Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Er zijn verschillende datingsites op het internet te vinden. De ene site is meer gericht op sociaal contact, de andere is meer gericht op het vinden van een vaste relatie. Dit zijn nou niet echt de datingsites waar je swingers zult vinden…
We hebben zelf op verschillende (nederlandse) datingsites gestaan maar het blijft toch gerotzooi met fakers of mensen die er echt niet uitzien. Daarom heb ik recentelijk een artikel geschreven over het verschil tussen ‘gratis’ sites en een oldskool datingsite.
Onze nummer 1 is toch Swingers Dating Club (SDC)
Je kunt sdc een tijdje gratis uitproberen, het is een leuke site waar oa validaties uitgedeeld kunnen worden als je een succesvolle date hebt gehad met een man/vrouw/stel. Een validatie betekent dat diegene dus geen faker is, erg handig!
Je kunt niet overal in zonder betalend lid te zijn, maar dat is om de privacy van de huidige swingers te beschermen. Als single man heb je minstens 1 validatie nodig om in de chatroom te mogen. Echter, als je je normaal opstelt en je goed presenteert, is die validatie namelijk zo binnen!
SDC 3 dagen op proef via onze kortingscode
Voor SDC is er een kortingscode waarmee je 3 dagen lang een proefabonnement kunt krijgen. Je krijgt beperkte functionaliteit maar genoeg om een beeld te kunnen krijgen hoe de site er van binnen uit ziet. Deze promocode is 25205. Meestal hebben ze in de decembermaand een actie dat je een eeuwigdurend “lifetime” lidmaatschap kunt afsluiten voor een eenmalige vaste prijs. Dat hebben wij ook gedaan, enkele jaren geleden. Het is een hoop geld ineens maar het is uiteindelijk veel goedkoper dan jaarlijks terugkerend betalen. **update- We hebben vernomen dat een mailtje naar de helpdesk van sdc wonderen doet als je een lifetime verzoekt! Ook buiten de Decembermaand. Grijp je kans-**.
Wij gaan woensdag 19-10 voor het eerst naar Steamworks. Eerder ook in Azzurra geweest met stellendag wat ons heel erg is bevallen. Benieuwd hoe Steamworks is, of het gezellig druk is en of we met anderen gaan spelen. Altijd spannend en opwindend om te fantaseren wat we gaan beleven
Hallo allemaal,
As maandag trek ik de stoute schoenen uit en breng en bezoek aan de sauna.
Ben erg benieuwd wat er allemaal te beleven is en sta voor veel avontuurtjes open.
Zou leuk zijn als ik al een beetje reacties krijg om naar uit te kijken.
Groetjes en tot maandag
Ik ga zaterdag met mijn gelegenheidsvriendin naar Azzurra. Voor ons beiden is het de eerste keer dus we vinden het allemaal erg spannend! Ik denk niet dat we seks zullen hebben met anderen maar wie weet... Hopen leuke stellen tegen te komen waar we naar kunnen/mogen kijken.
LekkerStelArnhem
uit
Arnhem 14 oktober 2022 om
12:24
Woensdag 5 oktober kwam je bij ons zitten aan de bar in Azzurra. Jij leuke vent uit het hoge Noorden, vlakbij Groningen. Je begon een gesprekje en we vonden je steeds leuker. Toen we na een wijntje weer naar achteren gingen vroeg je of je met ons mee mocht. En we zeiden ja tegen je.
Op een warme tegelvloer kwam je naast ons zitten en genoot je van het vocht dat naar je toe kwam. Toen je haar later likte, bleek je bedreven en kon je haar rijkelijk proeven. Na afloop onder de douche wilde je erectie maar niet afnemen.
Gaan we je - misschien via SDC - nog een keer zien?
Wij komen donderdagavond ook weer kijken!
De vrouw is 29 en de man is 33. 2x eerder geweest en dat is prima bevallen. Komen vooral om te kijken en bekeken te worden. Maar zij mag mits ze dit wel verder gaan van hem.
1e keer had ze een leuk onderonsje met een leuke dame. Maar de man vind het leuk om haar een andere man te zien plezieren. Wie weet gaat dat wel lukken donderdag!
Beide zijn de middag al vrij. Maar gaan waarschijnlijk eerst nog lekker thuis eten en relaxen. Gaan er vanuit er rond 19.00 te zijn.
Hopen op veel leuke en gezellige stellen! En een geile avond!
Hoi wij wisten niet dat hier ook over steamworks ervaringen worden gedeeld .
Wij zijn na paar vervelende voorvallen bij de andere sauna ook hier eens gaan kijken ziet er proper uit en alles lekker overzichtelijk wij gaan er nu 1 of 2 keer per maand naartoe en vinden het heerlijk ook het zwembad is een mooi extraatje.
Ook op de gemengde dagen tot nu toe geen lastige ervaringen mee gemaakt
Ook vinden we het beide super opwindend om in de afgesloten doorzichtige kamer bezig te zijn .
Nou wie ontmoeten we daar ? Ps alleen stellen mannen daar zijn wij nog niet aan toe xxx marloes en Peter
Woensdag de 19de gaan we weer eens lekker bij steamworks kijken. Wie is er ook ? En misschien al om 16 uur ?
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Ik ben vandaag met 1 van mn vriendinnetjes bij Steamworks geweest en het was in 1 woord GEWELDIG. Personeel erg netjes, geen opdringerige mannen en we kwamen nog een bekende jongeman tegen, dus ze is als bonus nog heerlijk verwend door ons 2 in de sling... (s)#teamwork(s) Veel plezier!!! Groetjes Ray
Jan de Horeca man
uit
amsterdam 10 oktober 2022 om
14:19
Hi Hier een slanke zeer verzorgde teaser en pleaser. Ik hoop woensdag eindelijk Rijpje te treffen in het bubbelbad en
hoop ook Ferry uit Houten, met zijn mooie vrouw weer te zien. wanneer gaan jullie weer?
Zou leuk en lekker zijn elkaar weer te treffen.
groetjes jan
Heyy hoi hoi woensdag 12 okt zijn we ik en een andere dame weer in azz we zijn er ong 12 uur half 1 en blijven tot 4uur 41 en 50 jaar ..we hebben er zin in !😛 tot dan ...
Hoi
Ik denk dat het gaat lukken om maandag 17-10 weer eens naar Azzura te gaan
Ik man 50 jaar gespierd klein buikje netjes verzorgd en geschoren.
zijn er dan dames die er dan ook zijn en zin hebben in een spannend moment?
Ik laat het weten als ik definitief de 17e gaat
Wij beginnend stel zijn voornemens eens naar Azurra te gaan op de donderdag voor de gemengde dagen, vanaf Hoelaat is hier wat publiek en actie?
Kunnen echter alleen overdag dus willen de uren dat we kunnen gaan niet te veel missen 😉
Hoor het graag.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Donderdag is stellendag😉 En voorspellingen wanneer er actie is kunnen we helaas niet doen omdat de mensen zelf bepalen wat ze willen en met wie. Het is dus geen rondneukfeest ofzo maar een respectabele gaysauna.
Men echtgenoot is reeds in Azzura geweest. Morgen zaterdag ga ik met hem mee deze veel besproken plek bezoeken voor de eerste maal. Preuts helemaal niet en extra man is altijd fijn, zonder opdringerigheid. Een sauna waar net wat meer kan, spannend , ik laat het morgen op me afkomen. Bloessemtak linker zijde rug.
Hoi Azzurra gangers,
Wij gaan morgen weer gezellig naar Azzurra toe.
Hopelijk treffen wij daar geile stellen.
Man slank licht getint en vrouw blond slank en geile look.
Tor morgen Azzurratjes XXX
FenM & StelEdSa, wij zien jullie graag ook a.s. donderdag. We zullen er dit keer vroeg zijn. Een ander bevriend stel komt dan ook. We gaan het gezellig hebben. P.S. wij zijn het getinte stel met M(volslank met eennprachtig stel borsten) en M(klein van stuk maar...) 🤗
Wij gaan donderdag weer heerlijk genieten in Azzurra. Lekker borrelen, bubbelen en heel veel gezelligheid. Vrijdagavond gaan we naar Ultimate Dream de Milfavond! Wij hopen dat daar genoeg mannen zijn die aan haar opdracht kunnen voldoen....
Donderdag gaan wij voor de 3e keer een bezoekje brengen bij Azzurra. Benieuwd wie er nog meer zijn in de middag en wat voor spannends wij deze keer gaan meemaken. Tot nu toe is het ons allemaal goed bevallen en kijken uit naar een paar spannende gezellige uurtjes donderdagmiddag 😉
Hallo Rijpje, wil as woensdag voor het eerst naar Azzura om te ervaren hoe het daar is. Zou graag met jullie kennismaken in het bubbelbad. Zelf man van 46 jaar. ben er rond 14.00 uur.
afgelopen woensdag weer eens geweest, prima vermaakt 😃 sfeer was relaxed, mede door jonge dame die er lol in had om een met een heleboel mannen tegelijk los te gaan . Heb het zelf daar bij geinteresseerd/verwonderd kijken gehouden en zelf wat kleinschaliger bezig geweest😛
Hey Rijpje
Woensdag ga ik niet redden jammer had graag eens een drankje samen met jullie willen drinken
Misschien nog wat meer spannende dingen
Maar ja niets aan te doen
Mogelijk een andere keer
Iig veel plezier
Grts
Heyy! Wij 2 dames gaan woensdag weer een kijkje nemen in azzurra gezellig in bubbelbad een drankje ...en wie weet wat nog meer ..we gaan het zien ..om 12 üur ong aanwezig ..tot dan ! 😉
Hallo ik ben een sportieve slanke hetero man 52jaar! Ga voor de eerste keer wel
spannend! Wil smiddags gaan!
Zijn er dan misschien dames die misschien
een alleen staande man zoeken.
Zijn er soms ook dames die het met meerdere mannen doen?
Lijkt me ook leuk en geil!
Ik hoor het wel. Groet
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Het is geen gratis sexclub ofzo hoor! Je zult een contact echt moeten 'winnen'
Achterhoeksstel
uit
Doetinchem 30 september 2022 om
07:48
Maandag 3 oktober komen wij weer genieten van alles wat Azzurra te bieden heeft😉
We hebben er zin in en hopen dit nog lang te kunnen doen in zo'n geweldige mooie sauna met fijn personeel
Hoi @Jasper uit Nijmegen, helaas gaan wij pas a.s. woensdag, Benieuwd wie je bent, misschien zien we je daar? Als je een respectvolle vent bent die kan verwennen, ben je welkom!
Aan de jonge dame die gisteren middag (woensdag 28.09)
Tussen 1300 en 1700 uur in Azzurra was en waarmee ik een heerlijke tijd mee heb gehad (Rrrrrrrr)
Mocht je dit zien, laat even een berichtje achter!
2 dingen waar ik van houd sex en sauna dus waarom niet combineren. Vind het rete spannend maar ga dan toch vandaag voor de eerste keer een kijkje nemen bij azzura. Ik leuke blonde dame van 41 wie gaat me helpen met dit nieuwe avontuur vandaag...
Donderdag 29 september gaan wij weer naar de stellendag in Azzurra. Met wie gaan we een borreltje drinken, gezellig kletsen, heerlijk bubbelen...... Vul de rest zelf maar in. Liefs FenM
Donderdag 29 september gaan we weer heerlijk ontspannen bij Azzurra.
Dit keer met net zoveel nattigheid buiten als binnen 😉.
Wij, caramelstel, zien jullie graag weer. Wij staan open voor fijne, gezellige en heerlijk geile contacten.
Je ziet ons vast ergens lopen, loungen, seksen en bubbelen. Schroom niet om erbij te komen.
Tot donderdag a.s. 🥰
Voor de mensen die nabij de Duitse grens wonen is wellicht joyclub.de ook interessant.
Vrijwel alle Duitse clubs zijn er bij aangesloten en aanmelden bij een club via joyclub.de kan een leuke korting opleveren.
Nog koppels die naar thermen holiday gaan dit weekend toevallig. Samen met mn vriendin zondag van plan te gaan
Voor de mensen die nabij de Duitse grens wonen is wellicht joyclub.de ook interessant.
Vrijwel alle Duitse clubs zijn er bij aangesloten en aanmelden bij een club via joyclub.de kan een leuke korting opleveren.