruimte niet gevonden.
Heeft iemand een tip voor de volgende keer? Waar vinden we die ruimte?
@Wytch&wizard: zaterdag ga ik ook naar Thermen Goirle. Ruimdenkend en altijd open voor wat spannends. Ik ben een man van 49, met normaal postuur en heb zin in een leuke dag. Ik ben er rond de middag tot ??? Hoe kan ik jullie herkennen? Het lijkt me enorm opwindend om jullie tegen te komen en wetend dat jullie openstaan voor meer. 😉 Hopelijk tot morgen. Groet Jaap
Hoi leuke en lieve mensen,
Morgen middag rond 13:00u wil ik naar Azzurra gaan.
Het is mijn eerste keer om daar naar toe te gaan en ben zeer benieuwd wat ik kan verwachten.
Zijn er dames die toevallig ook alleen gaan kunnen wij iets afspreken om samen te gaan!
Of zijn er stellen die met mij samen willen gaan bubbelen en wie weet als de klik er is meer.
Hoe kan ik jullie herkennen.
Tot morgen ik kijk ernaar uit♥️😘
Gr Maikel
Hallo iedereen,
Wij gaan 5feb donderdag avond naar sauna Bussloo en hotel. Weet iemand of daar ook wel eens iets spannends gedaan wordt? Of een soort code voor open voor een date.
Groetjes Pat en Jelka.
Wie gaat er vandaag naar Spa Sense.
Heb wel zin een een leuke ontmoeting daar.
Hoi @stelletje..Staan ook op het punt te vetrekken richting Geldrop. Misschien treffen wel elkaar daar? Hoe zijn jullie te herkennen? Wij donkere badjas, hij bandje omgedraaid! Spreek ons rustig aan 😊
Plannen gewijzigd…. Afgaande op dit gastenboek moeten we in SpaSense zijn in ons eigen Geldrop 🙌
Hoi Ketty, wij waren er gisteren ook, iets na 18.30 binnengekomen, en inderdaad, druk. Maar niet hinderlijk, vonden wij, het was allemaal erg respectvol. Het was onze 1e keer. Veel rond gekeken. Goed gesekst met elkaar. We zijn (nog) niet toe aan contact met anderen, maar dat gaat zeker komen. Mijn vrouw is (ook) nog wat terughoudend, maar was te spreken over de sfeer, en hoe anderen rondom je zijn, terwijl wij intiem zijn. Gaat zeker vervolgd worden! Mijn vrouw heeft zwart krullend haar, was zij jouw favoriet misschien 😊
Hoi Jan, ik ga vandaag ook naar Thermen Barendrecht. Slanke, knappe man, donker haar, blauwe ogen. Ik zit vaak in de stoomcabine. Hoe kan ik jullie herkennen?
Mijn vrouw en ik zijn aanstaande zaterdag de hele dag in de Berendonck. Wij vinden het fijn om elkaar te teasen. Contact met andere is nog ingewikkeld, maar je moet ergens beginnen.
Goedemorgen,
Vandaag 30/1 gaan wij naar SpaPuur. Wie gaan we daar treffen? 🤗
Donderdag 29 januari was onze eerste keer Azzurra. Het was sowieso onze allereerste ervaring op dit gebied. Maar dit smaakt naar meer zeg!
We hebben erg genoten van elkaar. Elkaar lekker oraal bevredigd in een jacuzzi, lekker wat rondgekeken en nog wat gespeeld in de bioscoop. Helaas geen klik met ander stel gehad. Hadden het heel leuk gevonden om met een ander stel van onze leeftijd nog wat te kletsen en wie weet wat…
Hopelijk de volgende keer. Want die gaat er zeker komen.
Wellicht herkende jullie ons. Zij had een kleine gouden piercing daar beneden. Misschien tot de volgende keer…
We waren vandaag in Azzurra, het was een dag voor koppels. We kwamen om 18:30 bij de sauna aan en er was nog maar één parkeerplaats vrij. Er waren heel veel mensen. De avond verliep goed, ik vond één koppel erg leuk, de vrouw had zwart haar en was erg aantrekkelijk. Jammer dat mijn vrouw geen zin had in een vervolg
@Lekkergroot. Wij gaan morgen (helaas haha) op vakantie en kunnen niet gaan. Je omschrijving klinkt erg leuk, ondeugend en goed. Wij kunnen pas na de carnaval een keertje gaan. Als je dan ook een keer tijd hebt, dan laat het vooral weten. We kunnen dan vast iets 'gezelligs' doen. Mijn mannie houdt dan de uitkijk, terwijl ... 😜. We houden dit leuke gastenboek in de gaten! En voor morgen veel plezier!
Morgen overdag thermen barendrecht
Stel van 30 opzoek naar meer
Zijn er nog leuke jonge stellen die komende zaterdag naar Fata Morgana gaan? Wij zijn 27 en 40 (heel fit) en
Zijn er nog ondeugende stellen die net al wij morgenmiddag ergens in een sauna (Geldrop of Mill) te vinden zijn? We hebben wel zin in een spannende middag/avond. Laat maar weten
vrijdag 30 januari ga ik een dagje naar Geldrop spa sense voor de eerste keer, zijn er leuke stellen die interesse hebben in een jongeman(25) die erg groot geschapen is en geschoren en er van houd wat ondeugend te zijn op leuke plekjes daar. Hoor graag welke ondeugende mensen er nog meer gaan voor "gezelligheid".
Hoi hoi, wij, stevig stel, 40+ gaan komende zaterdag naar Thermen Goirle. We gaan daar sowieso samen een spannende dag beleven en we hopen her en der lekker te flirten of wie weet zelfs een verdwaalde hand te treffen. Het idee dat er andere stoute mensen zoals wij rondlopen in gewone sauna's vinden we heel opwindend. Hopelijk treffen we wat gelijkgestemde oudere heren of lekkere stellen.
Hé John, mag een jonge sportieve gast ook ipv een stel? Tot vanavond!
hey jm ik ga vanavond naar sauna geldrop.
ben een sportieve ongeman met een groene handdoek.
en jullie?
Wij stel 55+, goed gebouwd, gaan a.s. naar de sauna in Mill. We zijn te herkennen aan een blauw dopje van een waterfles. Welj stel heeft zijn in een ontmoeting?
Hoi allemaal,
Zijn er nog stellen van een beetje onze leeftijd (31 en 34) die vandaag naar Azzurra in Beuningen gaan?
Wij zijn er rond 15:30.
Zien we jullie daar?
Wie zien we morgen bij spasense geldrop xx
wij naar lange tijd geleden ook maar weer is azzurra kijken lekker optijd
wij stel 52 en 54
kijken of ik nog leuk vrouwtje tegenkomt 😉
tot morgen allemaal
Voor morgen moet we helaas skippen. Door griepje maar een weekje doorgeschoven. Dus een een weekje later naar Beuningen voor de eerste een heet bubbelbad. Hopelijk zijn er dan nog steeds leuke mensen om mee kennis te maken!
😘( ‿ㅅ ‿ )
Hallo leuke vrouw of gezellig stel. Ik ben t weekend van 31/1 en 1/2 in nijmegen heb daar een 2 daagse massagecursus. Ik overweeg zaterdagavond naar Azurra Beuningen te gaan. Ben er 1x eerder geweest maar toen was de verhouding man/vrouw niet in balans. Welke leuke vrouw wil samen gaan voor een spannende avond? Of welk stel tref ik daar? Ik ben lang, slank, bijna kaal. Respectvol, enthousiast en sociaal.
@ME, leuk. Kunnen we jullie herkennen? Man hier heeft (nu) een 3-dagen baardje. Jullie zijn er al vroeg, welke tijd, zijn jullie er dan nog wel, als wij rond 19.00uur binnen komen?
Dag allemaal,.
Gaan er nog leuke aantrekkelijke koppels dames of heren naar sauna Putten vrijdagavond? Wij, stel midden 50, matchen goed met jongere koppels, vrouwen en Mannen. 😉. Meer weten? Kijk even op ons profiel op sdc: yesdoublefun
Donderdag gaan wij voor de 2 x naar de stellendag azzurra, hopelijk wordt het weer net zo lekker en spannend als de vorige keer. @ME; we zijn er lekker vroeg ook, rond 11, genieten graag in de achterste jacuzzi’s bij de sauna. Wie weet treffen we elkaar, we schrikken niet van een verdwaalde hand. Groetjes A&M50
Hoi wij zijn as zaterdag de hele dag in Berendonck en slapen daar ook. V(39) en M (44). Wie zien we daar?
Aanstaande vrijdag tot 18:00 in de Berendonck. Te herkennen aan grijze badjas en zwarte slippers. Wie zijn er ook te vinden?
Zijn er nog koppels die naar ultimate young gaan komende zaterdag in Beek en Donk? Hier zit de ultimate dream en ik en mijn vriend zitten eraan te denken of we zullen gaan, iemand een idee hoe het er daar uitziet? Hopelijk kan iemand wat meer vertellen over deze club. Wij zijn echt beginners en willen liefst samen lekker tekeer gaan daar maar
Zonder meteen met anderen in aanraking te komen
Vandaag weer een heerlijke dag gehad bij SpaSense. Lekker opgewarmd in het caldarium. Een hele leuke man leren kennen. Fijne gesprekken gehad en zo genoten van de kleine onopvallende aanrakingen hier en daar. En die kleine saunas, ja die vormen elke keer weer een hoogtepunt van de dag. Wel bijna betrapt, dus wees gewaarschuwd. Ik geniet lekker na en kijk uit naar de volgende saunadag. Geniet van jullie avonturen 😘
Wij (stel beide rond 50), zijn van plan om binnenkort naar de sauna boot in Mill te gaan. Wat is de beste dag en tijd voor leuke en spannende ontmoetingen?
@Ray en Anita. Goed om te lezen, hier gingen we wel vanuit maar toch… er is geen ervaring mee.
Ons idee is om vroeg te gaan naar de sauna in Beuningen dan kunnen we zeker de ruimtes even rustig bekijken en ervaren.
@Stel50+ misschien kunnen we elkaar begeleiden als dat past, dan kan het zomaar extra gezellig worden.
Als het zover mocht komen en een verdwaalde hand leidt naar een opgewonden 😅 sfeer met orale bevrediging 💦, is het dan gebruikelijk om dit met condoom te doen of is dit meestal zonder?
Hoe gaat dit normaal gesproken?
Hoi @ME
Spannend en leuk dat jullie voor het eerst gaan! Zoals jij de spanning ervaart hebben meerdere stellen hoor, en meestal zijn er wel meer stellen die voor het eerst gaan op zo'n dag!
En zoals Ray en Anita het zeggen, je word niet zomaar aangeraakt.
Wij zijn er rond 14 00. Misschien tot dan!
@ME uit Utrecht. Hier hetzelfde gevoel, wij gaan ook voor de 1e keer. We weten nog niet hoe laat we er kunnen zijn, ik denk begin van de avond. Hopelijk treffen we elkaar, kunnen jullie ons begeleiden. 👌 Man, licht grijzend draagt bril 176, vrouw krullend donker haar. Maar ik denk, zoals Ray en Anita aangeven, dat er niets gebeurd zonder wederzijdse goedkeuring. Maar dat je juist mag aangeven dat je iets wil, en dat is net zo eng... Toch? We hebben het hier al lang over, en kijken er enorm naar uit. Kunnen we jullie ook ergens aan herkennen?
Hoi hoi deze man 60 er gaat morgen middag naar Spa sense in Tilburg.
Redelijk slanke man kan een verdwaald hand in stoomcabine of Whirlpools en kleine sauna’s wel waarderen en zelf ook een handje uit steken naar leuke dames of stelletjes. Een knipoog doet wonderen daarbij.
Ben te herkennen aan paarse crocs en blauwe met witte badjas en blauwwitte saunadoek en omgedraaid bandje aan linkerpols.
Gr misschien tot morgenmiddag
Deze 38j sportieve kerel gaat lekker naar Spasense vandaag. Wie tref ik daar?
Ik laat mij verrassen (no men only).
Bos haar op hoofd en tattoo sleeve op linkerarm.
Tot straks ?!
Wij gaan donderdag voor het eerst naar de stellendag. Best spannend vind ik dat. Mijn partner is er ontspannen onder maar ik moet nog ff wennen. Hoe ervaar ik het als een andere vrouw haar hand tussen of langs mijn benen voel gaan. Of een leuke man met een strakke lul naast me zit hoe ga je daar mee om. Als ik er zo aan denk wordt ik kletsnat maar hoe ik er daar op reageer is spannend.
Zijn er meer die het zo ervaren?
Vanavond rond 18:15 weer naar spasense geldrop zin in. Benieuwd wie ik er tref voor extra spannende ontspanning. Ben slanke goeduitziende man 38 jaar
Morgen weer hele dag in Geldrop SpaSense… benieuwd of ik daar mensen van dit forum ga ontmoeten? Lekker ontspannen en ontladen …
Wij gaan donderdag voor het eerst naar de stellendag. Een beetje spannend vinden we het wel. We plannen er vroeg te zijn zodat we een beetje de weg kunnen vinden. Mijn man neemt het redelijk ontspannen maar ik vind het toch wel een beetje spannend. Wat doe je als je door een vreemde hand intiem aangeraakt wordt. Kan ik mij overgeven aan een vreemde vrouwen hand of het contact met een vreemde harde lul.
Als ik er aan denk wordt ik kledder nat van de gedachte maar hoe het zo in het echt is blijft spannend. We gaan het ervaren donderdag. 💋
Dinsdag en/of woensdag weer heerlijk naar de Veluwse Bron, ik ga de gehele dag tot sluit. Man van eind 50, alles netjes geschoren, hou van uitdagen en ook uitgedaagd te worden vreemde hand is ook geen probleem, vaak in bubbelbad buiten bij zwembad of op heuvel en in Stoomgrot en soms ook even naar turks stoombad beneden. Wie kom ik tegen daar??😘💋 Geef een knipoog dan weet ik jullie te herkennen
Geweldig forum dit.
Kom zelf ook in Spasense in Geldrop. Al veel leuke ontmoetingen gehad. Ben zelf 32 jaar en herkenbaar aan badjas met capuchon. Spreek me gerust aan. @ flirtgirl Je schrijft bijna betrapt te zijn. Ze zijn er niet streng. Onlangs van een jongedame waarmee ik een leuke tijd had begrepen dat ze weleens naar binnen kijken. Schijnt altijd dezelfde man te zijn, wat zelf ook in is voor een snel avontuurtje. Zelf nog niet gezien, maar wordt vervolgd, het zou overigens ene H zijn. Fijn dat swingers er hun hobby kunnen uitoefenen.
He c&h ja het was er inderdaad best druk en veel herrie overal... Meer dan normaal. Wij hebben t vooral gezellig gehad met elkaar in o.a. zoutkristal en geyser...
Zaterdag de 31e is het weer tijd voor een dagje thermen bussloo. Zij 29 blond, mooie borsten en een goede kont. Hij 32, donker haar, prima geschapen. Wij lazen dat er meerdere stellen aanwezig zullen zijn zaterdag, benieuwd wie we daadwerkelijk tegenkomen en hoe we jullie herkennen. Wij zitten regelmatig in de drie bubbelbaden bij het zwembad.
@o&o hoe was jullie avond in Bussloo? Helaas jullie niet opgemerkt/gezien. Het was er erg druk vonden wij. In de Panama’s sauna werden we bijna betrapt🫢. Daarna lekkere sex gehad in het caldarium☺️. Hopelijk snel
Weer zo’n fijne avond daar.
@Psps.... voor ons is die sauna (HUP) niet ver weg. Maar we hebben even op hun site gekeken en zien dat in de bubbelbaden en het zwembad badkleding verplicht is 😅. En ook niet onbelangrijk: geen tarieven om er binnen te komen? Alleen met sportabonnement of hotel-overnachting. Is dit wel een OK locatie? Wij zijn benieuwd. Voor alle duidelijkheid: we zoeken geen ellenlange berichtenwisseling. Dat zullen Ray en Anita niet waarderen 😊. Gewoon een korte toelichting. Dank alvast!
@stel3040 wij zijn idd al vaker geweest! Zijn er in de middag en avond, wij zitten vooral bij de jacuzzi's. Waar kunnen we jullie aan herkennen?
Ga maandagavond genieten in Bussloo. Zin om te kijken en bekeken te worden en hier en daar wat te voelen aan elkaar 😳
Iemand zin in? Alex en Anne misschien? Ik skip sowieso de opgietsessies 😉
Hoi, wij gaan regelmatig naar de wellness van de Hup in Mierlo.
Komen hier ook ooit gelijk gezinde mensen daar in het stoombad of bubbelbad?
@Stel 32 42: Leuk om elkaar te ontmoeten donderdag. Wij gaan ook. Jullie al vaker geweest? Waar zijn jullie te vinden?
Hoi Ton. Komt Marc ook?? Nog meer liefhebbers voor dinsdag?!?! 😋😋
Alex en Anne tot donderdag 😗
We gaan morgen naar Bad Nieuweschans en donderdag naar Peize. Iemand die ook gaat?
Nog leuke koppels of een ondeugende vrouw voor een spannende sauna dag/avond. 19&20 februari zijn we in Vitae welness Roosendaal?
Leuk flirtgirl! Je verhalen zijn leuk en wellicht trekt het ons om een keer die kant op te gaan!
@geert en Sanne. Hoe kunnen we jullie herkennen en hoe oud zijn jullie? Lijkt ons ook leuk voor de zondagmiddag. Wij hebben een blauwe en zwarte badjas als we komen en rode slippers.
