Deze termen komen uit het Engels en zeggen iets over “de daad”. Vrij vertaald betekent het verschil: “volledig wisselen” of “gedeeltelijk wisselen”.
Alhoewel er nog behoorlijk wat discussie is in ‘Swingland’ wat exact onder welk kopje moet vallen en ook Wikipedia zich nog over het fenomeen moet buigen, is er toch al een klein tipje van de sluier op te lichten wat het grootste verschil zou moeten zijn. Uiteraard zal Soft (=zacht) een rustigere aanpak kunnen aanduiden en daarmee de penetratie uitsluiten. Maar is dat het enige dat je uitsluit als je soft swap op je profiel aanklikt?
Betekent de term soft swap dat alle andere vormen van seks waarbij geen penetratie plaats vindt door de (tijdelijk) swingpartner, wel geoorloofd zijn? Denk hierbij aan BDSM, het gebruik van speeltjes, plasseks, vrouw-vrouw seks met een voorbinder… Ja heus, er is ook nog genoeg te ruilen zonder dat het geërecteerde lid van je partner ergens naar binnen verdwijnt. Omdat het op veel datingsites heel lastig is om een duidelijk onderscheid te maken en je eigenlijk altijd maar 1 van de 2 hokjes aan kan klikken, is het raadzaam om hier ook in jullie profieltekst heel duidelijk in te zijn. Er zijn voldoende voorbeelden van stellen waarbij er op het profiel “soft swap” staat maar dat zij het penetreren niet uitsluiten op een date. Zij willen daarmee voorkomen dat er een verwachting bij anderen ontstaat dat zij altijd voor penetratie in zijn en kiezen voor een middenweg.
Andersom zou natuurlijk ook een mogelijkheid kunnen zijn: jullie vullen full swap in op jullie profiel en leggen goed uit in de profieltekst wat jullie daar onder verstaan, om de hete angel uit deze discussie te trekken. Om vooraf een goede match te vinden, tijdens de date het meeste plezier te beleven en uiteindelijk ook na de date het langst na te genieten is duidelijk en eerlijk zijn de enige juiste weg. Waar het uiteindelijk altijd om zal gaan is; Doe waar JULLIE je prettig bij voelen. Ga nooit over de strakst gestelde grens heen, oftewel: hou rekening met elkaars wensen en grenzen want swingen doe je sámen!
Wij (F44&A35) ervaren stel gaan donderdag 19 okt as weer eens naar stellendag Azzuro. Zij(A) is bij de juiste klik bi en onverzadigbaar en Hij(F) schrikt ook niet gauw😉. Wij zijn vaak te vinden in het bubbelbad en de open ruimtes. Wie komen er met ons spelen donderdagmiddag ( 13:00-19:00) ?
Morgen gaan wij weer lekker spelen bij Azzurra. Altijd leuk daar. Nog meer stellen die van plan zijn om morgen te gaan? Hoe meer stellen hoe meer vreugd.
Patrick & Isa
uit
Eindhoven 15 oktober 2023 om
09:41
Goedemorgen,
Wij 53 en 50 bistel, willen 26 oktober naar azzurra komen, op de stellendag.
Wij zijn er van 11 tot 15 uur wie komt er bij ons in het bubbelbad zitten? Genieten met z'n 4e of misschien wel 6e?
We horen het graag?
Gr Patrick & Isa
Hi mijn naam is Alex en woon in Amsterdam. Ik ben 36 en ga soms naar spa zuiver in Amsterdamse bos. Zijn er leuke stellen of singles die deze maand ook een bezoekje brengen aan spa zuiver in het Amsterdamse bos? En lijkt het eventueel leuk stiekem wat te teasen? Ik wens iedereen een fijn weekend toe!
Gr. Alex
Wij A&F (34/46) gaan donderdag 19 okt weer eens naar Azzuro. Wij ervaren en actief stel zijn op zoek naar andere actieve stellen. Zij(A) bij juiste klik bi en hij (F) schrikt ook niet gauw 😉. Wij zitten vaak in het bubbelbad en zijn ook vaak te vinden in de open speelruimtes. Wie komt er met ons spelen?
Stelbi5053 p&i
uit
Eindhoven 12 oktober 2023 om
20:32
Hoi, wij goeduitziend bistel m 53, vr 50 gaan 26ste weer naar de stellendag, we zijn er van 11 tot 15uur.
Welke gezellig bistel komt bij ons in het bubbelbad zitten en wil met 4e genieten van elkaar? verder zien we dan wel wat er gaar gebeuren.
Hopelijk zien we jullie xxxx
Gr P en I
Wij v(51) en m(53) donderdagmiddag om 13u naar de wellness boot in Mill....zijn er.nog leuke koppels of jonge mannen die zin hebben te teasen en flirten?
Ook wij (56/54) zullen as donderdag in de namiddag een bezoekje brengen aan Azzurra. We hopen weer op een hoop leuke en gezellige mensen om ons heen...... wie weet treffen we elkaar...... xxx
Hier slank gezellige stel van 50 gaan donderdag begin middag weer is kijken in azzurra ..... hebben er zin in .....zoeken nog leuke vrouw voor bi ervaring ...wie zien we daar ...xxxx sebenpeet
Wie gaan er volgende maand in november ook naar de boot in Mill? Wij m 33 v 27 zoeken een andere stel of dame waar wij gezellig wat mee kunnen kletsen en misschien meer in jacuzzi en of zwembad, wij zijn beginnend en beide slank en zeer verzorgd. Willen graag zaterdag of zondag afspreken. Wie komt er ook en zo ja wanneer?
Hoi ik ben jongen van 28 uit Tilburg ik zoek mooie koppel vrouw gericht of dame alleen ik ben 1.70 lang en ik heb 23 cm zie je mij onder de douche of in de bubbelbad spreek me gerust aan ik heb tatto op me borst en armen ik ben er rond 18:00
Wij willen in november een zondag naar de sauna boot in Mill. V 29 M 32. Beginnend maar wel nieuwsgierig naar andere koppels. Waarmee wij gezellig in het zwembad wanneer het donker is of in de jacuzzi wat kunnen spelen. Beide vol slank postuur en verzorgd uiterlijk. Wie gaat er ook een van de zondagen in november en kunnen we wellicht mee afspreken.
Hoiii, wij gaan voor het eerst naar Ibiza, weet iemand of er nog swingerclubs zijn in Ibiza die open zijn in Oktober? Welke zijn aan te raden?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Liberty club, en er zijn ook wel eens parties van Killing kittens uit de UK, Madame O uit Italie, Hommard uit NL en nog een duitse organisatie organiseren deze maar de closing parties zijn alweer geweest voor dit jaar. Enkele ander tips zijn: Op Mallorca zit een swinghotel, Hotel Ollymar. Op Gran Canaria zitten La Mirage en Venus resort. In Cancun Mexico heb je 2Desire en een Temptation resort, ook vol met swingers. In Andalusië, Spanje heb je Hotel Club Vera Playa. Dan de bekendste: Hedonism II resort op Jamaica.
Waarschijnlijk maandag 9 oktober begin avond naar Azzurra voor de eerste keer. We zijn getint stel suri/indo mix van 29 en 32 jaar en zoeken rond onze eigen leeftijd wat spanning. Beide bi en open om te ontdekken.
Hi mijn naam is Alec, 36 en woon in Amsterdam. Sinds afgelopen zomer heb ik het naakt recreëren ontdekt en ben helemaal om, geen zwembroek meer voor mij!. Zo lekker vrij en veel like minded mensen ontmoet. Jammer genoeg zijn er niet heel veel plekken rond Amsterdam te vinden. Ik ga wel eens naar de gaasterplas, Spaarnwoude of Amsterdamse bos. Nu komen er nog wat mooie dagen aan, de laatste van het jaar ben ik bang.. 🙁 Zijn er nog leuke koppels die de komende dagen nog wat laatste zonnen stralen willen mee pakken? En het spannend lijkt om mij daar te ontmoeten? Ik ben 1,77 en heb een atletisch lichaam. Ben benieuwd wie zijn heeft in wat buiten teasen.. Fijne dag iedereen! Gr. Alec
Wij nieuwsgierig stel van V 45 en M 47 gaan donderdag 5 Okt naar sauna De Veluwse Bron. Zijn er nog leuke vrouwen of stellen waar we samen gezellig in een bubbelbad een erotisch getint gesprek mee kunnen voeren om meer achter elkaars interesses te weten kunnen komen. En als de klik er is misschien van daaruit eens met elkaar af te spreken om heerlijk van elkaar te kunnen genieten. 😘
Wie zien we morgen, begin vd middag in Azzurra? Komen jullie naast ons in jacuzzi? Als hij dan op de rand, kunnen wij toch wel helpen met …..? Spannend idee, spreek ons aan. Codevraag: zijn jullie Lenv?
Binnenkort willen wij, stel van m 49 V 43 voor het eerst naar sauna Bussloo gaan. Wat kunnen we verwachten? Is voor ons nieuw. Is beetje flirten/ teasen normaal daar?
Man 34 jaar morgen naar azzurra. Zijn er van hier nog vrouwen of van stellen aanwezig die verwend willen worden? Ik hoop jullie morgen te zien. Ik ben vanaf rond openingstijd aanwezig.
Hoi wij zijn. Mooie stel van 28/32 brunette kaal 75 c en 170 lang en 23 cm allebei tattoo op benen en armen en borst wij willen mooie koppel ontmoeten spreek ons gerust aan wij komen donderdag rond 18:00
Morgenvroeg zijn wij in Sauna Bussloo, wij zijn begin 50 en ontdekkende. Wellicht een beetje uitdagen in een bubbelbad of stoomsauna? Voorkeur naar stel of dame. Beide 1 tattoo. Gaan we iemand treffen?
@A&E leuk dat jullie vandaag ook naar Azzurra komen. De eerste keer altijd ff spannend. Maar het is daar altijd heerlijk relaxed. Loop na het omkleden lekker rond, bekijk alle ruimtes en ga eerst lekker relaxen in een whirlpool of saunacabine. Spreek andere stellen of ons gerust aan. Bij de juiste klik beleven jullie een heerlijke tijd. Wellicht zien we elkaar vandaag. Wij komen tussen 12 en 1 binnen wandelen.
Hoi allemaal,
Wij, spontaan stel 50ers, gaan donderdag 28 september weer heerlijk naar Azzurra in Beuningen.
We hopen weer leuke stellen te ontmoeten en er een te gekke middag/avond van maken. Zij is 100% bi, lang, slank, knalrode nagels en super sexy. hij bi-schierig, normaal postuur en erg potent. We zijn voor veel in. We hebben er weer super veel zin in. We gaan we zien en voelen? 🙂
Jet&Ko
uit
Noord-Brabant 26 september 2023 om
12:29
Hoi @Peur, wij waren vorige week in Azzurra omdat Steamworks was gesloten. Kunnen dus helaas geen Steamworks ervaringen met jullie delen. Wie weet een volgende keer. Groetjes!
GeenHerman
uit
Nijmegen 25 september 2023 om
21:00
Goedendag allemaal,
Ik ben GeenHerman, een man van 33. Een flinke tijd terug ben ik bij Azzurra geweest, en het kriebelt weer om te gaan. Welke (mix) dagen/tijden zijn volgens jullie het fijnst? (Als in: niet teveel jagende mannen, dat vind ik zo'n sfeerdemper).
Groetjes!
Groetjes!
Morgen mooi weer dus nog heerlijk naar het naaktstrand met een vriendin,vlietlanden of Spaarnwoude
Waar is het meeste te beleven?
Kijken en bekeken worden
@Hilda uit Gouda bedankt voor je reactie, dan wordt het niet Azzurra a.s dinsdag maar waarschijnlijk sauna Berendonck jij bent natuurlijk meer dan welkom, gaan we samen wat drinken?
Hoi ik ben 28 kom uit Tilburg ik wil vanavond lang komen naar azzurra ik ben 170 en ben grootgeschapen 23 cm ik ben tattoo op me borst en armen ik zoek leuke mooie koppel jong of dame alleen spreek me gerust aan ik zal er rond 6/7 uur zijn
we zijn een stel van beide 27 jaar, al een tijdje hebben we in ons hoofd om een club te bezoeken. Nu zijn we wel beiden zo ingesteld, dat we enkel willen kijken en bekeken worden zonder eigelijk enige interactie met andere stellen of vrijgezellen heren . Is dan zn club wel iets voor ons ?
Morgen vrijdag 3 mei gaan wij met 2 stellen naar Mystique. 1 stel voor het eerst. Wij komen graag in contact met het jonge stel uit Goes.
Natuurlijk is dat mogelijk, je blijft dan gewoon op jezelf en gaat met niemand mee naar een erotische ruimte.
Hoi,
we zijn een stel van beide 27 jaar, al een tijdje hebben we in ons hoofd om een club te bezoeken. Nu zijn we wel beiden zo ingesteld, dat we enkel willen kijken en bekeken worden zonder eigelijk enige interactie met andere stellen of vrijgezellen heren . Is dan zn club wel iets voor ons ?
groetjes emillio en Giada