Willen jullie een betrouwbare datingsite dan kunnen we jullie SDC van harte aanbevelen, veel stellen en altijd goeie dates! Klik hier om naar SDC te gaan, echt goed!
Er zijn verschillende datingsites op het internet te vinden. De ene site is meer gericht op sociaal contact, de andere is meer gericht op het vinden van een vaste relatie. Dit zijn nou niet echt de datingsites waar je swingers zult vinden…
We hebben zelf op verschillende (nederlandse) datingsites gestaan maar het blijft toch gerotzooi met fakers of mensen die er echt niet uitzien. Daarom heb ik recentelijk een artikel geschreven over het verschil tussen ‘gratis’ sites en een oldskool datingsite.
Onze nummer 1 is toch Swingers Dating Club (SDC)
Je kunt sdc een tijdje gratis uitproberen, het is een leuke site waar oa validaties uitgedeeld kunnen worden als je een succesvolle date hebt gehad met een man/vrouw/stel. Een validatie betekent dat diegene dus geen faker is, erg handig!
Je kunt niet overal in zonder betalend lid te zijn, maar dat is om de privacy van de huidige swingers te beschermen. Als single man heb je minstens 1 validatie nodig om in de chatroom te mogen. Echter, als je je normaal opstelt en je goed presenteert, is die validatie namelijk zo binnen!
SDC 3 dagen op proef via onze kortingscode
Voor SDC is er een kortingscode waarmee je 3 dagen lang een proefabonnement kunt krijgen. Je krijgt beperkte functionaliteit maar genoeg om een beeld te kunnen krijgen hoe de site er van binnen uit ziet. Deze promocode is 25205. Meestal hebben ze in de decembermaand een actie dat je een eeuwigdurend “lifetime” lidmaatschap kunt afsluiten voor een eenmalige vaste prijs. Dat hebben wij ook gedaan, enkele jaren geleden. Het is een hoop geld ineens maar het is uiteindelijk veel goedkoper dan jaarlijks terugkerend betalen. **update- We hebben vernomen dat een mailtje naar de helpdesk van sdc wonderen doet als je een lifetime verzoekt! Ook buiten de Decembermaand. Grijp je kans-**.
Veel dateplezier!
Ray
Navigatie door de gastenboek-lijst←1...1112131415...235→
11746 berichten.
Bottie
uit
Cadzand 28 augustus 2026 om
10:50
@stel 40+ uit Twente
Wij waren er ook op woensdag. We hebben jullie niet echt opgemerkt denk ik. Maar er was nog veel volk en nog vrij veel actie. Het blijft een heel bijzondere en geile plaats. Mijn vriendin vindt wel dat er vaak wat veel toeschouwers zijn. Ik heb ze heerlijk gelikt en dan komen er snel veel kijkers bij. Hoe gaan jullie daar mee om ? Is er eigenlijk vaak controke daar ?
Laat maar weten als jullie nog eens gaan.
Bottie
@ K en S wanneer zijn jullie voornemens om te gaan mss kunnen we elkaar daar ontmoeten om een gemengde dag en met z’n drietjes ( ik ook bi ) een leuke middag of avond hebben
X Eddie
Stel30ers
uit
Overijssel 28 augustus 2026 om
10:06
Leuk om te lezen hoeveel actie er overal is. Heb nog geen reacties gelezen op de vraag of er 4 september nog stellen naar Bussloo gaan? Wij normaal verzorgd stel 30ers zijn vaak in de minder warme saunas en de baden te vinden. Groetjes
joost en femke
uit
den bosch 28 augustus 2026 om
09:42
@cas&linda wij zijn vandaag de 28e in de veluwse bron. Hij slank en baardje, zij halflang bruin haar en mooie volle borsten. Beide witte handdoek en badjas. Oog contact doet veel, een ongevraagd verdwaalde hand in bubbelbad doet meer... Hoe herkennen we jullie?
Hoi allemaal,
Mijn vriendin en ik willen graag naar Azzurra op een gemengde dag. Wij vroegen ons af of er op zo'n gemengde dag ook wel bi-mannen af komen.
Ik zou graag, als man ook eens letterlijk aan mijn trekken willen komen met één of meerdere mannen waarbij mijn vriendin toekijkt.
Vooralsnog gaat de aandacht iedere keer uit naar mijn vriendin, waar ik geen moeite mee heb, maar zou het ook wel eens leuk vinden als dat anders loopt.
Heeft iemand tips?
Groetjes
Frieslandstel
uit
Friesland 28 augustus 2026 om
07:44
Dilemma… vanavond naar de Woudfennen of de LeeuwerikHoeve? 🤔
Waar zouden we de meeste gelijkgestemden vinden voor een avondje ontspannen, genieten en wie weet… meer?
AlexDenise
uit
Eindhoven 27 augustus 2026 om
21:03
@pink lady, wij zijn morgen in Berendonck, zie ook eerdere berichten. Lijkt me erg gezellig. Is wel net de grens over bij Brabant .
Je zou eigenlijk zo mee kunnen rijden vanuit Eindhoven
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Tip van Oprah, Stap als vrouw alleen nooit in een onbekende auto, want je bent daarna niet meer te traceren.
Sorry nogmaals
Ik ben al even aan het bedenken hoe het zou zijn om in een privé sauna af te spreken.
Nu heb ik iets in DELETED gevonden wat mij nieuw sgierig maakt.
Heeft er iemand zin om 2 september met me mee te gaan.
Nieuw avontuur, niets moet en alles kan
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Beste Mark, we zijn geen datingsite, dus afspreken via ons gaat niet lukken. Wel mag je melden dat je ergens bent en daar je geluk afwachten, omschrijf jezelf uniek of spreek een signaal af zoals een bandje om de linker enkel, kleur handdoek of eikelpiercing. Dus helaas kan ik je niet verder helpen dan hier. Veel piercier eeeehhh plezier!
Donderdag 3 september ga ik weer naar Mill, vanaf 15-16 uur tot sluit. Oogcontact en een gezellige babbel, daar reageer ik goed op!
@StelBrabant, dit lijkt mij erg gezellig, heb wel een ervaring met vvm . Wil graag jullie speelmaatje zijn bij de juiste klik!
Gisteren was weer erg gezellig! In de avond heerlijk vermaak gehad met 2 lekkere mannen in het bubbelbad boven en daarna lekker onder de douche! Mmm.. lekker avondje gehad!
Mijn vriendin en ik beide 27 willen graag wat leuke avonden beleven met een leuk stel of paar leuke stellen. We komen wel koppels tegen maar zijn vaak niet dezelfde leeftijd.
Meer koppels last van?
We willen ons huis graag een keer open stellen voor wat spannende avonden. Leeftijd tot 35 jaar.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Oh jee wat leuk en spannend, alleen zijn wij geen datingsite. Probeer een kosteloos proefabonnement bij SDC je krijgt via ons 3 dagen kosteloos. Dan kun je mensen in de buurt vinden én op leeftijd filteren, dan loop je nog eens vaker bij elkaar naar binnen! Het is echt een goeie site, er zijn ook gratis datingsites maar die hebben niet de Live-engine die SDC heeft. They did it! xxx
@koppelblauw, ik dacht dat Son en Reek enkel voor gay ontmoeten waren? Misschien heb ik het mis! Het is voor ons allemaal nieuw dus ben benieuwd en nieuwsgierig.
@pink lady
Ik wil morgenmiddag naar cupido Helmond gaan om 12 u.
Mischien heb je wel zin om ook te komen dan kan ik je lekker verwennen 😋
Andere dames of stellen natuurlijk ook welkom
@ pink lady
Naar azzurra kun je niet naartoe
Daar kunnen op vrijdag alleen homo mannen terecht
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Goed gezien Erik! Fijn dat je zo lekker meedenkt, maar mijn boodschap was eigenlijk, dat dat alleen maar in een erosauna kan, een normale sauna zou ik daar niet voor adviseren, stel je voor...
Naar welke sauna kan ik morgen het beste naartoe gaan om lekker te genieten? Handje, tongetje of misschien heerlijk gen**kt worden?
Vrouw, 41 jaar, sauna in Brabant…
Let me know!
Naturistenkoppel
uit
Rotterdam 27 augustus 2026 om
13:55
Naturistenkoppel.We willen 9 september weer naar AZZURRA Wij wat ouder echtpaar, willen er om een uur of 3 zijn. Beginnen altijd naakt aan de bar met een drankje. Als er een man is die ze aanspreekt, wil ze wel met hem in bubbelbad. Om te beginnen. Mag haar overal betasten. Ook lekker haar kale kut en clit verwennen. Ze houd van tongen en pijpen.wellicht zijn er meerdere mannen , die haar willen betasten en haar borsten willen voelen. Als je haar wil masseren, wil ze wel naar grotere ruimte. Eenmaal opgewonden, wil ze wel een harde lul in haar natte kut voelen. Wie wil haar verwennen? Op binnenplaats wil ze jouw harde wel aftrekken.
@gekstel
Ga eens naar Reek parkeerplaats, beide zijdes.
Bij Rendac in Son in de bossen daar en op de dijk, veel sappige ontmoetingen daar.
Of motorcross baan in Berghem, de weg er naartoe.
Leuke plekken om eens te bezoeken😉
Hoi Hoi, Aanstaande zondag samen dagje Blue Wellnessresort Leiden!
Leuk, gezellig en “spannend“ als jullie er ook zijn!
Ik (dame) hou van donker xxl, heb nog 1 hand vrij, Tot zondag!
Het was nog even lekker op Bussloo gisteren. Wij, roze en grijze handdoek, lekker gespeeld. Veel toeschouwers. Leuke man naast ons met een blauw petje en cockring. Verder op een gezellige groep met mooie mensen. Binnenkort weer. Man met blauwe pet...als je hier ook bent. We kletsen dan graag verder en meer......groeten en een fijne zonnige dag🙏👍♠️😊
@liefstel.
Dank jullie wel voor de uitgebreide en duidelijke uitleg. Fijn dat we nu meer info hebben en we gerust die kant op kunnen. Wij zullen sowieso inderdaad op een gemengde donderdag gaan.
Geile groetjes M&E
Hoi M&E
Handdoeken krijg je daar. Je hoeft alleen badslippers mee te nemen. Een eigen “grotere” handdoek, omslagdoek badjas of kimono kan ook. Maar ook lopen er mensen wel eens naakt, in lingerie of badkleding. Eigenlijk kan alles daar en kijkt er niemand raar van op. Als je voor de eerste keer gaat en nog niet veel ervaring hebt dan zou ik wel op een donderdag gaan. Dat is leuk, veilig en bepaal je zelf het tempo. Al zou je alleen maar kijken niemand die je veroordeeld. Wij zijn een keer geweest op een gemengde dag geweest maar dan moet je wel je mannetje staan.
Naughty Couple
uit
Eindhoven 26 augustus 2026 om
21:22
@Geert uit oss waar was je vandaag ??
We waren bij azzurra vandaag plaats genomen in het bubbelbad bij de douches. Al snel kwam er een man bij ons zitten die netjes gevraagd had of het mocht. Na een gezellig praatje begonnen we ( mijn man en ik ) te spelen waarna ook hij netjes vroeg of hij me aan mocht raken. Als snel trokken we veel bekijks waarna de man op het randje ging zitten zodat ik hem lekker kon pijpen.
Als vlot kwam er ook een andere man bij die mooi geschapen was die ook een pijpbeurt mocht ontvangen. Mijn man stelde voor om een ruimte op te zoeken waar we met z'n vieren verder gingen. Al snel na een lekkere befbeurt door de twee mannen lekker geneukt. De tweede man bracht me het lekkere geile hoogtepunt van de dag door met zijn pik mijn clitje te bewerken waardoor ik heerlijk klaarkwam. Supergeil was dit. We weten geen namen maar mannen mochten jullie dit lezen bedankt voor dit geile onderonsje. Verder de middag nog samen ingevuld en mijn man ook lekker leeg gezogen en zijn zaadjes tot mij genomen. voldaan huiswaarts gekeerd. Tot de volgende maar weer.
Groetjes aan Geert uit oss.
Hallo Rob, wij zijn morgen ook in Mill. Eigenlijk opzoek naar een andere stel m/v maar wie weet zien we elkaar daar! Gaan er nog andere stelletjes morgen?
Ik ben Erik uit Venray en zoek contact met een stel. ik ben bischierig voor veel in.
Ben van plan om zaterdag voor het eerst naar azzura te gaan.
Iemand interesse
Wij vanavond begin avond naar Bussloo. Stel eind veertig. Zij bi, hij bi ontdekkend. Contact met een man, vrouw of stel, zou leuk zijn. Hij kijkt graag hoe zij verwend wordt en doet later mee als dat van haar mag. Herkenbaar aan enkelbandje en tattoo ♠️Tot strakkiessss
Vraagje.
Wij willen binnenkort voor het eerst naar Azzura. Wat draag je daar. Parenclub is lingerie/boxer. Sauna is badjas. Azzura is een combi zoals wij lezen. Dus wat draag je daar?
Wij (vriendin en ik) begin 30 willen een keer met ander stel/stellen buiten elkaar ontmoeten en kijken wat er verder tot stand komt.
Zijn er koppels die dit vaker doen en op wat voor plekjes haha. Regio Den Bosch/Eindhoven.
Leukstel40
uit
Rottersam 26 augustus 2026 om
13:40
Was nu nog niet zoveel te doen op de Maasvlakte, een aantal mannen waren aanwezig. Wij waren er zelf vroeg maar toen was het bewolkt het trekt nu wel open.
AlexDenise
uit
Eindhoven 26 augustus 2026 om
12:56
@Ronald, ik snap helemaal wat je bedoelt, het is bij ons hetzelfde. Je zit in een normale sauna dus je hoort je een beetje te gedragen. Daarom proberen wij nu al geruime tijd hier een afspraak op te zetten, want als je met 4 in een sauna of bubbelbad alleen bent waarvan je weet dat de behoeftes gelijk zijn is het een stuk relaxter en hoef je minder te peilen of de ander erop zit te wachten. Wij komen vaak in Bussloo, maar komende vrijdag zijn wij te vinden in Berendonck. Vanaf ergens in de middag tot ca 21.30 in de avond. Mocht je interesse hebben, laat weten, dan kunnen we misschien nog wat opzetten. Mocht er andere interesse alsnog zijn voor komende vrijdag, zie ook ons eerdere bericht van vorige week.
Stel30ers
uit
Overijssel 26 augustus 2026 om
12:13
He Ronald, herkenbaar t is lastig.
Wij komen er geregeld en het is inderdaad aftasten en soms gewoon ook n beetje proberen. Wij gaan waarschijnlijk volgende week vrijdag weer naar Bussloo vaak is het wel spannend en gezellig in de minder warme saunas of bijvoorbeeld het zoutbad. Wij vinden het gluren en elkaar teasen vooral leuk.
Mijn vrouw en ik (beiden 40) fantaseren tijdens de seks vaak over geile avontuurtjes in de sauna van Bussloo en zijn wel nieuwsgierig naar wat daar allemaal kan en gebeurt. Soms denken we dat we stelletjes betrappen wanneer we een sauna of stoombad binnenlopen maar omdat we het nooit zeker weten durven we niet veel meer te doen dan af en toe te kijken en ondertussen lekker erover te fantaseren. Maar hoe kun je dan peilen of het andere stel er dan op zit te wachten dat wij bijvoorbeeld ook een beetje aan mekaar gaan zitten? We durven weinig omdat het vervelend voor andere mensen is als ze er dus niet op zitten te wachten...
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
Je zal dat echt op de een of andere manier met iemand ter sprake moeten brengen, vaak kunnen de vrouwen dat slimmer dan de mannen…
Aanstaande maandag 31/8 of 3/9 naar Thermen Maastricht. Kijken en bekeken worden en als het lekker rustig is hopelijk iets meer in de ‘nieuwe sauna’s’. Wie komen we misschien tegen?
Zwart-Wit couple
uit
Leiden 26 augustus 2026 om
01:59
Hoi wij willen woensdagavond naar thermen Elysium gaan, hij Nederlands , zij afrikaans en mollig wie vind het leuk om een praatje te maken? Gewoon gezellig en dan uitnodigen voor bubble bad buiten en daar praten over swingen, als zij in de stemming raakt mag een hand best komen dwalen is de ervaring maar niets over dit berichtje zeggen zij houdt van puur spontaan en heeft een hekel aan georganiseerde dates, maar ik wil de kansen op iets leuks hier wat vergroten.
Rensensilvia
uit
Veldhoven 25 augustus 2026 om
23:57
Hé allemaal, wij Rens 35 en Silvia 36 gaan 22 september lekker genieten in Mill. Zijn er al stellen of vrouwen die weten of ze ook aanwezig zijn? Wij willen lekker spelen met elkaar (ondertussen ook toekijken) en kijken of er meer in zit. Een verdwaald handje bijvoorbeeld. Te herkennen aan het bandje om de enkel en maak gerust een praatje met ons.
Haha @naughty couple, "wil de echte geert uit oss opstaan." Haha😂! En toen stond me er toch een dikke paal omhoog... je mag hem morgen bewonderen, slaap lekker voor nu😘
As vrijdag bij Parenclub Mystique Sexy Colors in the Mix.
Vorige keer is ons goed bevallen, we durfden destijds niet een stapje verder te gaan dan alleen samen sex te hebben.
Wel vinden we het super geil als anderen naar ons kijken en evt single mannen met zichzelf spelen.
Wie weet deze keer een stapje verder.
Wie zien we daar ook ?
Wij M 53 V 55.
Naughty Couple
uit
Eindhoven 25 augustus 2026 om
18:52
@Geert uit oss, nou om 11.15 uur zullen er geen 10 stelletjes zijn dus spreek ons maar aan en wie weet. Als maar niet iedereen Geert uit Oss heet morgen. 😃
Tjeerd en Kim
uit
Rotterdam 25 augustus 2026 om
17:54
Wij zijn in ons vorige bericht helemaal vergeten te vermelden dat het om aanstaande donderdag gaat, dus niet vandaag. Het spijt ons mochten er mensen tevergeefs er naartoe zijn gegaan.
Dus a.s donderdag begin van de middag bij goed weer gaan wij naar de naaktstrand Maasvlakte. Zij midden 40 , normaal postuur, 1.75 lang en zwart haar. Ik eind 40 bruin haar, 1.85 lang ook gemiddeld postuur.
Was het al bekend dat EroRoma zijn massage salon gaat sluiten en de club ook door de week gaat openen? De reden is om de open ruimte die Partyplayers nu achterlaat op te gaan vullen. Zijn benieuwd of het aanslaat.
Beheerdersantwoord van: Ray en Anita
ik ben blij dat jullie in het noorden nu wat meer clubs krijgen, net zoals Maze in Zwolle. Mochten ze bij Eroroma ook een stellendag organiseren, dan krijgen ook zij een plekje op onze stellen-only-uit-agenda!
Voor de mensen die nabij de Duitse grens wonen is wellicht joyclub.de ook interessant.
Vrijwel alle Duitse clubs zijn er bij aangesloten en aanmelden bij een club via joyclub.de kan een leuke korting opleveren.
Nog koppels die naar thermen holiday gaan dit weekend toevallig. Samen met mn vriendin zondag van plan te gaan
Voor de mensen die nabij de Duitse grens wonen is wellicht joyclub.de ook interessant.
Vrijwel alle Duitse clubs zijn er bij aangesloten en aanmelden bij een club via joyclub.de kan een leuke korting opleveren.