Deze termen komen uit het Engels en zeggen iets over “de daad”. Vrij vertaald betekent het verschil: “volledig wisselen” of “gedeeltelijk wisselen”.
Alhoewel er nog behoorlijk wat discussie is in ‘Swingland’ wat exact onder welk kopje moet vallen en ook Wikipedia zich nog over het fenomeen moet buigen, is er toch al een klein tipje van de sluier op te lichten wat het grootste verschil zou moeten zijn. Uiteraard zal Soft (=zacht) een rustigere aanpak kunnen aanduiden en daarmee de penetratie uitsluiten. Maar is dat het enige dat je uitsluit als je soft swap op je profiel aanklikt?
Betekent de term soft swap dat alle andere vormen van seks waarbij geen penetratie plaats vindt door de (tijdelijk) swingpartner, wel geoorloofd zijn? Denk hierbij aan BDSM, het gebruik van speeltjes, plasseks, vrouw-vrouw seks met een voorbinder… Ja heus, er is ook nog genoeg te ruilen zonder dat het geërecteerde lid van je partner ergens naar binnen verdwijnt. Omdat het op veel datingsites heel lastig is om een duidelijk onderscheid te maken en je eigenlijk altijd maar 1 van de 2 hokjes aan kan klikken, is het raadzaam om hier ook in jullie profieltekst heel duidelijk in te zijn. Er zijn voldoende voorbeelden van stellen waarbij er op het profiel “soft swap” staat maar dat zij het penetreren niet uitsluiten op een date. Zij willen daarmee voorkomen dat er een verwachting bij anderen ontstaat dat zij altijd voor penetratie in zijn en kiezen voor een middenweg.
Andersom zou natuurlijk ook een mogelijkheid kunnen zijn: jullie vullen full swap in op jullie profiel en leggen goed uit in de profieltekst wat jullie daar onder verstaan, om de hete angel uit deze discussie te trekken. Om vooraf een goede match te vinden, tijdens de date het meeste plezier te beleven en uiteindelijk ook na de date het langst na te genieten is duidelijk en eerlijk zijn de enige juiste weg. Waar het uiteindelijk altijd om zal gaan is; Doe waar JULLIE je prettig bij voelen. Ga nooit over de strakst gestelde grens heen, oftewel: hou rekening met elkaars wensen en grenzen want swingen doe je sámen!
Wie zien we 30 december in Mill of vrijdag de 27e december in de berendonck in Wijchen, of Devarana in Den Bosch. Wij gaan twee dagen naar sauna’s en zoeken een gezellig stel om wat te kletsen en eventueel wat met elkaar te spelen. Wij gaan beide dagen sowieso vanaf een uur of 10 tot sluit. Wij zoeken een stel net als ons tussen de 25-40 jr oud. We horen het graag en evt hoe te herkennen. Katja en haar buurman moeten we sws wel herkennen in Mill. Mijn vriendin ligt ook graag open en bloot in de sauna en wil in het bubbelbad ook de billen laten zien.
Hé Mar,
Ik kom donderdag 12 december ook met mijn date naar azzurra.
Wij zijn 38 en 42, sportief, normaal postuur en sociaal.
Kunnen we elkaar van te voren spreken via sdc? Mijn account is Rens86.
Wie weet tot dan 🙂
@Spontaan Stel uit Gouda. Staan jullie er ook voor open man alleen te treffen. Ik ben 52, 1.88m, heel kort donker/grijs haar, geen tattoos etc, donkerblauwe badjas met soor nagenoeg onzichtbaar vierkantjes motiefjes. Sta open voor kennismaking.
@SpontaanStel uit Gouda. Mijn naam is Dan, verzorgd, 52 jaar, 1.88m en ga ook naar de sauna in Mill op vrijdag 29 november. Zou graag kennis maken en sta zeker open voor gezellige verdwaalde hand....
Gaan jullie nog?
Vraagje:
Wij gaan regelmatig naar sauna Elysseum in Bleiswijk. Zijn daar ook ‘vaste’ plekken waar wel eens wat ondeugends gebeurd of waar men wel eens afspreekt ? Zo ja waar?
En zijn er mensen van hier die wel eens die kant opgaan ?
Komende 2 nachten verblijf ik in het Westcord hotel in Delft. Op de 5e verdieping zitten sauna’s. Zijn er dames/stel die het gezellig vinden om daar samen te vertoeven? Kijken/bekeken worden, teasen? In de late uurtjes of vroege uurtjes ivm werk.
Ik ben een man van eind 40, je kunt mij herkennen aan mijn alziende oog op de rug.
Vrijdag 29 november zijn wij vanaf 14.00 uur bij de wellness boot in Mill. Zijn er nog andere leuke stellen die houden van kijken en bekeken worden. M52 en V50
Hoi,
Zijn er stellen die komende zaterdag naar azurra gaan? Wij gaan 30nov voor het eerst, stel hij 42 en zij 38. Hebben mensen goede ervaringen op stellen avonden? Reageer evt met sdc account voor contact. En misschien tot zaterdag.
Xxx
Hoi Mar, ik wil samen met mijn gelegenheidsvriendin ook gaan 12 december. Einde middag. Net voor de zomer voor de 1e keer geweest. Dat was enorm spannend, en is ons goed bevallen. Misschien zien we jullie dan wel.
Ik ben van plan donderdag 12 december samen met mijn date weer naar Azzurra te gaan. Wie kunnen wij er dan ook tegenkomen? Ik bi, hij hetero. Zin in een leuke dag!
Hallo,
Welk stel of dame alleen gaat er donderdag 28november naar sauna Berendonck of de saunaboot in Mill? Hoor graag waar jullie heen gaan. Ik ben een 39jarige sportief gebouwde man die graag verdwaalde handjes uitwisselt en alles bekijkt.
Hoe kan je mij herkennen? Tattoo sleeve op de linkerarm en sportief gebouwd figuur , volle bos op de juiste plek 🧑🏻🦱. Zie je mij zitten (vooral bij voetenbad) , spreek me dan gerust aan. Wie tref ik daar?
😘Rick
Levensgenieters, zijn er koppels die volgende week in de avond bij Thermen Soesterberg/bussloo/Maarssen te vinden zijn? Wij man 33 vrouw 27 die het spannend/ sexy vinden om te kijken en bekeken worden.
Hopelijk zien we jullie daar;)
zijn er vrouwen die graag in gezelschap van een man naar azzura wil morgen in beuningen wil er graag een keer met een leuke vrouw heen ben 59 normaal postuur
Rob.
Ik lees net je bericht.
De meeste mannen waren wel 60 plus.
Maar je hebt er geen last van ofzo.
Ja ik heb een man lekker oraal genomen,deze vond het erg lekker maar wilde niet echt stijf worden helaas.
Ik ga in het voorjaar nog een keer moet helemaal uit nu komen.
Hoi Ruud uit Heemskerk, dat klinkt lekker geil zeg. Ook ik ben wel nieuwsgierig naar de dinsdag!! Wat waren de leeftijden toen jij er was zo’n beetje?!?!
Heb wel zin om die kant eens te ontdekken, jij ook wat met hun gedaan of jij je alleen laten verwennen?!
Wanneer ga je weer?! Ik ben van plan om dinsdag 26ste te gaan kijken!! Wie komt er ook langs met een lekkere grote dikke P..?!?! 😋😋
Hallo allemaal, zijn er stellen hier die bekend zijn met steamworks en dan met name de stellendag? Wij zijn al regelmatig in Azzurra geweest en willen eens wat anders een keer.
hallo, deze grootgeschapen donkere jongeman gaat morgen naar de sauna in mill, in voor kijken en bekeken worden en mss een verdwaalde hand, zijn er meer dames stellen die dit willen en hoe zijn jullie dan te herkennen . Tot morgen van 1000 tot 1630 uur
Nieuwsgierig aagje
uit
Zuid Holland 24 november 2024 om
23:06
Wat mij is gebeurt vandaag... Ik wilde naar Milk vandaag maar eerst even hondje uitlaten in het bos... Raakte aan de praat met met een heel vriendelijke gast! Hij nodigde me uit voor een bakje koffie... Volledig uit de hand gelopen!! Geweldige sex gehad met z'n vrouw en hem! Once in a lifetime!!!
Ik hetero man van surinaamse afkomst ga vandaag naar de sauna in Schiedam zijn er nog damen of stellen dit het ook spannend vinden om sex tehebben ik ben tevinden in het kleine huisje buiten alleen dames of stellen groetjes jay
Nieuwsgierig aagje
uit
Wijchen 24 november 2024 om
02:50
Nou j&o uit Nijmegen, dat klinkt bijna te mooi om waar te zijn. Ik wil best met jullie flirten en beetje met mezelf spelen hoor maar ik hoop wel dat jullie dat dan ook doen! Je kan mij dan vast herkennen aan de opgewonden staat van mijn geslachtsdeel 😉
Morgenochtend en middag gaan mijn vriendin en ik naar de sauna in Mill.
Zijn er nog leuke mannen of stelletjes die het leuk vinden om lekker met ons te flirten?
We zijn beide blond met halflang haar.
We vinden het heerlijk om te flirten en vooral om te gluren hoe jullie met elkaar of met jezelf stiekem bezig zijn.😍😍
Maspalomas/ Duinen, welke leuke mensen zijn er nu ook tot en met 4 December, wij leuk stel van rond de 40 jaar, verzorging, hygiene, eerlijkheid zijn voor ons belangrijke dingen, en uiteraard humor en enige zelfspot zijn ons ook niet vreemd, wie gaan we tegen komen op Gran Canaria???
Wij gaan maandag 25 november de hele dag naar de Zwaluwhoeve. Zijn er leuke stellen/vrouwen/mannen die santen met ons de spanning wat meer op durven zoeken of misschien wel wat meer? Wie durft het aan?
Daarnaast gaan we donderdag 28 november naar Azzurra om heerlijk los te gaan met een ander leuk stel.
Hij 53 (normaal gebouwd) en zij 44 (iets meer om van te houden met grote stevige borsten).
Wie komt er ook?
Wij gaan ook zeker de 30e december naar Mill en willen die week ook een keer naar de thermen berendonck of devarana gaan aangezien we toch vakantie hebben. Wie treffen we bij een van deze drie locaties rond de laatste week van het jaar bijvoorbeeld vrijdag de 27e? Wij zijn verzorgd en fit beiden tussen de 30-40 jaar. Anton Katja zien we sws in Mill de 30e
Hallo,
Welk stel of dame alleen gaat donderdag 28november naar sauna Berendonck of de saunaboot in Mill? Laat mij weten naar welke sauna jullie gaan en dan krijgen we misschien een spannende ontmoeting.
Ik ben een sportief gebouwde man van 38 jaar. Linkerarm een tattoo sleeve.
Ik kijk graag en ga een verdwaalde hand zeker niet uit de weg. Wie tref ik daar?
😘Rick
@naturistenkoppel klinkt helemaal goed, nu al zin in. Maar helaas is er woensdag werk tussen gekomen. Zodra ik weer in de gelegenheid ben zal ik hier een berichtje achterlatelaten. Ik wens jullie woensdag een hele fijne middag
Marijn
uit
Omgeving Veghel 22 november 2024 om
20:42
Goede avond,
Ik hetero single man van 33 wil a.s. maandag 25 november naar Azzura gaan. Dit is voor mij een nieuw ervaring. Zijn er dan dames of stellen die in zijn voor een avontuurtje?
Naturistenkoppel
uit
Rotterdam 22 november 2024 om
19:02
@ARON zou leuk zijn als je haar wil masseren.,We zien wel waar en hoe het eindigt dan. Moet wel een spontane ontmoeting worden dan. Begin in bubbelbad bijvoorbeeld, maar laat het geheel aan jouw over. Zeg maar aan de bar dat je haar wil masseren bij een drankje. Komt vast goed dan. We hopen woensdag er rond 3 uur te zijn.
Goedemiddag allemaal,
Wat ontzettend leuk is dit gastenboek!
Wijn zijn van plan om woensdag 4 december ‘s middags naar azzurra te gaan.
Onze leeftijd 54 en 45 jaar, beiden normaal postuur.
Zijn er nog leuke koppels die dan ook gaan?
Wellicht kunnen we er een spannende middag van maken.
Zij is bi en hij 100 procent hetero.
Vrouw alleen is natuurlijk ook zeer welkom.
En hoe zijn de ervaringen van steamworks?
Eerlijk gezegd lijkt dat ook een optie, omdat het daar woensdag stellen dag is en wij alleen op woensdag kunnen.
XXX
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Gezellig dat je ons hebt gevonden, Steamworks is zeker ook leuk. Echter wel groter dan Azzurra, iets minder druk, maar het ligt er maar net aan of je toevallig een ander topstel ontmoet. Gewoon eens proberen dus!
Vrijdagavond 22 november gaan wij naar de Veluwse Bron. Wij vinden wat extra spanning opzoeken wel leuk! Zij zwart en hij een blauwe badjas. 30 en 27 jaar beiden blond. Wie komen we tegen 🙂
Hoi naturistenkoppel, ik ben zeker geïnteresseerd. Ik, man middelbare leeftijd, oorspronkelijk sportmasseur heb mijn vakgebied iets verder uitgebreid en wil dat graag met jullie delen. Maar meestal loopt dit uit de hand en wordt het uiteindelijk heerlijke wilde sex met z'n drieën of zelfs meer. Zin in een avontuurtje?
Hoi allemaal! Wij gaan 25 november naar Blue sauna Helmond. Iemand in voor verdwaalde hand kijken of bekeken worden? Wij goed uitziend koppel van 50 en wel in voor wat spanning
Wij vandaag voor de eerste keer naar azzura geweest . Was er in het verleden ook geregeld geweest. Het ziet er netje uit en heel gezellig ook redelijk druk . Wij hebben leuke stellen ontmoet in de koudste jacuzzi , Was een hele gezellige middag . Ook in de swing hebben we genoten . Was een lekker geil spel . Hadden we nog nooit zo samen gedaan.
Genoten van de zon
uit
K 21 november 2024 om
18:10
stel4040 Dank voor je bericht. Zo hadden wij dat ook bedacht. Even lekker op tijd nog een hapje en een drankje doen😊. En uiteraard ook gezellig om daar wat mensen te spreken😊.
Wie weet tot zaterdag!
Naturistenkoppel
uit
Rotterdam 21 november 2024 om
17:58
Wij naturistenkoppel willen woensdag 27 november weer eens naar AZZURRA. Welke man wil haar een ( erotische) massage geven? We willen er om een uur of 3 zijn en beginnen naakt aan de bar met een drankje. Dus zitten naakt op de handdoek. Daarna in bubbelbad en vrouw vind lekker om daar betast te worden overal. Welke man zou dit graag doen? Met een klik wil ze ook pijpen. 😛Wellicht ook in afgesloten bubbelbad nog wel meer. 😇 vrouw heeft een litteken op rechterbil en is lekker kaal vanonder en man een kleine tattoo op rechter bil. Bij een klik wil ze ook wel tongen. Man kijkt graag toe hoe de vrouw betast wordt. Ze heeft lekker maatje borsten, met stevige tepels. Gladde mooie vagina. We zijn al wat op leeftijd. Welke man komt ook? Begin met aanbieden van wijntje 🥂 Ze is niet erg spraakzaam. Geen woorden maar daden.
Genoten van de zon.. We zien meestal wel dat de meeste mensen vanaf 19:00 binnen druppelen en dan bijvoorbeeld eerst gaan eten. Vervolgens wat drinken aan de bar en daarna omkleden enz.. We zijn een aantal keer op zaterdag geweest en het is wisselend qua drukte. Kan er ook voor deze keer geen zinnig woord over zeggen. Wij zelf zijn vaak redelijk op tijd. Lekker wat eten en drinken en vervolgens heerlijk het bubbelbad in 😉. Maar zien soms ook laat op de avond nog stellen binnenkomen..
Ik ben afgelopen dinsdag sauna Azzure geweest.
Ik ben hetero man maar wat een genot was het.
Ben door meerdere mannen oraal genomen en is de turkste stoombad was het ook lekker aan alle kanten betast.
Ik ga er zeker nog een keer heen.
Nieuwsgierig eerste keer
uit
Rotterdam 21 november 2024 om
08:09
Wij een jong koppel bijde 25 jaar zijn vandaag vanaf 1 uur in elysium wie ook? Gezellig babbelen en wat drinken We houden er ook van te kijken en bekeken te worden en een verdwaalde hand is ook prima
Nieuwsgierig aagje
uit
Zuid Holland 21 november 2024 om
05:40
Beste allemaal, ik ben een nieuwsgierige, leuke, single man van 45. Ik zou graag eens kijken om te zien hoe het er aan toe gaat. En ik ben stiekem wel beetje een voyeur. Een parenclub lijkt me voor mij net even te veel van het goede.
Een sauna lijkt me net iets gemoedelijker. Mijn vraag is: Ben ik daar als nette single man welkom? Of wordt dit niet gewaardeerd? Ik ben hier nog helemaal nieuw in! Ik hoor graag wat tips of misschien zelfs een uitnodiging van jullie om hier wat wegwijs in te worden. Alvast dank je wel!!
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Welke sauna bedoel je? In een klassieke sauna is er bijna tot geen associatie tussen bloot en erotiek. Een erotic sauna heeft wel dat doel. Bij beide kan iedereen een kaartje kopen, kijken is meestal toegestaan bij beide.
Hallo iedereen, wij spontaan stel gaan volgende week vrijdag 29 november een dagje naar Blue Welness in Mill. Wij zoeken niet direct maar gaan bij een juiste klik en gezellig contact een verdwaalde hand of meer zeker niet uit de weg. 😇😁 Favoriete plekken zijn stoomcabine, kruidenbad beneden, relaxstudio boven en de twee knusse sauna’s buiten bij het zwembad. Wij zijn er in de middag tot sluit, M52 en V50, allebei in donkere badjassen. Wie gaan er ook de 29e?
we zijn een stel van beide 27 jaar, al een tijdje hebben we in ons hoofd om een club te bezoeken. Nu zijn we wel beiden zo ingesteld, dat we enkel willen kijken en bekeken worden zonder eigelijk enige interactie met andere stellen of vrijgezellen heren . Is dan zn club wel iets voor ons ?
Morgen vrijdag 3 mei gaan wij met 2 stellen naar Mystique. 1 stel voor het eerst. Wij komen graag in contact met het jonge stel uit Goes.
Natuurlijk is dat mogelijk, je blijft dan gewoon op jezelf en gaat met niemand mee naar een erotische ruimte.
Hoi,
we zijn een stel van beide 27 jaar, al een tijdje hebben we in ons hoofd om een club te bezoeken. Nu zijn we wel beiden zo ingesteld, dat we enkel willen kijken en bekeken worden zonder eigelijk enige interactie met andere stellen of vrijgezellen heren . Is dan zn club wel iets voor ons ?
groetjes emillio en Giada